• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@petulak1988 Ahoj Petí, tak jsem moc zvědavá na zprávy :wink: a jestli se ti to ještě nerozjelo tak ti utz určitě udělají :wink:
30. říj 2013 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@trefulka zatím chci jen konzultaci. Brno je fajn,nemůžu si stěžovat,ale pro nás hrozně daleko. A tady jsem schopná sjet i autobusem na otočku. Tak uvidím ja k to tam na mě zapůsobí. Pořád váhám jestli podstupovat tu minimálku. Tak se rovnou poradím s paní doktorkou. :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani kéž by. Začala jsem na miminu pročítat tu diskuzi o Cube už jsem tě tam taky našla. Jsem zatím na straně 90 tak musím přečíst ještě jednou tolik. Ale zatím se mi ten CAR moc líbí. A hlavně je vás tady víc co tam chodíte a moc si to chválíte. Tak za konzultaci nic nedám :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Ahoj, tak také do Cube :wink: , to bychom se tam pak mohly všechny někdy sejít :grinning: . Tak moc držím palečky ať výsledky dopadnou skvěle!
30. říj 2013 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 přijdeš tam, uvidíš hned recepci - jo u vjezdu zazvoníte na zvonek a vrátnej se zeptá kam jedete - řekneš že do IVF Cube (páč Cube ) se jmenuje celej ten barák to centrum... jak tam vlezeš do IVF tak hned uvidíš recepci. tam řekneš sestřičce že jsi ta a ta a daj ti vyplnit papíry:slight_smile:))i manžovi....pak chvíli čekáš a pak si vás vezme doktorka nebo doktor...klíííídddddddd na vyšetření pokud krvácíš se domluvíte na jindy....ale jeslti tě to uklidní tak ,když jsem tam šla poprvé tak jsem byla taky nesvá, to je normální,ale uvidíš jak to tam z tebe spadne--hlavně si napiš na co se chceš zeptat, páč jak já to znám, člověka to kor takhle na novém místě hned vše nenapdane a nevzpomene si--to bude dobrý uvidíš...... Já zase marně přemýšlím v kolik tam mám být příští středu, zda v 8 nebo 8.3é nebo 9.00 - no budu tam muset zavolat, že jsem totální střevo a jsem tak natěšená, že jsem to zapomněla :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahoj zlato viz výše instrukce pro petulu :grinning: :grinning: :grinning: a co ty jak se těšíš???už jo vid?? to je dobře...už vědět srdíčko
30. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 to by bylo super kdyby jsme se někdy potkaly :sweat_smile: Taky ti moc držím palce.
30. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho přesně tak hlavně skoro všechny po X nepovedených pokusech, díky té dioskuzi jsem tam taky šla, ale jak tak koukám, tak už bych mě+la od Cube dostat nějaku provizi nebo aspon nák na konci těhu pořádnej kočár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za ten příliv pacientek :grinning:
30. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, tvoje příspěvky mě opět pobavily :grinning: Vždycky se hrozně těším co napíšeš a vždy je ta naprostá bomba :grinning: . To se nám to tu pěkně rozjelo co? Úplně to člověka zase nakopne jít dál a věřit dál :sweat_smile: . Já jdu 7.11. tak bych chtěla už vše nabrat, spermio a zažádat pojišťovnu. Hrozně se na to těším, a hrozně se bojím :confused: . A co manžel? Už trochu otáčí?
30. říj 2013 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice já tam tu provizi pro tebe paní primařce navrhnu :grinning:
30. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, děkujeme za instrukce, už jsem přečetla a nastudovala :grinning: , A fakt si raději ty otázky napíšu, přesně jak píšeš, pak zjištíš, že jsi se zapomněla zeptat na spoustu věcí. To víš, že se těším moc, ale taky se hrozně bojím!!!!!! To ostatně všechny známe.....Hlavně, aby tam byly taky // :grinning: . Jo a sepíšeme na tebe petici Janinko, a budeš mít fotku v životní velikosti u vstupu do Cube někde na čestném místě u nástěnky "úspěchy" :grinning:
30. říj 2013 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@danaho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo to už budete : pavlínka, ty, petulka a ještě tuším někdo,ale nemůžu si vzpomenout:slight_smile:)) :grinning:
30. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jj hned se ozvu.. uz bych to chtela mit i za sebou.. az tam pujdu podruhe tak to bude v pohode.. :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Jj moc na tebe myslím! Jsi statečná, že do toho jdeš takhle rychle :wink: , ale je fakt, že není na co moc čekat viď
? Taky jsem si myslela, že si dám půl roku oraz a budeme se snažit přirozeně s clostíkem, ale po dvou měsících jsem si řekla, že je to blobost, že právě, když jsem vyčištěná po laparce tak musím jít do toho posledního pokusu. To je všechno ten strach a ty blbý zkušenosti co jsme zažily.....
30. říj 2013 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 :grinning: :grinning: šmarjá halvně neee fotku mojí - kdyžtak jenom fotku pupku v pozdější fázi :grinning: :grinning: :grinning:
@danaho @petulak1988 Holkky,ale hlavně,ay se V8m tam líbilo a všechno to vyšlo tak jak má ---// :wink:
30. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice dekuji moc za info... a oni teda maji sve parkoviste na ktere nas pusti?? no snad tam budeme drive nez v jednu hodinu abychomm stihli ty papiry..
30. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj ja tomu pevne verim, ze se nam tam s Pavlinkou bude libit a uz se konecne zadari :slight_smile:-
30. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice tak to už je opravdu na kočár a flašku tequily k tomu. Jen se na ní nějakou dobu budeš muset jen dívat,protože budeš kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@petulak1988 řeknou ti , že máš zaparkovat z azávorou po pravé straně --občas se stane, že tam není místo, takže pojedete na konec toho celýho baráku a tam uhnete doleva a objete ten barák a za ním je obrovský parkoviště.. tak to dáte kdyžtak tam - jo a jak budete přijíždět tak uvidíš až budete stát u závory můstek pro pěší a pod ním schody, tak tam je Cube, vyjdeš ty schody a projdeš těma točícíma dveřma , tam uvidíš recepci toho baráku celýho tak za tou recepcí vlevo vzadu to je--už to uvidíě takovou růžovou kostku se spermií
30. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 ono záleží jak dopadnou ty výsledky z imunologie. Ty budou snad do vánoc a pokud bude muset být nějaká léčba,tak se to může i protáhnout. Ale hlavně že se něco děje. Podletoho co navrhne Mudr.tak si budu muset našetřit kačky a na jaře bych moc ráda šla do IVF buď s dárkyní,nebo bych zkusila ještě tu minimálku. A nebo začínám zvažovat 5 IVF se svými vajíčky :grinning: Co kdyby...
30. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho naštěstí mám tequily napito do zásoby z Mexica tak to asi vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kdyžtak ti s holkama co nejsme zatím těhotný rády pomůžeme. Uděláme Cube mejdan. A vy co těhulkujete dostanete nějaký dobrý nealko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho Přesně co kdyby :grinning: , třeba ta imuno dopadne nad očekávání dobře a budeme Petulka, já a ty spolubojovnice :grinning: . Musí to vyjít a s našima vajuchama!!!!!
30. říj 2013 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tyyy jo to zni dost slozite :grinning: no nerozjelo mam to jakoby uz vevnitr a lehounce na papiru..omlouvam se za nechutnost... nevim jak jinak to napsat..tak nevim kolikaty den cyklu jim mam rict ze jsem
30. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jj, budeme spolu čekat na // :grinning: A pak uděláme ten Cube mejdan jak píše @danaho :grinning: Pevně věřím, že už taky budeme na nealku :wink:
30. říj 2013 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 kez by :slight_smile: ted jsem si tam pripravila papiry co beru sebou :slight_smile:
30. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho
@pavlina1976
@petulak1988
ehm ehm! damy! vy, co tady budete za mesic plivat cube tehu bacily! rada bych vam pripomnela, ze jsme tu i my ostatni a nedame se z vaseho mejdanu vysoupnout!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pavlina1976 a vy začánáte kdy? Kéž by to tak vyšlo. Já zatím teda nejsem pro Cube rozhodnutá,je nsi tam jdu pokecat. :grinning:
30. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 to je samozrejme.. :slight_smile: takovej nealko mejdan jeste svet nevidel .-D
30. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no jasně že i vy ostatní. :slight_smile: Jen jsem vás zapomněla zmínit. :grinning: Ale to jen proto,že to beru naprosto automaticky.
30. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek