• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
ahojky, chtela bych se zeptat, jestli jste nekdo meli elonvu?ja si ji mam pichnout, minule s gonalem mi to nevyslo...
27. říj 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor ja ji mela :slight_smile: a vysledek vidíš :slight_smile:
27. říj 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to díky, myslela jsem si, že to vnitřně nemá pro mě v Iscare dál smysl, i když jsem tam byla spokojená, měla jsem pocit, že už nejsou schopni nabídnout mi víc.
27. říj 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojky a měla jsi ji dohromady s clostíkem? Po minimálce?
27. říj 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nene - ja ji mela pri krátkém protokolu ..
27. říj 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky,tak v 9 v Caru na odběr držte palce.Napíšu.
@danaho Ahoj.je to beznaděj ,ale za chvíli už člověk zas vymýšlí ,co by mohl udělat pro miminko dál:wink:No uvidíte ,třeba půjdete do darovaní ,tam je fakt šance daleko větší .No na odreagování to bylo super:slight_smile: ten vyplach hlavy.Beru to jAko psychoprofylaxi .
@sasanka033 ahoj,tak už se dáváš do kupy na další boje,to je fajn.No nejlepší by bylo mít tu.šanci přírodního snažení.Ale je to.na.dlouho a člověk je z toho ,co už prožil vycukanej a chtěl by toho trpaslicka mít co nejdřív.
28. říj 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice janice díky za testy,pěkně rostete a já z toho mám fakt chytání bacilů.Začínám být správně naladěná ,že by to mohlo taky vyjít .Tak tu s pidiskem pěkně plivejte,ta má taky pěkný pandero:slight_smile::slight_smile:
28. říj 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky :slight_smile: ja jsem ted porad venku - a) dokud je takhle nadherne a b) dokud muzu :grinning: vcera nsem to mela akci - obidek v Obecnaku, vystava na Staromaku, vecer koncert a jeste jsem sla pozdravit kamarada, co zaviral hospodu. Mela jsem dost, ale je fajn vypadnout mezi lidi. Jinak je vse ok, mimino kope, pohlavi porad nechce ukazat :grinning: ve st jdu na 3D, tak snad. Poslu Ti sem taky pupek :slight_smile: a moc drzim zitra palce!!! Ja vas tu vsechny porad ctu, tj jasny. Bez kone a kvetnovek, cervnovek bych to snad nikdy nedala :wink: dobre to ted dopadne a za chvili jsi s nama pupkata :wink:
28. říj 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 držím palecky!!!!!
28. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh holka to víš,že. Občas kouknu na tebe a Aranel,malinku.no tak snad to vyjde.Pěkně si to uzivej a občas na nás jukni s bacilama.Jo a už víte pohlaví?
28. říj 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek díky za podporu holky.Jsem ráda,že vás všechnY mám.
28. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 holky cekaji chlapaky a u Tebe to vypada na stimulacni demenci :grinning: pisu, ze se nechce vokazat :grinning: Posilam ten pupek. Nelekni se, trpim na vyrazky :wink:
28. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevim teda, proc je obracene :grinning: nahravam z mobilu, hehe
28. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tyyyy joooo to je pupíček!!!! :grinning: no chvilku mi trvalo než jsem přišla na to, že je to vzhůru nohama:slight_smile:))))))))))))))))
28. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to je dobře zlato, dobrá psychická pohoda 90 % úspěchu!!!! no já má ted nějakou krizi,asi odpojm doma internet,..... a co OPU tedy?
28. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek aha a na co je teda tak dobrá?
28. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh AHojky, tak to jsi měla hezkej den, docela náročnej s tím bříškem :grinning:
28. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin na tohle :
V rámci metod asistované reprodukce, které mohou pomoci neplodným párům dočkat se vytouženého potomka, je nutné indukovat růst více folikulů. Toho je dosaženo injekcemi FSH (folikuly stimulačního hormonu). Současné léčebné režimy počítají s každodenní aplikací často i několika injekcí, které pro ženu mohou představovat zátěž a mohou být i důvodem k přerušení léčby. Zásadami moderní léčby neplodnosti by měla být jednoduchost a „přívětivost“ k ženě. Kontrolovaná stimulace ovarií by měla být optimálně vyvážená s ohledem na úspěšnost léčby a rizika komplikací.
Rekombinantní DNA technologie dokázaly vytvořit novou molekulu, která má dlouhodobý účinek – korifollitropin alfa (preparát s názvem Elonva- firma MSD). Výhodou rekombinantních molekul je jejich absolutní čistota a tím i vyšší účinnost. Jedna subkutánní injekce Elonvy tedy nahradí každodenní injekce FSH, které by žena musela aplikovat po dobu 7 dnů. Teprve osmý den ovariální stimulace přichází pacientka na kontrolu léčby ultrazvukem. Dle dvou velkých mezinárodních studií (ENGAGE a ENSURE) postačila u 1/3 pacientek pouze tato 1 dávka korifollitropinu k dosažení adekvátní stimulace ovarií bez nutnosti aplikace dalších již každodenních injekcí FSH k pokračování léčby.
28. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ja si za celou stimulku píchla elonvu a další 3 injekce, ale ty byly uz na dozrání před opu.... :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky no já netuším když je hodně vajíček jak se to bere jelikož já jich měla max.5 ,jinak .Pregnyl 5000 je jedna inj která ti vyvolá ovulaci píchá se večer a druhý nebo třetí den jdeš na odsátí vajíček, finančně je to u mě : elonva 10500,- clostík bez doplatku,merional 4 inj na dopíchnutí cca 3000,- odsátí vajušek 6000,- transfer 2500,- je to cca .ale já jsem samoplátce je mi 40 tak si to musím hradit sama pokud je ti do 38 tak by ti většinu měla zaplatit pojištovna ale to ti v caru řeknou. Jinak po mém zamlklém těhu to bylo těžké už jsem znovu nechtěla ale čas to zahojil a tak jdu do toho znovu ale popravdě než zamlklé těhu tak raději nevydařené IVF. Jo a ještě když při odsátí nejsou vajíčka tak platíš pouze 1000 misto těch 6000 ale ty ceny se liší podle střediska kam chodíš .Já bych ti asi radila nejprve zkusit minimálku a kdyby se nepovedlo tak velké IVF ale uvidíš co ti poradí tam. Díky :slight_smile: :wink: :slight_smile:
28. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahojky také budu mít elonvu a jsem na ní moc zvědavá ...sna dopadnu s pupíkem jako ty ...blahopřeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Děkuji
28. říj 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Moc díky, s vajíčkama nemám problém, tak uvidím co nám řeknou.. už jsem si říkala, že si připravím tahák, abych na něco nezapomněla. Dneska se mi dokonce zdálo o tom, že jsme šli do caru...... děsný, už mi to asi leze na budku:slight_smile:a to se prý mám snažit na to tolik nemyslet a najít si jiný cíl... myslím, že to nejde. To chápu, asi by mě to úplně položilo, ale jak píšeš, čas tu ránu zahojí...alespoň trochu a člověk pak nabere síly do dalšího boje. Tak ať ho vybojujeme:slight_smile:
28. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 TAK COOOOO????
28. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no s tím cílem je to hezký ale ono to fakt nejde na to nemyslet já už to ivf uplně nenávidím protože je to strašný stres a člověk je psychicky uplně vyčerpaný jelikož nejprve se modlíš aby byli vajíčka pak aby jich bylo dost potom aby se oplodnila potom aby se vyvíjela jak mají potom aby proběhl transfer jak má pak aby se vajuška uchytila což jsou 2 týdny uplného vnitřního utrpení a tím to nekončí další stres je aby to celé těhu vydrželo ......a tak dál ale tohle je velmi náročné strašné nervíky a nemyslet na to to prostě nejde .
28. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mufyxa dekujuuu :slight_smile: fakt ta ELONVA byla úplne pohodička :slight_smile:
28. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak cooooooooooooooooooooooooo kolik vajuch?????????????????????
28. říj 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děvcátka, tak máme 6 vajuch a zítra si máme volat, co dělají...šli jsme se procházet do Průhonic, neb jsme byli úplně vynervovaný...nějak se mi to snáší tentokrát hůř.takže se omlouvám za pozdní hlášení...Musím vás dočíst..
28. říj 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mufyxa jojo, jako bys mi mluvila z duše, nejlepší bylo o tom nic nevědět...
28. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh díky za inspiraci, teda pupík krásnej...S tím pohlavím jsem fakt trubka, ale ráno jsem psala z mobilu a tam prd vidím...takže snad nedostanu alzheimra dřív než těhu průkazku...napiš po UTZ, třeba se vokáže... :grinning: :grinning:
28. říj 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek