• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@martas14 Ahoj Martinko, tak dnes volali z Cube a posunuli mi konzultaci na 7.11. takže o dva dny....To nevadí, dvy dny už nás nespasí co :grinning: . Jinak se psychicky připravuju na ten kolotoč a na ty nervy, ale nevím, asi se připravit nedokážeme žádná, to snad ani nejde :wink: . Úplně to tu s holkma prožívám.....A jak to, že to vaši neví, ani rodiče? Ty jo to tě obdivuju, já tohle neumím, ale můžu ti říct, že kolikrát je možná lepší. To ti věřím, že je to protivný....Ale možná je to dobře, možná se ten tvůj manžílek přeci jen nechá ještě jednou přemluvit na jaro :wink: . Moc bych ti to přála moc :wink:
22. říj 2013 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no já to říkala celou dobu že se mi ten utz zdá brzo a i doma mužovi...
Dneska jsem 4+6..no jasný já už chci vidět srdíčko v další fázi a kéž by to vyšlo mužovi, že by měl 6.11 volno a mohl jít se mnou:slight_smile:
22. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to zrovna píšu - Budka mi volal a říkal, že jsou až do 5.11. v tom LOndýně
22. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jsi mě potěšila ...sice mě bolí a motá se mi hlava, ale moc na vás všechny myslím, aby bylo vše ok.
S tím odkladem ULZ souhlasím ..přeci jen by to asi bylo docela brzo ...jste rozumní Ty i doktor :slight_smile:
Tak ať jde vše dál dobře ....hodně štěstí přeji

Manželovi ať je líp ...přeci jen by se měl teď starat on o Tebe ;) tak ať není neco vážného.
22. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, nádhera!!!!!!!!! Mám z tebe velkou radost :grinning: . Jj druhej level máš za sebou, to je fakt krásnýýýý moc, a ten třetí bude taky OK :wink: . Mě dnes volali z Cube, že mi to z 5.11. posouvají na 7.11, neb je Budka ještě v tom Londýně. Takže já tam jdu 7.11. v 13hod. A musím tě moc pochválit za tu rozumnou úvahu, že utz posuneš na 6.11. :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2013 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb děkuju, už jsem klidnější, i když znáš to ted ještě to srdíčko,ale už to mu věřím víc a víc!!!
22. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a ty odpočívej at ten tvůj bojovníček má klídek na vrtání!!!
22. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no to nebylo tak tažký já o tom mluvila celou dobu, že se mi to zdá moc brzo toho 30.10:slight_smile: takže jsem i klidnější, i když přečkat tu dobu to je děs... :grinning:
22. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janicko chtela jsem se zeptat, ted ve ctvrtek jsme meli jit jeste do GESTU a ja nevim zda kdyby nam tam delali pri konzultaci spermiogram a ultrazvuk a tak ,zda jeste muzeme jit do CUBE kde by treba chtela ta sama vysetreni,tak jestli by to pojistovna zkousla..?? mam jim potrvdit navstevu (GESTU) tak nevim zda tam jit anebo rovnou do CUBE
22. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie To je hezký jakou máš v mužovi oporu. Taky jsem přemýšlela o darovaných vajíčkách, budu to konzultovat teď v Cube, ta endoška je na kvalitu vajíček šílená mrcha a ještě můj věk..... Přeci jen máme poslední hrazený pokus, tak by to bylo o něco levnější. Hodně o tom přemýšlím no. Drž se, nikdy to není snadný :frowning2:
22. říj 2013 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 s pojištovnou to nevím no, v tom se nevyznám, za mě- já bych šla rovnou do CUbe
22. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, ach jo na tohle žádný slova nepomůžou :frowning2: . Je mi to moc líto. Psala jsem pinkywinkie, že taky přemýšlím o darovaných vajíčkách, budu to konzultovat no. Máme poslední pokus, děsně se bojím :confused: . Drž se, je to smutný....
22. říj 2013 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ahoj můžeš to udělat tak, že tam půjdeš jen na nezávaznou konzultaci, že se později pro jedno centrum rozhodneš a zatím si nenecháš dělat žádná vyšetření. :wink:
22. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Me uz s kvalitou vajicek strasili kdyz jsem byla v Podoli a ted v Cube se nad tim taky pozastavili. Jsem rozhodnuta, ze pujdu do darovanych vajicek. :slight_smile:.........manzelovo reakce: "a to budu mit jako dite s jinou zenskou jo?" :grinning:
22. říj 2013 v 11:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 bohužel už jsou všechny pokusy na pojišťovnu pryč :frowning2: Přemýšlím buď o té minimálce a nebo rovnou o dárkyni. te´d se snažím nasbírat co nejvíc info a až to budu mít potvrzeno,že to neklaplo tak to rozjedu. A tobě je jak? :slight_smile:
@janice_opice janičko moc gratuluju. Jsme moc ráda,jak si vedeš a věřím,že tentokrát to bude až do úspěšného konce. prosím tě nevíš jestli dělají v Cube minimálku?
22. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jsi hodná. Bohužel u nás je asi opravdu problém ten věk. Já jsem všechny pokusy na pojišťovnu vyplácala na svoje vajíčka.Pořád jsem věřila. Teď nevím jestli teda minimáku nebo dárkyni. :confounded: neboj určitě se ti zadaří. A ty máš na pojišťovnu 3 pokusy ne 4?
22. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj asi mas pravdu a pujdeme rovnou tam..snad nam pomohou..... :slight_smile: no mame jeste hrazeny pokus tak jsem se chtela zeptat myslis ze to neni takove to centrum kde cekaji az budu mit nehrazene?? Vis jak to myslim... ja prave doufam ze CUBE takove neni
22. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vážené dámy ted jsem dorazili od doktorů a z vyšetření a lékáren a můj drahý muž má zánět ledvin, je úplně hotovej
22. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho broučku nativ myslíš?? jojo dělají a minimálku myslim taky, mohla jsem se ti dnesk azeptat,lae stejně tam ještě budu volat asi zítra kvůli neschopence
22. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jezismarja!!! jak k tomu chudak prisel? prechodil nakej zanet mocaku bo co? ja lezele jednou se zanetem ledvin na jipce:(
22. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to mu nezávidím, mě stačila ledvinová kolika ..měla jsem ji dva-krát a měla jsem toho plný kecky.
22. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ne, akorát měli problém ze začátku s pojištovnama -s se smlouvama,ale to ti všchno řeknou..Hele jeslti se chceš ujistit, že jim nejde jen o prachy tak sleduj: ten minulej pokus jak mi reagovaly blbě vaječníky a při plný stimulaci mi dozrály na obou stranách jen 3 jajíčka, tak mi Višna řekla, že mi to budou účtoat jako minimálku za 15.000 a ne jako komplet za 35.tisíc..tak to už o něčem svědčí ne?
22. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@kamisb má náročnou práci, furt v autě a furt tahá těžký věci a navíc mě neposlouchá furt má záda s kouskem"úplňku" venku :grinning: a chodí se psem v pantoflích večer bez ponožek...ale nedá si říc t a nedá, táhne mu na cemr a ještě od nohou
22. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak snad ho tohle pouci! jako nekdy fakt jen ukazana plati:( blby je, kdyz to musi dojit tak daleko:( a co mu na to dali?
22. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj super tak ted jsi me presvedcila,na GEST se uz vyprdnu.. a za 8dni rovnou do CUBE
22. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - taky bych do GESTu nešla, sice ten jejich šéf všude na webech mluví a radí, ale kamarádka odtamtud utekla...sice si přivezla i mrazáčky, ale po 2IVF ji hnali do dalšího pokusu a vubec ji nechtěli udělta imino ani laparku.

takže za mě fakt počkej na CUBE to už je za chvíli, sice to čekání je hrozný, ale spíš bych šla jen tam.
Nebo si můžeš jít jen poslechnout do GESTu názor a pak uvidíš žádný vyšetření chtít nemusíš. A konzultace jsou myslím zdarma ...kromě těch 30,-
22. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 píchli mu injekci a dali mu antibiotika, strašně ho to furt bolí, dostal neschopenku, má hodně pít a být v teple, kontrola 4.11. je mi ho líto a už nevim jak bych mu pomohla
22. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě se dělá písek v ledninách když nepiju..někdy stačí jen o 1dc míň a hned je cítím.

Tak ať hodně pije, mě doporučili tenkrít kolu, nevím, ale co se dává vysloveně na zánět.
Tak ať je brzo fit, nemocný chlap bude asi záhul, ale alespoň TI bude utíkat čas ....
22. říj 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb on není takovej ten klasickej fnukna chlap, ale tentokrát ho to faktt bolí a o to jako hodně, je mi ho moc líto...nevím jak víc bych mu pomohla..dala sjem mu i prášek na spaní a zatím nic.....ledvinovej čaj sjem koupila a kofolu no pít musí to jo a hodně
22. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj vím tohle je příšerná bolest, já lezla po 4 na áchod a zvracela ...jak mi bylo zle.

ale pak jsem zjistila, že se musím najednou prolít třeba 1l vody a po 2 hodinách znovu a lepšilo se to.
ale s tím zánětem to bude asi jiný.
22. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek