• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@monyna83 no a teď čtu, že další mamča sedí na kuřetech, tak doufám, že ploutvonožci splnili svou misi a pak to s jakou rozjedete v čůracích rituálech na papírek, a vzhledem k tomu, že jste obě takové holky neposedné, tak vás na desátý den čekaní fakt nevidím :grinning: :grinning:
29. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martas14 vysledky prijdou do caru, takze pokud se zvladnu objednat na pristi tyden na ten UTZ, tak uz je tam asi budou mit...a budu hnedle vedet esli se vesim nebo raduju:slight_smile:
29. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak dobrá já se budu modlit za ten masakr, sice to zní paradoxně, ale když jinak nedáš, proti gustu žádný dišputát :grinning: :grinning:
jinak věšet se nebudeš, ale nohy klidně pak na horu dát můžeš, sichr je sichr
29. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 holka a tobě taky tfuj tfuj šestka je velká parta, navíc když je nebudou den rušit, tak to tam určitě uzavřou pořádný komplot a budou pučet buňkama jeden přes druhého :grinning: :grinning: už se těším na info kolik se bude zavádět a kolik dostane čepice s rukavicema :wink:
a jak jsem psala mony, na desátý den čekání na test vás dvě rozhodně nevidím, takže to tu budu radši kontrolovat každý den :wink:
29. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pinkywinkie tak to je super, že jdete zase do boje, Janička je velký příklad, že se nesmíme vzdát a ono to výjde :wink:
a jak tu čtu, tak jste si z CUBE spolu s @pavlina 1976 a @petulak1988 udělali domácí podnik :wink: hrozně vám holky všem přeji aby to i u vás mělo stejný konec a splašila se vám kalkulačka z velikosti hcg :grinning: :grinning:
29. říj 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky ja jsem zila asi nekde na strome.prodavaj testy na urceni pohlavi. :confused: :-O
29. říj 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já se z tebe zvencnu, co ty kde všechno nečekuješ okolo těch mimin :grinning: :grinning: Ale jo máš pravdu správná mamina nesmí být zaskočena, i když teda o těch testech jsem ještě neslyšela a jak se to zjišťuje? Ale to se určitě prodává jen v Americe viď :grinning:
jo a kde jinde bys měla vlastně žít, než na stromě ty naše opičko :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. říj 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holčiny

@janice_opice - jj ty testy existují, ale co jsem slyšela tak moc spolehlivý nejsou, a nejsou ani moc levný tak bych do toho teda asi nešla.

JInak holky dneska jsem zkoušela ten 20tkovej test z gennetu a // taky tam jsou a krásný :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 -ahoj, přání máš krásná a určitě vyjdou neboj :slight_smile:
mě MUDr říkala, když byl folikul vlevo ať se doma klidně snažíme že už i to zažila, že se povedlo ...
30. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice taky bych tomu nevěřila, kdyby to fungovalo, tak uz se to vyrábí ve velkém...a podívej se na me - nejdriv dva kluci a najednou holka :slight_smile: a to byl velký utz :slight_smile: :slight_smile: takže testy jsou blbost.... :grinning:
30. říj 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super !!!!! Jsi další jasná těhulína :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - snad jo :slight_smile: nafotím to do toho sváho alba ...ale až odpoledne asi na svým poči, teď jsem na služebním a včera mi to nějak blblo.
30. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @pidisek holky;ale ja jsem nerekla;ze si myslim,ze to funguje.vypadl na me akorat letak z krabicky od tehu testu ...tak jsem zirala co vsechno neni.Ja bych si to stejne nekoupila protoze je mi jedno uplne co to bude a kdybych to nevedela do konce tehu tak je mi to jedno :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Martinko to na me vypadlo z krabicky od tehu testu a vyrabi to Slovaci:slight_smile:
30. říj 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo :slight_smile: mě je to taky jedno ...jen kolegyně z práce si ze mně dělá už teď srandu, že takhle špatně dělají šikovný holčičky ...no uvidíme ...mě je jedno taky co to bude, hlavně aby bylo :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko všem,
@janice_opice ahoj janinko, tyhle testy jsou blbina, ale to si člověk může říkat stokrát, stejně je zvědavý jak opice
@martas14 díky, marti, drž palečky, vždycky mne potěšíš...tobě bych taky přála vše, co si přeješ...
30. říj 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Dobre rano Janicko... uz jsem chytla dobre nerviky... jak se mas ty??Co manza???
30. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tyyy jo ja jsem asi prvni den cyklu..teda jeste se to nerozjelo naplno tak nevim no.. to by mi asi ultrazvuk nedelala ... chjoooo...
30. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 pry rodinnej podnik.. :grinning: no ja mam pekny nerviky.. chjo.. jsem moc zvedava jake to tam je..
30. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 neboj, vidíš,jak tam J :grinning: :grinning: anině pomohli , tak věř, že to půlde jako po másle...stejně nic nevyřešíš..je to hrozný, ale je to tak...já si na to taky těžko zvykám, že člověk to neovlivní...
30. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem včera psala maíčkový jestli by mě nevzala a nezopakovala mi kompletně reprodukční imunologii. A hurááá bere mě. Jedu tam 25.11 a tak jsem rovnou zavolala do Cube a ten samý den tam mám konzultaci u prim. Višňové :sweat_smile:
30. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky .. ja vim ze se nervuji zbytecne.. jen to mam tak pokazde kdyz jdu do noveho prostredi.. takovy ze nevis kde co je a co a jak.. Vis co myslim...?? :slight_smile: jestli jdu nejdriv na recepci a jestli kvuli tomu prijet drive nebo az natu 13tou hodinu a tak.. A co ty?? Ty se dovis az v patek co embrousci???
30. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky.. teda to jsi rychlik :slight_smile: tak drzim pesticky... :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 díky. No já nemůžu dlouho sedět nečinně doma. Musím pořád něco řešit :grinning:
30. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj take nesnasim jen necinne cekat az se neco zacne dit.. :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, koukám, člověk tady chvíli není a tolik změn :sweat_smile: Takže nově Cube ;)
30. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 kdepak já sjem to psasla viz výše já bych si je nekoupila, mně je absolutně jedno co to bud a když to nebudu vědět do porodu tak mi to nevadí...jem psala, že to na mě vypadlo z krabičky koukej v příloze. Navíc u tohohle píšou že spolehlivost od 10.týdne a když jsem na to ze zvědavosti koukal atak jsem našla jede od ukončeného šestého týden - a už jenom to, když člověk ještě třeba neví, že má dvojčátka tak co jako ten test ukáže??Když je jedno kluk a jedno holka, rozhodně bych si to nikdy nekoupila :slight_smile: jen mě překvapilo, že něco takovýho je a že já jsem 100 let za opicema(janička opička) :
30. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 už se mě rovnou ptala sestra,že mi naberou hormonální profil. tak jsem jí zabrzdila,že chci jen zatím nezávaznou konzultaci. Chci počkat na ty výsledky imunologie a teprve podle toho řešit co dál. Zatím si to v Cube okouknu :sweat_smile:
30. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh i v zimě můžeš chodit ven:slight_smile: a kort s Leftym :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho supr!!!!!!!!! ty jo holka je dobře, že něco děláš, jdeš si za svým a uvidíš, že to prostě vyjde to štěstí se jednou unaví!!!!
30. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek