• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
Jak přežít 12 dní a nezbláznit se :grinning:
25. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak děkuji...trochu mě zaráží jedna věc, úplně mě přestal bolel podbříšek :( ..no možná bych měla být ráda já nevim ...no asi bych se měla přestat sledovat ....jen kdyby to tak šlo :angry:
25. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno to je jasný,ale mě třeba taky přestal bolet......taky nevím, jelsti není něco špatně anebo možná že jsem si na tu bolest už zvykla...víš co podbříšek tě může bolet i po těch hormonech, to tělo je tak zblblý z těch hormonů, že se fakt nnemá cenu sledovat....Já zase stříhám metr do srdíška. Každej den čůrám na testy, jeslti tam mimískové jsou :grinning: :grinning: páč mi kromě prsou a prdění nic není. No holka fakt ti tomoc přeju!!!!!už aby jsi tu dala fotku // :wink:
25. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj Pavlí, to bude dobré, oni ti poradí, my jedeme na konzultaci příští týden. Bez imuno bych do toho nešla, hrozně jsem Podolí zazlívala, že jsem kvůli nim přišla zbytečně o jeden pokus, protože neudělali imunologii, která u mně byla rozhodující, bohužel:(
25. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice rozesmála jsi mě s těma příznakama:slight_smile: je fajn, že ti je dobře
25. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - moc děkuji,doufám, že se "morulka" snaží :slight_smile:
25. říj 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Ahojky, to mě moc mrzí, posílám objetí na dálku a energii. Drž se holka, bude časem líp (zní to teď sice děsně, ale uvidíš, že načerpáš síly do dalšího pokusu)
25. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mám na vás takový dotaz, uvítaly byste web o neplodnosti, kde by byla poradna, centra a zkušenosti s Centry, pomoc psychoterapeuta, různé články o neplodnosti, výzkumy a eshop s prodejem popůrných prostředků - myslím tím odzkoušené čaje, vitamíny, těhu a ovu testy a tak podobně a ta ějak lkově odkazy na imuno a gene kliniky apod?Všehno takto na jednom místě?
25. říj 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin :slight_smile: to jsem ráda, že jsem tě rozesmála a tobě je jak? :wink:
25. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasný, že jo, morulky jsou bojovníci!
25. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jak budu překvapená? Každopádně se těším :grinning:
25. říj 2013 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - doufám :slight_smile:
25. říj 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jdu na čtvrtý nativ a vždy jsem měla jen clostík tak ted jsme se domluvili s mudr že bude dobře přidat aby bylo vajušek víc tak ta elonva je nová a píchne se druhý den menses a působí 7 dní jako cca 25 inj merionalu asi tak je dost silná a uvolnuje se postupně tak to zkusíme další merional mám 4 inj jen na konci na dopíchnutí když bude třeba.....clostík mám klasicky jako doplnění.....tak takhle asi
25. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja bych to mooooc uvitala.. kam tim miris?? :slight_smile:
25. říj 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak,aby sis nemyslela, že máš divoký sny jen ty tak já jsem dneska doma pro srandu králíkům. V noci se mi něco zdálo a natáhla jsem ruku do výšky a shodila půllitr se šťávou a vylila si ho na hlavu a na polštář...to byl šok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnormálně mi lilo z vlasů, všechno mokrý paráda :grinning:
26. říj 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak krásný den holky:slight_smile: :wink:
26. říj 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš, mě manžel říkal,, že jsem tuhle i křičela ze spaní,:slight_smile:

hih asi hornony ...a u mě ty prášky šílený :(
26. říj 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jsem včera říkala, že mi nic není tak dneska mi je už zase hezky blbě :( nejenže si připadám jak na kolotoči tak ještě jak na houpačce..jednou dobrý pak zase na prd :( ... a já ty poutě tak nemám ráda :angry:
26. říj 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a jaky beres prasky?tak hlavne odpocivej!
26. říj 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ten prednison ..mě přijde že mi nedělá tentokrát moc dobře, ale posledně mi vubec nevadil ...tak nevím no :(
26. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja ho brala 6 let a dobre mi teda nedelal
26. říj 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když mě posledně fakt nák nic nebylo ..tentokrát, je to takový divný, dneska dopoledne furt v pohodě a pak jsem si šla o hřát oběd a tak se mi zamotala hlava že jsem sebou málem sekla a bolel mě i žaludek, ale jídlo jsem v pohdoě snědla a zase mě už bolí břicho, to asi včera že jsem si stěžovala, že to všechno přestalo .... :angry:
26. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak fakt hodne odpocivej a pij.Ja bych zase furt spala to je des :slight_smile:
26. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já se furt v noci převaluji a že nemůžu zabrat, ale je pravda, když už usnu tak spim.

jj piju skoro 3litry, MUDr řekla, že minimum jsou 2l ...a dokonce baštím i tu bílkovinu -ten protifar.

A Ty taky hezky odpočívej, tělo si asi řekne co chce ...
26. říj 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa díky, mě čeká první nativ, tak proto vyzvídám a jak jsi to měla s tím clostíkem, když jsi měla jen ten? Pak sis píchala jen něco na dozrání?
26. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem v pohodě, ale rozhoduju se .... spíš přemejšlím že to nechám až po Novém roce. Ve středu jedeme do toho Brna, tak uvidím co mi řeknou tam a ještě se domluvím s doktorkou, proč nechce jít rovnou do těch kapaček, nějak vnitřně mně to k nim táhne víc než k těm injekcím....
26. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky Marti, ale ne, vůbec.
Tak je dobrý, slyšet pohled na věc zase od někoho jinýho. Náhodou je dobře, že jste do toho šli takhle rovnou. U nás doma tomu taky nerozuměj, ale hrozně tlačili na pilu, že chtějí vnoučátka, tak to bylo trochu o něčem jiném... a museli jsme jim pak něco říct, aby pořád neprudili.
Jen by mě zajímalo, jak bys zaměřila život na něco jiného, kdyby ti to nevyšlo... to mně teda opravdu nejde a to mám hodně aktivit a proto jsem si vymyslela při práci i tu školu, ale smazat tu touhu po rodině a nahradit jí něčím jiným, to si myslím, že prostě nejde. A to máme i skvělého, báječného, pejska:slight_smile:
Jinak jedeme do Brna příští týden, tak se s nima poradím, ale přemýšlím, že to teď nebudu hrotit a počkám na konec roku, i když na druhou stranu si říkám, jestli nepřicházím jen o čas... Chci ještě mluvit s doktorkou, proč se jí najednou nechce do těch kapaček.. když už jsem se rozhoupala, že bych do nich šla, tak mi nabízí delší cestu s injekcema se kterýma to vnitřně nějak necítím.... A jak je jinak na Moravě?
26. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Brala jsem clostík mylím 5-9 dc a na ovulku pregnyl 5000,jednou myslím ovitrelle ale to je stejné a to je všehno . :slight_smile: 1 nativ se povedlo pouze jedno vajíčko ale nevydrželo tak transfer nebyl,2 nativ jsme mezi clostíkem připíchli cca 3 merionaly a byla 3 vajíčka bohužel do transferu vydrželo jen jedno ..nicméně se povedlo otěhotněla jsem velká radost a v 10 tt zamlklé těhu, 3 nativ byl v září a to nebylo ani jedno vajíčko bylo 5 folíčku a všechny prázdné takže transfér nebyl a ted jdu do 4 s tou trošku větší stimulací tak budeme věřit ale já osobně už tomu moc nedávám je mi už 40 a jde to těžko . Nicméně je to stoprocentně naposledy .Pak už budeme zkoušet jen normálně a bud jo nebo ne ale IVF už ne. Tobě budu držet palečky všechny co mám aby se ti zadařilo hned a už jsi žádné zklamání nezažila. třeba potom budeme těhulkovat spolu a ještě jak tak koukám tak je tad adeptek víc ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasny den devcata!jak se mate?
27. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek