• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb já si myslím, že to bude hodně podobný páč má ještě ais písek v moči....musí pít ted to tu do něj cpu--přesně lez epo 4 a zvrací
22. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ažn tam budu volat zlato tak se ti zeptám ju?nejspíš zítra kvůli lístku na peníze
22. říj 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já se jdu natáhnout jsem nějaká utahaná od rána jezdíme po doktorech..mi to nějak zmohlo...manžovi zabral prášek na spaní co jsem mu dala, tak doufám, že to zaspí to nejhorší...
22. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice take jsem mela zanet ledvin a vim jaka je to bolest ale ja to nechala dojit hodne daleko,porad jsem to svalovala na zada a az kdyz mi dr nameril tepltu 40,6 na pohotovosti a vzal moc tak ho malem ranilo,ihned jsem sla na kapacky do nemocnice.. :frowning2: chudak :frowning2:
22. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja nechci nikoho propagovat, ale pan šéf - primář Čekal v Gestu je naprosto skvělý - k nikomu jinému bych tam teda nesla, je to o doktorech... Nevím kde radí nebo neradí, ale jako člověk a doktor nejlepší co já poznala - takže Gest ano - ale pouze dr.Čekal nebo dr. Alexandr....a mají tam super sestričky :slight_smile: na recepci i na ambulanci :slight_smile: každy centrum ma něco, neodsuzovala bych kvůli jednomu pripadu / docela by me zajímalo, u koho ta kamoska byla, nevis?/ :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no tak toho jsem nemyslela,...nějaký Šulc to je myslím, ale právě každá máme nějaký zkušenosti s tím nic nenaděláme.
A ani nevím ke komu ta kamarádka chodila ...mimochodem ...po přeléčení imuna a laparoskopii ..otěhotněla přirozeně a mají už 1,5 starou holčičku.
Tam ji hnali bez ničeho do dalšího pokusu, který by prostě nevyšel zase ...brala asi půlroku nějaký prášky a pak ta lapark a hned po MS otěhotněla.

Ale jak říkám, je nás spousta a je jasný, že každá se známe s někým kdo si centrum chválí a jiná na něj nadáá, tak to prostě je.
22. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no váhám mezi IVF s minimální stimulací a dárkyní. Pokud bych šla do IVF s dárkyní,tak zůstanu v Heliosu,ale tu minimálku bych raději zkusila někde blíž. A v Praze jsme za hodinu což je krásný proti Brnu. Tak to budeš moc hodná a zeptej se prosím na cenu té minimálky :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo no Šulc není šéf, to me zmátlo :slight_smile: podle me je to proste o lidech a ne o baráku :slight_smile: na Cube teda slyším samou chválu, tak to je super, asi mají fakt dobrý doktory :slight_smile: můj Čekal je v Gestu, takže jsem tam, kdyby šel treba do Afriky, jdu taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - v gennetu ji taky dělají. Ceníky jsou hned na první stránce...
22. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děvčata - potvrzeno na 100 % - je tam chlapeček a holcicka :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kamisb do Libereckýho Gennetu jsem chodila,tak je mi blbí se tam vracet :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no mě to tak přišlo, když vždycky někde psal a mluvil ...ale zase působil jako sympaták.

jj je to o lidech to vím ....o tom je prostě život, bez nich by to asi nešlo ;)
22. říj 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to je to nejlepší co mohlo být. Moooc gratuluju :sweat_smile:
22. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - hihi, super :slight_smile: gratuluji .....
22. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - tak to jo, jen mě to tak napadlo, protože s holčinama si píšem a jedna na ní min. měsíc byla. A přitom mi přišlo, že dřív je nedělali.
22. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to je krasne.. uz premyslite o jmenech?
22. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janí gratuluju k hcg a 6.11. je magický datum - ja tam mam 4D velký utz screening zrovna :slight_smile: :slight_smile: tak si budem posílat energii :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jména uz mame dlouho :slight_smile: všechny varianty byly vymyšlený :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nejraději bych do toho Liberce šla,je to za rohem. Ale vnitřně cítím,že už ne. A na to Cube čtu hodně pozitivních reakcí. Jsem v Heliosu jinak spokojená,ale je to dálka.
@pidisek Moje obvodní gynekoložka mě chtěla poslat do gestu prý tam má známého doktora. Ale nevím....
22. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a jaka zda se mohu zeptat??
22. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
Dekuju, jsem za ne rada :slight_smile: holka ty se drz... Ja vím co to je tolikrát bojovat a nic.... U me vyšel šestý transfer...důležitý je to nevzdat a věřit.... Muzu se zeptat kolik ti je a jestli vis příčiny?

@kamisb
Dekuju, moc jsem si páreček prala :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a koho neřekla?
22. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 neřeknu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neví je nikdo :slight_smile: ani rodina :slight_smile: my jsme tajemní :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje vim ze sem tento dotaz nepatri...ale nevite,kde sehnat modely auticek... mam totiz jedno zvlasti a nikde ho nemaji Peugeot 407 SW proste nikde neni..... tak moc bych hochtela koupit priteli :frowning2: a nikde ho nemaji.. tak kdybyste nahodou treba nektera mela nejakeho znameho...nebo vstup na aukro nebo ja fakt nevim byla bych vam mooooooooc vdecna... klidne si priplatim
22. říj 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chapu :grinning: parecek to je fakt nadhera :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek U mě ten 6 teď nevyšel. mě je 38 a partnerovi 52. Ale on je v pořádku. Já mám endometriozu a díky ní neprůchodný levý vejcovod. Mě se právě nedařilo otěhotnět už tenkrát v 25 letech s mým bývalým mužem. A teď mi říkají,že je asi problém v kvalitě vajíček a dali na zvážení dárkyni.
To nevím kterého doktora zná. Ona dřív dělala v nemocnici,který s gestem spolupracovala a posílali tam na IVF.
22. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho pokud chces miminko a je ti tolik, ja bych do dárkyně sla... Jestli teda nemáte etický problém... Miminko bude vaše a hotovo :slight_smile: v tomhle veku uz neni na co cekat...navic ty centra garantují kvalitni embrya kdyz je to dárce - tam by potom určitě tohle bylo i finančně zohledněno, pokud je u tebe teda problém v kvalitě, pak by to s kvalitníma jít mělo...:slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ono by to bylo embryjko z vajíčka dárkyně a sperma by bylo přítele a já bych to donosila a porodila. Navíc dávají podobné tipy. Takže já bych měla v požadavku menší blondýnka a bývají to prý minimálně holky s maturitou, nebo vysokoškolačky. Takže by byla šance,že prcek bude hezčí a chytřejší než já :grinning:
22. říj 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jeeeee jupiiiiiiii parecek tak jeden s horcici a jeden s kecupem.!!!super :slight_smile:)) to bude sranda az bude segra davat brachovi kapky :grinning:
22. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky je zajimavej clanek na seznamu.otehotnela po 6ti letem snazeni.take to hlavna utvrdilo v tom,ze jsem udelala dobre s tou praci
22. říj 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek