IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
30. říj 2013
@janice_opice noooo ze mi budou delat kratky protokol protoze ten diphereline co mi pichali v dlouhem protokolu podporuje hyperstimulak a u PCO ho nedavaji a ve ctvrtek pristi tyden jdu na hysteroskopii
pidisek
30. říj 2013
@janice_opice kliiid to ja mela taky... Jsem ani chodit nemohla... Trvalo to par hodin musela jsem si lehnout... Ale uz nevím kdy to bylo.....
janice_opiceautor
30. říj 2013
@martas14 jsem se s mym muzem seznamila a kazdej jsme dali 30 piv a pohoda 🙂)))))))) a tequilku to taky umim...... heeele dobre fotka ok,ale hodne vyretusovanaaaa jinac protestuju...
pidisek
30. říj 2013
@petulak1988 zlato a proc ta hysteroskopie?
janice_opiceautor
30. říj 2013
@pidisek no to je fajn a pamatujes co jsem ti o tom prokolu rikala?🙂))a jak se ti libilo celkove?
petulak1988
30. říj 2013
@pidisek chce preventivne zkontrolovat delohu jeji tvar a jestli tam nejsou srusty nebo polypy..
pidisek
30. říj 2013
@janice_opice to nebylo pro me 🙂))))
sasanka033
30. říj 2013
@pidisek jsem slysela o nekom, komu to zamitli, ale nevim proc a pak si dovedu predstavit, ze kdyz najdou nejakou nesrovnalost v pojisteni, jako ze treba za tebe zamestnavatel neodvedl pojisteni bez tvyho vedomi a mas tam tim padem sekeru, tak ti to taky neodklepnou...jako duvodu asi muze bejt mraky, nakonec proto se o to asi musi zadat...no zajimavy tema, hnedle jdu guglit🙂
janice_opiceautor
30. říj 2013
@pidisek ja mela predtim strasny nervy pohadali jsme se doma a navic me vytocil Kuba tak byl vystup.jela jsem si pro horkovzdusnou pistoli a ted jsem si musela lehnout taky jsem bemohla stat hlavne ty zada.
petulak1988
30. říj 2013
@janice_opice jj pamatuji co jsi mi rikala 🙂 mela jsi pravdu.. jj moc se mi tam libilo,delala mi ultrazvuk a brali mi krev na hormonalni profil a stitnou zlazu a rovnou i laborky na tu operaci
pidisek
30. říj 2013
@petulak1988 a nezdrží te to moc?
janice_opiceautor
30. říj 2013
@petulak1988 myslum,ze to neni zakrok vubec od veci....😉
janice_opiceautor
30. říj 2013
@petulak1988 jsem moc rada aspon vidis ten servis...mne tam odhalili tu stitnou...🙂
petulak1988
30. říj 2013
@pidisek vubec ja to dnes dostala na hysteroskopii jdu pristi tyden a hned potom by chtela jit na kratky protokol protoze pry jak se ten vnitrek hoji tim krvacenim tak ze se vetsinou zlepsi i sliznice a je teda vetsi sance na uchyceni.. tenhle mesic bych stejne do IVF nesla.. a uz neresim jestli me to zdrzi nebo ne chci mit vsechno predem zjistene
petulak1988
30. říj 2013
@janice_opice jj tu mi prave taky nabirali nebo jako krev na ni 🙂 jj jsou moc mily.. a ochotny,spermiogram jsme zatim nedelali ,ale na darce to pry nevidi
janice_opiceautor
30. říj 2013
@pidisek jo promin🙂 pro petulu
pidisek
30. říj 2013
@sasanka033 ja myslim ze to musí schválit a pripadne nedoplatky řeší potom s tebou... U nas je pojištěni povinné tak asi proto ,...fakt nevím zlato...Me řekli ze začínáme a ze to schválit musí kvůli zákonu a bylo 🙂 🙂 🙂
pidisek
30. říj 2013
@janice_opice ty bud v klidu!!!!!!! Zádný pistole a hádky!!!!!! Jasny!!!!!!????????????
janice_opiceautor
30. říj 2013
@petulak1988 mne to taky delali ten zakrok ale jen biopsii s tou sliznicipresd stimulkou a vidis 🙂)))
sasanka033
30. říj 2013
@pidisek nevim, ted jsem vyguglila, ze naky holce neschvalili zadost a musela to resit s nejakou revizni (doktorkou asi?), ale uz nenapsala proc. asi se to proste muze stat...no hlavne ze ne nam!🙂
janice_opiceautor
30. říj 2013
@pidisek no tohle uz jsem neustala.pubertak palicatej a palicatej dospelej chlap tak me vytocili
pidisek
30. říj 2013
@sasanka033 jediný co me napadá ze treba zprava od lékaře pojišťovně nestačila jako důvod k ivf...
pidisek
30. říj 2013
@janice_opice no tak snad ví, ze mají byt na tebe hodni ne????
sasanka033
30. říj 2013
@pidisek hm, to je urcite mozny, ze je ta zadost treba formalne spatne.
sasanka033
30. říj 2013
holky, zeptam se jako trouba, ale co to vlastne znamena, kdyz tady tehotny holky pisou, ze pujdou poprve do poradny? to je jako co za instituci? 😃
petulak1988
30. říj 2013
@janice_opice jj beru si z tebe priklad.... 🙂 jsem stastna ze jsem tam sli.. mam si vzit pry sebou jen nahradni kalhotky a kosili ,ze pry prezuvky nepotrebuji,ze me povezou
janice_opiceautor
30. říj 2013
@pidisek no prave a o to vic me to vzalo.navic jsem asi nejaka precitlivela
janice_opiceautor
30. říj 2013
@petulak1988 to jsem moc rada fakt ta psycihicka pohoda je fakt ten nejdulezitejsi predpoklad k uspechu a duvera k lekari 🙂
janice_opiceautor
30. říj 2013
To je bolest ty zada a to bricho hele,ale kdyby bylo neco zle tak asi krvacim ne?
petulak1988
30. říj 2013
@janice_opice hele nechces radsi zajet na pohotovost pokud te to boli tak moc..???
janice_opiceautor
30. říj 2013
@petulak1988 asi ne pokud nekrvacim tak ne fo bych tam rekla navic je to asi normalni