• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@pidisek tak uvidime co pristi tyden bude.dneska jsem chtela jit na krev ale pak jsem si rekla,ze to vydrzim.
29. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ahoj kdepak u me IUI nelze.nikdy jsem ho nemela.kdyby to slo tak bych ho zkusila
29. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ja ze holky psali ze v CUBE delaji nejdrive IUI .. nechci IUI jen aby vedeli jak reaguji,protoze kvuli spatnemu spermiu je k nicemu
29. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak uvidis a reknes si co chces.u me iui nikdy smysl nemelo takze zkusenosti nemam.
29. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak super dnesni tlak 104/65 a ja proc se mi tak mota hlava
29. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja mela dve a k nicemu.. takze uz je nechci.. reagovala jsem dobre ,tak snad jim to bude stacit :slight_smile: a jak se citis maminko??
29. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja nemam vejcovody takze IUI nehrozilo :slight_smile:.cece nejak mi vubec nic neni a tezke je cekani na UTz..bojim . dneska jsem dokonce premyslela ze si zajdu zase na krev.
29. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak pokud bys byla klidnejsi,coz by bylo pro mimco dobre,tak proc ne.. ja bych sla :slight_smile:
29. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ten mám tak nák normálně ...myslím ten tlak.

jinak krásné ráno holky, teda krásné u nás je nějak zataženo.
29. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ty jsi klient tak si reknes co nechces.uvidis s cim na tebe vyrukujou
29. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja prave taky dokonce jsem I omdlevala jen ted pri tech stinulacich byl ok.a ted se to vratulo
29. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja se bojim :grinning:
29. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já v těhu mám motanice normálně hlavně ze začátku.
A ještě vždycky jsem cítila jak se mi normálně podlamují nohy, nemít možnost se něčeho chytit tak bych sebou fakt sekla.
Mě doktor řekl dát si ráno kafe pokud na něj áš chuť že by to mělo trochu pomoct, ale mě je po něm ještě hůř ..takže u mě to nefunguje :(
29. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo to ti verim.. no udelej to co citis.. :slight_smile: ja se tu morduju s anglictinou ... :frowning2: no vis jak se ta navteva blizi tak jsem vice a vice nervozni :frowning2:
29. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj matko :grinning: , jak ti je? Moc na tebe myslím holka zlatá :grinning: . Mě už se taky blíží návštěva Cube.....Už jsem z toho na prášky teď, tak nevím no, je to se mnou čím dál hoší :wink:
29. říj 2013 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj Petí, teď jsem to s tou nervozitou psala Janince, jsem hrozně zvědavá co ti řeknou, pak mi všechno musíš napsat :grinning: . A budeme následovat Janinku :wink:
29. říj 2013 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj, moc na tebe myslím, takže zítra testneš? Vypadá to dobře! Neboj, Janinka rozjela těhu vlnu tak se přidáme pstupně všichni :grinning:
29. říj 2013 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka, tehulky, budouci tehulky :slight_smile:
Ani Vas nestiham vsechny docist :slight_smile: Mam velkou radost z @janice_opice :slight_smile: Za chvili uz budes mit knizku :slight_smile:
.Drzim vsem palecky :slight_smile: My jdeme na dalsi konzultaci 7.11. :slight_smile:
29. říj 2013 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - jj chtěla bych to přes den vydržet a testnout ráno pokud se neobjeví MS ..zítra mám termín.

no kéž by, děkuji ...ale bojim bojím :confused:
29. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Moc držím palce na zítřejší testování :wink:
29. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoojjjj no ok uz neco kupujeme :wink: ale malinko furt si říkam ze je čas... Sice pidi ale v bunde je vidět ted me paní pustila sednout v tramvaji - poprvé :slight_smile: ja teda jezdím tak jednou za rok :slight_smile: ale asi to poznat je :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,zdravím všechny...
tak jsem se konečně dovolala, sestřička moc milá, máme všechna vajíčka oplodněná , vyvíjejí se hezkya tak je nechají do čtvrtka v inkubátoru, prý jim nesvědčí přendavání..takže zítra nemám volat :angry: :frowning2: no a ve čtvrtek mi řeknou víc, transfer v pátek nebo sobotu jsem napjatá, snad dobrý...
@janice_opice klidně zajdi na krev, budeš mít lepší pocit, já tam taky byla víckrát..a taky mi krom prsou nic nebylo...
@kamisb no ta lízátka prý fungujou, zkus je..
29. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 - tak super zprávičky, alespon nebudeš ráno nervozní ...

jinak já mám zázvorovou magnesku, ale já si myslím, že to jsou nervy a na to nic moc nepomůže ..snad jen spánek trvající alespoŇ do pátka :slight_smile:
29. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Jani, moc gratuluju, krásný!!!! Tak už piš jak se jim dneska daří :grinning: . Za chvilku už je máš zase u sebe a začne zahryzávání :grinning: . A za chvilku se přidáš k Janince a budeš na nás ostatní plivat :grinning:
29. říj 2013 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kolikátý jsi dnes den?
29. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 super zprava - tak jim držíme naše pesticky :slight_smile: a ze jim my tri mame dost :slight_smile:
29. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jj chápu, jsem ze všech těch zkušeností tak vynervovaný, že kdo říká, že nemá strach tak kecá :wink: . Já už se bojím teď a to jdu 7.11. teprve na konzultaci :grinning: . Moc na tebe myslím, budou tam // :grinning:
29. říj 2013 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to uz musi byt pupicek videt :slight_smile:
29. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Jé jako já :wink: a kam jdete? Já do Cube.
29. říj 2013 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no muzeme byt nervozni spolu.. :slight_smile: kdy to jdes?? 4??
29. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek