IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
29. říj 2013
@kamisb přesně tak, aby to už vyšlo všem!!!!!!!!!
janice_opiceautor
29. říj 2013
@monyna83 no jo, to máš pravdu...no já nevím, snad by mohlo to budu 7+0tt tak už by mohlo být vidět si tak jako myslim
kamisb
29. říj 2013
@monyna83 - podle mě to ani u toho IUI nemá moc význam. Tak vydržet !!!
monyna83
29. říj 2013
@jaka17 Také možná přeceňuji své síly a především vůli, ale budu se snažit...
Jo, jo, nebude to žádná velká romantika, ale sychr je sychr 😃
kamisb
29. říj 2013
@monyna83 - tak to jo, já myslela, že jsi měla být nalačno...což mě zarazilo?
janice_opiceautor
29. říj 2013
@monyna83 hééle na co romantika taková rychlovka vášnivá je taky bomba neee???
monyna83
29. říj 2013
@kamisb Ne, ne, to byla moje nechtěná iniciativa.. Já jsem sice zvyklá, ale dnes mi to nesedlo :-|
monyna83
29. říj 2013
@janice_opice Přesně, užívej si svých hodnot a rostoucího zdravého miminka. 🙂 Ať už bude srdíčko vidět a nebo ne, tak pevně věřím, že je všechno v pořádku...Prča by byla 2 srdíčka.
monyna83
29. říj 2013
Holky moje, jsem death... Jdu si lehnout, pošmajchlovat manžela a především se pořádně vyspat..
mufyxa
29. říj 2013
@monyna83
držím pěsti at se zadaří ......... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
já stále čekám na mrchu bruško pobolívá a nic furt nic ja se z toho fakt................................. jindy přijde ještě před termínem a ted ne ne zákon schválnosti fakt funguje na 100% ach jo 😞 😞 😞
janice_opiceautor
29. říj 2013
@monyna83 no Monco doufam,ze uz srdicko uvidime 😉.byla bych o moc klidnejsi.taky jdu spinkat jsem dneska z tech doktoru taky uondana.tak pekny smajchlovani a dobrou.🙂
monyna83
29. říj 2013
@janice_opice Všechno bude dobrý, Janinko 🙂 Týden je ještě dlouhá doba a pak příští týden uvidíš a uslyšíš bijící srdíčko/a 😃 😃 😃 Všechno bude dobrý
monyna83
29. říj 2013
@mufyxa Ahojky, jsem na tom obdobně 🙂 Když na MS čekám jako na smilování, tak ne a ne se dočkat...
No a až dorazí, tak Tě čeká co?
sasanka033
29. říj 2013
@janice_opice hihi, ty jsi magor 😃 😃 😃 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@sasanka033 a divis se po 8.IVF mam na to narok 😃 😃 😃 to by bylo,aby to na me nezanechalo nasledky 😃 😎
sasanka033
29. říj 2013
@janice_opice jasna vec, matko pluku 😃 😃 😃 mas na to narok🙂 ale stejne jsi me pobavila s matematickejma propoctama vysky HCG 😃 😃

@monyna83 ahoj, nerusim? 😃 😃 😃 asi jo, vid 😃 tak ja ti radsi napisu zejtra 😃
janice_opiceautor
29. říj 2013
@sasanka033 no hlavu jsem s tim fakt nenamahala zlatej internet akorat jsem z hlavy vypocitala 7x24=168 a to je pocet hodin mezi tema odberama a pak to na me vyfluslo graf,kterej byl v poho tak jsem byla uspokojena 🙂))
janice_opiceautor
29. říj 2013
@sasanka033 co ty běluse bahenni jak ti je,?
janice_opiceautor
29. říj 2013
@sasanka033 na wikipedii o tobe pisou,ze jsi jeden z prvnich poslicku jara a jsi vytrvala dvoudelozni bylina z celedi pryskyrnikovitych :-o ses nepochlubila cece po ty laparce 😃
sasanka033
29. říj 2013
@janice_opice ja su v ocekavani vysledku svyho FSH. dneska jsem sla na odber, takze se ukaze...este abych se dovolala do caru a pristi tejden tam naklusu na UTZ a budu se modlit aby:
a) byla ovu vpravo
b) FSH nebyl vic nez minule. nebo min🙂
no a pak jsem samozrejme do mesice tehotna, ze jo:)
janice_opiceautor
29. říj 2013
@sasanka033 te jasny jak gulas se šesti cece ze jsi hnedle tehotna!!!🙂schovavam ti tu srdicko.
sasanka033
29. říj 2013
@janice_opice diky, nakonec, ty uz dve mas 😃 😃 😃
martas14
29. říj 2013
@sasanka033 holka ty teda nejsi vůbec skromná, tolik přání najednou 😃 😃 ale jelikož na to modlení nejsi sama, taky za tebe hodím řeč, tak to musí klapnout ty náš poslíčku dvouděložní, to je jasné znamení, že budou rovnou dvojčata 😉
sasanka033
29. říj 2013
@martas14 nazdar zeno!🙂 to jsi hodna, takova podpora, no to vis, ze mam s dvouma delohama velky plany 😃 😃 ale pro zacatek by jako mohlo stacit, aby to FSH este nebylo v prdeli😞 to by bylo zle...nechci menit car a resit darovany vajicka. jen to ne.
martas14
29. říj 2013
@janice_opice
@kamisb téda holky vy víte jak udělat někomu radost viďte 😃 😃 😃 😃 tak gratuluji k takovým krásným výsledkům jedna test jak kdyby si ho malovala vodovkama sama a druhá čísel jak když se splaší kalkulačka....no ještě že tu mám pohárek a rovnou připíjím na zdraví vám všem tudíž 2 plus 2až3 v jednom 😉
sasanka033
29. říj 2013
@martas14 jsou sikovny holky, vid? 🙂 jooo, to se nekdo ma 🙂
martas14
29. říj 2013
@sasanka033 ne ne žádné vajíčka se řešit nebudou, já tě vidím na pořádnou nosnici, jen je potřeba tomu trochu pomoct, takže neboj všechno bude aj vajucha, aj buben, aj miminko 😉 a kdy budeš mít ty výsledky?
no a když bude to FSH good tak jdeš do čeho do IUI?
janice_opiceautor
29. říj 2013
😃 😃
martas14
29. říj 2013
@sasanka033 no rozjely to nečekaně rychle holky, ale co taky jiného dělat, když už sedíš na horské dráze a řítíš se dolů 😃 ale neboj další jízdu už čeká kabinka na tebe a máš první řadu, třetí sedadlo 😃
sasanka033
29. říj 2013
@martas14 covece hnedle IUI v kombinaci s domacim masakrem 😃 😃
bohuzel muze nastat i smutna varianta - vyssi FSH a folik zadnej nebo vlevo.
ale ta prvni rada me laka🙂