• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@martas14 ty jsi tak statecna holcicka!!!!a jsem moc rada,ze se vam to povedlo!!!;-*
22. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 né čoveče, přesně jak píšeš hned jak jsme došli jsem mu mimčo vrazila do ruky a doufala, že ho to snad nabudí, ale pochoval si rád a ještě radějc vracel dacan jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to už jsem teď zvědavá co ti zítra doporučí nebo navrhnou v Caru!!!! jinak přeji příjemné došoupání se tam a celkově aby ti bylo už fit holka zlatá.....
22. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no to dávájí o sobě vědět :grinning: . A to sem si myslela u prvního kluka že sem o něm věděla dost... Tyhle dva sou ještě stokrát horší :grinning: . Já byla na krvi 14. a pak 20. den po KET.
22. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice děkuji zlatíčko, ale prd statečná, jen štěstí začátečníků jak se říká, ale i tak děkuji.....statečná jsi ty a moc, že jsi zvládla do toho jít tolikrát a že jsi tu touhu nevzdala a za to teď budeš odměněna a kromě malého pana úžasňáka a velkého pana dokonalého mu ještě přišoupneš jednu nejkrásnější princeznu, která bude silačka po mámě :wink: :wink:
hodnota krásně roste a druhý level zdolán, četla jsem, že sis pošoupla termín, což je super, protože jasně že chceš vidět srdíčko a né jen gestační váček na ten by ses mohla jít mrknout i tento týden, ale vidět srdíčko to je jiná káva, takže už se těším na šestého jak to tu zas zapijem..........no teda jen já, protože ty už naštěstí nemůžeš, takže zbyde víc na mě :wink: :wink:
22. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 tak dva dny jsou dobré to se počkat dá, hlavně teda v této fázi, horší je to pak po ET :sweat_smile: a máš pravdu Pavli, připravit se na to nedá ....taky to tu s holkama moc prožívám, to čekání je fakt na prášky, měli by nám místo utrošu předepisovat spíš lexaurin :grinning: :grinning:
akorát jsem to tu psala @kamisb o pár řádků víš ....u nás to bylo tím, že jsme do IVF skočili tak hrozně na rychlo, že nebylo na nic moc čas.....byla jsem tak šokovaná a ubolená tím, že nám řekli, že mimi nebude, že jsem o tom neměla vůbec sílu mluvit, no a tím, že to bylo tak rychlé a vyšlo to na první pokus do pár dní, tak se to vyřešilo samo.....no a pak jsem prostě se zařekla, že stačí že to trápilo nás, tak že nechci aby to museli prožívat i blízcí, navíc víš jak to je Pavli, kdo to neprožil nepochopí a jejich obavy a probírání by mě spíš ubíjely než dodávali odvahy, na to mi pomohl koník a emimino :grinning: :grinning:
22. říj 2013 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa tak to je jasný, že chcete mít připraveno.. a co máš teď před sebou?
22. říj 2013 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 - to já mamču už jen informuji kdy co je a že pak dám vědět. jinak se už tam moc neptá, ale na druhou stranu chápu, že jim nechceš přidělávat sr´tarosti, ale mamče po tom co se stalo v tom roce 2009, chce raději být v obraze. Hold má strach no, ale je pravda, že teď jsem ji řekla až druhý den že OPU už mám za sebou aby se při mý narkoze nebála.
Stačí, že já jdu na sál s takovými smíšenými pocity.

je fajn, že vám to na poprvé tak krásno klaplo, někdy to tak je po hlavě do něčeho a nečekaně a ono to klapne.

My loni v říjnu šli na kontrolu kde bude folikul a on kluk byl vpravo ...čekali jsme že bude vlevo,protože 2x po sobě byl napravo...takže jsme byli v šoku, za dva dny se udělalo IUI a povedlo se ...to že to pak nedopadlo, je jiná.
22. říj 2013 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 to bude v pohodě a dáš to levou zadní :wink: už máš termín, kdy na něj jdeš?
22. říj 2013 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 tak to jsi statečná, že jsi to neřekla, u mě to naopak muselo ven a potřebovala jsem o tom mluvit, při prvním IVF jsem neměla ani páru o tom, že koník existuje.. Kdyby se víc otevřela muže sestra, mohly jsme to řešit spolu, ale já jsem se to dozvěděla, až když byla těhotná. Celou dobu o těchto věcech mlčela a bavily jsme se o tom až potom... ale každej to má nastavený jinak
22. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 Jasně, že tam bude šance, takže Tě zlákala Janča na Cube? Nic si z toho nedělej, protože jsem na tom stejně jako Ty a když jsme začínali tak žádný zákon nebyl, vždycky jsem měla zavedené 2 a nárok na 4 pokus nemám. Jen se pořád rozmýšlím jestli do léčby jít ještě teď nebo až po Novém roce..... ?..... a další pokus si budeme muset hradit sami
22. říj 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 ted si dam chvili pauzu :slight_smile: platíme to hotove a musíme nasetrit :slight_smile:
22. říj 2013 ve 22:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne rano devcatka.. tehulky, cekatelky a budouci tehulky :slight_smile: ... Dnes je streda, krasny den, bude krasne, tak se usmivejme :slight_smile:
23. říj 2013 v 07:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pinkywinkie - také krásné ráno, i když tady pohled z okna nic moc...ještě by to chtělo sluníčko, když chci dneska risknout konečně tu procházku.
23. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám dotaz jak je to se žehlením myslíte, že už můžu něco málo vyžehlit?

Kamarádky tohle měly větčinou právě zakázaný ...jsme si říkala, že bych si k tomu sedla a prkno si dala nějak níž, ale nevím nechce se mi moc riskovat zbytečně.
23. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb a kolik jsi dní?
23. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - teprve 4 den
23. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno, děvčátka...
@martas14 hele, ty bys měla dělat na nějaký lince důvěry, všechny tvoje vzkazy mne vždy fakt potěší, je tě na doma škoda :grinning: :grinning: pokud manžela neukecáš ty ,tak už nikdo :grinning: :grinning:
@lucavka gratuluju moc, snad to všechno bude už jen občas nějaká nevolnost a dítka v poho...
@marke tak hlavně dobré zprávy z laparky, a hezky se zahoj, já byla ráda, že jsem si v tý nemocnici po laparce trochu pospala a poválela se...
@janice_opice tak Jani, jak dneska???
23. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb tak nežehli!!!! Ja nežehlila do konce 3.mesice :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - a myslíš že ani v tom sedě by to nešlo?
23. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tam jde o namáhání brisnich svalů - leda ze bys žehlila nohama :slight_smile:
23. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - hm že bych to vyzkoušela :slight_smile: ok, tak to někam schovám ...jen moc nevím kam :(
23. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie také krásné ráno:slight_smile:
23. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 Ahoj zlato, dneska je stejně jako včera :grinning: :grinning: :grinning: jen mě teda večer strašně bolelo břicho jako na mchu...docela hodně.. Dneska si dávám čas pro sebe, musím se dát nějak do kupy, zítra jdu do bývalé páce s lístkem na peníze a pro sravenky a kouknout na kolegy....tak abych nevypadala jakos trašidlo:slight_smile:
23. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ty se koukej šetřit matko!!!!!!
23. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek já se šetřim :slight_smile:))jen jsem včera byla utahaná jak jsme lítali po těch doktorech, dnesa si právě trhám obočí, čistim plět a depiluju:_)
23. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to joooooo :slight_smile: ja uz dnes pomalu po odběru začínám pracovat :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Hele, žehlení schovej do skříně a radši odpočívej...fakt to za to nestojí...ono při žehlení se otáčí rameny a přenáší se to do pávne, což je blbý...já nemohla po císaři žehlit snad 2 měsíce a to byly jen látkový pleny, tak si to bejvalej pěkně užil...
@janice_opice velmi správně, krášli se a pěkně pomaloučku, odpočívej, lehkej obídek - pokud ti nezačne být špatně..a co marod, už je mu líp???
23. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek a co děáš??Abys to nepřehnala čéče:slight_smile:
autor
@kamisb vyprdni se na žehlení.....kup si radši pořádnou sušičku tam se žehlit moc nemusí a urč jí jako matka využiješ:slight_smile:
autor
@jaka17 no jo je mu líp naštěstí, sedí u PC zabalený záda do deky...já akorá odpoledn vezu Kubu na kroužek jinak jse dneska doma..
23. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek