• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@meyryen - tak to jste měly stihnout v pohodě ne? si mylsím že začátkem listopadu jej budeš mít píchnutej ne?

hm náhradní volno ...to jsem zvědavá koho budu volat až budu příští týden panikařit :(
24. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No já doufám, ale mám cykly hrozně rozhozený 28-38 dní, někdy mám ms 7 dní, někdy 14, no je to na budku.....
Žádná panika nebude :wink:
24. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - hlavně stejně musí jen zkontrolovat jestli tam není cysta jinak snad to nic neohrozí ne?
ona v to uterý pozná kdy přibližně bude ovulka a pak naplanuje ještě jeden ULZ a pak se už píchne injekce. To bude dobrý uvidíš že to stihnete.
24. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - to si povíme za týden :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano:slight_smile: pro me fakt rano, ja po ty laparce proste spim 12 hodin v kuse, sileny.

@pidisek
@pavlina1976
cau holky, s tema darkynema vajicek to tak je, z tohohle duvodu je vyhodnejsi byt u soukromyho caru - jednoduchy pocty: soukromy vic rejzujou, takze si muzou dovolit darkynim i vic zaplatit a proto vetsina daruje vajicka soukromejm...
tohle je jedinej duvod, proc bych eventuelne nekdy od apo odesla, ale snad to nebude potreba.
apolinar je vybornej, vcera jsem odtamtud zas odesla strasne spokojena, ta jirsova je proste zlaticko a ty sestry vsechny taky. verim jim, i kdyz nekdy pochybnosti mivam, to je jasny, ale my proste nejsme chytrejsi nez doktori.
24. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj zlato, drzim palce, to bude zas v alejich nablito :grinning: :grinning: :grinning: diky // samozrejme:slight_smile: nenervuj se, vis sama, ze to nicemu nepomaha, zabav se nakou pocitacovou hrou, mne to pomahalo, clovek ztrati na hodiny pojem o casu:slight_smile:

ja se teda tesim, az se dam do kupy a dam si treba plznicku dvanactecku na oslavu, ze mam jeden pruchodnej vejcovod :grinning:
24. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj, tak cekame na dobre zpravy!:slight_smile: jo a @pidisek ja jsem 16.brezna, takze si muzes vybrat:slight_smile:
24. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ahoojj tak jsem v Cube a minimalku delaji.stoji 12.000.-do 2 vajicek + leky.a klidne mas zavolat a domluvit se na nezavaznou konzultaci,kdyz budes chtit.
24. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - to plzničku si klidně dej už teď, tenkrát v nemocnici mi ji doporučovali trojku denně a prý budu fit dřív :slight_smile:

jinak hra, by byla fajn, ale jak se mi motá ta hlava tak mi ten počítač úplně dobře nedělá když na něj dýl koukám :(
autor
@jaka17 tak coooooo?
autor
@sasanka033 @kamisb s plznickou uz ted souhlasim.Kudy tece tudy leci.:slight_smile:
24. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak nějak s tím počítám :grinning:
24. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mmch utz se na tebe dívala ještě v ten den, kdy ti ho píchla?
24. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - jj ale já tam ani dřív nebyla ..prostě jsem se po MS měla objednat na 20-22 den ..ale já brala tu antikoncepci kvůli té cystě.
24. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to já se půjdu pro velký úspěch ukázat asi nadvakrát :grinning:
24. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu až ve dvě :confounded:
24. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no děvče tak já dělat na lince důvěry, tak se snad zvýší počet sebevražd, bo ty moje hlody nemůže dlouho nikdo vydržet, jedině maminy nadopované hormony :grinning: :grinning: Ale pobavilas mě a dodala sílu hustit do manži dál :wink:
jinak pěkné datum narození máš, to se mi loni narodila malá a taky jsem si hned říkala jaký je naráz ten březen příjemný měsíc :grinning:..... a plně s tebou souhlasím, že mít dítě rybičku je dokonalý, hlavně po tom co jsem tu včera měla dvě kamarádky s podobně starýma dětma a nevěděla jsem jestli mám dřív chránit psa nebo držet palmu na kterou se věšel, o nánosech jídlo po celé zemi ani nemluvím, no celkově to bylo divoké, opravdu mám obdiv k učitelkám v mateřské školce, mít to denně tak mě šlehne :grinning: :grinning:
tak držím palce na utz a ať je z tebe pořádný fóliovník :wink:
24. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co se týče toho zapíjení Jani, tak doufám, že máš pravdu a časem se nám karty obrátí, ráda ti pak přenechám svůj demižónek jen kdyby to byla pravda :grinning:
24. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no chápu, že po takové špatné zkušenosti co máš už se o tom tak celkově doma mluví, že to už nemá cenu nějak zatajovat, ale taky jsi o OPU radši řekla až po akci :slight_smile: my ženský hold sneseme hodně, ale ještě líp nám dělá, když může to své okolí ušetřit nějakých těm obav......
u nás to prostě bylo tím, že se to povedlo tak rychle, protože jinak jak bych se tím trápila déle, tak by to stejně na mě všichni poznali a měla bych možná i větší potřebu o tom s někým mluvit to je fakt.....
a ty už jsi teda dneska pátý den, sice jak čtu tak trochu krize, ale ono se to vždycky tak nějak propadne chvíli ta nálada, kdy člověk má takovou beznaděj, ale pak se to zase nakopne a podívaš se na to z té druhé strany, že už vlastně jen týden a uvidíš // :wink:
24. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - no kdyby mi alespon nebylo tak divně :( jsem už zase jak lazar a to mi přitom včera už bylo dobře relativně
24. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - no nechtěla jsem aby mi tam pak zase furt volala jestli už jsem vzhuru jao posledně a druhý den jsem k ná stejně měla jít tak jsem jí to řekla až pak osobně no :slight_smile:
24. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ono je to Kači asi u všech stejných, jako určitě o tom potřebujeme mluvit, kór když se to jako nepovede, nebo jsou špatné výsledky .....člověk je pak celkově takový sám vnitřně rozbitý a chce to analyzovat ze všech stran a hlavně potřebuje slyšet nějakou tu podporu, ale vím, že mamka nebo rodina by mi ji nemohla dát, protože za jejich doby něco takového jako IVF nebylo a ani se s tím nikdy nesetkala, takže rozebírat s ní něco nemělo smysl, a já bych si jen přidal trápení, že kromě toho co mám já, jsou ještě nešťastní i naši, že by věděli že nemůžeme mít děti.....je mi jasné, že bych to před nimi nemohla tajit do nekonečna, ale spíš bych prostě bojovala a pak zpětně řekla prostě nešlo to, udělali jsme pro to všechno a teď prostě musíme svůj život zaměřit jinak a hotovo....
já jsem se naštěstí o koníkovi a hlavně teda emiminu dozvěděla hned, jak jsem došla první den z Caru a začala vyhledávat něco o té naší děsné diagnóze a rozhodně jen díky němu máme malou, protože ty příběhy a zkušenosti jiných lidí se stejným problémem, kterým jsem hned napsala a spojila se s nimi ohledně informací o té manželově operaci mě nezkutečně nakoply, to zkusit hned řešit a skočit do toho po hlavě, jako věděla jsem že jsou různé možnosti léčby a co si ti lidi proskákali a že TESE je takový ten poslední bod, ale většina lidí si prošli vším možným, ztratili rok, dva různými léčbami a hormony ale stejně drtivá většina dosáhla něčeho jen po té operaci, proto jsem měla dost zásadních informací když už jsme tam šli po druhé a proto jsem byla rozhodnutá, že to chci zkusit hned, že buď se povede, nebo se prostě budeme trápit, ale budu vědět, že jsme proto udělali vše co je v našich možnostech.....navíc mě hrozně pomohlo, že jsem mohla díky diskuzím mluvit s lidma, co přímo prožívali to samé a to je k nezaplacení, protože víš, že to nejsi jen ty a tvé trápení, že je prostě spousta lidí co s tímto bojuje stejně a to byla daleko větší podpora než mluvit s někým tady doma kdo vůbec neví která bije a jeho jediná rada by byla ,, nemysli na to ono se to samo časem třeba spraví " protože u nás by se to bohužel nespravilo nikdy .....ale tak to je jen má zkušenost, jsem se tu zas nějak rozkecala jsem hrozná :sweat_smile:
24. říj 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no psala jsi, že se ti točí hlava, tak sice nic moc stavy, ale zase na druhou stranu to zavání slibným těhu příznakem, tak sice je ti špatně, ale zase je to dobré znamení no :sweat_smile: :sweat_smile:
24. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no je to fakt člověk to pořád bere jako banalitu přitom celém tom kolotoči, ale je fakt, že vždycky je narkóza a celkově jít na sál rizikové, myslím, že mamča pak taky ocenila že to ví až osobně když už je vše v pořádku :wink:
24. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no hele, tady se to březňátkama jen hemží :grinning: :grinning: škoda toho, že mi to nevyšlo taky tak na březen, tohle snažení by to byl asi rak, což moc neznám....děti mám střelce a štíra...
no já děti snáším jako učitelka dobře, ale některý zloprcky bych fakt domů nechtěla....ale je to i o výchově, naštěstí...
24. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - to doufám, stačí, že jsem ji pak přidělal vrásky tím, že jsem ji řekla, že z 12 zůstali jen 2.
Naštěstí mamče není uplně neznalá...její kamarádky dcera byla kdysi taky na IVF chodila tam několik let ale to nepomohlo, pak se s mužem doma pohádali, ten na ní křičel, že už to absolvovat nechce že to je zbytečný a skoro spolu nemluvili, ale jaksi spolu i spali .... :slight_smile: no a ona docela rychle otěhotněla přirozeně :slight_smile:

a teď druhý dcera kamarádky mámy to zkoušela v Americe, protože tam bydlí teď, ale nevyšlo to, tak to prý už nebudou řešit jednu holčičku až mají - tak prý se nebudou trápit tak moc no.
co jsem to vlastně chtěla říct, no asi jen to, že mamča trochu přehled má a neradí, vlatně jen poslouchá a doufá, že nám to jednou klapne. Je smutná, ale už to přede mnou nedává tak moc najevo.

a špatně mi je, ale jako příznaky mi to přijde brzo ...uvidíme za pár dní ...minule jsem začala 8 den špinit, tak do té doby furt můžu věřit :sunglasses:
24. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo teď jsem si vzpomněla a musím se smát ...včera jsem se dívala na seril Big Ben ... a on spal v noci někde v kanclu a ráno když šel kolem zrcadla tak se leknul a řekl ...."Tebe sice neznám, ale i tak Tě umeju" mě to přišlo hrozně vtipný :slight_smile:
tak jsem si řekla že vám to napíšu třeba se usmějete taky ;)
24. říj 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Ahoj Kačí, asi půjdu do toho posledního pokusu se svýma, ale ta endometrióza hrozně zhoršuje kvalitu vajíček a navíc můj věk taky tomu hodně přispívá :frowning2: . Děsně se bojím, aby to neskončilo jako poprvé, že se mimi zahnízdilo a v 8tt konec, nebylo srdíčko :frowning2: . Je to asi těma nekvalitníma vajíčkama, podruhé se nechytlo vůbec no. Uvidíme co nám v Cube řeknou a doporučí, nemáme hotové ani imuno....
24. říj 2013 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - tak to radím bez imuni do ničeho nejít ....třeba tam bude něco co tomu vyvoji brání ...je to sice čekání další měsíc někdy dva, ale myslím, že to za to stojí.
24. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no ja se modlím aby vydrzeli aspon do února.....
24. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek