• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@danaho 7.11. jedeme poprvé do Cube, ale já jsem rozhodnutá tam přejít, takže bych ráda, aby mi nabrali krev, udělali spermio a zažádali pojišťovnu :wink: . Ráda bych to do vánoc měla mimi u sebe :grinning: , uvidíme zda to stihneme......
30. říj 2013 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 to jsem chtela take ale myslim ze to do vanoc nestihneme.. :frowning2: zvlast kdyz jsem to dostala dnes.. to bych musela zacit stimulovt zitra a to asi tezko
30. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sass, moooooc se omlouváme :wink: , souhlasím s @danaho že vás bereme jasně automaticky! Bez tebe bych si to neuměla ani představit!!!!!! Moc ti přeju Sas ať se ti všechny ty přání splní :wink: . To by byla nádhera viď, přirozeně otěhotnět :grinning: . Jsem ráda, že jsi na tu laparku šla, teď víš, že to klíďánko může vyjít! Tak se hezky snažte a neulejvejte se!
30. říj 2013 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jj, taky to asi nestihneme, neb já to mám dostat 14.11. a to nestihne schválit pojišťovna :rolling_eyes: a 11.12 další měsíc, to asi do toho nebudou chtít jít před svátkama......No uvidíme co ti řeknou. Mě trochu navnadila dr po tel. když jsem se tam objednávala a říkala jsem, že chci co nejdřív, že bych to do vánoc chtěla stihnout a dr říkala, že to můžem stihnout no. Tak uvidíme, přesně je blbý, že jsme ovlivněný kdy přijde ms atd :fearful:
30. říj 2013 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 složitý to t fakt není:slight_smile:)) neboj
30. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jj to je pekne blbe.. no ja ji nejspis privitam dneska.. :frowning2: no za chvili budeme vyrazet
30. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Co není složitý Janinko? Jsem nějak mimo :grinning:
30. říj 2013 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 No to máš lepší než já, protože můžeš začít koncem listopadu :wink: , to klapne uvidíš!
30. říj 2013 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Ahojky, tak to jsem ráda, že si to nemyslím jen já. Já se většinou začínám bát až od té doby, kdy voláme jak jsou na tom... dneska jedeme do caru, jsem tak nějak vnitřně neklidná, co nám řeknou...
30. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, ty jedeš dneska do caru? My taky:slight_smile: tak držím palce
30. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, takže budeš mít dáreček pod stromeček?
30. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no nevim pokud bych zacala kratky tak by se to mozna dalo stihnout,dlouhy protokol by se asi nestihl.. pry maji od 18 volno..
30. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin kam jdes ty?? drzim mooooc pesticky..
30. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 My jedeme do Brna do Reprofitu, ale přemýšlím, jestli si neobejdu víc carů, ale do Reprofitu se těším na minimálku jsou vyhlášený. Mám spoustu otázek, ale uvažuju, že to asi odložím a necháme to až na jaro. Se zimou nemám moc dobré zkušenosti a do Vánoc to nestihneme, protože mi blbě vyšla imunologie a nechce se mi teď do léčby. Taky přemýšlím, že bych chtěla v klidu uzavřít semestr a to je s kortikoidama vždycky náročnější. I když třeba s těma imunoglobulínama to budude jiný... těžko říct. Jsem zvědavá, co ti řeknou a jak to tam na tebe bude působit:slight_smile: dej pak vědět, My budeme mít takový půl denní výlet :grinning:
30. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, asi to nestihneme, neb 7,11, se bude žádát pojišťovna a 14.11. to mám dostat :angry: a v prosinci do toho už nepůjdou kvůli dovoleným no. Tak nejspíš leden :grinning: . Aspoň zapiju ještě Silvestra :grinning: . Přeju samé dobré zprávy na konzultaci, pak napiš co ti řekli ju :wink:
30. říj 2013 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Tak to já určitě nestihnu. Protože ty výsledky z imuna trvají asi tak měsíc. Teda myslím. Ale to neva budu ti držet palce a doufám,že pak i brzo následovat :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 dostat se do Cube a zaparkovat tam na parkovišti. Peťa má schízu :grinning: :grinning: :grinning: vid @petulak1988
30. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 to bylo pro Peto to s tou složitostí:slight_smile:))))))))))))))
30. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj, me začali stimulaci i přesto ze ještě nebyla odpověď z VZP - pry na to mam ze zákona nárok, takže klidne mužem začít... Byl to teda 2.ivf cyklus....
30. říj 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, taky jsem to tak měla při 2.IVF... :wink:
30. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak si z toho nic nedělej a po Novém roce do toho půjdeme společně. Já uvažuju spíš sice o
březnu, dubnu, ale uvidíme jak to bude klesat
30. říj 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to jsme na tom dost podobně, taky to tu mám připravený :grinning:
30. říj 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Imunologii u paní doktorky budeš mít dřív, objednáš se, vezmeš si papíry na krev a když na ní půjdeš ještě ten den co tam budeš, což můžeš, je to hned v přízemí (odběry) tak máš výsledky do týdne. Pak je dobrý se rovnou u Mudr. objednat na další termín. Jinak až jí budeš hledat tak je ve 3.p. oni to tam mají u výtahu blbě popsaný, poprvé jsem tam hrozně bloudila než jsem jí našla.
30. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin děkuju za info. Jedu tam 25.11 už mi tovnou v mejlu napsala termín a čas a udělá mi i ty odběry. Já myslela jak budu čekat minimálně měsíc. Tak to je super :sweat_smile:
30. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo, půlka prvníh otrimestru z amnou, už,aby byla za mnou i ta druhá půlka a bylo vše OK!!!
30. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi lepší celý těhu, než jen 1trimestr :slight_smile:
30. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tojo,ale já doufám, že pak už si to budu víc užívat:slight_smile:)))..Dneska mě docela bolí břicho....a jak se cítíš ty? Manža šel na krev a tak mi rovnou vyzvedl ty výsledky na papíře:slight_smile: hezky se na to kouká:slight_smile:)
30. říj 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny příznivkyně CUBE, já chci taky na mejdan :grinning: :grinning:ale že bych chtěla ,aby se to nepovedlo a já přešla do CUBE, to zas ne...budu jen držet palečky, aby to tam všem vyšlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
@danaho
@pavlina1976
@petulak1988 rozjedte toooooo!!!
@janice_opice janinko, hrozně rychle to uteče, neboj,hlavně pokud si založíš vlastní IVF web a e-shop pro miminka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@coralin holky tak moc přeji ať vám na té vaší první konzultaci v nových Carech vyrazí dech a navrhnou nějakou
mega-super léčbu aby ty miminka už byly u vás :wink:
navíc Janinka a Kamisb už si svoje vyzvedly, takže je volno u okýnka na výdej miminek, tak šup, šup pěkně naskládat do řady ať nám to tu pěkně odsýpá :grinning: :grinning:
30. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek