• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - tak to jsem zvědavá i já :slight_smile: ....na názor na imuno....

a Ty odpočívej taky a nepřepínej se moc ;)
24. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to jsem jen jela dopolko do CUbe, pak do práce, tam jsem šla na oběd s kamarádkou, pak projít a pak jsem byla ještě 3 hodiny tam po centrále a žvanila a pak domů..takže nic namahavýho jsem nedělala,ale přitom jsem fakt utahaná...
24. říj 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ono se to nezdá, ale teď Tě utahá skoro všechno ...tak teď už doma jen odpočívat :wink:
24. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj zlato, my jeden příští týden v úterý na UTZ a pokud bude zralej folík, jak nám udělají rovnou IUI.
Musím zase dočíst dnešek, co a jak... A co Ty? Jak dopadla kontrola? Už se chystáš a stříháš metr? :slight_smile:
24. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 já bych měla mít podle OPu tak asi 1. nebo 2.11 ET, takže budeme čekat možná spolu :grinning: :grinning: aspoň bude dobrá partička na testíky, což :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jo jani, ani nevíš, jak se na to těším a současně bojím...nebo vlastně víš, vi´d :pensive: :unamused:
24. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no jo beze strachu se to neobjedne:( já se bojím furt....musíme to zmáknout, al nboj, tntokrát to bude // jasnýýý!!! máš ET přesně měsíc po mém OPU:slight_smile: tak klídek, odpočinek, pozitivní mysl at mají mimísci rásně naladěnou maminku a budete dávat 2?
24. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dvě určitě ne, rodila jsem obě děti císařem a na dvojky se necítím...a kdyby se fakt zadařilo, nebyla bych schopná dát jedno pryč...šance je možná vyšší, ale nedala bych to..
24. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No, tak to teda, to vychází pěkně :slight_smile: Budeš mít prodlouženou kultivaci?
To je jasný, testovat budu jako ďas, však mě znáte :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, tentokrát vydržím - doufám :sweat_smile:

Včera jsem mluvila s kamarádkou, ne, že bych s ní nemluvila denně, ale má ofiko 3 dny do porodu a včera byla na ozvách.
Vyprávěla mi, jaké měly maminky obrovská bříška a jedna paní měla ukritné krvavé strie, které měla po celém pupíku.
Kámoška nemá ani jednou, tak jsme rozebíraly mazání bříška, načež jsem jí řekla, že až pojedu v úterý s miminkama v bříšku, tak si břicho rovnou namažu :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jo jo, mazání je fajn, ale hodně je to i o vrozených dispozicích..já se ještě trochu namažu vnitřně, jdu si dát dvojku, než budu na suchu...
kultivace bude podle toho, jak se budou vyvíjet..takže uvidíme..
24. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb no ted jsem se nadlábla file a zeleninonou a ležím:slight_smile:
24. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je dobře
24. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dobrou, Staré pověsti české/Bivoji a Kazi/
24. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ty jedna Janulíno :slight_smile:)))) víš jak mě ti dva moji kluci tim rozčilují!!!!!té jako kdyb mu říkali Šemík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No, už se nám to pěkně blíží, hlavně být co nejvíc v pohodě :wink:
24. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky bolely najednou nekoho v tehu zada v krizi?mam strach,aby to nebylo neco spatnyho.boli to tak divne.zacalo to asi pred hodinou
24. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ted jsem to otevrela a nez si vas prectu, hned pisu :slight_smile: me bolel kriz jak na ms vca do 14tt. Klid, matko :wink:
24. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tak snad mas matko pravdu.je mi divny,ze to zacalo az ted tak prave doufam,ze to fakt neni znamka niceho spatnyho.
24. říj 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, někde trajdáš tak se to musí někde projevit :slight_smile: když píšu šetřit se tak myslím šetřit se :slight_smile:

teď Tě bude furt někdo pobolívat tak to někdy hold bývá :angry:
24. říj 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno, holky...
nebe je plné hvězd, u nás vstávají psi brzo se synem, má OD SEDMi seminář na zemědělce v Suchdole-super rozvrh...a já v županu s nima běhám po zahradě...tak zas krásný den a já se chystám odjet na víkend , abych si to pěkně užila,když má být ještě krásné počasí...a dokud nejsem zase v tom čekacím kolotoči,termín Opu přesně mi řeknou dneska.
@kamisb budu sledovat, ale testit máš až toho 1.11 ne? :grinning: :grinning:
@janice_opice hele, když se celej den promenuješ po Praze, tak se nediv, ženská...pěkně se šetři, vím , že jsi hyperaktivní, ale uč se radši třeba japonsky a sed´doma na zadku...já si pak vyčítala, že jsem to přeháněla...
@brsh ahoj, toto letí, už se ti překulil 25 týden, to už mimísci přežijou i předčasnej porod...super, holka..tiše závidím...jak ti je, jak rostete??už kope??
25. říj 2013 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 holka ja se nepromenovala.sedla jsem do auta,jele do Cube. Pak jsem sedla do auta a jela na centralu.tam jsem si dala obed a kratkou ptochazku a pak jsem tam furt sedela:slight_smile:takze fakt nic narocnyho.Jinak dobre rano.ja nemohla do 2 usnout a ted tu uz hodinu cumim a mam hlad:slight_smile:)).ti zavidim,ze jedes na vikend ven.ma byt fakt krasne.hele ty jsi nekde z okoli Phy 6?:slight_smile:
25. říj 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau ranní ptáče, já jsem z opačný strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: od Říčan..Ale po okruhu je to k vám co by kamenem...takže žádný výlety, nebo si na tebe Bivoj zavolá tetičku :grinning: :grinning:
No vy hezky buďte v teple oba i s ta´tkou, protože takový lazary si děcka nezasluhujou...hele, jak budu doma, dáme někde spicha...pokud by se někdo přidal, super...klidně dojedu někam k vám...promysli to, na oběd, kde se pěkně parkuje..
25. říj 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak to máš hezké počasí závadím tady padla mlha jak blázen ...na návštěvu má přijet mamča ..to bude nadšená teda jestli je v Praze hezky a tady takhle hnusně :(

jinak motání hlavy pokračuje bříško bolí ..jen ta prsa asi přestala :(

Jinak dneska se mi zdálo že mi chce někdo ukrást mojí blastičku..lezl mi do stanu tak jsem ho chtěla kopnout ...hm tak jsem se akorád bouchla o topení do nohou ...protože jsem vykopla i naživo :(
25. říj 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb teda matko ty mas,ale sny!! A noha dobry?v Praze je taky mlha a to dokonce na Byli Hore kde moc nebyva,ale meli by se to vyloupnout.;)
25. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jak budes doma tak budes odpocivat hlavne ty jasny!!!domluvime se taky dle toho jak ti bude!!!samo te raaada uvidim jen bych rada,abys odpocivala;)
25. říj 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj dobrý jen jsem se spíš lekla :slight_smile: takhle blbnou i na živo :(

no kéž bych alespoň vyhrála i ve skutečnosti :slight_smile:
25. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to mi pripomina,ze az pujdu volit,musim si nechat projet ticket.Poprve v zivote jsem si vsadila :slight_smile:
25. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kdo mi poslal srdicko tak dekuju mooc!!!!!!Slibuju,ze je poslu hned dal jakmile se potvrdi to nase srdicko.To je jeste hrozna doba,vubec to neutika asi se zblaznim.......
25. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :grinning: Nestačím ani dočítat :grinning: já ted odjíždím na týden na druhou stranu Prahy :grinning: :grinning: :grinning: k naší babíí, to bude relax :grinning:
Jinak všechny těhulky, užívejte a rozmazlujte ty vaše bobísky :grinning:
25. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nevím,ale Ty už jsi vyhrála :slight_smile: nestačí jedna výhra ;) ...ale jinak hodně štěstí ...
25. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek