• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
Dobré ráno všem,
začínám být nervozní, dnes jdu na kontrolu, jestli je vše jak má ,tentokrát mám lepší pocit než v srpnu před KEt,tak snad to vyjde.
@monyna83 ahoj mony, a co ty, jak pokračujete?Nějaké nové zprávy?
@mufyxa ahoj, budu držet palce,minule jsme byly tak nějak nastejno chvíli těhu, tak snad to tentokrát dotáhneme do zdárného konce..
@coralin taky bych řekla, že čím dřív do léčby půjdeš, tím líp.. jak to tu čtu, stejně ti to nedá.. :grinning: :grinning:
@janice_opice hezký den, Jani, moc se v té práci neunav :zipper_mouth: a pozdravuj Bivoje
24. říj 2013 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Také dobré ráno...

@jaka17 ..tak hodně štěstí ať je vše ok.

já mám taky od začátku stimulace lepší pocit, ale už teda začínám být lehce nervozní :( ach jo a to mám ještě tolik dní čas na nějaký závěry :(
24. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin dělá to moje kamarádka... http://www.groovedance.cz/
24. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné ráno děvčata, tak já si jedu do Cube pro lístek na peníze a pak do bývalé práce na pokec, vyzvednout strávošky a na obídek s nejoblíbenější kolegynkou :slight_smile:
24. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 ahoooojjjj a cco ty jak je??:slight_smile:)))neboj jedu tam jen na ppokec a oběd:slight_smile:
24. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ahoj zlato, to bude dobrý , ty jsi dneska 5.tý den co od ET, tak to máš fakt ještě moooře času...... :slight_smile:
24. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj no právě, asi by to zbylé dny chtělo prospat :slight_smile:
24. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska potvrzeno,že KEt nebyl úspěšný. :angry: Přemýšlím pořád co dál do darovaných se mi ještě nechce,ale nevím...
@janice_opice Jani budeš hodná. Hodně zvažuju jestli se do Cube neobejdnám na nezávislou konzultaci.
@kamisb ty se opatruj. Moc ti fandím :dizzy_face:
24. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 držím palce aby na kontrole bylo vše cajk :slight_smile:
24. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho - to mě moc mrzí holka :(

já děkuji snad to je jen dnešní stav nervozity ...

.a klidně se tam objednej, vždyt po čase potřebujeme všechny znát víc možností a názorů ...a od toho tu ti doktoři jsou ne?
24. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho holka drz se... Je to boj.... Kolikátý pokus to byl?
24. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky koukala jsem ,ze se rozhodujes mezi apolinarem a CUBE . A take jsem si vsimla,ze zvazujes darkyni,tak jsem ti jen chtela napsat,ze na vhodnou darkyni se u APO pry ceka az 2roky,rekla mi to ted na te posledni konzultaci :frowning2: ,tim nespinim apolinare,jsou tam mily a vsechno ,jen jsem ti to chtela rict :slight_smile:
24. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb kliiiiiiiiiiiiiiiid!!!!!!!!!
24. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 2 roky???????? To je strašný!!!!!!!!!! To neni databaze jako u spermijek??????
24. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho já si myslím, že tím nic nezkazíš. :wink:
24. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho a neboj příště už to určitě vyjde holčičko! za chvilku jedu do Cube tak se ti tam zeptám,ale jsem si na 100% jistá, že tam minimálku dělají
24. říj 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no to znám, strašně pomalu to utíka a chtělo by to se vzbudit až na den D :slight_smile: , ale ted bude krásnej víkend jen mě mrzí, že má manža ten zánět ledvin chtěli jsme jet na chajdu..má bý krásně
24. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Však to by bylo, aby to z takový krásný blastocysty nedopadlo :wink:
24. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MNě se tak nikam nechce!:slight_smile:
24. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky dneska taky pedělám tu tabulku,aby byla nějaká funkční tak doufám, že tam brzo budou samé //
24. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - v bříšku je morulka, blasta je v mrazáčku.

ale určitě to znáš ty pocity, jen teda nevím proč už jako dneska :(

kdy jsi říkala, že začínáte ? už jsi byla na tom kontrolním ULZ?
24. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - jj to by chtělo, asi si řeknu tchýni až přijede domů ab mě něčím bacila po hlavě a v uterý vzbudila :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek hele, tak jsem koukala, že máš termín porodu na mé narozky :grinning: :grinning: já jsem 17 března...ale dvojky jdou spíš dřív, ale stejně rybičky jsou fajn děti...
@petulak1988 neboj dárcovství u soukromých Carů je v rámci měsíců...ale nevím, jak to vychází finančně..
@kamisb po tom ET to neutíká, co...asi si pořídím nějaké ruční práce...
@danaho škoda, uvidíš, co ti řeknou na konzultaci..
24. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - ruční práce, hm tak to bych si ještě ublížila :( mám na něco obě ruce levé :(
24. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to už jistí jen ta narkóza :grinning: :grinning:
24. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ja darkyni vyjicek nepotrebuji,tedy doufam.. Pavlinka tu psala ze o tom uvazuje a ze se rozhodovala mezi apolinarem a CUBE ,tak jsem psala vyhodu CUBE,ze u apolinare se na to ceka dllouho
24. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - no a teď se mi ještě zvedl žaludek a úžasně zamotala hlava ..jdu se zvodorovnit na chvíli :(
24. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 aha, už v tom mám hokej.. :grinning: :grinning:
24. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no vidíš, tak to zaspi...
24. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Holka znám a nikdy mě nezklamaly, bohužel :confounded: Každopádně je moc brzy na to házet flintu do žita :wink:

Jdu v úterý na utz, budu 13 dc, je to dost brzy, mám ovulaci až tak kolem 21dc, ale lepší jít dřív, než to prošvihnout. Měla jsem jít sice 14-16 dc, ale to si dr vybírá náhradní volno. Tak uvidíme...Hlavně, potřebuji stihnout zoladex do 13.11.
24. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek