• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice noooo ze mi budou delat kratky protokol protoze ten diphereline co mi pichali v dlouhem protokolu podporuje hyperstimulak a u PCO ho nedavaji a ve ctvrtek pristi tyden jdu na hysteroskopii
30. říj 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kliiid to ja mela taky... Jsem ani chodit nemohla... Trvalo to par hodin musela jsem si lehnout... Ale uz nevím kdy to bylo.....
30. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jsem se s mym muzem seznamila a kazdej jsme dali 30 piv a pohoda :slight_smile:)))))))) a tequilku to taky umim...... heeele dobre fotka ok,ale hodne vyretusovanaaaa jinac protestuju...
30. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 zlato a proc ta hysteroskopie?
30. říj 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no to je fajn a pamatujes co jsem ti o tom prokolu rikala?:slight_smile:))a jak se ti libilo celkove?
30. říj 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek chce preventivne zkontrolovat delohu jeji tvar a jestli tam nejsou srusty nebo polypy..
30. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to nebylo pro me :slight_smile:))))
30. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jsem slysela o nekom, komu to zamitli, ale nevim proc a pak si dovedu predstavit, ze kdyz najdou nejakou nesrovnalost v pojisteni, jako ze treba za tebe zamestnavatel neodvedl pojisteni bez tvyho vedomi a mas tam tim padem sekeru, tak ti to taky neodklepnou...jako duvodu asi muze bejt mraky, nakonec proto se o to asi musi zadat...no zajimavy tema, hnedle jdu guglit:slight_smile:
30. říj 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ja mela predtim strasny nervy pohadali jsme se doma a navic me vytocil Kuba tak byl vystup.jela jsem si pro horkovzdusnou pistoli a ted jsem si musela lehnout taky jsem bemohla stat hlavne ty zada.
@janice_opice jj pamatuji co jsi mi rikala :slight_smile: mela jsi pravdu.. jj moc se mi tam libilo,delala mi ultrazvuk a brali mi krev na hormonalni profil a stitnou zlazu a rovnou i laborky na tu operaci
30. říj 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 a nezdrží te to moc?
autor
@petulak1988 myslum,ze to neni zakrok vubec od veci....;)
autor
@petulak1988 jsem moc rada aspon vidis ten servis...mne tam odhalili tu stitnou...:slight_smile:
30. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek vubec ja to dnes dostala na hysteroskopii jdu pristi tyden a hned potom by chtela jit na kratky protokol protoze pry jak se ten vnitrek hoji tim krvacenim tak ze se vetsinou zlepsi i sliznice a je teda vetsi sance na uchyceni.. tenhle mesic bych stejne do IVF nesla.. a uz neresim jestli me to zdrzi nebo ne chci mit vsechno predem zjistene
30. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj tu mi prave taky nabirali nebo jako krev na ni :slight_smile: jj jsou moc mily.. a ochotny,spermiogram jsme zatim nedelali ,ale na darce to pry nevidi
30. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jo promin:slight_smile: pro petulu
30. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja myslim ze to musí schválit a pripadne nedoplatky řeší potom s tebou... U nas je pojištěni povinné tak asi proto ,...fakt nevím zlato...Me řekli ze začínáme a ze to schválit musí kvůli zákonu a bylo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ty bud v klidu!!!!!!! Zádný pistole a hádky!!!!!! Jasny!!!!!!????????????
30. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mne to taky delali ten zakrok ale jen biopsii s tou sliznicipresd stimulkou a vidis :slight_smile:)))
30. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nevim, ted jsem vyguglila, ze naky holce neschvalili zadost a musela to resit s nejakou revizni (doktorkou asi?), ale uz nenapsala proc. asi se to proste muze stat...no hlavne ze ne nam!:slight_smile:
30. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no tohle uz jsem neustala.pubertak palicatej a palicatej dospelej chlap tak me vytocili
30. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jediný co me napadá ze treba zprava od lékaře pojišťovně nestačila jako důvod k ivf...
30. říj 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak snad ví, ze mají byt na tebe hodni ne????
30. říj 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hm, to je urcite mozny, ze je ta zadost treba formalne spatne.
30. říj 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zeptam se jako trouba, ale co to vlastne znamena, kdyz tady tehotny holky pisou, ze pujdou poprve do poradny? to je jako co za instituci? :grinning:
30. říj 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj beru si z tebe priklad.... :slight_smile: jsem stastna ze jsem tam sli.. mam si vzit pry sebou jen nahradni kalhotky a kosili ,ze pry prezuvky nepotrebuji,ze me povezou
30. říj 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek no prave a o to vic me to vzalo.navic jsem asi nejaka precitlivela
30. říj 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to jsem moc rada fakt ta psycihicka pohoda je fakt ten nejdulezitejsi predpoklad k uspechu a duvera k lekari :slight_smile:
30. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je bolest ty zada a to bricho hele,ale kdyby bylo neco zle tak asi krvacim ne?
30. říj 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele nechces radsi zajet na pohotovost pokud te to boli tak moc..???
30. říj 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 asi ne pokud nekrvacim tak ne fo bych tam rekla navic je to asi normalni
30. říj 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek