• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@petulak1988 :slight_smile: , děkuju, snad jí nebudu potřebovat :wink:. Asi to ještě zkusíme na poslední pokus s mýma, tedy kdyby dr rezolutně neřekl něco jinýho :grinning:
24. říj 2013 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas, pěkný výsledky, tak hurá do snažení, moc ti přeju aby ti to vyšlo přirozeně :wink: . Víš, že jsou velký šance, vzpomeň, co jsi nám psala o těch kamarádkách :grinning:
24. říj 2013 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ja vim a v nemocnici na zakroku se mnou byla dalsi - po laparce pred tremi lety druhej mesic zazrak:slight_smile: tak snad!!!! akorat me mrzi, ze tobe to zatim nevyslo, ale do pul roku je to jasny!:slight_smile: ale ty chces jit do ivf, vid?
24. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Myslíš? Že by to mohlo být tak zásadní? I proto jsem odešla z Pronatalu, protože po tomhle druhým nevydařeným pokusu mi ani nenabídli další vyšetření.....Hned mě chtěli hnát do minimálky a do darovaných vajíček :angry: . Třeba v Cube řeknou, že bez toho imnuna je to fakt nesmysl.....A co ty? Jak zvládáš mít nervy na uzdě holka zlatá? Tohle je fakt nejhorší :grinning:
24. říj 2013 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jj byla jsem přesvědčená, že to těch půl roku vydržím, ale teď podruhé zase nic a po clostíku jsem měla teď jen jedno vajíčko, dr říkal, že mám lenivý vaječníky no :grinning: , tak jsem si říkala, jestli nejít do toho posledního IVF právě když jsem vysmejčená po té laparce....Přeci jen ten můj věk a kdyby to nevyšlo tak se dál můžem snažit s clostíkem :wink:
24. říj 2013 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, tak jak ti je matko naše :grinning: . Mám z tebe takovou radost, ty // nám tady vždy dají sílu do dalšího boje :grinning:
24. říj 2013 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ja mela clostik asi pred rokem a pul v jednom cyklu na par dni a pak na konci cyklu jsem se malem posrala bolesti, jak me bolely vajecniky. do toho uz nejdu. to ani z IVF stimulace me to tolik nebolelo. a ani si nevzpominam, ze bych sla na utz a rekl mi, ze bylo vic vajicek. ale ted je ta moje optika uz jina, kdyz vim, ze jeden vejcovod mam nefunkcni...kdovi, jaky byly treba i ty IUI, treba byly vlevo a tim padem k nicemu.
no ja porad taky nevim, resim FSH, ze si necham udelat hormonalni profil a dle toho taky...
24. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No já hodně spoléhám na Cube, že nám opravdu udělají všechny potřebný vyšetření, už jsem byla v Pronatalu požádat o výpis z dokumentace, tak doufám, že to stihnou do toho 7.11. mi to dát.....Protokoly si pamatuju, ale výsledky z krve testů ne....I když oni nám skoro žádný testy nedělali. Jen takovej ten jak ti zjistí jak jsou tvoje vaječníky aktivní a to mě chválil, že mám lepší průměr :wink: no a pak mi hovado řekne, že si mám nechat dát darovaný vajíčka tak já už se v tom nevyznám. Někdy se mi zdálo, že mluví úplně z cesty. Tak se těším do Cube, bude to určitě příjemná změna :wink:
24. říj 2013 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no jsou doktoři co trvdí, že na to stejně dávají jen ten prednison a neřeší víc, ale můžeš tam mít nějaký horší hodnoty třeba jako jsou ty hnusný NK buňky a pak se prostě prcek nechytí či přestane vyvíjet ....a případně budeš mít alespoň jistotu, že je vše v pořádku.
A nejsi třeba i alergik? mě se ptala doktorka na co jsem a jak reaguji, nejdřív mě poslat nikam moc nechtěla, ale když jsem řekla, že ta alergie v sezoně a na kočky ji mám tak řekla, že ji raději uděláme.

někdy to je jen prkotina a stačí vitamíny ...jeden nikdy neví a moři těch vyšetření by asi měla být i ta imunologie.
24. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - ona zásoba vajíček pohužel nevypovídá o jejich kvalitě :(
24. říj 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj přesně tak :confounded: . Hezky se opatruj a dávej na sebe pozor :wink:
24. říj 2013 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to je značka ideál, první děti máš silné, dominantní znamení (taky jsem štír :grinning: ), tak to třetí bude klidňoučký v pohodě ráček, aby si mamínka toho malého benjamínka užila co nejpříjemněji :wink:
no být učitelka chce podle mě vnitřní sílu a hodně odvahy, takže tebe už holka nemůže rozhodit nic :grinning: :grinning:
24. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to mamka celkem znalá je, když to slyšela i tak jakoby z druhé ruky zase, to taky dělá hodně, když si o tom třeba s tou její kamarádkou promluvili, né jako vyloženě o tobě, ale že jako tyto problémy jsou a že se s tím potýká tolik lidí...
tak snad už brzy ten její smutek a to že nemůže nijak pomoct, jak to tak cítí každá matka přerazíš tou nejlepší zprávou, že jsi těhulka jak naše Janče tady, i když pro tebe to bude asi hodně jen začátek a cesta plná obav až do toho devátého měsíce, ať už je to ale jak chce hlavně ať na konci je to krásné malé uřvané miminko....
24. říj 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak jsem akorát četla ten tvůj závěr co ti řekli v caru a nezní to vůbec špatně holka, jeden vaječníkovod po zrušení parazitování na břišní stěně je ok a může začít plnit svůj velký úkol.....jako možnost IVF nebo IUI je tu vždycky, ale že je šance to zkoušet doma i přirozeně to je obrovská výhoda i po té psychické stránce, takže doufám, že ti to dodá tu správnou energii až se začnete po této rekonvalescenci zase snažit holka :wink: .....
24. říj 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 co ja bych za ten zazrak dala, kdyby se to povedlo prirozene...ted chci verit, snad ne slepe, ze ta prava strana je funkcni. zalezi jeste jak se bude chtit pravymu vajecniku ovulovat a taky jakou mam kvalitu vajicek, kdyz pred necelym rokem uz to nebylo nic moc. no uvidime, budeme moc doufat.
24. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak jasné to že valí vejcovod a je vysmejčeno ještě není konečný úspěch, těch proměnných je tam ještě pořád dost, ale budu doufat s tebou, že se ta pravá strana pochlapí a vyplodí nějaké pořádně kvalitní vajíčko a pak tam bude i ve správný čas ta pravá spermijka a jejich rande vyjde na jedničku :grinning:
a ty si budeš nechávat dělat nějaké testy, jak se ti třeba změnila ta hodnota té zásoby nebo tak něco?
24. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - myslím, že ten náš vnitřní smutek zažene jen miminko v náručí ...moje ..jednou :slight_smile:
24. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no dost o tom uvazuju, blbka jsem na to vcera na konzultaci zapomnela. vis co, kdyz mi je budou ochotny udelat, tak se lehce zjisti, esli vubec ma naky domaci snazeni nebo IUI jeste smysl - kdyz vyjdou hodnoty spatne, chce to jit do ivf hned doufaje, ze se z tech nekolika malo vajicek, co jsem schopna vyprodukovat (minule to byly 4), treba jedno dobry najde. no anebo pak darcovsky...ale to nechci zatim vubec resit.
na druhou stranu mi bylo receno, ze ten prvni dubnovejch pokus vubec nebyl spatnej, s relativne nizkou davkou hormonu jsem prej zareagovala i s hranicnim FSH prej dobre a hlavne vajicka byla kvalitni. akorat z nakyho duvodu levej vajecnik byl desne linej, ten vyprodukoval jen jeden folik, ale pravej myslim 4 nebo 5.
24. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Pavli přístup Caru taky dělá hodně, tak doufám, že se vám v tom CUBE bude moc líbit a bude to na vás mít ty stejné blahodárné účinky jak na naši Janču :wink: My měli něco podobného jak jsem byli na té konzultaci v prvním CARu kde nás šokli tou hroznou diagnózou manžovou, taky ještě ani neměli žádné výsledky a už mluvili jen o dárci a jak by to pro nás bylo lepší a že to výjde na pár korun (což teda ty spermie jsou oproti darovaným vajíčkám o dost jiných penězích ) ale i tak prostě mojeho úplně udolali, kdo chce slyšet o tom, že nemůže mít děti tak hned šup a dáme ti od nějakého jiného chlapa....fakt hrůza, no a jak jsme pak byli za týden na dni otevřených dveří na OBI tak úplně jiný přístup, docent hned jak můžeme zkusit tu operaci, že tam prostě nějaké ty spermijky určitě najdou a fakt vlil mýmu chlapovi úplně sílu jít to zkusit.....jako je něco jiného když má za sebou člověk už nějaké pokusy a vidí se že prostě je něco špatně, tak to rozhodně neodsuzuji, prostě člověk si to miminko odnosí, porodí a je jeho, pak už neřeší co kde bylo, ale aby ti někdo na první konzultaci nutil dárce to mě taky fakt dostalo, takže chápu, že to chceš ještě zkusit se svými, ono to člověku tak nějak nedá, když tam prostě pořád ta šance je, v CUBE vám určitě něco pěkného vymodelují a bude z toho embryjko jedna báseň uvidíš :wink:
24. říj 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb určitě holka a né jednou, ale přesně za devět měsíců, protože ti to výjde už teď, morulky jsou bojovníci :wink:
24. říj 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - děkuji --- kéž by :sunglasses:
24. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no tak je otázka, jestli by se to tak mohlo nějak rapidně změnit ta zásoba, zase jen od jara je to teprve půl roku, takže tam spíš počítají že to je pořád nějak nastejno...a ono se z té zásoby stejně nezjistí kvalita, takže nevadí že je jich míň, hlavně aby byli dobré né? Nebo myslíš, že bys třeba měla ovulaci úplně bez vajíčka jestli je to vůbec možné ani nevím :sweat_smile: že jako by se nedalo zkusit to IUI např.?
24. říj 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ne, to FSH neni o zasobe, to je folikostimulacni hormon, takze hovori o kvalite vajicek. jinymi slovy cim vyssi mas hodnotu, tim vic se blizi doba, kdy tvoje vajecniky prestanou vajicka tvorit, anebo nejdriv asi zhorseny kvality a pak uz vubec. ta zasoba je AHM, o tom mi nerekli nic...a ten hormonalni profil delali v lednu, takze nez mi udelaji dalsi, tak skoro rok.
ty hodnoty maj zensky ruzne, nekomu se zhorsi za pul roku desive, nekomu se skoro nehnou...to je desne indivindi. stejne jako se vsim:slight_smile: a prestoze by nemely kolisat, cetla jsem i o holkach, co mely treba 20 a najednou 9. takze jeden horm.test by se asi taky nemel brat jako smeroplatnej :grinning:
24. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 problem s FSH je hlavne ten, ze nekery cary ti nad hodnotu 12 ani IVF proste neudelaj. ja mela 10,9. ale u apo si s tim hlavu nelamou - rekli mi: helejte, to vase FSH, s tim si nedelejte starosti, s tou vasi hodnotou jste zaregovala na stimulaci hezky, takze to nereste. no tak jako ja to rada neresim:slight_smile:) ale kdyz by slo o domaci snazeni a este cekani na ovu na spravnym vajecniku, kdyz mi jde s tim FSH o cas..to uz je ji jina.
24. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vše podle plánu, vše roste folíky jsou, jen se neví, jestli opu bude v pondělí na státní svátek, nebo později...ptala jsem se, jestli pracují, tak prý co si nastimulujeme, to si odebereme.. :grinning: :grinning:
@martas14 no to se uvidí, já mám štíra pohodáře....
24. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 nemas za co dekovat,ja jen koukala mezi jakyma carama se rozhodeujes a tak jsem ti to pisla.. :slight_smile:
24. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahoj zlatíčko je mi dobře:slight_smile: až na pár detailů jen jsem šíleně unavená dneska , odešla jsem z domu v 10 a vrátila se skoro v 17:slight_smile:)
24. říj 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 No vidíš to, tak to máš za chvilinku!! a příští týden do neděle budeš mít mrnata u sebe...
24. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 Dneska jsem v Cube říkala, aby na tebe byly sestřičky hodné :grinning:
24. říj 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavlí na imuno ti řekne Višňa svůj názor....to každopádně...asi možná budeš překvapená:slight_smile:
24. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek