• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice tak sup do vodorovne polohy a setrit se
30. říj 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jste nektera na hysteroskopii?? Nevite zda potom budu krvacet?? Boli potom bricho??
30. říj 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mě to čeká 13.11. teď si začnu vyběhávat předoperační. Zkušenosti též nemám
30. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@eevvaa
mne ji delali ted v ramci laparky, takze jsem to prochrapala, ale kamaradce ji delal rezabek u apo kvuli polypu v deloze a bez narkozy a prezila to:slight_smile: jinak ja po tom krvacela prvni den a pak spinila nekolik dni, myslim ze se rika ze tak tejden spinite a ted mam i dost hnusnou ms, tu prvni po hysterce, dost cucky a stara krev este ze me jde.
30. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa me ted 7.11 :slight_smile: tak ti pak mohu mou zkusenost napsat
30. říj 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 me delali pri mimodelozním zároveň laparoskopii i hystero... Krvacela jsem asi tri dny ale jen málo...spis me zajímal plyn a jizvy ...
30. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Dělali mi jí taky v rámci laparoskopie, a kromě prvních pár hodin po operaci kdy jsem slabě krvácela, tak i menstruace v termínu a naprosto v pohodě. Dokonce bych řekla, že slabší než obvykle...
30. říj 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 budu ráda, jsem ráda, že mi to budou dělat, třeba něco objevěj, co třeba byla příčina prvního neúspěchu při IVF i KET, kéž by :slight_smile:
30. říj 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak u hystero by jizvy byt nemely,dela se to spodem
30. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jj ja jsem take rada ze mi to budou delat :slight_smile:
30. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no je to tak že většinou tvůj gynekolog má vyhraněný jeden den pro těhule ..a to je jako vlastně poradna.
A někdo třeba chodí do rizikový poradny a to mívaji pod sebou porodnice nebo větší nemocnice.
Sestříčky na tebe potřebují více času ...nosíš ranní moč, aby jsi neměla bílkoviny v moči, oni Ti změří tlak a poslechnout od nějakýho týdny srdíčko a pak jdeš k doktorovi ten prohmatá bříško případně udělá ULZ.

Můj takhle má třeba středy a vždycky jsi přesně objednaná na nějakou dobu a hlavně tam nesedíš s jinýma ženskýma. Ale nevím jestli to je takhle všude :slight_smile:
30. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja myslela jizvy po laparce :slight_smile: Delali mi to pri jednom obojí :slight_smile:
30. říj 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co si máme vzít s sebou?
30. říj 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj :wink: , jo? tak to je dobrá zpráva, mám poslední na pojišťovnu, tak jestli to je takhle tak bych to fakt mohla stihnout :grinning: . A co ty hubeňoure? :grinning: Doufám, že se máte perfektně a užíváš si to!!!!!! :wink:
30. říj 2013 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 snad ti to taky takhle navrhnou, kdyžtak se zeptej :slight_smile: my se mame fajn, zítra se na ne podívám na utz uz se moc těším, na pidísky :slight_smile:
30. říj 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 nic to neni ja jen lehce spinila ten den pak to byli v poho
30. říj 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha, diky!:slight_smile: no snad me to taky brzy ceka:slight_smile:
30. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 -to víš že jo :slight_smile:
30. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - co bříško už je to lepší?
30. říj 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no co si mas vzit s sebou... ja myslim, ze se to dela jen ambulatne, nebo ne? pac esli jo, tak asi nic:slight_smile:
30. říj 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ambulantně ano, ale pod narkózou, takže nutné věci mám mít s sebou, jdu na zákrok normálně do naší nemocnice na gyndu, jenže se nemůžu dovolat ke svému obvodnímu gyn. snad se mi to časem povede.
30. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kdyz lezim tak je to lepsi,ale jinak me to furt boli jako na ms...a zada a vystreluje to az do konecniku a to pry muze byt znamka potratu :frowning2:(((
30. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa kalhotky,kosili a backory...mozna vlozku.
30. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zlato sup do motola na poho!!!!!!
30. říj 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa aha aha, no tak to asi co pise nas janourek...ale asi bude nejlepsi, kdyz se tam dovolas, aby ti instrukce dali. ja bych si vzala to, co na OPU. takze presne - kosili, nejaky bagancata a fakt radsi ty vlozky.

@janice_opice jezis ty me desis! kde jsi to zas vzala s tim potratem? krindy pindy nedelej takovy sileny zavery, dyt z toho budes uplne v prdeli s nervama!! lez a vydrz! nebo fakt radsi nekam jedte nebo ja nevim. ale nemysli hned na nejhorsi!
30. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice opravdu...pokud je neco špatně vedu co dělat a kdyz ne tak budes v klidu.... Opravdu...
30. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jestli Tě to nepustilo abych bych raději někam jela.
30. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a piješ furt hodně? ono to je ted všechno provázaný aby se nehlásily ledviny.
30. říj 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@pidisek
@kamisb no ted mě bolí strašně v kříži ale jen na jedný straně tak nevím a musím se odvézt navíc sama když někam pojedu ..tak nevim,jelsti mám vydržet nebo jet...ale musím řídit já...možná zkusim říct mužovi,aby mi trošku ten kříž rozmasíroval, třeba tam mám jen něco bloklý
30. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - zkus se trochu prolít tou vodou, pokud by to byly ledviny tak to zabere. Aspon by jsi něco vyloučila.

já je cítím hned když zapomenu pít, dneska jsem přišla z procházky a fakt docela bolest pak ...ale stačil půl litr vody a byl klid. A nejvíc právě bolí na jedný straně zad ...
30. říj 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek