• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 přesně tak holka my se z žádného mejdanu vyšoupnout nedáme, sice ty to máš s alkem už taky nahnutý na dva roky ale to neva, když jde o tu tequilu, tak já se za vás všechny obětuji :grinning: :grinning: :grinning: ale hezky se nám holky spojily do jednoho CARu aspoň budeme mít dobrý přehled i bez tabulky :grinning: :grinning:
30. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak náhodou já teda hlasuji za tvou fotku u recepce a to v životní velikosti, protože takový úspěch jaký jsi jim tam přinesla ty a oni tobě to se hned tak nevidí ...no to by byla bomba, to jim fakt musíme nějak navrhnout, já tam snad zajedu osobně :grinning:
30. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 až přijde mrcha tak druhý den budu píchat ELONVU potom od 3 dne clostík a nakonec merional a pak OPU a doufejme že i transfer ( minimálka-nativní IVF)
30. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no o teqilu nemám u tebe starost :grinning: :grinning: janinku bych v CUBE viděla v životní velikosti taky ráda, to bych se tam snad zajela podívat osobně...
30. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janiiiiiii jaký achjo ????????????
30. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ...ach jooooo tak mrcha stále nikde tj hrozný ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Páji teda ty máš ale hezké datum na ms :grinning: 14.11. mám narozeniny!! Třeba se to stihne dobře, já teda nevím jak je to s tou pojišťovnou, toto já vůbec neřešila ani nevěděla, že se něco takového dělá, to si asi dotahuje Car a určitě by šlo začít i dopředu... my např. 12.6. byli na dni otevřených dveří, kde jsme jakoby sfoukli i první nezávaznou konzultaci a 17.6. jsem už začala stimulovat, takže to určitě do vánoc stihneš i ty.....už se moc těším až tu budeme spolu nervíkovat na ty tvoje dálnice, protože tentokrát určitě budou :wink:
No jinak můj je dub zadubený, akorát v pondělí jsme se zas kvůli tomu chytli, tak se s ním moc nebavím :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už fakt nevím jakýma argumentama ho utlouct :sweat_smile: je mi jasné, že to nemusí vyjít a s tím naším problémem už vůbec né, ale prostě to ani nezkusit by mě žralo nejvíc....
30. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo jo svého času jsem za večer dala sedmnáct tequil a ani jsem se nepoblila :sweat_smile: :grinning: :grinning: jako fakt oblíbené pití, ale teď už by to tak slavné nebylo to je jistý......no úplně nás vidím, jak tam po jedné jezdíme, pózujeme a fotíme se u fotky Janči v životní velikosti, jako u slavné osobnosti :grinning: :grinning:
30. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - dneska mi je docela dobře, ale v noci jsem se fakt bála ...poprvé jsem se vzbudila na čůrání, a pak nemohla usnout příšerně mě bolelo břicho a já se neohla nějak uvelebit ...měla bych to dneska dostat ...tak se asi tělo ještě pralo. Naštěstí se nic neděje...tak snad to bude dobrý.

Tak nám ty výsledky do ruky nedávají, jen je řeknou do telefonu pokud si řeknu. Už aby byl pátek nebo sobota :slight_smile:
30. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa no toto je k vzteku holka.......s ms je to jak na kolotoči, když jí nechceš příjde, když jí chceš tak nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no doufám, že už tě nebude dlouho napínat potvora jedna červená :slight_smile:
30. říj 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - :grinning: ...jen doufám, že už mi ho nikdo nezabaví ;)
30. říj 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne ne do třetice všeho nejlepšího, tento drobeček ti bude viset na krku dalších třicet let a pak už značně vzdělán a od maminky opečován se konečně osamostatní :grinning: :grinning: teda jen pokud to bude kluk, holky jsou rychlejší :wink:
30. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - uvidíme ...ale 30 let na krku, teda jéžiš :slight_smile:
ale jo to beru .... :grinning:
30. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty jo, to je vostry s tou stimulaci bez potvrzeni pojistovnou, co kdyby to zamitla?
30. říj 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opicej jeee, janoure, dej nam sem ten papir, taky se chceme zalibne koukat na ty cisla! ty jo, to musi bejt krasny:slight_smile:
30. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 zlato, 17???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty voe a to jsem si myslela, ze ja lila prvni ligu. takze ne :grinning: :grinning:
30. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak už mám růžovou tak zítra se to rozjede a v pátek ráno na inj ELONVA...jupíííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mufyxa tak tfuj tfuj!:slight_smile:
30. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa - tak konečně :slight_smile: a hodně štěstí
30. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju budu to potřebovat .....a už začínám být nervozní to bude zase období ....doufejme že alespon se štastným koncem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa hurááá tak konečně dorazila mrcha tak tfuj tfuj ať to teď klapne :wink:
30. říj 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 dokud nestimuluju tak se taky obětuju. Nemysli si,že to vyžahneš sama :grinning:
30. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice co bříško Jani,už je líp? :confused:
30. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no tak to skoro vychází, že bych na tvé narozky měla testit, ale je to podle CARU, takže to já asi nevydrrrrrrr... :grinning: :grinning: kdyžtak dáš pár tequil v předvečer, milánku... :sunglasses:
@mufyxa tak držím pěsti, ať je štěstí... :grinning: :grinning:
30. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17
@martas14
@janice_opice Tak uz jsem doma , vyjizdeli jsme v pul 1 a byli tam po trictvrte na jednu :slight_smile:
30. říj 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a tobe jsem chtela rict ze te mooooc miluji zlatiii :slight_smile:
30. říj 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb to v car asi nikde ja byla v laborce jako samoplatkyne.:slight_smile:
30. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 juuuuuuu :wink:)))) tak jaaaaaakkkk????
30. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jak ti to muže zamítnout, kdyz mas ze zákona nárok na tri cykly???? To nejde....
30. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no ted me zacalo strasne bolet bricho a v krizi...ale desne tak sbad je vse ok mam strach
30. říj 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek