• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@sasanka033 no to se ani nedivím, já teda zatím ještě neviděla chlapa co by po svatbě zrovna toužil :grinning: :grinning: Oni to podle mě berou jako nutné zlo ať je velká nebo malá :slight_smile: Navíc svatba se tak nějak hůř snáší čím větší je věk a celkově doba, protože já se vdávala před devíti lety a sedmi dny to mi bylo třiadvacet nic jsem neřešila, svatba byla velká a vše tak nějak super vyšlo a vyplynulo....zato teď jak řešíme tu kámošku spolužačku, tak to je peklo už mě z toho bolí hlava a celkově jestli přežiju tento víkend, tak už asi všechno :grinning: :grinning: ale ona je i hrozný puntíčkář, takže to se nedá srovnávat, ty by sis to určitě užila bez stresu, protože by sis ho jako chytrá holka vůbec nezpůsobovala :wink: ale jak říkáš někde pěkně na louce by byla krása a o rodinu se neboj.....můj brácha to tak udělal minulý měsíc vzali se tajně jen on a svědci v kapli tady nedaleko a nás pozval odpoledne všechny na jeho narozeniny k nim na grilování a pak nám oznámili, že byla svatba, chvíli mě to krklo ale pak to bylo šumák :wink:
24. črc 2013 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin no to se budeš mít jedna báseň v lázničkách, věřím, že jsi z toho unavená, ten neúspěch dokáže hrozně vysát :confounded: protože já přitom nenáročným KETu byla taky první týdny úplně bez chuti a jak kdybych cítila všechny svaly, že nemůžu ani zdvihnout ruky nebo taková ta depka hnůj, ty jsi k tomu ještě měla ty léky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ještě o ligu vyšší hnůj :wink:
Tak přeji aby si se u kamarádky rozptýlila a načerpala nějakou tu pozitivní energii od toho jejího malého rošťáka, sice je to takové to co na jednu stranu zabolí v srdíčku, ale na druhou stranu děti dávají hodně sluníčka a takového toho zahřátí na duši, když se tomu člověk otevře..... a i tebe to jednou čeká, protože oni v brně na tebe vymyslí takovou minimálku, že nebudeš stačit koukat, jak na tebe zabere :wink: :wink: teď si ale užívej návštěvičku, do Caru se můžeš stavit někdy potom v klídku a uděláš si třeba i výlet po Brně .....
Jinak vinařství je krásné, takže určitě doporučuji .....z kapličky nahoře vidíš celé novomlýnské nádrže, palávu, no úžasné a i prostředí je pěkně doladěné do takového toho retro stylu, jezdíme tam i na dízu nejlepší tady v okolí i pro náš věk, žádné pubertální děcka atd. :grinning: akorát ten DJ co tam hraje z místního rádia je na zabití, bo z té jeho tucačky mě za chvíli oblízá hlava :grinning: :grinning:
24. črc 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 zatim to nech a uvidis jak jednou reknes,ze k nekomu nechces naschval te k nemu daji..zkus kdyztak na priste zda by jsi mohla k nekomu jinemu..a nebo si nakonec vzajemne sednete..uvidis po prvni navsteve:slight_smile:..Hele ja byla pokazde u dr.Blahové nikoho jineho krom jedne navstevy jsem nepoznala...neni nic moc,ale urco jsou horsi :slight_smile:..drzim palce..
24. črc 2013 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 ty jo tam je nadherne byli jsme uz nekolikrat a neni hezciho mista..fakt pecka a vínko taky SUPEER!!! :slight_smile:
24. črc 2013 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jasný nejde o to velký, ale aby to bylo pěkný :wink: já teda osobně bych tuto velkou radši vyměnila za nějakou malou pohodovější :grinning: :grinning: ale je to jak v té reklamě s menší obměnou, když miluješ nevěstu není co řešit :grinning: :grinning:
Určitě si to se skoro manžílkem užijete, i když věřím, že jeho rodina bude trochu skřípat zubama, když ještě žádnou u něj nezažili :sweat_smile: ale budiž jim odměnou, že si vybral takovou úžasnou a hodnou ženskou jakou jsi Pavli :wink: a máš pravdu, žádné rozhazování, teď je v plánu pěkná pergola, pak nějaké moříčko a po laparce se hold musí šetřit už na výbavu pro mimčo...protože i když byl doktor blb, tak to neznamená že by to nemohlo vyjít samo, takových případů už bylo, tak ať nedělá chytrýho dacan .....a kdyby náhodou to po nějakém čase nevyšlo, tak u Apolináře ti ho vyčarují určo.....protože jak říká Janča nový CAR dobrý CAR :wink: :wink:
24. črc 2013 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hhani jj děkuji, tak ty jsi taky apolinářka, ani jsem to nějak nepostřehla :unamused: . To je fajn :slight_smile: . Po dnešku jsme se rozhodla změnit car, je mi hrozně příjemné, že je to státní a že z lidí jen netahají peníze. Ani v Pronatalu asi ne, ale přeci jen jsou to obrovské peníze a dnes na konzultaci po neúspěšném 2. ivf to bylo fakt moc, tak jsem se rozhodla, že ty cesty do Prahy mi za to stojí. A přesně jak říkáš, třeba si zrovna sedneme a když ne, tak to zakamufluju tak, abych šla příště k někomu jinýmu :slight_smile: . A ty se taky teď chystáš na podzim viď? Už se těším až budeme mít všechny ty // :grinning:
24. črc 2013 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani že jo :grinning: pěkně to tam mají udělané .....no my tam byli na koště (mužík u nich pracuje) a taky jsem si užívala a nejradši bych jim to tam vypila všechno, přestože nám to rozhodně vzácné není :sweat_smile:
24. črc 2013 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 jj Martinko, svatá pravda :grinning: Ty to tak krásně vždycky napíšeš, že ani nevím kde začít :grinning: . Dnes jsem to plánovali a myslím, že to bude fajn....A víš co je největší prča? Že to rodiče ještě neví :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale naštěstí moje tchýně je skvělá, trochu bych řekla, že jsem si podobný....možná na tom něco bude, že si chlap hledá ženskou podle maminky :wink: . Ten dr to je fakt dement viď? Po laparce uvidíme a Apolinář je snad dobrá volba, tak nějak cítím k němu náklonost :grinning: . Jsi moc šikovná, že pomáháš kámošce s tou svatbou, to ti fakt nezávidím :grinning: . Tak se pěkně odreaguj!!!! Máš to místo antidepresivní díry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2013 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976
@hhani taky holky chodím do státního CAR a jsem spokojená, našla jsem si tam svého docenta, který je sice takový na první pohled odstrašující, protože vypadá jak kdyby patřil do Adamsovy rodiny :grinning: :grinning: ale umí krásně tak jako podpořit a vždycky po zavádění embryek umí krásně pohladit po ruce a říct, že mamínko jste těhotná a mooooooc přeji aby to tak bylo na dlouho, no hodňunký.....sice peníze netahají, ale stálo nás to taky dvacetpět, což není málo :unamused: ....
24. črc 2013 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 né nadarmo se říká, že rodiče se vždycky všechno dozví jako poslední :grinning: :grinning: Tak to je žůžo, že budeš mít takovou príma tchýni, když je ti podobná, tak budete super tandem na to malé mimčo co vás čeká, protože noční vstávání dá ze začátku zabrat, takže babička co zabaví přes den kočár je móóc vítaná :grinning:
změna CARu je určitě dobrá volba Pavli, člověk musí cítit podporu ve všem a né nějaké poučování a negaci.....jim snad neřekli, že psychická pohoda budoucí maminky je to nejdůležitější a dokud není příčina nezvratná, tak je vždycky možnost přirozeného těhu, tak co hledá mouchy na slunci rejpal....
no šikovná moc nejsem, ale pomůžu ráda, když je to v mých možnostech, i když v poslední době to už přehodnocuji, takže ještě že už se blížíme do finále, protože další týdny jako byly tyto dva poslední, tak si kopu díru né antidepresivní, ale tu do které si lehnu a zahrabu :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2013 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ahoj Jaňulko, mám se teď šíleně, ale běžíme do finále, takže ji snad v sobotu provdáme a beru si dovolenou na rekonvalescenci :grinning: :grinning: Dnes jsem se navíc chytla s mužem, protože si koupil košili do obleku sám beze mě, takže si dokážeš představit jak to asi dopadlo!!!!!! Navíc jsem teď jak bedna s dynamitem, na kterém je nápis pozor na jiskru a on snad nosí v ruce čtyři škrtlé zapalovače :grinning: :grinning: Ještě že aspoň malá a hafina mi dělají jen radost.....příští týden si navíc domluvil s klukama moto víkend na slovensku, takže místo aby nás někam vyvezl na odreagování, tak si jede užívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtěl mě sice vzít sebou, ale trávit celý týden jen s chlapama, co si večer řeknou, že jít na pivko je vrchol dne a nějaká sprcha je jen pro slabochy mě neláká, navíc malá bude už tento víkend sama u našich, tak jí tam zas chudinu nemůžu šoupnout hned další víkend, by si řekla, že jsme jí to přišili už na dosmrti.....
jinak tyto pařáky mě baví, opalovačka umí opravdu nalít pozitivum do žil, takže zatím jsem dobrá, jen kdyby do ledna nebylo tak daleko :sweat_smile: U tebe jsem četla že v září na to zase vlítnem, budu ti moc fandit holka, zase tě otestují o sto šest a po prvním pozitivním úspěchu v Cube, když zjišťovali jak na tebe, to na druhý pokus vyladí do dokonalosti uvidíš :wink:
24. črc 2013 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 ja bych se nepreobjednavala... na me byla ledova po nevydarenem pokusu ale myslim ze na to aby te prohlidla a napsala potrebna vysetreni spatna neni.. :slight_smile: neboj se... jen neni tak citliva ale kazdy jsme nejaky...
25. črc 2013 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemate cislo na mudr. malickovou???
25. črc 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho @coralin ahoj tak to PICSi ještě navíc vybírá jen zralé spermie(protože jedine ty se naváží na ten hyaluronan kromě ty co nemají poškozenou DNA a my jsme to měli a bylo z toho po těch 12ti letech aspon biochemické a stálo nás to 5.000,- což mi přijde fakt docela dobrý, nicméně vím, že např. V Iscare to mají drahý jako prase.)
25. črc 2013 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 heeeleee tak to můůůj muž se chtěl se mnou ženit víc než já s ním vdávat :grinning: :grinning: :grinning: ten mě chtěl mít pod čepcem jako blázen, ale je fakt, že je to asi vyjímka :grinning:
25. črc 2013 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 já nevim, že se ti chlapi pouštěj ddo věcí,ktereý jsou absolutně nad jejich možnosti a schopnosti(košile do obleku) umím si to představit naprosto jasně. Holka vydrž to dáš neboj, to zase bude dobrý, jen je prostě asi nějaký blbý období, ale věřím, že ty to zvládneš... Antidepkařská jáma fakt třeba zafunguje a to bych šla tentokrát kopat i já :slight_smile:)tak se na manžu vyprdni a přijed pak na víkend do práglu a zapaříme:slight_smile:))
No jo, v září na to naposledy vlítneme, já si ted musím už srovnat to, že když to nevyjde tak pak se budu muset smířit........Ale jak říkáš, ted jsme udělali ještě všechna možná vyšetření, jdu na ten malinkatej zákrok, budu brát ode dneška ty nafukovací léky k tomu všemu a třeba to fakt nakonec vyjde!!! Hele když vidím jak to utíká, že za chvilku je po prázdninách, tak leden je tu coby dup!!!!!! A neboj, počkám si na tebe a přijdu ti fandit!!!!!!! :wink: :wink:
25. črc 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k Vám do skupiny. Začátkem září nás čeká 1. IVF u Apolináře...
25. črc 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice my jsme po PICSI měli výsledek také dobrý. Stálo nás to 11.000,-. Ale v Brně nám řekli,že ho nepotřebujeme a je pravda,že po ICSI jsme měli ten výsledek stejný. V Brně stojí PICSI myslím 14.000,- mají to myslím odstupňované podle počtu oocytů. Nad 10 je to vždy dražší.Nikdy jsem tolik vajíček neměla takže příplatky u mě nehrozí. Teď váhám jestli nechat ISCI za 9000,- a nebo si připlatit a jít do PICSI. Tam je příplatek 3000 :confused: Což v tom mnořství peněz co nás to už stálo neřeším. Musím to pak prokonzultovat s embryoložkou. Ale kdyby nám to mělo zvýšit šanci o 1% tak do toho jdu.
25. črc 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@madry ahoj vítej,tak to už vás je tu od Apolináře několik :slight_smile:
25. črc 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 pavlísku, hele, když se ti tam nebude líbit, ta kpojd za mnou do Cube k MUDr Višňové a to ti garantuju, že si budeš chrochtat!!! :wink: Ale doufám, že to nebude potřeba a že ti to tady sedne. Já už bych tedy jinam nešla, jsem tu moc spokojená i můj muž říká,že teda fakt nečekal, že to bude takový rozdíl..a Višnička si mého muže očividně oblíbila:slight_smile:)))))))) on je takovej velikej dobrák, tak právě ,když jsem ji chválila tak jsem říkala, že ten jejich přístup je fakt rozdíl a že fakt díky tomu se cítím psychicky v pohodě tak povídala, že to bude i mým mužem, který mi je určitě velkou oporou a chodí tam se mnou většinou atd....:slight_smile:
25. črc 2013 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho ty vagooooo to jsouo pálkyyyyyyy to je hrůzaaaa já za to fakt platila 5.000,- a rozhodně asi bylo vidět, že to možná něčemu pomohlo, páč jsem poprvé za 12 let viděla // - sice aspon na chvíli,ale viděla......:slight_smile: tam je to hlavně o té zralosti spermie což okem(mikroskopem embryolog nepozná)Hyaluronan je mukopolysacharid, který se přirozeně vyskytuje jako součást mezibuněčné hmoty obklopující spolu s kumulárními buňkami vajíčko. Aby mohla spermie při přirozeném oplození úspěšně penetrovat a fertilizovat vajíčko, musí být schopna vázat se k hyaluronanu. Takové interakce je schopna pouze zralá spermie, která je k vazbě na hyaluronan biochemicky kompetentní. Vědeckými studiemi bylo potvrzeno, že spermie, které jsou schopny vazby k hyaluronanu, mají lepší morfologii, statisticky nižší podíl chromozomálních anomálií a lepší integritu DNA.
Já vím, že do toho zase půjdu,ale jak píšeš to jsou teda strašný pálky:////
25. črc 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice díky že jsi mi to takhle popsala. půjdu do toho i kdyby mi řekli,že to je zbytečný. Jsou to děssný peníze. 1 IVF mě nestálo skoro nic,udělali nám přirozený oplodnněí,ale to dopadlo špatně,přestože se oplodnilo všech 7 vajíček tak do 3 dne zůstalo jedno prý dvojkové a to se nechytlo. U 2 IVF nám už udělali PICSI a píchala jsem 5-6 amplulí Menopuru a sálo mě to asi 26.000,- a bylo z toho těhotenství i když skočilo na 7tt a teď u posledního pokusu jsem platila asi 21.000,- ale zase jsem dala skoro 10.000,- za cesty do Brna a ubytování. Někdy tam nejde jet jen na otočku. jsou to pálky :angry:
25. črc 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho tak já za poslední 4 pokusy dala za každý cca 70-80 tisíc:slight_smile:)) tak si to spočítej 4 x 75.000 = 300.000,- cháá pojištovny jsou hnusný skety fakt - je to pro ně business no:((((
25. črc 2013 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho já jsem ti našla na internetu takový video právě o spermiích:D - oni maj na hlavě jakoby takový receptory - ty zralé spermie a díky tomu se právě vážpu na tu látku. nezralé ty receptory nemají. Kdyžto při ICSI ti prostě vyberou nějakou spermii a šup s ní do vajucha....
25. črc 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 no po pravde se ti ani nedivim po tom co jsem cetla bych to asi nevydrzela a poslala ho nekam..clovek ma nervy na pochodu a jeste takovy kreten do toho,ktery te ma povzbudit te srazi na kolena..fakt idiot..Uvidis sama sestricky jsou uplne super,ale sama uvidis jak se budes citit :wink: Kdo je jeste opravdu moc fajn je dr.Poláškova z ty jsem byla naprosto nadsena..nas to ceka v zari tak doufam,ze se to tady bude hemzit jen samymi // :slight_smile:
@martas14 fakt kdo tam nebyl tak by tam mel co nejdrive jet..udelali to uplne super..my kdyz tam poprve prijeli na kolech tak jsem si rikala,ze jsem snad vpohadce,fakt nadhera ..zavidim ti :wink:
@madry Vitam te :slight_smile: ..Nějak se nam tady ten Apolinar rozrusta a uz vis cim budes stimulovat nebo jdes na prvni navstevu?Tam je opravdu dobry,ze vis,ze z tebe nechteji tahat penize,ale snazi se opravdu pomoci..
@janice_opice Ahoj Janiii :slight_smile: Tak co uz balíš a cestovni horecka funguje jak ma?
25. črc 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky dneska si jedem pro mímouška tak snad se mu bude u mě líbit,ten druhej je horší tak se budem domlouvat s embryologem co s ním dál.Ale víte co je mi divný??Sestřička mi řekla at si vezmu košili a přezůvky,to tam jako budu zase nějakou dobu ležet až mi ho zavedou??Sem si to představovala jako že to bude jako při IUI zavedou seskočim a jdu dom :grinning:
25. črc 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to je taky mazec kolik už tě to stálo :frowning2: Ty jo ale my máme i morfologicky poškozený spermie tak kdo ví jestli nějakou hlavu mají :grinning: Když jsem byla před 2 lety na imunologii v Praze tak tam na mě Mudr.tak soucitně koukala,že ty spermije jsou okousaný a pomalý. V Gennetu nám přitom vyšli v normě. A v Brně vyšli taky morfolodicky horší a pomalejší,Dna má poškozených jen 7 % cože je pěkný a Mudr. přítele moc chálil,že na svůj věk má super spermiogram. Že pro IVF je z čeho vybírat. takže veškeré moje pokusy o to aby zhubl,nekouřil vzali za své. Nehubne a hulí,prý mu to pan doktor dovolil :angry: :grinning:
25. črc 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@baby1984 gratuluju super. :sweat_smile: Na sál půjdeš v košilce a pak tě tam nechají chvilku poležet na pokoji. V každím CAR to je jiné. V minulém jsem ležela 30 minut a tady jenom 15. někde se leží i 2 hodiny. :slight_smile:
25. črc 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, preju pohodovy rano, v praze je pod mrakem a jsem za to docela rada, konecne se da trochu dejchat:slight_smile:
25. črc 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@baby1984 ted nevim,ale ty jsi taky u Apo?Tam se jen prevleces do kosilky a pujdes na salek jak delali OPU ..Jen nechteji kvuli hygiene neco podcenit tak proto tohle..Ja tam sla a za 10min jela domu ...Preji mooooc stesti a stastnou cestu mimiskum a at se jim u maminky libi :wink:
25. črc 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek