IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb Gratulujuuuuuuuuuuuuuuu..takže 10.den je fakt asi štastnej!!to je supéééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrr
pavlina1976
29. říj 2013
@kamisb Nádherááááá 😃 , krásná čárka, moc gratuluju...To nám to tu krásně jde holky, už se těším až se k vám taky přidáme 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 hele no jdeme dneska k zubaři a manža rozšvihal lkuchyn tak se zabavím to joooo, ale jako extra vysoká hodnota to být nemusí jen,aby stoupala tak jak má
petulak1988
29. říj 2013
@kamisb tak to je nadhera.. uzasne uzasne uzasne.. tyyy jo uplne me ten test dojal ,ze to dalsi z nas vyslo.. krasne silna dalnice.. 🙂 potichounku gratuluji
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb no jasný já to taky vydržela do 10.dne🙂) vidíš a to bylo strachu a jak je bojovníček šikovnej!!!
petulak1988
29. říj 2013
@janice_opice no jasne ze staci aby stoupala jak ma 🙂 jak rozsvihal kuchyn??
kamisb
29. říj 2013
@janice_opice - teda já jsem taková vyjukaná, na tom obrázku není tak hezká ...ale je fakt docela hodně silná ....myslím, že i na tom 20tkovým by byla vidět.

NO tak teď vydržet do pátku na krev 😞 ...

manželovi jsem posílala smsku ...tak hned napsal jen ...ták ty jsi do středy přeci jen nevydržela ...ten tentokrát prostě řekl,že to klaplo a tím to pro něj haslo.

Tak snad už to vydrží do konce ....
meyryen
29. říj 2013
@kamisb Teeeda ty jsou pořádný 😉 Tak hlavně ať se pořádně drží dalších 9 měsíců 🙂
pavlina1976
29. říj 2013
@janice_opice Jdu ve 13hod k Budkovi, ten je taky dobrej ne? Rovnou se chci domluvit, že by nabrali krev, udělali spermio a požádali na pojišťovnu, ať to odsejpá, už chci na testu taky vidět ty // 😃 Dělám si z toho srandu, ale budu na mrtvici a jestli to nevyjde tak nevím no.......
kamisb
29. říj 2013
@petulak1988 - děkuji sna to konečně klapne až do konce ...
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb no jasný je krásně vidět a je silná jako silnice!!!!já bych běžela už na krev dneska nebo zítra 😃 😃 😃
jaka17
29. říj 2013
@kamisb náááádhera, nechci to zakřiknout, posílám velkou štípanou pusu, fakt jsem nadšenáááááááá jupíííííí
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pavlina1976 jojo s Budkou komunikuju poslední dobou hodně🙂)))))))))))))))))))))))))))) jdu k němu i toho 6.11. tak mu řeknu at je na tebe hodnej!!!!(on je teda hodnej normálně) 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb klapne, holka,když už si to vybojovali po takových útrapách tak to prostě musí klapnout!
pavlina1976
29. říj 2013
@janice_opice no to budeš moc hodná Janinko 😃 😃 , řekni mu, že chci aby to zařídili jako u tebe ju 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 jem furt prudila jak jsou tam hnusný obklady , tak jsme byli v neděli koupit nový a včera je s Kubajsem začali mlátit dolů..takže bordel.....dnesk aje mu blbě od těch ledvin azse tak spí a pak jedeme k zubaři...
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pavlina1976 jasný jen mi hod do zprábvy nynější příjmení a hodinu kdy tam jdeš!!
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb co toje za test ten co jsi použila??? Dělám si tu pro sebe takovej malej průzkum..mamtest to není to vím 🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pavlina1976 ján vim jsi to psala ve 13 hodin
janice_opiceautor
29. říj 2013
Holky jako je děsně vtipný, že se tak nemůžu dočkat toho UTZ že jsem zapomněla v kolik hodin tam mám být 😃 😃 😃
pavlina1976
29. říj 2013
@janice_opice Takže Janinko, nyní Anderlová, jdu 7.11. ve 13hod 😃
jaka17
29. říj 2013
@pavlina1976 nojo, hlídání zvěře je u nás taky brzda pokroku..tak aspoń budete mít čas na snažení a plánování..
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pavlina1976 Brý den pane doktore, takže helejte až mi tady vokážete to srdíčko jo, tak jsem Vám jenom chtěla říct, zejtra v 13 hodin sem přinde ňáká Pavlína A. a koukejte,aby měla taky nejdýl 14 dní po ET // jináč si mě nepřejte!!
janice_opiceautor
29. říj 2013
takže já potřebuju mít v krvi hodnotu nejméně 2900,aby to bylo v normálu
kamisb
29. říj 2013
@meyryen - děkuji doufám, že budou ...alespoň do půlky června 🙂
kamisb
29. říj 2013
@jaka17 - jj jen nezakřiknout, ale čárka je fakt pořádná, jsem čekala, že budu lovit případně ducha a ona vylezla hned a furt sílala 🙂 ...no prostě Dr. Max se nezapře 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb Dr. Max vid? ty mamatesty jsou na prd fakt ...
kamisb
29. říj 2013
@janice_opice - je to od Dr. Maxe ....Lady Max test 2v1.
petulak1988
29. říj 2013
@janice_opice aha 🙂 toho zubare mu nezavidim 😞

Začni psát odpověď...

Odešli