IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
29. říj 2013
@petulak1988 zubař v pohodě, jdeme všichni jen na preventivní prohlídku, chodíme pravidelně, tak snad v pohodě🙂 já se spíš bojim té krve,ale snad to bude fakt dobrý
brsh
29. říj 2013
@kamisb - no vidíš 🙂 to bylo strachu! Drž se a odpočívej! V klidu to dotáhneš do zdárnýho konce 😎
jaka17
29. říj 2013
@kamisb no, maraton nervíků teprve začíná...ale je to krásný nervování...
@janice_opice neboj, bude to tam...nesmíš být tak náročná, ale aspoň budeš mít trochu přehled, jestli to je jedno, nebo hned Kazi i Bivoj v jednom...
kamisb
29. říj 2013
@brsh - njn jsem prostě nervák no ....a ty pořádný teprve budou přicházet 😞 ...ale jo už se těším ...tak snad to půjde jak má.

děkuji
kamisb
29. říj 2013
tenhle obrázek je asi lepší 🙂
petulak1988
29. říj 2013
@kamisb krasna carecka fakt.. 🙂 tak ti drzim palecky na krev ale myslim si ze jsi jasna tehulinka... ale zatim to septam 🙂 drzim vse co mam
kamisb
29. říj 2013
@petulak1988 - moc děkuji, snad to bude dobrý.
Dřív na krev asi nemám ani moc kam jít a do Nymburka se mi táhnout nechce, hold počkám do pátku no ...snad pak budou výsledky odpoledne, ale myslím, že spíš až v sobotu. protože to asi nestihnu se na Letnou dostat do 9h.
sasanka033
29. říj 2013
@kamisb ZLATOOOOO, gratuluju!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 krasny dalnice🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@jaka17 no právě nejsem, napsala jsem úplně tu spodní hranici,kterou bych potřebovala mít,aby to bylo v pořádku..aby to hcg stoupalo od toho minulého úterý správně- na to je kalkulačka hcg tak dle ní to vím - to je úplně ta spodní hranice,aby to bylo normální 😉 snad bude..asi z toho nepoznám,jelsti jsou jedno nebo dvě, prýn to zase tak určující nění říkal doktor....🙂u někoho jo,ale zase někdo má od začátku hodně vysoké hcg a má jedno..jj každá jsme jiná
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb čéče kdyby to šlo tak ti na tu krev zaběhnu za tebe 😃
pinkywinkie
29. říj 2013
@pavlina1976 ja takyyyy Cube, v kolik tam budes hodin?
danaho
29. říj 2013
@kamisb supéééééér, Moc gratuluju a držím palce aby ti to vyšlo. :-N
danaho
29. říj 2013
Holky mám prosbu kdo máte na Mudr. Malíčkovou mejl? Můžete mi ho poslat do IP. 🙂
danaho
29. říj 2013
@jaka17 to je krásná zpráva. Tak ať se bojovníčci drží až do transferu a zbytek popuruje do mrazáku :-N
mufyxa
29. říj 2013
@kamisb MOC MOC MOC GRATULACÍ já to věděla tj krásný ....... 🙂 🙂 🙂
mufyxa
29. říj 2013
holky ach jo mě stále ještě nepřišla mrcha já se z toho zblázním už se těším na tu stimulaci ale pokud nejde mrcha tak nic nezmůžu ........je to paradox že vždycky jsem mrchu obrečela když dorazila a ted se na ni tolik těším a vroucně doufám že bude na dalších 9 měsíců poslední co přijde :-| :-| :-| :-|
mufyxa
29. říj 2013
@jaka17 jani moc blahopřeju tj luxus potřebovala bych návod ,aby se nám tohle taky povedlo 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
kamisb
29. říj 2013
@sasanka033
@danaho
@mufyxa

holky děkuji, snad bude vše ok 🙂
kamisb
29. říj 2013
@janice_opice - hihi, to by bylo fajn, protože by tam něco určitě bylo 🙂
pidisek
29. říj 2013
@kamisb hustyyyyyy dálnice - kolik embryjek ti dali? To vypada na dvojcatka 🙂
kamisb
29. říj 2013
@pidisek - no mám v bříšku jednu morulku ...teda v tu sobotu byla 🙂
pidisek
29. říj 2013
@kamisb ty jo - třeba budeš mít jednovaječný 🙂 🙂 🙂
pidisek
29. říj 2013
@janice_opice
@kamisb

holky vy furt blbnete s tou krví - ja na ní dodneška nebyla 🙂 nikdy mi nikdo neřekl výšku Hcg....chci vás tím uklidnit, že mě ty // stačily a bylo 🙂 fakt jsem se potom už tolik nestresovala 🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pidisek mno jo no ja proste po tolika letech nezdaru vysiluju.jo a ta silna carka ani vysoky hcg na zacatku vubec nemusi znamenat dvojcata,pry kazda vylucujeme do moce a krve jinak.Hlavni je,ze tam ty // jsou a je fuk zda je jedno nwbo 2 😃
pidisek
29. říj 2013
@janice_opice jo já vím-jen se snažím vás trochu uklidnit 🙂
janice_opiceautor
29. říj 2013
@pidisek te zbytecna prace se mnou do srdicka nejni rec 😃 😃 😃
pavlina1976
29. říj 2013
@pinkywinkie ve 13hod 😉
pinkywinkie
29. říj 2013
@pavlina1976 tak to se neuvidime, ja rano v 8 😞