• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@martas14 nazdar bejbyno:slight_smile: no ja bych si to sama pred sebou obhajila, ze je to moje svatba a je do toho kazdymu prd, esli a jak se vezmeme, ale protoze u nas svatba proste neni tema, tak ja ani nevim, jak by si to predstavoval partner. na tom se musite shodnout, vis co...nevim, zda by netrval na obradu s babickama, dedeckama, tetickama...
ja jsem uz moji mamu na to pripravila, ze je mozny, ze pokud se budeme nekdy brat, tak jen se svedkama, aby mela cas to zpracovat predem:slight_smile:
a co se tyce toho veku, tak mam mladsiho partnera, kerej nema duvod se vofrnovat! :grinning: :grinning:
25. črc 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani nazdar spolubojovnice tak jak se chystas na zari?:slight_smile: uz sis nechala poslat dalsi zadost na pojistovnu? nebo jak to s tebou ted vypada? hele tobe delaji u apo naky naschvaly, ze pises ze kdyz k nekomu nechces, tak te k nemu schvalne daji???
25. črc 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani já chodím do Gennetu.
25. črc 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 držím palecky - do kterého caru jdeš?
25. črc 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj, uniklo mi neco? nakonec ses dozvedela ke komu jdes? vyzniva mi to z diskuse, ale nemuzu to dohledat:slight_smile:
25. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - hi tak snad to doktorka ví :slight_smile: mě hlasíla nějakých 5,5 a to že je krásný ..na můj věk že dokonce úžasná zásoba, tak snad ví v če to má ;)
25. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj :slight_smile: ..Ja mam volat v srpnu 1DC a objednat se na 11DC a pak to bude asi jako u 1IVF posle se zadost,dostanu leky a pokud bude potreba udelaji jeste nejake vysetreni,uvidime jak to pujde..Me ne,ale @akdar5 by ti mohla vypravet ..ma takovou super zkusenost :slight_smile: od Apo...ale ted uz ma klid je tehu hned po 1VF tak si uziva :wink:..A ty jsi na tom jak?..jo a @pavlina1976 jde k Roznickovy ...
25. črc 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 aha..tak to nevim,ale nekdo odsu tam chodil snad @brsh a chvilku tam zustala,ale pry ji rikali,ze to je tejne jedno jestli zustanes chvili lezet nebo ne je to spis z psych.hlediska ze mas pocit ,e je to lepsi..pokud se ma chytit chytne se tak nebo tak :wink:
25. črc 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - to já taky a po zákroku mě převezli na pokoj a prý tak 20 minut ležet dojít na WC a pak jestli chci tak domů. Ale než odejdeš tak stejně musíš počkat na doktorku aby jsi dostala propouštěcí papíry a zprávu a ona Tě poučí co a jak dál. My jí málem utekli :slight_smile: nějak jsem to přeslechla a manžel byl málo důrazný, že to říkali. Ale taky asi záleží jeslti chodíš na Letnou nebo na Archu ...třeba mají jiný postupy.
Tak hodně štěstí
25. črc 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - to já už na druhý IVF mám žádost poslanou ...a mám přijít v srpnu 22-24DC, ale já to mám proto, že chystáme dlouhý protokola a měla bych 24den dostat první pigáro a hlavně musí zkontrolovat aby nebyla cysta, tak snad nebude před 1IVF byla a muselo se čekat ..tak snad to teď bude ok.
25. črc 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ja to vidim zase na kratky,ale jak rikam uvidime co bude jestli nebudou chtit jeste nejake vysetreni...bude to v pohode neboj tak nejak tusim,ze tady bude v zari nadherna vlna // :wink:
25. črc 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - no už by to chtělo :slight_smile: my dohodly ten dlouhý, že to zkusíme tak snad to tak bude ;)

po létě budeme upařené ale odpočaté, takže to musí klapnout ;)
25. črc 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani heleeee horečka jako ani ne, spíš se moc těším!!! ale ted se strašně těším na zítra až se mi vrátí Kubíííkkkk byl pryč moc dlouho!budu vařit dneska polívku, kuřecí s omajdou a péct rumové řezy! :slight_smile: to azse budu brečet na nádraží :grinning: :grinning: :grinning: a muž se mi bude smát :grinning:
25. črc 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ať žije září - dál a nová vlna// :grinning: :grinning: :sunglasses:
25. črc 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj... achjo... Holky me asi vecer kouslo klíště teda nevím to jistě protože to vypadalo jako maly stroupek a strhla jsem to ale nevím ....((( jsem úplne vydesena....
25. črc 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - to se neboj, jestli by kousek zbyl tak nějak vykeze ven jako tříska. Hlavně aby jsi neměla kolo červený s bílým okrajem.
25. črc 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb strašně se bojím aby to nemuselo pak znamenat jít na potrat... Jsem v 7tt..... :frowning2: po 5.ivf....
25. črc 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ani nevím jestli to bylo klíště :frowning2: :frowning2: achjo.....
25. črc 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek klíííídddddd natři to slivovicí nebo vodkou a to bude dobrý......nic ti nebude!!uvidíš v pohodě!!!!
25. črc 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - prosím Tebe hlavně nemysli na takovýhle věci. Hezky to něčím namaž klidně tou slívkou a pokud se neobjeví nějaká skrvna větší nebo to nebude extra svědit, tak bych na to nemyslela.
25. črc 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja jsem očkováná, ale prosvihla jsem to přeočkování po 4 letech tuším tak nevím co s tím... Jsem Jani úplne v pr..... Pitomý brouci debilní.... :frowning2:
25. črc 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb snažím se, ale nejak mi to nejde...vydezinfikovala jsem to parfémem od diora...nic jiného nemám...:frowning2:
25. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - opravdu se neboj, sice tyhle nákazy se tam jsou, ale je toho fakt minimum když si vezmeš kolik broučků kde leze. Takže namazat ...vydenzifikovat a klíd. Panika Ti moc nepomůže ...
25. črc 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - to stačí uvidíš ...antibiotika stejně ted nemůžeš ..takže se stejně nic moc dělat nedá, takže myslet pozitivně na prcka a nepřipouštět si černý scénáře.
Dej si něco dobrýho a zažeň černý myšlenky
25. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani takze pokud pujde vsechno dobre, tak stimulujes jeste v srpnu? ja teda urcite az od zari, pokud se teda nerozhodnu jit do laparky, kterou jsem si ale vymyslela sama, rezabkovi to jako dobrej napad neprijde. my cekame na vysledek genetiky a na imunu mi cosi nasli, ale prej se musi na ty testy znova, bud to vyvratit nebo potvrdit, takze jsem na zacatek zari objednana ke slavny mudr.malickovy. takze se jeste muze stat, ze nez budou i tyhle vysledky, bude se if posouvat. nevim.
s tou akdar me to teda mrzi, pac ja mam opacnou zkusenost, dostavam na vyber a kdyz nechci nikoho a jde me dat na jinej den, tak me tam objednaji...
25. črc 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kliiiiid!!! neboj se nic, i kdyby sis utrhla kliste, tak pokud bylo tak super malinky, bylo prisaty takovou chvilku, ze k zadny infikaci nedoslo. ver mi, ja z pritele taham i deset klistat, kdyz se vrati blazen nekde ze skal v lese:slight_smile:
25. črc 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - kote, Ja mela Iscare :wink: lezela jsem.pul.hodiny, ale.kdyz jsem.odchazela, tak.jsem se na to.ptala sestricky a jeto presne tak, lezet se nemusi :wink:
@sasanka033 - vsak se dockas, zlato :wink: a budes mit.mooore a pak pupek :slight_smile:
@pavlina1976 - Pavlj, moje dr v CARu taky neni sympatie sama a nakonec jsem ji vdecna :wink: dobre to dopadbe, neboj!

Jinak.holky, my.meli taky PICSI a rozhodne nelituju....ale samozrrjme jsme.meli stesti, nejde to takhle asi posoudit, jestli je to zasadni pro oplodneni nebo ne. Jdu vas cist :wink: malej si dava slofika a odpo.razime na Labskou preradu :slight_smile:
25. črc 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechodila jste některá na Mojžíšovou do Iscare k asist. Babičkové?
25. črc 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 děkuju ...snad to bude dobry... Člověk by se pos.... Fakt... Po letech se to povede a pak... Snad to bude v pořádku.....:slight_smile:
25. črc 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988Ahoj Peti,mam a mas kliku,ze mam s sebou vizitku.cislo je 224966341.byva tam ted v pondeli.jestli se neco nezmenilo...zkus to.v nedeli ti poslu mail,funguje hodne on line
25. črc 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek