• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@jaka17 - gratuluji k vajuchám, snad budou zítra dobré zprávičky.

jinak Ty jsi byla po narkoze na procházce? tak to teda obdivuji, já po ní byla vždycky nepoužitelná ... :(
28. říj 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já ráno strašila už od pěti a pak po návratu domů jsem asi dvě hodiny spala , pak jsme šli na obídek a na vycházku...
28. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no já na OPU vstávala v 6 ráno v půl 8 jsme byli v CARu a v poledne odjížděli, ale bylo mi fakt blbě doma jsem byla K.O. asi do půl 6. pak jsem se teda lehce začala probírat v 21h jsem šla spát a ráno do práce ...a to už mi bylo dobře.
28. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no a jak ječ ti dneska???nesvrbí tě prsty na test???
28. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 držím palce aby se bojovníčci oplodnili a vydržely tu kultivaci. :wink:

@mufyxa ahojky, koukala jsem,že máš zkušenosti s minimálkou. Mám za sebou 4 neúspěšné IVF a tak o ní taky uvažuju. Rozhoduju se mezi IVF s dárkyní vajíčka a nebo právě bych ještě zkusila minimálku. Ale nevím jestli to má smysl. Ty už máš za sebou těch minimálek víc?
28. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no dneska mě trochu pobolívá podbříšek a začala zase prsa ...takže prsty svědí ..dokonce mi tchýně přivezla ty 10tkový testy od Dr. Maxe, ale i tak chci zkusit vydržet do středy...jeden den snad zvládnu.
Normálně byc totiž 30.měa dostat MS...tak uvidíme.
28. říj 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jseš dobrá, to já asi nevydržím...tak hlavně aby to tam bylo...jsem zvědavá, jak je to s těmi příznaky..já po ketu neměla vůbec žádný pocity, prsa mne nebolely..a věděla jsem ,že je to v kelu..
kdežto poET jsem brala ty samý hormony a prsa mi mohly upadnout, furt jsem čurala a v noci jsem nemohla spát, zato přes den jsem byla furt na odpis...tak snad to u tebe je dobrý...
28. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho díky, já jen doufám, že se nám všem postupně zadaří...
28. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja testovala dva dny před očekávanou ms....
28. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - a kdy si ji očekávala myslím ve vztahu k ET. já bych ji měla vlastně dostat přesně 14 dní po OPU. Nák hezky mi to vyšlo...vždycky přijde 14 dni po ovulce.
Teď teda doufám, že nepřijde, ale to poznám až ve středu ...a to budu teprve 11den po ET.
28. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no uvidíme, to víš nejraději bych testovala hned, když tchýně přivezla ty testy, ale snažím se pít ty 3litry denně a to by byla moč sakra naředěná ...tak jsem to raději neriskovala ....musím ještě vydržet :sunglasses:

tak je pravda, že takhle blbě mi posledně fakt nebylo, ale zase při těhu v roce 2009 a i loni po IUI, se mi hlava začala motat až tak kolem 6tt. Teď mi to právě všechno přijde hrozně brzo, tak to spíš přisuzuji těm lékům :(
28. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak snad to je všechno dobré znamení..Já jdu chrápat, jsem mrtvá a vidím, že ráno zas budu žhavit telefon, jak se mají vajucha...
28. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ET hatch blastocyst 27.6. Test pozitivni a hodně 9.7. Určitě by byl i o par dni drív... Ms mela přijít 11.7.
28. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty jooooo to je napínavý!!!!!!!!!!!já to vydržela do 10.dne, jsi dobrá!!!
28. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no 10 den bude zítra, tak o jeden den víc mě snad nezabije :slight_smile: hihi...
28. říj 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - tak krásnou dobrou noc. A zítra jen samé dobré zprávičky prosím :grinning:
28. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb té jasný, na to, že máme testovat až 14.den tak to fakt ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kdo to má vydržet, teda až na tygriska,ale to je vyjmka :grinning:
28. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já měla testovat až v pátek a zároveň jet na krev, ale to už jako nevydržím ...uvidím jak se budu držet zítra :grinning:
28. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no ideální by bylo po stimulaci usnout a vzbudit se tak ve 12-14 tt .....moc blahopřeji k 6 vajuškám tj krásná urodička co já bych za to dala
28. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho ted mě čeká 4 minimálka
28. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no však o tom mluvím:slight_smile:))))
28. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb trošku tě navnadím mě se ukázal viditelný duch už 7 den po ET :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa nelámej jí to jsi vyjímka!!!!!:slight_smile:) a to určo jsi měa blastocysty:slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa - no děkuji, ale já se bojím aby tam byl...tak chci ješt počkat ....ale známe se :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice nene neměla dvoudenní šestibuněčné .............ale nechci na ni tlačit je lepší když vydrží .... :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj už to vydrž, by jsi někde lovila ducha jeslti tam je anebo ne, navíc jsi neměla blatocystu a ty můžou být vidět dřív:slight_smile: do té středy to vydržíš, když ž jsi to dala tak dlouho...já to vydržela o den méně:slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj dobře děláš ještě vydrž kdyby tam duch ještě nebyl byla by jsi zbytečně zklamaná. :wink: :wink: :wink:
28. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa přesně tak to jsi úplně vyjímka to koukám teda... to bych se bála já osobně, že je to jetě pregnyl...navíc každé se hcg do moče uvolnuje jinak, ten 11.den si myslím, že je pece jen lepší a to to ještě nemusí být jistý:slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa - právě ..sice to byla krý krásna morulka, ale furt ji eště dám ten den :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já věděla že už to není pregnyl jelikož jsem testovala už od 3 dne tak bylo vidět jak odchází pregnyl ale ted už bych testovala nejdříve tak cca 10 den pokud to vydržím a vše se zadaří
28. říj 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek