• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@danaho me je fajn, me manzel rekl, ze me miluje a ze jsem pro nej ja nejdulezitejsi a kdyz nebudu chtit, tak uz do pokusu nemusime chodit a uzijeme si zivot ve dvou :slight_smile: Moc ho miluju a verim mu. Do te minimalky nepujdu, to ne. Spis premyslim o darovanych, to asi ano. Moje vajicka se kazi, to mi rekli uz v podoli a ted jsem se opet presvedcila, kdyz ze 12 se vyvijely vsechny do tretiho dne a pak odpadavaly jak hrusky a posledni den zustaly jen dve.
22. říj 2013 v 08:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to je hezký. Taky mě včera přítel objímal a já u něj bulela. Je z toho taky špatný. Osobně pro mě život bez dítěte nemá smysl. Pro mě je jediným smyslem rodina a tak chci udělat maximum abych alespoň jednoho prcka měla. I když by byl třeba z darovaných vajíček :slight_smile:
22. říj 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice janicko cekam tu na tebe a na tvou krasnou hodnotu :grinning:
22. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 taky cekam :slight_smile: jak to krasne roste :slight_smile:
22. říj 2013 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
@martas14
@pavlina1976 ahoj holky, palce budou potřeba, dám vědět...zatím lítám jak hadr na holi v práci a taky mi nějak stůňou rodiče, takže žádnej klídek se nekoná...jste zlatý, že na mne myslíte...zatím nestíhám panikařit...
@pinkywinkie
@danaho holky, je mi to lítooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já byla chvíli po neúspěchu v šoku a pak začala zas doufat, když to tu člověk čte, tak vidí, že šance umírá poslední...
Janice_opice už umírám zvědavostí, jak se má Bivoj...
22. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :-* zivot jde dal :slight_smile: penize cert vem, hlavne, ze se mame radi :slight_smile:
22. říj 2013 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - hm já si teda nějak neumím představit, že by to mamča a manžela rodiče nevěděli, jeden čas tobylo furt kdy už bude mimčo, pak po tom co se stalo...po roce jsme začali chodit do CARu a už se neptají kdy co bude. Přijd emi to tak lepší ...nikdo Ti neradí co by jsi měla apod.
Teď dokonce tchýně vytírá u nás :slight_smile: taky by už rádi vnoučka.
22. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - hele u KETu to prý trvá o něco dýl ...některý CARy dokonce po KETu dopoučují test až kolem 17 dne.
Ještě vydrž.
22. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak to jo 2 čárky by se mi líbili
22. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím,ale z vlastní zkušenosti jsem vždy měla // už ten 7 den. navíc byl transfer 6 denní hatchující blastocysty a ta se měla zavrtat nejpozději do 2 dnů. takže to HCG bych už v krvi měla. :frowning2:
22. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 díky těch neúspěchů už bylo moc. Ale nevzdávám to. jen teď nevím jak dál. Ty se hlavně opatruj a věř,že to u tebe bude všechno v pořádku :wink:
22. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - já TI nechci dávat plané naděje, jen píšu co holky jinde psaly, ale fakt nvím...já třeba vím že při přirozením těhu jsem měla čárku slabou až asi 5den po vynechání MS a při IUI jsem měla dušíka 14 den, u mě to asi bude prostě dyl, každá jsme jiná.
22. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my to taky vsem rekli, rodinam i kamaradum, protoze me unavovalo odpovidat na otazky... kdy bude mimco...
22. říj 2013 v 10:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím že to myslíš dobře. Ještě to určitě zkusím testnout. Ale vnitřně to už nějak cítím a zatím mě to nikdy nezklamalo.
22. říj 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - jj ty naše pocity, většinou jsou správný .... :(
22. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janinko kde se nám touláš? je vše v pořádku?
22. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tady smutno koukam:(
@danaho drz se, zlaticko, je pravda, ze jeste neni uplne pozde, muze se jeste stat zazrak, ale taky chapu, ze jsi vcera plakala. ja bouchla jak kamna, jak se ve mne ty pocity dusily a brecela jsem uplne hrozne. jde ven vsechno najednou...tak uvidis, i kdyz chapu ty instinkty. tak kdyz se ty dve // za par dni neobjevi, tak az si to promyslite, dej vedet, co budete chtit delat dal. ty mas teda vsechny pokusy na pojistovnu pryc?

@jaka17 drzim palce na stimulaci! na kdy vidis cca OPU? a kdy jdes poprve na UTZ jak zrajou?

@pinkywinkie mas skvelyho chlapa, fakt skoro tak uzasnyho jako ja:slight_smile: u nas to taky rodina a pratele vedi, ja bych se cejtila hrozne blbe, kdybych si mela neco vymejslet a v podstate nejak uhejbat a lhat, kdyz ty otazky chodi...prave proto, ze lidi vidi, ze jsme spolu moc stastny, a mne je 33, tak se logicky ptaj na deti a svatbu. takze to proste skoro vsichni vi a je mi to uz jedno, jen mame jedno pravidlo: zakazala jsem vsem, aby se na to sami ptali. az budu chtit neco rict, tak to reknu.
22. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoj moravando nase:slight_smile: dneska je mi zas o neco lip, uz se necejtim jak totalni kripl :grinning: :grinning: nejak spatne jsem to proste nesla, ale shodli jsme se doma, ze je dost mozny, ze melo vliv, ze jsem ctyri dny pred operaci dobrala antibiotika, kery jsem jedla tri tejdny a z nich mi este bylo zle, takze jsem par dni skoro nejedla, pak ta dieta pred operaci..proste jsem byla uz tak zeslabla. tak holt telo nema tolik sily na rekonvalescenci.
zitra jdu do caru - teda spis pojedu tagem, pac bych tam nedosla:slight_smile: ale poradim se, co budeme delat dal. snad z toho vyleze neco rozumnyho:slight_smile:
a s tim tvym tvrdohlavym manzelem nehne ani kdyz mu soupnes do naruce miminko?:slight_smile:
22. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb snad ano 598
22. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hele to roste ukázkově tak snad už jsi klisnější ne ... v pátek to bylo 110, tak v neděli 220 a dnes min. 540, tak už se uklidni jo ...prosím?

já vím, že nervy to budou furt, ale musime věřit, že to klapne aby Ti naši bobálkové měli klid na vývoj ...
22. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ježíš to je dobry ne??????? Uz zase plasis?????? Co ti řekli????????
22. říj 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak super ne,??tO TAM BUDE JEDNO MIMINECKO.. a co ti rekl doktor,??
22. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krásný, já to měla podobně...takže te´d se můžeš plašit, aby bylo srdíčko...hele 2 level je tu... :grinning: :grinning:
@sasanka033 ahoj, no ve čtvrtek kontrola a opu asi 29.-30.10. tak posiluj palce a držím pěsti, aby i u tebe už byla smůla vybraná na minimálně další tři roky... :confused:
22. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@pidisek
@petulak1988
n e neplašim psal ajsem z mobilu od rána lítám s mužem po doktorech...má nějakou šílenou koliku tak jsem to napsala v rychlosti.
Doktor mi řekl, že pro mě má dobrou zprávu, že je vše tak jak má a hcg roste tak jak má a že nemám srovnávat, protože jsem mu to řekla, že jsem se srovnávala..tak říkal, že s hodnotou kolem 1000 po 14 dnech to většinou bývají dvojčátka, což, ale neznamená, že u mě to taky tak ještě nemůže být.....takže prej všechno OK jo a v tom Londýně jsou od1..-5.11. tak jsme se rozhodli na přeložení UTZ z 30.10. na 6.11. páč mi říkal, že to bude fakt toho 30 těsně a že mě na ten utz vezme,ale , že mu musím slíbit, že se nebudu nervovat, když tam ještě nebude srdíčko, že v tu dobu tam ještě být nemusí, spíš jen dutinka, tak jsem řekla, že mu to fkat slíbit nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že se nervuju kvůůli hodnotě z krve nesmyslně a když neuvidim srdíčko tak to by byl konec :grinning: :grinning: tak, že radši chci toho 6.11.
22. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 diky a tobe taky drzim palce! at jsi poradna slepice :grinning:
22. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a je to doma:slight_smile:
22. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice a je dobre, ze se znas a radsi si pockas, nez abys pak mela infarktovy stavy :grinning:
22. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho a vydržíš ještě kvůli mně prosím??? taky nechci dávat plané naděje,lae co ty víš.....
22. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 :slight_smile:) 2.level mám dneska za sebou, první jsou //, druhej rostoucí hcg a třetí srdíčko...bože 14 dní to je doba!!
22. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek