IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
29. říj 2013
@pinkywinkie ahojky tak to je krasne ,ze jsi to nevzdala.. 🙂
pavlina1976
29. říj 2013
@petulak1988 Ne přendali mi to na 7.11. nebo jsou všichni v tom Londýně 😉 . To budem nervozní spolu to si piš 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 petí klíííddd jdeš k Višně?
petulak1988
29. říj 2013
@janice_opice jj jdu k Višně 🙂 dala jsem na tvou radu 🙂
petulak1988
29. říj 2013
@pavlina1976 tak to jdes tyden po me,to je fajn 🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pavlina1976 cau Pavlulíííííííííííííííííí tak já jdu den před tebou na UTZ🙂))tak tfuj tfuj!!!!! 😉
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 Budka je taky fajn - oba jsou skvělí tak neboj se nic!! A co se týče té studie - pust to z hlavy......tam jsou jiný pravidla a je to STUDIE takže hodně holek reaguje hůř než normálně uvidíš, že to bude dobrý
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pinkywinkie Jupíííííííííííííííííí to je super!!!!jsem ráda, že jsi se oklepala a jdeš do boje znovu!!!Už to prostě musí vyjít!!! 😉
petulak1988
29. říj 2013
@janice_opice ja se chtela take na tu studii zeptat,ale ja to asi nesplnuji
janice_opiceautor
29. říj 2013
@jaka17tak gratuluju to je superrr!!!! to je divný, že si nemáš volat ...mně by to zabilo 😃 😃 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 hele zeptej se, je to zadarmo, za to nic nedáš, zase jsou holky,kterým to v ní vyšlo - těžko říct od toho je ten název Studie!!
petulak1988
29. říj 2013
@kamisb moc ti drzim na zitra pesticky 🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pavlina1976 @jaka17 tak jsem na tu krev šla---vyběhla jsem naporti baráku at mám klid, páč zítra by to bylo zase od ráda, že jsem měla jít a jeslti mám jít nebo ne atd....to je děs
petulak1988
29. říj 2013
@janice_opice jj jasny... no ja mam PCO tak si myslim ze u me to nepujde.. 🙂 no mame posledni pokus na pojistovnu ,tak se uvidi... 🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb ty jo a v kolik tak testneš?? Budu tu sedět nalepená na monitoru 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 na tu krev jsem nakonec šla...holka přeju ti,aby ti to vyšlo!!! 😉
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb to máš pro štěstí 🙂 na zítřejší štastné čůránky🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 líná huba holé neštěstí..nestresuj se, uvidíš co ti řeknou, jen neposuzuj co a jak dělali ostatním, ty jsi osobnost a každého posuzují individuálně..mě taky posuzovali individuálně...hele a proto jsem šla i na tu jakoby biopsii..zkusila jsem vše možné anemožné
janice_opiceautor
29. říj 2013
Hoilky příští týden po UTZ rozdám všechna srdíčka co mám!!!!!!Jen mi prominte, že si je ještě do srdíčka nechám.....jedno jsem teda pustila už dneska páč je to aktuální🙂
jaka17
29. říj 2013
@kamisb jsi statečná, už se dočkáš...To já budu vyšilovat od 8 dne..
@pavlina1976 ahoj, jak dovolená, pojedete 😃
@pidisek díky, myslíš, že mezi mejdany v bříšku stihnou jistě i držet palce, vi´d...hrozně to utíká, za chvilku budeš na rozsypání, i když to zatím tak nevypadá.ale mě při prvním taky bříško furt nic, pak mi povolily břišní svaly a do druhýho dne jsem měla pupek jak před 😃 😃 porodem...
pidisek
29. říj 2013
@janice_opice no počkej - tak jak to na krvi dopadlo?
jaka17
29. říj 2013
@janice_opice a kdy budeš mít výsledky?? je dobře, žes tam šla, budeš klidnější a mimča taky...jo ho´d mi sem prosím odkaz na ten web o vývoji embrya, jak jsou tam ty obrázky, díky.Já to po tom neůspěchu vše smazala...
petulak1988
29. říj 2013
@janice_opice jj to mas pravdu,kazda jsme jina.. 🙂 jeee super a kdy budes mit vysledky?? 🙂 jsi moc hodna.. 🙂
pavlina1976
29. říj 2013
@janice_opice jj, šílenství 😃 a kdy budeš vědět Janinko?
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pidisek
@jaka17
@petulak1988
O výsledky si mám zavolat kolem 18 hodiny, jelsti je už budou mít, páč než jsem se rozhoupala tak těsně přede mnou odjelo auto se vzorkama
janice_opiceautor
29. říj 2013
@jaka17 zrovna jsem koukala jak dneska mimískové nebo mimísek vypadá............

http://your-embryo.blogspot.cz/
kamisb
29. říj 2013
@janice_opice -děkuji za srdíčko...myslím už ráno sedět nemusíš ....jsem to nevydržela .....
petulak1988
29. říj 2013
@janice_opice tak se nejak hezky zabav at na to nemyslis.. neboj se bude to hooodne vysoka hodnota... 🙂
pavlina1976
29. říj 2013
@jaka17 Tak dovča asi nebude.....Uvidíme no, je to zatím takový nejistý, kvůli hlídání zvěře 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pavlina1976 Jako fakt přesně to tu vystihla @mufyxa s tim IVF jak je to na palici.....🙂 no a v kolik tam jdeš toho 7.11. ma ke komu?

Začni psát odpověď...

Odešli