• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@petulak1988 zubař v pohodě, jdeme všichni jen na preventivní prohlídku, chodíme pravidelně, tak snad v pohodě:slight_smile: já se spíš bojim té krve,ale snad to bude fakt dobrý
29. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - no vidíš :slight_smile: to bylo strachu! Drž se a odpočívej! V klidu to dotáhneš do zdárnýho konce :sunglasses:
29. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no, maraton nervíků teprve začíná...ale je to krásný nervování...
@janice_opice neboj, bude to tam...nesmíš být tak náročná, ale aspoň budeš mít trochu přehled, jestli to je jedno, nebo hned Kazi i Bivoj v jednom...
29. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - njn jsem prostě nervák no ....a ty pořádný teprve budou přicházet :( ...ale jo už se těším ...tak snad to půjde jak má.

děkuji
29. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle obrázek je asi lepší :slight_smile:
29. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@kamisb krasna carecka fakt.. :slight_smile: tak ti drzim palecky na krev ale myslim si ze jsi jasna tehulinka... ale zatim to septam :slight_smile: drzim vse co mam
29. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - moc děkuji, snad to bude dobrý.
Dřív na krev asi nemám ani moc kam jít a do Nymburka se mi táhnout nechce, hold počkám do pátku no ...snad pak budou výsledky odpoledne, ale myslím, že spíš až v sobotu. protože to asi nestihnu se na Letnou dostat do 9h.
29. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ZLATOOOOO, gratuluju!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasny dalnice:slight_smile:
29. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no právě nejsem, napsala jsem úplně tu spodní hranici,kterou bych potřebovala mít,aby to bylo v pořádku..aby to hcg stoupalo od toho minulého úterý správně- na to je kalkulačka hcg tak dle ní to vím - to je úplně ta spodní hranice,aby to bylo normální :wink: snad bude..asi z toho nepoznám,jelsti jsou jedno nebo dvě, prýn to zase tak určující nění říkal doktor....:slight_smile:u někoho jo,ale zase někdo má od začátku hodně vysoké hcg a má jedno..jj každá jsme jiná
29. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb čéče kdyby to šlo tak ti na tu krev zaběhnu za tebe :grinning:
29. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ja takyyyy Cube, v kolik tam budes hodin?
29. říj 2013 ve 12:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb supéééééér, Moc gratuluju a držím palce aby ti to vyšlo. :sweat_smile:
29. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám prosbu kdo máte na Mudr. Malíčkovou mejl? Můžete mi ho poslat do IP. :slight_smile:
29. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to je krásná zpráva. Tak ať se bojovníčci drží až do transferu a zbytek popuruje do mrazáku :sweat_smile:
29. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb MOC MOC MOC GRATULACÍ já to věděla tj krásný ....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ach jo mě stále ještě nepřišla mrcha já se z toho zblázním už se těším na tu stimulaci ale pokud nejde mrcha tak nic nezmůžu ........je to paradox že vždycky jsem mrchu obrečela když dorazila a ted se na ni tolik těším a vroucně doufám že bude na dalších 9 měsíců poslední co přijde :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
29. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jani moc blahopřeju tj luxus potřebovala bych návod ,aby se nám tohle taky povedlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@danaho
@mufyxa

holky děkuji, snad bude vše ok :slight_smile:
29. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, to by bylo fajn, protože by tam něco určitě bylo :slight_smile:
29. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hustyyyyyy dálnice - kolik embryjek ti dali? To vypada na dvojcatka :slight_smile:
29. říj 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - no mám v bříšku jednu morulku ...teda v tu sobotu byla :slight_smile:
29. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ty jo - třeba budeš mít jednovaječný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb

holky vy furt blbnete s tou krví - ja na ní dodneška nebyla :slight_smile: nikdy mi nikdo neřekl výšku Hcg....chci vás tím uklidnit, že mě ty // stačily a bylo :slight_smile: fakt jsem se potom už tolik nestresovala :slight_smile:
29. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek mno jo no ja proste po tolika letech nezdaru vysiluju.jo a ta silna carka ani vysoky hcg na zacatku vubec nemusi znamenat dvojcata,pry kazda vylucujeme do moce a krve jinak.Hlavni je,ze tam ty // jsou a je fuk zda je jedno nwbo 2 :grinning:
29. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo já vím-jen se snažím vás trochu uklidnit :slight_smile:
29. říj 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek te zbytecna prace se mnou do srdicka nejni rec :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2013 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to se neuvidime, ja rano v 8 :frowning2:
29. říj 2013 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - u nás se na krev musí ...oni to tak mají daný :slight_smile:
29. říj 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ale ty tvoje dálnice jsou jasný :slight_smile: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek