• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@sasanka033 - děkuji, zkusím vydržet, ale známe to všechny jak je to těžký ....no ještě uvidím ...ještě mám zítřek na to si to rozmyslet ;)
27. říj 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho -děkuji moc
27. říj 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no v Cube si narkoz můžeš připlatit ..když řeekneš,že jí chceš tak s tim neni probém např.... holka drž se moc, věřím, že už jsi snad také u toho okénka na miminko!!!!
27. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice budeme tomu věřit, že přelom ledna a února je náš, mužskýmu bude v únoru 40, byl by to krásný dárek
27. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi jednu minimálku zkusím. Akorát kamarádka byla v Cube na té studii a dopadla hrozně. Měla 4 vajíčka a neoplodnilo se jí ani jedno. Tak mě to vylekalo,protože ona s tím nikdy problémy neměla a teď v CUBE to dopadlo hrozně.Nevím jestli nezůstat v Brně kde přeci jen už o mě a mém zdravotním stavu vědí.
27. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jo to asi jak ty to cítíš já o těch studiích nic moc nevím, ani nvím co testují za léky páč mě se ty studie netýkají už...nevím no, znám spoustu holek,kterým to ve studii na x tý pokus dopadlo s // a já jsem taky živý důkaz s //(sice ne ve studii) těžko říct no..možná špatně reagovala na ty léky a neuzrála vajíčka, ale holt to je riziko studie.... Hlavně dělej tak,abys byla spoojená hlavně ty...uvidíš, já zase zastávám názor, že víc názorů je asi lepší..víc hlav víc ví a neznamená to, že člověk hned od jiného CAR musí přecházet:slight_smile:....al hlavní je,abys ty byla v psychické pohodě!!!!!o to jde!!!kolik, že toho máš za sebou už?
27. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho -taky bych asi zkusila ...ono člověk cokoliv dalšího asi musí nejdřív strávit.
Hodně štěstí až do toho půjdete. Brno je prý na ty minimálky dobrej ne?
27. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa určitě to bude dobrý, moc ti budu držet palce at máte krásnej dárek, já nechci nic od Ježíška jen,aby vše byo v pořádku, v půlce prosince bych měla ukončit první trimestr tak doufám, že to klapne a bude to nejheží dárek k Vánocům! :wink:
27. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - budu na Tebe furt myslet, aby šlo vše tak jak má :wink:
27. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to já ne tebe kočko taky!!!! :wink:
27. říj 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice právě,že už jsem jednou CAR změnila tak tohle by byl 3. VBrně jsem spokojená jen je to pech,že mám špatný embryjka,ale to je příroda. Zase ta konzultace v Cube asi stojí za zvážení. Mám za sebou 4 IVF , 2 KET. Takže celkem 6 transferů a 1 těhotenství ukončené v 7tt SP a 1 biochemické těhotenství. Letos nacházím jen bílé testy. :frowning2:
27. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přesně jak píšeš musím se s tím nejdřív nějak srovnat. Na minimálky jsou prý dobří v Reprofitu,ale tam já nechodím. Buď zůstanu v Heliosu a nebo půjdu do Cube. Ale nevím jestli Helios minimálku dělá,myslím že právě ne.
27. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hmmm fakt jde o to, jeslti ty jsi spkojená to je nejdůležitější!!!Neříám, že to musí být zrovna Cube,ale nějaký třeba jiný názor..Holka a nechceš to nechat na leden??Rok 2014 prý má být dobrý na těhotnění:slight_smile: aspon by sisi odpočinula i psychicky! :wink:
27. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - aha nějak mi ušlo, že tam mají dva CARy...vše cce bohužel svůj čas ....teď tím myslím, náš mozek ...co kdy je schopný přijmout.
27. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tenhle měsíc to určitě nemůžu řešit,přítel jde za 14 dní na operaci s rukou. Takže kdo ví kdy bude v pořádku. nevím jestli tu minimálku nzekusit v listopadu a pokud to nevyjde,tak příští rok zkusit tu dárkyni.Ale to až na jaře. A proč mluvím o Cube,protože jsme na něj teď slyšela hodně chvály a tak třeba by mi tam taky pomohli a není to taková dálka. Ještě si to musím pořádně rozmyslet. :slight_smile:
27. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tam těch CAR mají daleko víc asi 5-6 :slight_smile:
27. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - aha, tak to jsem teda trubka :(
27. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho určitě si to v klídku promysli!!!odpočin si a promysli, at vše uěláš podlee toho jak to cítíš ty, dle mé vlastní zkušenosti je to úplně nejlepší.....v minuém CAR nic 5x IVF prostě bída, tady v Cube jse spokojená s přístupem a to moc aminulej pokus mi akorát ten můj vaječník blbě reagoval ale aspon biocheické a ted!!!! pro mě je to strašnej zázrak!!!!že tak dlouhoo nic a tady najednou!
27. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nejsi trubka. Nepotřebovala jsi to vědět :sweat_smile:
@janice_opice 2 IVF jsem měla v Gennetu a 2 IVF v Heliosu. Nejsem typ co by chtěl pořád něco měnit a vadí mi,že je Brno pro nás tak daleko. Proto uvažuju o změně. Ale mám teď čas přemýšlet a projíždět diskuze o těch cenrech. Ale zase tím časem moc mrhat nemůžu. Letí to moc ryhle a tělo stárne. :angry:
27. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho jo to je, to máš pravdu, ale neboj, nové síly do boje přijdou. Mně je dobře, když neberu žádné léky, ale taky se nic neděje... spíš přemýšlím, že to nechám až po Novém roce a na jaro. Příští týden jedeme do caru, tak uvidíme, co nám řeknou. Drž se holka, bude líp
27. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to mi povídej, taky tohle řeším, jestli nebudu přicházet jen o čas, když počkám, ale na druhou stanu, tu zimu moc nedoporučujou a už 2x nám to u ní nevyšlo
27. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, kam jsi před tím chodila?
27. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně, dám, jen si myslím, že to asi budou dělat všude stejně a maximálně mi dají tu kapačku, no uvidíme co mi řeknou. A uvidíme jaké bude to cestování...
27. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky :slight_smile: jak je ? Posílám zase trochu bacilů :slight_smile: já a prckové 20+0, za chvíli 6. měsíc :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa bylo by to super, díky, jsi moc hodná,příští týden jedeme do caru zjistit jak to chodí při minimálce. Jen nevím, jak to pak bude, když budeš mít třeba hodně vajíček, to se asi rovnou rozhodnou a budou to brát jako velký IVF, co? Můžu se Tě, prosím, Tě zeptat jak se to pohybuje finančně? Jinak mě moc mrzí to zamlklé těhu, muselo to být hrozně těžký, vyhrabat se z toho. Pregnyl 5000 jsou injekce? Nejmíň se těším na to rozhodování..jestli vzít minimálku nebo jít do celého IVF atd.... u té minimálky je to pak hrazené, když nemáš žádná vajíčka nebo nevydrží do transferu? Tentokrát to určitě klapne, uvidíš :slight_smile:
27. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Beruško, tak na 6měsíc rozhodně nevypadáte, Ty hubeňoure:slight_smile:
27. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin dekuju :slight_smile: uz se těším, až me budete všechny nasledovat !!! :slight_smile:
27. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin Iscare
27. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda tam to fičí já jela td pro našeho Kubu na Anděla k autobusu se vrátil z Orlíka ty jo a to to lítalo!!!
27. říj 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jůů to to utíká teda a to mně teda přije, že to neutíká vůbec!!!! Odškrtávám dny :grinning:
27. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek