• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@coralin ty jo tak to pak dej vedet co ti rekli !!drzim palce
27. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den, tady zatím furt svítí sluníčko, asi bych měla dneska ven na chvíli taky vyrazit ...ale nevím ..100 % dobře mi furt není :( a začínám mít strach a nervy ještě větší ...fakt hrozný 12 dní :angry:
27. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím z výletu do Mnichova.Včera tu bylo nádherně ,všude plno lidí v zahradních hospodách ,trhy a tak .Takže jsem si dala pár pivek a ráno mne tak ukrutně bolela palice,to jsem nikdy neměla.Asi to bylo kombinaci s téma hormonama. Manžel mne chtěl malém odvézt do nemocnice,řvala jsem bolestí .Naštěstí jsem to zaspala a už to j e dobrý.
Doufám že se máte dobře a brzo tu budou další //.
27. říj 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no jestli pícháš nějaký hormony, tak by jsi alkohol neměla pít.
27. říj 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jojo,to já vím,ale to si řekneš ,jedno mne nezabije a pak ještě jedno..,seděli jsme celý večer a tak pěkně si pokecali:wink:Chystáš se testnout:slight_smile::slight_smile:
27. říj 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no a kolikátýý, že to jsi den? Poslouchej svoje tělo....Už se ti blží testování vid? Na druhou stranu do 14.ddne času dost!!! takže Já sjem fut totálně utahaná, dneska jsme byli s manžou kouknout jen v OBI a Hornbachu že udělá nové oblady v kuchyni, pak jsme se stavili na obědě, přiejli jsme domů asi v 13.40 a já padlla a spala sem až do ted!!! tak nevím,jestli nemám nějakou spavou nemoc, navíc začínám mít křeeče do lýtek.....Nevolnosti ani ne, jen troch žaludek jak po flámu ráno a chvílema přs den, ale malounko a prsa ty mi teda dávaj..!!!!Jáá to zas nemůžu vydržet dotoho UTZ a bojím se, že neuvidím srdíčko- ještě 10 dní, vůbec to neutíká!!
@jaka17 čéče ty s tim chlastem matko neblbníí!! :grinning: :grinning: Mnihov je super, kamarádka s manžou tam taky nedávno byli a moc si to chvália..ted tam mysliim zrovna je se segrou a dětma v Legoši..Kdy máš OPU?? Nějak jsem to přehlédla!!! :wink:
27. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj Janice ,jsou to muka,to čekání .Ale za chvíli to fakt uteče.Hlavně že tam něco je.Ještě testiš ?:slight_smile::slight_smile: Já testila až do utz denně.nevěřila jsem tomu.
27. říj 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdeme fakt zítra,na ten svátek .Napíšu,jak to dopadlo .Tak my už jedem,vypinam wifinu .Papapa
27. říj 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no napsala jsi to přesně testim:slight_smile:))) dneska jsem si dělala dokonce ten elektronickej od CB.. Jůůůů tak to dej vědět!!!!!!držím pěsti!!!
27. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to jsou dnešní a vtipný na tom je že na tom stripsu je ta testovací čárka ta levá- ta pravá je kontrolní:slight_smile: Vypadá to, že hcg zase stouplo i podle toho elektronickýho testu, páč někdy v pondělí ukazoval 1-2..mám strašnej strach o to sdíčko, ale věřím tomu že když už po tak dlouhý době to vyšlo, tak už to bude jen v pořádku!!!
27. říj 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@jaka17 cusky, no ty jsi dobrej kaskader, ja si dala pri stimulaci dve plzne a bylo mi zle dva dny, jakoze fakt jsem nemohla:( silena bolest hlavy, na zvraceni, strasna unava..hruza.
27. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, jdu s novinkama, 13.11 mě čeká hysteroskopie, protože mám polyp :frowning2: , takže IVF se odkládá na leden, až já budu fit a manža zkontrolovaný spermiogram + po operaci varikokély též a pak budeme pokračovat, ještěže mi zbyla ta dovča, tak ji využiji na toto, po té hysteroskopii stejně budu pár dní doma.
27. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 čau brouku tak jak je?
27. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa tak to se dáte krásně dohromady, budetee čistouncí a zdraví a Novoročně t rozjedeme -m yslím, že tu nebudeš ledniice sama:slight_smile:)))) Držím moc pace!!!!!
27. říj 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - njn, a pak je člověku blbě, to si pamatuji z posledně, takže tentokrát jsem si nedala.

Zatím se držím a netestuji, zkusím to vydržet do středy ...to bude 11 den, mám doma jen 20tkový testy z gennetu.
27. říj 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -krásný testíky máš...já posledně taky furt testila ....ono to jednomu prostě nedá.

No testit budu asi až v tu středu, ale tajně aby to manžel nevěděl :slight_smile: asi ...
dneska mi je zatím jednou tak a jednou tak...nejhorší to je s tím jak se hned zadejchám ...to vubec nechápu co se to děje :(
dneska jsem si na vás s Pidiskem czpomněla ...včera jsem kejchla a myslela jsem že se bolestí po..jak mě bodlo naleo u vaječníku a dneska jsem se nemohla smát to mě pro změnu píchala v pravo ....jsou to takový divný stavy už aby byo těch dalších prá dní za mnou.

A Ty se neboj 10 dní taky uteče a pak se budeš blbě uculovat na ULZ :slight_smile:
27. říj 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak hlavně aby to pomohlo a teřba to pak půjde i samo.
hodně štěstí
27. říj 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak tajně,ale nevim,jeslti 20 neni v takovýhle fázi zbytečně málo citlivej, nechceš si koupit 10? :wink:
no holka já taky funim furt taky to nechápu, takže to je asi normální!!:slight_smile:hormonální změny v těle, to víš musíš okysličovat ted i mimíska:slight_smile:..Já se strašně bojim,když vim co se děje kolem, to by mě hodně sejmulo,.......poslední pokus a kdyby to byo všechno najednou špatně tak bby mě to opravdu sebralo..to je snad lepší hed od začátku bílo....ale nebudu malovat čerta na zed, určitě to bude dobrý, žádnej stres, ty jo středa to už je za dny - ještě se 3 x vyspíš...já se ted budu soustředit na tebe !!Jen doufám, že to srdíčko tam už bude - budu 7+0. :slight_smile:
27. říj 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky k dnešnímu dni od začátku stimulky(18.9.) píchnuto přesně 70 injekcí
27. říj 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aaale, uz je to mnohem lepsi, diky, ale je to psycho, jak furt lezim:slight_smile: ted cekam na ms. v patek jsem byla znovu v caru a rekla si o zadanku na to moje zoufaly FSH, protoze kdyby to zas stouplo, tak stejne zadny domaci snazeni nebo IUI nebude, budeme muset mazat do IVF:( teda bavime se o hodnotach 12, nebo treba 14...kdyby to bylo vic, tak stejne zmena caru kvuli darkyni. ale snad ne proboha, zatim verim, ze to dame..ale kdovi, v lednu to bylo 10,9. nekomu to stoupa silene rychle, nekomu pomalu.
27. říj 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak v 7tt by už mohlo být...

a s tím testem kdy jsi byla na tý první krvi, to jsi měla nějakých 44 ne? tak to by přeci mel ukázat i ten test z moči na 20tkovým ne?
no uvidím jestli vydržím uterý ráno netestit, tak bych se mohla jít odpoledne projít do města do lékárny, ale dřív se tam nedostanu, ale nevím říkám si, že pokud to bude ok, tak i na 20 by mělo být nco vidět ...ale počkám a uvidím až tu budu panikařit a vy mi budete spát, že jste mi to říkaly :slight_smile:

to je teda injekcí :( ...já 34.
27. říj 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb mno já měla na 25IU dost sabýho ducha, nezapomen že v krvi o může být brzo a hoodně, ale než se tito dostane do moče tak to trvá a každé to trvá jinak!!! takže bych takhle brzo krev a moč nedávala do souvislosti, spíš aabys nepanikařila, kddyž na tom mín citlivym takhle brzo nic nebude....jj už si t píšu větu a bude to ctrl+c ctrl+v : já jsem ti to říkala :grinning:
no těch injekcí to je mazec, zítra to bude 72 injekcí a co by člověk neudělal pro miinko:slight_smile:

Jinak v 7+0tt by mohlo být,ale co když ještě neeeeeee..sakra a bude teba o dva dny později....uuuffff
27. říj 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -no uvidím možná se v uterý teda půjdu projít no, pokud teda neco nepřijde dřív, ale snad ne....

to víš, že se srdíčka dočkáš a když ne toho 6. tak určitě o pár dní déle ...musíš jim dát čas na rozkoukání se :slight_smile:
27. říj 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musela jsem si dát pár dní pauzu od pc. Pořád na vás všechny myslím a držím vám palečky aby vám to všem vyšlo. :dizzy_face:
@janice_opice Janičko tentokrát to klapne,testíky jsou nádherný a už brzo bude i to srdíčko.
@kamisb na středu mooooc držím palce aby to tam bylo :wink:
@sasanka033 kéž by se vám to povedlo a to FSH ti kleslo a nemusela si se zaobírat myšlenkou na dárkyni. Hlavně,že už ti je líp. :slight_smile:
27. říj 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb tak to jsem na tebe fakt zvědavá!!! ani @tygrisek09 nenapsala jak se jí daří mamině!!!
27. říj 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hollka tos dobře udělala já jsem ti psaal hleně té minimálky,ale budeš to určo mít v upozorněních a ja je holka? je to lepš?
27. říj 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jak jde stimulka? Taky jsem si u ní dala vínko,v CAR mi řekli,že takhle při stimulce to nevadí. Hlavně,že se večer vyvedl a ty jsi se alespoň odreagovala. :slight_smile:
27. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb esli chces testovat ve stredu, tak uz od ted ti drzim palce. esli zacnes testovat uz zejtra, vubec se ti nebudu divit:slight_smile: ale delas podle me dobre, ze se to snazis vydrzet! o to budou ty dve // krasnejsi a nebudes tady vyvolavat duchy:slight_smile:
vydrz:slight_smile:
27. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsi zlatíčko moc ti za to děkuju. Poplakala jsem si a teď pořád přemýšlím co dál. Jestli zkusit tu minimálku a nebo rovnou dárkyni.Ale láká mě to na tu minimálku. Přeci jen chci vyzkoušet všechny možnosti než bych šla do dárkyně. Ale bojím se toho OPU bez narkozy.
27. říj 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin děkuju ti. Je to těžký,ale rozhodně chci dál bojovat. Jen teď nevím jak. Ale já na to přijdu :slight_smile: A jak je tobě?
27. říj 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek