• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - hm susičku bych u nás už nikam nenacpala ...ale už jsem prádlo shovala, on má manžel naštěstí dost jiných věcí na nošení a já si ted vystačím s tričkem a tepláky :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak hlavně ať manžel nepodceňuje to pití, ono to bude trvat klidně 14 dní než se to srovná :(
23. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jen řídím a telefonuju :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo já ho tady hlídám a buzeruju:D
23. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek no tak at se nenabouráš!!
23. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, já když čtu ty tvoje pocity, tak bych ti radila na nic moc nečekat a skočit do toho :wink: , stejně se tím budeš pořád zaobírat a myslet na to, kdyby jsme do toho šli hned tak....., když počkáme tak,.........Je to hrozně těžký a člověk to prostě nevymyslí no :grinning: . A naprosto souhlasím s @martas14, že by nám měli místo utrouše dát narkózu na 3 týdny :grinning: A byl by klid, už jsem to říkala Jeníkovi, že mě bude muset pak asi praštit do hlavy a uspat :grinning: . Jj Jani mě zlákala na Cube, váhala jsem mezi Apolinářem a Cube :grinning: tak uvidíme holka zlatá. Já teď zase řeším jestli jít do dárkyně, nebo poslední pokus zkusit s mýma vajíčkama. Ale dr mi určitě doporučí :wink: . A jak se cítíš jinak?
23. říj 2013 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke nazdar bejby, tak jedna dulezita zprava pro tebe specialne: ac mi roznickova rekla, ze jsem pravdepodobne oboustrane nepruchodna, laparka ukazala, ze to neni pravda. levej nepruchodnej, pravej pruchodnej krasne. takze do laparky jdi, konecne budes vedet na cem jsi a na tom taky moct stavet:slight_smile:
23. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky konikovky, takze po konzutaci u apo se to ma se mnou nasledovne:
preklad toho "negativni, avsak tuba se plni" je opravdu ten, ze levy vejcovod je nepruchodny. takze mam jen pravej v poradku a pry je fakt mozny, ze tim, ze byl pravej vejcovod endometriozou prirostlej k brisni stene, ze k nemu ten pravej funkcni vejcovod jakoby nedosahl a tak nemohl dopravit vajicko. tak ted by ta prava strana mohla prirozene fungovat. protoze ale cekam ms cca za 4 dny a porad mi neni dobre, shodly jsme se, ze ted rozhodne ivf ne a podivame se na folik v dalsim cyklu nakej ten 9DC. pokud bude a bude napravo, pac ta jedina strane pro me ma vyznam, domluvime se zda jit do IUI nebo do domaciho buseni :grinning:
23. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 -no vidiš, tak to máš vlastně stejný výsledek jako já.
HLavně any Tě přestalo to břicho bolet, jako tím myslím doufám, že to prostě pomohlo.
A za pár IUI jsem i já, my to zkusili a pokud by nebyl SP tak by to vyšlo ...uvidíš jeden nidky neví co pomůže :slight_smile:

tk hodně štěstí. A zdravíčka ...
23. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak holka budu mačkat a mačkat!!!!
23. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice diky, ted to bude o tom, aby moje vajecniky byly pravicacky zalozeny, jako jejich majitelka :grinning:
23. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 tak to ě můj pravej vvaječník podvedlale on za to chudák nemůže malej trápenej tak to zbylo na ten levej..
23. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se konečně taky vypravila a procházku, a i přes motání hlavy a horšího dýchání to bylo fajn.
I nějakou tu houbu jsem našla, ale nevím jak budou vypadat až je rozkrájím.
23. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to je dobrá zpráva, budu tisknout všechny pěsti při snažení...
23. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 super zprava - budu držet moc palečky!!!!!!!
23. říj 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak halvně hups a hupsi a bude malá sasi :grinning:
23. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem tlustá jako prase a ještě jse si dnesa dopřála teda kremroli no fujj
23. říj 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen si dopřávej ....mímísek(ové) to mají rádi, ja tam pravidelně posílám studenskou pečeť :slight_smile:
23. říj 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho brouku nezaponěla jsem a zítra se zeptám, vím, že bu minimálka naebo nativ tam stojí 15.000,-
23. říj 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, cítím se fajn, jen kdyby mi to nešrotovalo v hlavě... (bez kortikoidů mi je vždycky dobře, jenže to jsou výsledky, vždycky taky blbý) je těžké se rozhodovat o lécích, když to doktoři nechají na Tobě..já jsem si říkala, že bych počkala na hezčí počasí, abychom nemuseli zase zůstávat doma přes tu zimu. na druhou stranu si říkám, že budu jen přicházet o čas.... tak nevím, pravdu máš v tom, že to budu vnitřně stejně rozebírat.. a na ty tři tejdny, by to bylo fakt fajn..... udržovat nás třeba v umělým spánku:slight_smile:)) to by mi vůbec nevadilo. Tak určitě Cube bude lepší než Apolinář...ale každá to máme jinak. Mojí kamarádce to tam třeba vyšlo a ségře mého muže ne a jela si pro mimčo až do Brna...určitě Ti poradí. A ty máš 4 pokus? co máš za problém s vajíčkama?
23. říj 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dobře, jen se hýčkej a na ty proporce se teď úplně vykašli:slight_smile: já to tedy při léčbě vždycky taky řešim a teď se mi líbí jak mi splasknul obličej a nemám kruhy pod očima... ale to mi miminko nepřinese:slight_smile: a jak je?
23. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 do domácího:slight_smile: ať Ti ho naplánujou, dají injekci na dozrání vajíček a určej termín, kdy se na to máte vrhnout a uvidíš, že zázrak bude na světě:slight_smile: tak hlavně, aby Ti bylo k tomu ještě líp a je dobře, že přišli na to, co tam je "skryté"....
23. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 já doufá brouku, že za ějakej čas já budu zapíjet tebe a ty budeš na nealku :slight_smile: :wink:
23. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no jo, já za těch x let stimulací a všeho nabrala i tu štítnou mi to rozhodilo,al co po miminku zhubnu tancem a dětišky buou mít krásnou mamnku:slight_smile:)))jinak je mi dobře:slight_smile: bolí mě prsa akorát a večer břicho jao před ms
23. říj 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky moje ,tak dnes po kontrole v Sanus oba vaječníky bez problémů,po cystě ani známky a v pondělí by měla přijít mrcha ...je to paradox že se na ni tentokrát těším a doufám že ji budu mít naposledy a pak 9 měsíců ne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: druhý den mršky ELONVA a pak clostík a uvidíme kolik folíčků se nám urodí doufám že alespon 4-5 budu se snad i modlit
23. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa - tak super ...ať se daří pěstování :sunglasses:
23. říj 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to je v pohodě příznak k těhu:slight_smile: až bude mimi na světě, budeš běhat s kočárkem:slight_smile: ale tanec je fajn, je nějaký konkrétní??Je super, že Ti to vyšlo, Jani, moc Ti to přeju:slight_smile:
23. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Ahoj, ty jdeš na minimálku?
23. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ANO teda nevím zda se tomu jště říká minimálka když budu mít elonvu a clostík a merional ale je to minimálka :wink:
23. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Kozo jedna, tak jsem ráda, že jsi už v pohodě a máš naději na přirozené těhulkování :wink:
23. říj 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek