• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@pavlina1976 ja: leky 0,- pac jsem si vybrala fostimon, za PK 0,- protoze proste bud potrebujes prodlouzenou kultivaci, nebo ne, o tom rozhodne embrylozka a hotovo. za ICSI 2 vajicek 4000,- a to bylo cely na ET. pak KET: zamrazeni jednoho embrya stalo myslim 3.800 a rozmrazeni 3.500, AH zdarma, pac to jeste nemaj v ceniku:slight_smile: jak jsou statni, tak jim vsechno dlouho trva:slight_smile: to je vse:slight_smile:
24. črc 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no vyhnout se bych ti poradila, ale jak rikam, neznam vsechny, takze asi jsou tam i dalsi jedinci a ja je ani neznam:slight_smile: a navic...kazda holka ti asi taky rekne jinej nazor no. jinak nejvetsi kapacita tam, kvuli komu tam i lidi chodi, je rezabek. ten to tam vede. takze na prvni konzultaci zkus se objednat k nemu. ja mam rada jirsovou, k ty se snazim objednavat a docela mi to vychazi. vyhnout se chci uz navzdy fajtovi a roznickovy - je mlada, nezkusena a takova zvlastni. jako je mila, ale dokud o nic nejde.
jo tady si muzes pocist hafo o apo:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-reprodukce/car-apolinar-byli-mili-vysvetlili-vse-apod/?page=753#post-73029257
24. črc 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 děkuji moc, jsem se rozhodla :grinning:, jdu tam volat :grinning:
24. črc 2013 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme holky objednaný na 11.9. to to šlo docela rychle, a akorát to vyjde, budu mít po té laparce a budu už fit:slight_smile:. Jen jak mám říct Pronatalu, že jdu jinam? Musím je požádat o výpis ze zdravotní dokumentace.....
24. črc 2013 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - a dělali ti ten test na zásobu vajíček že se doktor takhle "rozkřikuje" ? test z krve myslím AHM ? či tak nák podobně
24. črc 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 proste a jednoduse tam zavolas a zeptas se, jak si muzes vyzvednout svoje papiry. a pokud budou delat problemy, tak je vostre vyrves, ze jsou to tvoje papiry a nazdar. ale oni jsou zvykli, nejsi prvni kdo prechazi z caru do caru:slight_smile:
24. črc 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 a ke komu jsi se objednala?
24. črc 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to je ten test z krve kterej dělají před stimulkou ne? Taky nevím jak se to jmenovalo, ale to mi asi dělali, a vyšlo mi tam teda jestli to je ono 11,3 a to hrozně chválil, že je to nadprůměrný, že průměr je kolem 9 či co. Tak nevím jestli to je ono....
24. črc 2013 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já jsem se ani neptala sasy :wink: , ta sestřička byla tak bezvadná, že jsem se zapomněla zeptat....tak snad budu mít štěstí no :wink:
24. črc 2013 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teeeda holky co tu čtuuuuuuuuuuuuu a můžu Vám říct, že jsem tááák ráda, že jsem přešla do CUBE!!!!!!!!!
@pavlina1976 to ti řeknu to je pěknej kretén Pavlí ten doktor, já bych asi šla pryč, už i po tom co jsem si prožila, nejdůležitější v tom všem je psychika a to jak se o tebe starají jako o člověka ne jako o kus dobytka ze kterýho se sypou peníze
24. črc 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisimona1 Ahoj, vítám tě a držím palečky at ti to vyjde hned na poprvé a injekcí se neděs, fakt se to dá:slight_smile:
24. črc 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jojo, sestricky jsou tam super, snad vsechny:slight_smile:
jinak ty tvoje vysledky teda nevim co mohly byt, ja mam vyssi FSH a to 10,9, cim min tim lip, takze to nebude ono, pak by to mohla bejt ta ovarialni rezerva, to je to AMH nebo tak nejak, ale to zas nevim jaky ma mit hodnoty.
24. črc 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, tak jsem se taky rozhodla, jsem objednaná k Apolináři 11.9. tak nějak to přišlo no,ještě po tom dnešku :angry: . Jsem ráda, že jsem se pro tu změnu rozhodla :wink:
24. črc 2013 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dnešní konzultace docela masakr, ale asi nic co bych nečekala...laparo, hystero, nové vyšetření imuno tentokráte v plzni a doporučení na mojžíšovou a v říjnu/listopadu do třetího pokusu :sunglasses:
24. črc 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Moc dekuju! Ja picham sousedce, to mi nevadi, ale jak do sebe? Nejaky injekce jsou pry do bricha a nejaky do zadku? Ach jo, musim to zvladnout! :slight_smile:
24. črc 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no tak já ti přeju, aby jsi tam hlavně byla spokojená jako já tady u paní doktorky v Cube. Už bych jinam nešla za tu jednu stimulku v Cube a včerejší konzultaci mi udělali víc vyšetření a vysvětlili a nabídli víc věcí než za celejch těch 12 let předtím..... hlavně fakt osobní přístup je moc důležitý.....jsem jí to říkala, že si konečně nepřipadám jak na běžícím páse:slight_smile:Ttak ti budu držet palce, oni u Apo asi přes prázdniny moc nejedou? že až za tak dlouho víš,lae ono to uteče a v září, říjnu se nás tu koukám sejde víc viz @meyryen, které tímto moc držím pěsti at to absolvuje v pohodě at holka je to všechno ta správná cesta k vytouženému miminku a ona to bude ta správná cesta!! :wink:
24. črc 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisimona1 hele ty do břicha jsou takový malinký a fakt v pohodě, jde jenom o první jednu max. dvě než si zvykneš, ale nemusíš z toho mít opravdu strach -nevím co máš za léky,ale já třeba za poslední IVF cyklus do sebe napíchala 64 injekcí.-) a dá se to vydržet - dokonce jsem si sama řekla o Agolutin místo utrogestanu a Agolutin je taková celkem velká injekce do svalu do zadku a píchal mi to manžel... :wink:
24. črc 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - to AHM má snad být mezi 2-5 ideálně, míň je blbý, ale není to zas nemožný a čím vyšší tím to je horší.
To FSH zase nějak nevím já co to je.
24. črc 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no bacha na to, ja prave zjistila, ze jde o to, v cem se to meri:slight_smile:

http://www.neplodnost.org/forum/topic945-optimalni-hodnoty-amh.html
24. črc 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 šikulka,našla :slight_smile: ..je tady fajn :wink:
@lenkafel Lenii tak jak jsi dopadla? :confused:
24. črc 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 další Apolinářka no pěknééé :slight_smile:
24. črc 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak ty 2 mímoušci se stále drží tak mám radost,ale co mě trápí je že mě bolí břicho teda spíš podbříšek a jde to až do zad,ale když sedím nebo ležím tak v pohodě.Je to normál ??
24. črc 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisimona1 Hlavně se neboj, buď v klidu a zkus ze zaměstnat něčím jiným...budeš si brát PN nebo budeš chodit do práce???
24. črc 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 super,že jsi se rozhodla pro změnu CAR. A neboj se jim říct,že odcházíš. Je to tvoje volba a děje se to uplně běžně. Nějký výpis by ti asi měli dát,ale raději je o to požádej dopředu aby ti to připravili.
@sisimona1 vítej :wink: Tam kde teď budeš podstupovat IVF,tam chodila i moje kamarádka a byla spokojená. Její přítel byl také alergický na své sperma a přesně jim dělali i to IMSI a on si před OPU musel píchnout nějakou injekci proti té své alergii a dneska už má 7 měsíční holčičku. Jsi určitě v dobrých rukou. A injekce zvládneš. U první jsem se rozbulela a dneska už v pohodě :grinning:
@meyryen super,že ti udělají všechna vyšetření a do 3 pokusu půjdeš kompletně připravená. Tak to musí klapnout :wink:
@baby1984 hurá oba bojovníčci se drží. To je dobrá zpráva. Jen tak dál. :sweat_smile: To že bolí bříško je normální. Jsi po OPU a dole se ti vrtali. Snaž se odpočívat a mělo by to brzy odeznít.
24. črc 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin PISCI není to samé jako IMSI. U toho PISCI dávají spermie do nějakého gelu v misce a na dno se přisajou jenom ty co mají nepoškozenou DNA. :slight_smile:
24. črc 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Aha, to je taky dobrý vyšetření
24. črc 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím končit, ještě dobalit, umejt vlásky, jít na procházku s pejskem, uvolnit místo ve foťáku, upravit MP3... užijte si víkend pááá :slight_smile:
24. črc 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin je dobrý jen pro chlapi, který mají špatnou DNA spermií. Jinak je to zbytečné a taky je to hodně drahé. Nám ji v minulém CAR nacpali a vůbec jsme to nepotřebovali. :slight_smile: Užij si ten prodloužený víkend :slight_smile:
24. črc 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahojky ,ano opravdu jsem u APO spokojena :slight_smile: vadi mi take akorat Roznickova...ledova a nezkusena...vsichni ostazni super... me objednavaji k Rezabkovi :slight_smile:
24. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ty vogo já se asi fakt poseru, zrovna k tý Rožničkový jsme objednaný......Ale rozhodla jsem se, že to nebudu hrotit a že si počkám, a pak když tak taky řeknu, že k ní nechci. Nebo myslíš, že se mám přeobjednat?
24. črc 2013 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek