IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
25. říj 2013
@kamisb jeste tu vyhru nechci zakriknout.🙂ty sazce moc nadeji nedavam spis jsem to chtela jednou v zivote zkusit si vsadit;🙂..no a co ty jak se citis a kdy planujes testnout?dnes jsi 6.den co?to je furt brzo...to se vlece vid?ja zrovna rikala,ze se toho srdicka nedockam to je doba
jaka17
25. říj 2013
@janice_opice To jsem si to zavařila, tedˇbudu muset ležet....hele výhra na kočár pro dvojky...
@kamisb prosím tě, já měla taky děsný sny, když jsem byla těhu...furt jsem někam padal a tak..snad to věští vše dobré 😃 😃
kamisb
25. říj 2013
@janice_opice - plán je zatím furt to uterý nebo středa.

A jak mi je ? no přestaly být citllivý bradavky 😞 ale hlava se furt motá, ale to přisuzuji prednisonu, a bříško pobolívá ..ale to může i nemusí něco/nic znamenat ... ]-(

stejně na pocity je podle mě ještě brzo ....uvidíme v neděli jestli nezačnu špinit jako posledně.

My občas sportku taky dáme, ale zatím jsme maximálně vyhráli tu cenu tiketu a koupili nový 🙂
kamisb
25. říj 2013
@jaka17 - no dík, ale spíš si myslím, ž to je zatím jen znak toho že mám strach aby se udrželo.
pidisek
25. říj 2013
Čau holčičky !!! Posílám zas nejaky ten dvojčátkový bacil - končíme 20.týden a prckové mají uz občas pěkný mejdany 🙂
jaka17
25. říj 2013
@pidisek prosimtě, takhle já vypadám normálně...teda asi i hůř 😃 😃 no, na mejdany jsou trochu malý, vopičáci...
pidisek
25. říj 2013
@jaka17 🙂 jako fakt tam tancujou jak diví a je to hrozná sranda 🙂 🙂
jaka17
25. říj 2013
@pidisek no, zatím tam mají místo..pozdějc jsem měla problém nenechat si vykopnout ze žaludku večeři..tedy dokud se mi do něj vešla 😃 😃 😃
no ale co by pro to člověk nevydržel... 😃 😃
pidisek
25. říj 2013
@jaka17 vydržím cokoli 🙂 🙂
janice_opiceautor
25. říj 2013
@pidisek teda ze ty toho brichace upravujes v photoshopu?🙂))ju mejdan drink,slunecnik a lehatka!!!ja chci taky mejdan v nrochu!🙂
janice_opiceautor
25. říj 2013
@kamisb ja to vidim tak na 20,-Kc 🙂))
Hele na priznaky je fakt brzo.ja zacinam mit trosku teprve ted krom teda prsou...akorat ta bolest prsou je uz 10 dni jina.ty jo mackam palce!!
janice_opiceautor
25. říj 2013
@jaka17 te jasny ze budes odpocivat a ne courat nekde🙂)
pidisek
25. říj 2013
@janice_opice 🙂 vždyť vyrostlo!!!! 😃
janice_opiceautor
25. říj 2013
@pidisek 😃 😃 😃 jasně vždyt jo 😃 to je typický dvojkový břicho plný mejdanu 😃
pidisek
25. říj 2013
@janice_opice 🙂 🙂 se můžeš uz inspirovat, co te čeká 😃 😃 a jak je?
janice_opiceautor
25. říj 2013
@pidisek no já už mám ted břicho jako hrom páč jsem tlusej mastodont..no jinak je mi dobře-bolí mě furt ta prsa s 3D žílama a prdim🙂)))))))))))))))...a teda tak nějk poslední 3 dny mi je jako bych měla takovou lhkou kocoviinu - žaludek na vodě....
pidisek
25. říj 2013
@janice_opice klasika těhule jsi 😃 😃;-D
janice_opiceautor
25. říj 2013
@pidisek taky jsi měla jakoby kocovinu? Jao nezvracímale tak nějak na vodě,ale nejen ráno, i přees den.... a to prdění je normální? 😃
pidisek
25. říj 2013
@janice_opice to nevím jestli je normalní ale asi jooo 🙂 🙂 🙂 me bylo divné parkrát prave takhle na zacatku takže vse je v poho nebooooooj 🙂
petulak1988
25. říj 2013
@janice_opice ahojky fakt jo??? Tak to tam mam u nich protekci??
janice_opiceautor
25. říj 2013
@petulak1988 😃 😃 😃 no to nevím no:-)))
petulak1988
25. říj 2013
@janice_opice 😃 urcite.. ted se tu nutim do uceni anglictiny a nejde mi to 😃 boli me desne hlava uz treti den a nevim co s tim 😞 a anglictina je pro me horor
petulak1988
25. říj 2013
@janice_opice a jak ti je tehulko?? 🙂 odpocivas??
janice_opiceautor
25. říj 2013
@petulak1988 jj odpočíívám akoát za chvilku vezu synátora a bývaou švagrovou na knížecí, jedou na orlík k babičce a dědovi
jaka17
25. říj 2013
@janice_opice ahoj, žaludek na vodě, to bylo taky moje ....no, holka, furt jsem neměla chu´t na nic a pak jsem se nacpala něčím fakt nezdravým...je to jasný 😃 😃
kamisb
25. říj 2013
@janice_opice - děkuji, ale dneska kromě tý hlavy je asi vše ok ...žaludek sice ráno chtěl chvíli protostovat, ale otočila jsem v posteli na druhý bok a už toho nechal 🙂

děkuji, ale počkej s palcema na úterý nebo na neděli ..v nědeli jsem posledně začala špinit 😞 a jelikoš ET byl ve stejný den tak to trochu porovnávám 😞 no snad to bude vypadat jinak ...minule mě dneska hrozně bolelo břicho ...což dneska nepřišlo.
petulak1988
25. říj 2013
@janice_opice na orliku je to krasne, byvaly tam mel Chatu, nebo spis jeho rodice
muddledgirl
25. říj 2013
@janice_opice Ahojky gratuluju potichoučku!!!!! 😉
coralin
25. říj 2013
@mufyxa díky, asi spíš nativ na co budeš brát tu elonvu a merional? Clostík znám
janice_opiceautor
25. říj 2013
@kamisb no mačkám už odted:)