• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
Ahoj,tak už to mám za sebou a jsem už doma.Akorát mám trochu odřenou pusu vevnitř,museli mi pomoct s dýcháním =0/
Zatím nic nebolí =0) tak jdu k rodičům,když mám ty vycházky.
22. říj 2013 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho no poprvé před dvěma lety ten zákon ještě nebyl, takže jsme dali dvě embrijka, teď jedno, takže mi zbývá poslední pokus no. Mě je taky 38 mužovi 33, ten je úplně v pohodě :fearful: . Ve 23 letech jsem otěhotněla normálně a vše OK, od nějakých 28 už to nejde a pak zjistili tu endošku, těžko říct, jestli jsem jí už měla dřív. Já v prvním pokusu měla 6 vajíček, 4 došly do balstocysty, dvě se zavedly, ale dvě prý na mražení nebyly. A teď jsem měla právě jen dvě vajíčka, obě se oplodnily a do morulky došlo jen jedno. Tak nevím, to víš, že taky pořád doufám, a ráda bych to ještě zkusila s vlastníma :wink: , musím to probrat v tom Cube, co mi řeknou za názor, jestli tam šance je nebo myslí, že ne.
22. říj 2013 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru Ahoj, tak hodně sil a drž se, je to smutné :frowning2:
22. říj 2013 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Hodně zvažuju jestli ten poslední pokus ještě risknout s vlastníma vajíčkama, nebo dárkyni....Jsem zvědavá co mi navrhnou v Cube. To víš, že věřím, že se to s vlastníma povede, ale je to poslední pokus no. A ty si odpočiň po tom celodenním maratonu matko :grinning:
22. říj 2013 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlaru holka bolí akorát srdíčko já vím :frowning2: moc mě to mrzí:(
22. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru drz se holka.... Bude určitě uz jenom lip....
22. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru hlavně že už je to za tebou,teď to zvládnout po psychické stránce. Drž se!!!
22. říj 2013 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho :slight_smile: myslím ze si můžeš řict i barvu oči vlasu výšku vzdělání a koníčky :slight_smile: je to trochu sci-fi ale super, ze to jde.....
22. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek tyyy jo tak to je hodne sci-fi ja myslela ze si takhle vubec vybrat nemuzes
22. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek jo můžeš si asi zadat jaký chceš kritéria,ale pak o to dýl čekáš. Ale určitě bych chtěla aby mi byla podobná,protože bych nikde nevykládala,že je to dítě přítele a dárkyně
22. říj 2013 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho to stejně nebudeš vykládat, bude to totiž tvoje dítě, ty ho odnosíš, ty ho porodíš a uvidíš jak moc ti bude podobné:slight_smile:
22. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
:srdce:
22. říj 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho neboj, stejně ani u těch svých vlstních nevíš, po kom co zdědí a podle statistiky asi 20 procent dětí není svých papírových rodičů..ačkoli si to ti chlapi myslí..
22. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pavlaru ach jo, to je hrozny, drz se!:(
22. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky holky.=0*
22. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky ženo, tak jak je? Jak dopadla ta tvoje laparka? (nevím, jestli jsi to tu nepsala, ale já to nějak nestíhám dočítat) A jak se cítíš? A kdy Tě pustili?
22. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice vím, že se zpožděním, ale tiše GRATULUJIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke ahoj a jak válčíš???:slight_smile:
22. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak na romantickou adventní plavbu do Drážďan jedeme 30.11. se tak těším....:slight_smile:)))
22. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, nestíhám, nesvačím, nestihnu to, nestačím - promiňte vážení, mám veliké zpoždění. No tak asi tak nějak. Ale jinak fajn. Čekám na příští měsíc na laparku a pak se uvidí. Tak jsem hledala (a konečně už i našla), jak dopadla sasanka. Aspoň nějakou naději pořád má. Jinak si užívám sluníčka a pracovního stresu. Takže vlastně vše v normálu :grinning:
A jak zvládáš těhotenství? Nějaké příznaky (zvracení, chutě apod.)?
22. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke tak at ti laparka dobre dopadne aspon ti to rychle uteče pri tom zaprahu.me akorat desne boli prsa a bricho jako na ms a chvilema mam jemne zaludek na vode,ale v pohode.
22. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie tak to nemá chybu to vaše noční tulení zad :grinning: :grinning: ten tvůj dobře ví jak dodat svému pokladu zpátky sílu a úsměv na tvář......tak teď si dáš odpočinek a časem zase něco vymyslíte, sice chápu, že už těch pokusů bylo hodně a člověka to musí vnitřně hrozně odrazovat toto zažívat znovu, ale myslím že miminko je snad jediná přípustná forma masochismu :sweat_smile: :wink:
22. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 tak holka pěkně všechno dofofruj, abys pak mohla v klídku jako pořádná nosnice vysedět krásné vajíčka :grinning: a snad i rodiče budou brzo v pořádku, abys měla jen samé pozitivní myšlenky .....a s náma děvče počítej, my už vlastně palce ani v běžném životě nepoužíváme, máme je už jen na držení o sto péro :grinning: :grinning:
22. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 dekuju za krasnou zpravicku, uplne me ted dala usmev :slight_smile: ja vim, je to tezky, ale zivot jde dal a prubnem to znova :slight_smile:
22. říj 2013 ve 21:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak to zatím žádné velké příznaky :wink: a kolik floliků jste dávali? Budou dvojčátka?
Děkuji, snad bude vše OK. Aspoň, co se zákroku týče. Jinak uvidíme, jestli mi potvrdí neprůchodnost, tak to bude asi i konečný stav. I když manžel by se do nějakého toho nativu (případně minimálky) ukecat dal, ale víc nechceme ani jeden. Jen nevím, jestli i to je hrazeno z pojištění (v rámci těch 3-4 pokusů) nebo ne.
22. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - no tak super že pěkně rostete :wink: .

Já dneska byla na prvním screeningu. Dopadli sme super, Oba prckové v pohodě, 12+4 tt. Akorád sem teda poslední dva dny začala zase zvracet :frowning2: . Sem myslela že už to bude lepší a je to tady znova...
22. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke davali jsme 2 embryjka dle hodnoty z krve to na dvojky nevypada,ale tim jak jsme jina tak to se teprve uvidi.....
No urcite to ma smysl zkusit kdyz budes pekne vevnitr uklizena.;)
22. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucavka ju u to je fajn a aspon o sobe davaj vedet ;-Dy jsi byla na krvi?myslim po ET.
22. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no u nás to bylo takové, že jako jsem fakt nad dětima nijak nepřemýšlela a mám i dost ještě kamarádek bezdětných navíc jsme byli taková partie celá, takže mě to ani nijak nelákalo, tím pádem se ani nikdo tak zvlášť neptal, prostě jsme pařili a byli furt někde v tahu po výletech,dovolených, takže nás tak brali a ani jako se nikdo nevyptával .....no a pak jsme se teda začali kolem těch mých osmadvaceti roků snažit, že teda jo a když to rok nešlo, tak jsme zašli do CARU kde nám řekli ten spermiogram otřesný a že žádné děti nikdy nebudou .....jenže u nás to šlo takovou šupovkou, že tomu ani neuvěříš holka dvanáctého v neděli jsme byli v caru na dnu otevřených dveří, kde nám řekli že mají v rámci měsíce června nějakou akci na různé zákroky a to i na tu manžovu operaci (díky které jsme ušetřili 11.000,-) a já za pět dnů dostala menses, hormony, krátký protokol osmadvacátého bylo OPU i s operací a přesně za měsíc od prvního vstupu do dveří Caru my tam z krve oznámili, že jsem těhu, takže prostě jsme to šli zkusit s tím, že kdyby se povedlo, tak prostě rodinu ušetříme té bolestivé zprávy, že jako máme tento velký problém a že když to nevýjde, tak že jim prostě řekneme, že vnoučátka nebudou....
no a tím že to dopadlo jak dopadlo, tak o tom nikdo neví a věř, že to nebylo lehké vším procházet a nemoct si o tom třeba s mámou popovídat, máme hezký vztah, ale věděla jsem že by jí to hrozně rmoutilo, tak jsem ráda, že jsem jí toho mohla ušetřit a radši si to ponesu sama :wink:
22. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pinkywinkie tak to byl účel splněn :grinning: :wink: a těším se až znovu půjdeš do boje a neboj já tu určitě budu na držandu :wink:
22. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek