• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb jeste tu vyhru nechci zakriknout.:slight_smile:ty sazce moc nadeji nedavam spis jsem to chtela jednou v zivote zkusit si vsadit;:slight_smile:..no a co ty jak se citis a kdy planujes testnout?dnes jsi 6.den co?to je furt brzo...to se vlece vid?ja zrovna rikala,ze se toho srdicka nedockam to je doba
25. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To jsem si to zavařila, tedˇbudu muset ležet....hele výhra na kočár pro dvojky...
@kamisb prosím tě, já měla taky děsný sny, když jsem byla těhu...furt jsem někam padal a tak..snad to věští vše dobré :grinning: :grinning:
25. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - plán je zatím furt to uterý nebo středa.

A jak mi je ? no přestaly být citllivý bradavky :( ale hlava se furt motá, ale to přisuzuji prednisonu, a bříško pobolívá ..ale to může i nemusí něco/nic znamenat ... :angry:

stejně na pocity je podle mě ještě brzo ....uvidíme v neděli jestli nezačnu špinit jako posledně.

My občas sportku taky dáme, ale zatím jsme maximálně vyhráli tu cenu tiketu a koupili nový :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no dík, ale spíš si myslím, ž to je zatím jen znak toho že mám strach aby se udrželo.
25. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holčičky !!! Posílám zas nejaky ten dvojčátkový bacil - končíme 20.týden a prckové mají uz občas pěkný mejdany :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pidisek prosimtě, takhle já vypadám normálně...teda asi i hůř :grinning: :grinning: no, na mejdany jsou trochu malý, vopičáci...
25. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :slight_smile: jako fakt tam tancujou jak diví a je to hrozná sranda :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no, zatím tam mají místo..pozdějc jsem měla problém nenechat si vykopnout ze žaludku večeři..tedy dokud se mi do něj vešla :grinning: :grinning: :grinning:
no ale co by pro to člověk nevydržel... :grinning: :grinning:
25. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 vydržím cokoli :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek teda ze ty toho brichace upravujes v photoshopu?:slight_smile:))ju mejdan drink,slunecnik a lehatka!!!ja chci taky mejdan v nrochu!:slight_smile:
25. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja to vidim tak na 20,-Kc :slight_smile:))
Hele na priznaky je fakt brzo.ja zacinam mit trosku teprve ted krom teda prsou...akorat ta bolest prsou je uz 10 dni jina.ty jo mackam palce!!
25. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 te jasny ze budes odpocivat a ne courat nekde:slight_smile:)
25. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: vždyť vyrostlo!!!! :grinning:
25. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: jasně vždyt jo :grinning: to je typický dvojkový břicho plný mejdanu :grinning:
25. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: :slight_smile: se můžeš uz inspirovat, co te čeká :grinning: :grinning: a jak je?
25. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no já už mám ted břicho jako hrom páč jsem tlusej mastodont..no jinak je mi dobře-bolí mě furt ta prsa s 3D žílama a prdim:slight_smile:)))))))))))))))...a teda tak nějk poslední 3 dny mi je jako bych měla takovou lhkou kocoviinu - žaludek na vodě....
25. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice klasika těhule jsi :grinning: :grinning:;-D
25. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek taky jsi měla jakoby kocovinu? Jao nezvracímale tak nějak na vodě,ale nejen ráno, i přees den.... a to prdění je normální? :grinning:
25. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nevím jestli je normalní ale asi jooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: me bylo divné parkrát prave takhle na zacatku takže vse je v poho nebooooooj :slight_smile:
25. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahojky fakt jo??? Tak to tam mam u nich protekci??
25. říj 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 :grinning: :grinning: :grinning: no to nevím no:slight_smile:))
25. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: urcite.. ted se tu nutim do uceni anglictiny a nejde mi to :grinning: boli me desne hlava uz treti den a nevim co s tim :frowning2: a anglictina je pro me horor
25. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jak ti je tehulko?? :slight_smile: odpocivas??
25. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jj odpočíívám akoát za chvilku vezu synátora a bývaou švagrovou na knížecí, jedou na orlík k babičce a dědovi
25. říj 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj, žaludek na vodě, to bylo taky moje ....no, holka, furt jsem neměla chu´t na nic a pak jsem se nacpala něčím fakt nezdravým...je to jasný :grinning: :grinning:
25. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, ale dneska kromě tý hlavy je asi vše ok ...žaludek sice ráno chtěl chvíli protostovat, ale otočila jsem v posteli na druhý bok a už toho nechal :slight_smile:

děkuji, ale počkej s palcema na úterý nebo na neděli ..v nědeli jsem posledně začala špinit :( a jelikoš ET byl ve stejný den tak to trochu porovnávám :( no snad to bude vypadat jinak ...minule mě dneska hrozně bolelo břicho ...což dneska nepřišlo.
25. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na orliku je to krasne, byvaly tam mel Chatu, nebo spis jeho rodice
25. říj 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky gratuluju potichoučku!!!!! :wink:
25. říj 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa díky, asi spíš nativ na co budeš brát tu elonvu a merional? Clostík znám
25. říj 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no mačkám už odted:slight_smile:
25. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek