• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb přesně tak, aby to už vyšlo všem!!!!!!!!!
29. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 no jo, to máš pravdu...no já nevím, snad by mohlo to budu 7+0tt tak už by mohlo být vidět si tak jako myslim
29. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - podle mě to ani u toho IUI nemá moc význam. Tak vydržet !!!
29. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Také možná přeceňuji své síly a především vůli, ale budu se snažit...
Jo, jo, nebude to žádná velká romantika, ale sychr je sychr :grinning:
29. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak to jo, já myslela, že jsi měla být nalačno...což mě zarazilo?
29. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hééle na co romantika taková rychlovka vášnivá je taky bomba neee???
29. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ne, ne, to byla moje nechtěná iniciativa.. Já jsem sice zvyklá, ale dnes mi to nesedlo :unamused:
29. říj 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Přesně, užívej si svých hodnot a rostoucího zdravého miminka. :slight_smile: Ať už bude srdíčko vidět a nebo ne, tak pevně věřím, že je všechno v pořádku...Prča by byla 2 srdíčka.
29. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moje, jsem death... Jdu si lehnout, pošmajchlovat manžela a především se pořádně vyspat..
29. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83
držím pěsti at se zadaří ......... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
já stále čekám na mrchu bruško pobolívá a nic furt nic ja se z toho fakt................................. jindy přijde ještě před termínem a ted ne ne zákon schválnosti fakt funguje na 100% ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no Monco doufam,ze uz srdicko uvidime :wink:.byla bych o moc klidnejsi.taky jdu spinkat jsem dneska z tech doktoru taky uondana.tak pekny smajchlovani a dobrou.:slight_smile:
29. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Všechno bude dobrý, Janinko :slight_smile: Týden je ještě dlouhá doba a pak příští týden uvidíš a uslyšíš bijící srdíčko/a :grinning: :grinning: :grinning: Všechno bude dobrý
29. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa Ahojky, jsem na tom obdobně :slight_smile: Když na MS čekám jako na smilování, tak ne a ne se dočkat...
No a až dorazí, tak Tě čeká co?
29. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi, ty jsi magor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 a divis se po 8.IVF mam na to narok :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo,aby to na me nezanechalo nasledky :grinning: :sunglasses:
29. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jasna vec, matko pluku :grinning: :grinning: :grinning: mas na to narok:slight_smile: ale stejne jsi me pobavila s matematickejma propoctama vysky HCG :grinning: :grinning:

@monyna83 ahoj, nerusim? :grinning: :grinning: :grinning: asi jo, vid :grinning: tak ja ti radsi napisu zejtra :grinning:
29. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 no hlavu jsem s tim fakt nenamahala zlatej internet akorat jsem z hlavy vypocitala 7x24=168 a to je pocet hodin mezi tema odberama a pak to na me vyfluslo graf,kterej byl v poho tak jsem byla uspokojena :slight_smile:))
29. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 co ty běluse bahenni jak ti je,?
29. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 na wikipedii o tobe pisou,ze jsi jeden z prvnich poslicku jara a jsi vytrvala dvoudelozni bylina z celedi pryskyrnikovitych :astonished: ses nepochlubila cece po ty laparce :grinning:
29. říj 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ja su v ocekavani vysledku svyho FSH. dneska jsem sla na odber, takze se ukaze...este abych se dovolala do caru a pristi tejden tam naklusu na UTZ a budu se modlit aby:
a) byla ovu vpravo
b) FSH nebyl vic nez minule. nebo min:slight_smile:
no a pak jsem samozrejme do mesice tehotna, ze jo:slight_smile:
29. říj 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 te jasny jak gulas se šesti cece ze jsi hnedle tehotna!!!:slight_smile:schovavam ti tu srdicko.
29. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice diky, nakonec, ty uz dve mas :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 holka ty teda nejsi vůbec skromná, tolik přání najednou :grinning: :grinning: ale jelikož na to modlení nejsi sama, taky za tebe hodím řeč, tak to musí klapnout ty náš poslíčku dvouděložní, to je jasné znamení, že budou rovnou dvojčata :wink:
29. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martas14 nazdar zeno!:slight_smile: to jsi hodna, takova podpora, no to vis, ze mam s dvouma delohama velky plany :grinning: :grinning: ale pro zacatek by jako mohlo stacit, aby to FSH este nebylo v prdeli:( to by bylo zle...nechci menit car a resit darovany vajicka. jen to ne.
29. říj 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb téda holky vy víte jak udělat někomu radost viďte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak gratuluji k takovým krásným výsledkům jedna test jak kdyby si ho malovala vodovkama sama a druhá čísel jak když se splaší kalkulačka....no ještě že tu mám pohárek a rovnou připíjím na zdraví vám všem tudíž 2 plus 2až3 v jednom :wink:
29. říj 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 jsou sikovny holky, vid? :slight_smile: jooo, to se nekdo ma :slight_smile:
29. říj 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ne ne žádné vajíčka se řešit nebudou, já tě vidím na pořádnou nosnici, jen je potřeba tomu trochu pomoct, takže neboj všechno bude aj vajucha, aj buben, aj miminko :wink: a kdy budeš mít ty výsledky?
no a když bude to FSH good tak jdeš do čeho do IUI?
29. říj 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no rozjely to nečekaně rychle holky, ale co taky jiného dělat, když už sedíš na horské dráze a řítíš se dolů :grinning: ale neboj další jízdu už čeká kabinka na tebe a máš první řadu, třetí sedadlo :grinning:
29. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 covece hnedle IUI v kombinaci s domacim masakrem :grinning: :grinning:
bohuzel muze nastat i smutna varianta - vyssi FSH a folik zadnej nebo vlevo.
ale ta prvni rada me laka:slight_smile:
29. říj 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek