• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@monyna83 no hodnoty až tak závratné nejsou,ale poposkočily:slight_smile:)) jojo šup na to, romantika a šupky dupky připustit pulečky:slight_smile:
29. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jjojojo at všichni máme //!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky já jsem tak ráda, že jse na tu krev šla!!!! :slight_smile:
29. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Janičko, jsme si souzené, to je jednou jasná věc :grinning: :grinning: :grinning:
No a jak to vypadá s Tebou? Kdy??? :wink:
29. říj 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Co blbneš, teta...Takováhle ukázková hodnota, no super :slight_smile: Moc Ti držím palce, vše dobře dopadne, uvidíš, musí :wink: Také jsme rády, že jsi šla... Mimíska si zasloužíš z nás asi nejvíc. Tím se nikoho nechci dotknout, chraňbůh, ale to, co máš za sebou... Spravedlnost existuje :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 jo však jooo jsem spokojenááá moc a jsem ráda, hned jsem klidnější..ale vím, že kolikrát mají holky víc,ale měto stačí že rostou jak mají, je t super. myslím, že miinko si tu zasloužíme všechny a moc a zvláště holčičky vy,které ještě žádné nemáte!!!!!!! :-* ale děkuju vím jak to myslíš
29. říj 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Dnes je to opravdu, že musíme. Jsem vzhůru od 3:50 a celý den jsem nejedla, až po IUI.
Pak se mi udělalo tak nehorázně blbě. Já jela přes půl Prahy metrem a ještě z I.P.Pavlova k Apolináři pěšky a obráceně...Sice je to kousek, ale....pak mdlo, bíla jsem zelenobílá, na zvracení, zimnice, migréna a prostě hnus...
Ale už je to lepší :wink:
29. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi já už teď vypadám jak v 5 měsíci :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - a proč jsi před IUI nejedla?

no hold dáte jednu rychlovku no :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - jo a ještě mi paní doktorka říkala, pak podložit zadeček a tak 20 minut ležet, protože teprve po té době se spermijky spojí s tou tekutinou a nějak začnou utíkat :slight_smile: hihi
29. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb tak hlavně, že utíkaly tim správnym směrem .-)))))) a hlavně, že je ti dobře už
29. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to já taky už dlouhou dobu halvně poslední rok po těch stimulkách všech
29. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě loni kamarádka koupila tričko a na něm je napsáno "ingineer inside" tak už se těším až bude po srdíčku (doufám) a budu ho moct nosit ;)
29. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Určitě se nestresuj výškou hodnoty HCG, vždyť přesně nevíš, jak je těhotenství staré...NNavíc, každá jsme úplně jiná...No vidíš, jaké já dnes měla hodnoty :grinning: :grinning: :grinning: Ještě o 50% pod normou :grinning: :grinning: :grinning: Až to Řežábka rozesmálo :grinning: :grinning:
29. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 prosim tě , :grinning: :grinning: embryjka jsou v mističce, celkem zatím druhý den, je jich 6.No a transfer dle vývoje 1. nebo 2.11.no a pak čekat a čekat..Kdy ty bys to mohla poznat,že se zadařilo??? taky tak nějak okolo 11.11.,ne :sunglasses:
29. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo to jsi vlastně psala, ještě tam maj trička jako visačka na hotelových dveřích a tam je: Přijdu hned jsem na houbách anebo taková bublina a v tom je: Útěk plánuju v...... a sposta jiných skvělých, doufám, že mi je taky kluci budou moct koupit:slight_smile:
29. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Byla jsem nějak nervózní, tak jsem neměla ani pomyšlení na jídlo.. Jo jo, dnes žádná velká akrobacie :grinning:
29. říj 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 páč si se nenajedla a byla jsi zelená téé jasný :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 ne naopak já jsem strašně ráda za takovou hodnout jasnou !!:slight_smile: hodně jsem se uklidnila, že je to tak jak má :slight_smile:) ted ještě ten týden na UTZ
29. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj o tom jsem ti psala výše,ale mají tam ještě stejné a je ta bublina na pupku:slight_smile:
@janice_opice Asi ano, celkově to ze mě spadlo :slight_smile:
@jaka17 No tak to je parádička, úroda ukázková :wink:
Jasný, také chci tak 14 dní určitě vydržet. Ok, tak si tu určíme jeden den, kdy testnem, ano? Já slibuju, že tentokrát na předčasný test ani nepomyslím :confused:
29. říj 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 to je dobře a ted už se jenom párkrát pošmajcvhlovat a zadělat si na malého Míšu nebo Moničku:slight_smile:
29. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj jednu už jsi to posílala koukala jsem na to ...dneska mám za sebou přesně 4týdny :slight_smile:
a na štědrý den by to mělo být 12tt+0 ---hihi to je takový pěkný ....je kéž by to šlo všechno hladce.

A nemyslím jen u mě a Tebe, ale všem tady ....
29. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Chápu, nejdůležitější je vnitřní klid. :wink: No jo, UTZ, mělo by být už vidět srdíčko?
29. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no, nikdy neříkej nikdy :sweat_smile: já jsem si vědoma, že jsem hrozná zvědavka...no uvidíme....rozhodně to běžte do postýlky posychrovat...
29. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek