• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice no to je mi jasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie hmmm to mě mrzí, aspoň bych tě viděla na živo :grinning: , tak si pak dáme vědět jak jsme dopadly :grinning:
29. říj 2013 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - kěž by. Po IUI byly dálnice až někdy kolem 20 dne, ale taky to pak nedopadlo.
takže tohle vypadá rozhodně líp :slight_smile:
29. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky ten manza mi dava
29. říj 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - copak provedl?
29. říj 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale minuly utery jsem s nim litala po doktorech s tim zanetem ledvin a dneska s okem.
29. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda a co dělal? a ledviny už v pohodě?

asi Tě chce pořádně zabavit, aby jsi nemyslela na sebe.
29. říj 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ledviny lepsi,ale furt ho pobol7vaj.otloukal kachlicky vcera a vletel mu pidikus do oka a poskrabal rohovku.takze oko bolelo a nateklo.
29. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam dneska furt hlad to je des.
29. říj 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - má mít brejličky :(

ten teď budeš mít častěji, chce to jíst po troškách ...ale skoto furt :slight_smile:
29. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no az dneska to takhle mam.snedla jsem 2 mrkve,2 krwhky chlebiky k svace a ted cekam az prijede Tesco jak na smilovani a mam tam cokoladovy deli objednany mnaaaaam :grinning:
29. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi já tu mám od narozenin různý čokolády tak denně uždibuji :slight_smile:

ale bylo to na nervi, teď snad tak moc mlsat nebudu, v pátek jedu do Prahy a pak se asi stavím v práci a pak u kamarádky. Tak mě to snad zaměstná, ale bojím se že výsledky budou stejně až v sobotu.
29. říj 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ták hcg poposkočilo přesně tak jak mám 4646 uf to jsem hneeedddd klidnější mně vyšlo když jsem počítala jak by to asi mělo poskočit 4200-400 když jsem brala v úvahu, že se násobí každý 2-3 dny--jsem ráda, že jsem tam šla, hned jsem klidnější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - no vidiš super :slight_smile: my to zvládneme ...teda ti naši bobánci

...já jsem taky zvědavá na své číslo, ale my pak už na další nechodíme. Důležitý pak bude ULZ. Snad na něj dojde.
29. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tady jsem šla já za sebe jako samoplátce pro můj klid a jsem ráda, že jsem to udělala, narostlo to přímo ukázkově, přesně tak jsem si to spočítala dle tý kalkulačky hcg a dokonce něco navíc!!:slight_smile:)) jsem klidnější
29. říj 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasný UTZ to je strašák a zároveň těšák, od zítra za týden uff.... já myslim, že holka už to tady bude jen dobrý, pojede ta vlna těch // s úspěšným koncem, už tomu věřím!!!
29. říj 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jon jo, taky doufám v dobré konce všeho...a pro všechny ty //
29. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - no mohlo by se to rozjet :slight_smile:

a pošleš mi odkaz na tu tabulku?
29. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jo tak to by fakt mohly být dve vid? :slight_smile: :slight_smile: supeer zprávička !!!!!!!
29. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky moje,

dnes jsem byla u Řežábka, byl fantastickej, to teda klobouk dolů. Udělal mi UTZ, vlevo 3 dominantní folíci, vpravo odpočinek. Sice folíci byli, ale malinký... a pořád se mě ptal, kdy jsem měla poslední MS a jaká byla. No, po chvíli z něj vypadlo, že mám v děloze nějakou volnou tekutinu. Nechal mi raději vzít krev, aby vyloučil nebo potvrdil těhotenství.
Dohodli jsme se, že uděláme dnes IUI, ale potřeboval znát výsledky krve, aby případně zákrok zrušil.

V 13.15 jsem byla opět v CAR, stavila jsem se pro výsledky a negativní. Standartní hodnota HCG v krvi by měla být při negativním výsledku 0,2% a já mám pouze 0,1%. Prý je má hodnota hodně pobavila. Alespoň tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
IUI mi dělala Horáková, byla šikulkovská :wink: ...Trochu sice chaoz, že nemohli najít mého muže, respektive jeho vzorek. Tak si museli několikrát ověřit, kdo a kam Michala založil. Nakonec ho našli, ufff....Asi bych těžko vysvětlovala třeba malého černouška.

Z toho vyplývá, že už mám Svačíky v bříšku a modlím se za ně. :wink: :wink: :wink:
29. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 jůůůů tak přeju rychlý a šikovný ploutvičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 - tak super a hlavně to ještě alespoň 2x podpořte doma :grinning:
29. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkujem zlato, držíme jim palce :slight_smile: Koukala jsem na Tvé hodnoty, no parádička... :grinning: :grinning:
29. říj 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :slight_smile: Manžu jsem s tím už seznámila, jsme teda oba KO, ale to dáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Díky
Koukala jsem na testík, móóóc krásná dálnice :wink:
29. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak mohly no, ale prý se podle těch hodnot moc nepozná no....jak mi říkal doktor i sestřičky jako u hoodně vysokých je to jasný, ale u těch spš průměrných se to nedá říct to až na utz :slight_smile:) takže vlastně nevím:slight_smile:))
našla sjem toto:Hodnota hCG ukazuje jen aktivitu placentárních buněk. Z hodnoty hCG nelze stanovit četnost plodů. tak uvidíme....některé holky měli po ET hodně vysokou hodnotu, zaváděli jim jedno a taky čekaly jedno..pak holčina s nízkym poměrně hcg z toho byla neštastná a ejhle čeká dvojčátka..take ta hodnota asi moc nevypovídá, spíš jde o toaby dobře rostla:slight_smile:)))
29. říj 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tadýýýýýýýýýýýýýýýý

http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator
29. říj 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no tak super, dobré zprávy se tu množí...budem čekat zase spolu...doufám, že úspěšněji než v srpnu...
29. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - hihi, taky jsme takhle jednou říkali, teda když musíme no :(

děkuji, vypadají dobře, snad to bude dobrý. Břicho furt pobolívá.
29. říj 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji
29. říj 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek