• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb jojo páč já mám furt žízen tak piju furt hlavně džusy, protože po vodě mě pálí žáha, já mám pocit, jelsti to není jen skříplej nerv, každopádně kdyby se to nějak zhoršovalo, tak sednu do auta a jedu....zkusím vlézt do sprchy a uvidíme
30. říj 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak at Ti manžel umeje záda teplejší vodou, ale pozor na bříško, to si chraň.
Snad se Ti uleví, nebo zkus jeden paralen ten můžeme ne?
30. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no nechci do sebe nic cpát, jdu si píchnout fraxiparin, osprchovat e a zabalit do peřiny a když to nepovolí tak jedeme
30. říj 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok ..uvidíš, jistota je jistota. Tak ať to poleví.
30. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb děkuju to by se člověk zbláznil fakt ://///
30. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to mi povídej, já se v noci taky nabála...a teď jsem se probědla na wc, asi jsem snědla něco co se tělu nelíbilo :( jen teda nevím co ...snad nebudu běhat celou noc.

Ty si odpočiň a doufám, že bude líp.
30. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no radši se jdu nachystat kdyby jsme jeli, zatím teda bolí v kříži na té levé straně, nekrvácím ani nic tak uvidíme,ale už jsem nahlodaná, že bych radši jela tak se jdu trochu dooholit a pro jistotu připravit
30. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to víš, že je lepší jet než si pak říkat, že jsi měla...hlavně řekni, že jsi po IVF, oni vědí, že jsme trošku "hysterky" protože se moc snažíme a pak se o to víc bojíme.
30. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky, nechodí tu nějaká k apolináři???
nás čeká 1.návštěva 7.11.
30. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4092010 cus, jo, naka jo, napriklad ja:slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja j8m rovnou reknu,ze jsem po 8.IVF a ze teda fakt ted hystericka jsem.Ale jak jsem se osprchla a udelala par prostocviku kdyz jsem potrebovala doupravit chloupky tak to povolilo.tak snad to byl jen skriplej nerv.mno kazdopadne jsem pripravena tam jet kdyby se to vratilo.:slight_smile: a co ty behavko dobry???pry to muzou zpusobovat hormony.
30. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 dela se to pod narkozou... rikali mi kosili a kalhotky..
30. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak fajn, raději běž spinkat.

no zatím jsem podruhý běžet nemusela, ale jako každý večer tak mi je zase hůř :(
ale furt to jde, teď začal bolet žaludek, tak zkusím večeři ještě jednu :slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak at je ti lip holka.mne od zaludku nic neni jen tak obcas po ranu kocovinka.
30. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
no holky, vy si teda uzivate:/ tak snad se z toho obe vyspite a bude to dobry:slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 te holka des.vcera takova pohoda po te krvi...a dneska..totok
30. říj 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já to mám takhle každej večer, ale ted jsem si dala bílej jogurt dala jsem si tam slunečnicový semínka a lžičku protifaru a snad bude líp.
Max. se pěkně pos.... :slight_smile:

Na mě to večer vždycky padne, myslím si, že to fakt možná lehký OHSS. MUDr. říkala, že mi může být blbě, ale že pokud to nebudou křeče v břiše, že to je dobrý. No jestli se to nezmění, tak v pátek se necám od ní raději prohlédnout.

Teda jogurt jsem snědla a furt mě kručí v břiše, to jako ještě mám hlad :( ...asi tam pošlu na dobrou noc kousek čokolády :slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já mám kocovinu vždycky až po tom co slupnu prednison...dneska jsem volala do gennetu ráno, jako když mám pozitvní test jestli už jej můžu snížit z jednoho na polovinu, tak mi to sestřička odsouhlasila, tak snad se časem ta hlava srovná.
30. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja mam tak6 furt hlad a taky jsem tam poslala 2 cokoladovy deli :slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já nakonec zatím jen injekci fraxiparínu ...dneska jsem píchla až na potřetí, 2x jsem se dotkla jehličkou kůže a pěkně to bolelo. Nevím rproč na některých místech je to břicho takový citlivý :(
30. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to se mi taky stava.to vydrzime
30. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to vydržím ....hlavně aby bylo vše v pořádku, ted jsem se zvedala a pěkně mě píchlo u levého vaječníku .:( jako nechápu jak může někdo chtít normální režim ..když mě furt někde píchá nebo se motá hlava :( ...asi si to tentokrát užiju ;)
30. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
no je to blby, je to pak o dost tezsi este, ze ma clovek porad brouka v hlave, esli je vsechno v poradku. ale proste to k tomu patri, my si to tehu asi az do porodu neuzijem jako ty, co otehotni, kdyz si pujci kartacek na zuby no:slight_smile:
zejtra to bude lepsi, obe to pekne ucpete cokoladou :grinning:
30. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 hojky, no jó, tak zatím jsem úplně v klidu, ale to víš, že červíček někde v hloubi hlodá :grinning: :grinning: :grinning:
Ale budu tentokrát holka šikovná a vydržím... :sunglasses:
30. říj 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Nó, tak to už máš také za pár, stříháš metr, viď? Tohle přeju zcela vyjímečně, ale už aby ta mrcha dorazila :wink:
V tomto případě se Ti nedivím, že se nemůžeš dočkat. :wink: Držím palce :wink:
30. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj zlato, Ty přece nikdy nerušíš, i když právě zaděláváme na miminka :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jak je zlatko?
30. říj 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát holčiny, dobrou noc :slight_smile: hlavně klidnou...
30. říj 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme bylu v Motole.sestra neprijemna,doktor neprijemnej.UTZ asi 120 let starej.Mimi pry odpivida 4+5.Jestli je tam 1 nebo 2 nevidel.pry pohromu tam nevidi.jen me trochu vydesil s tim starim miminka ze je o tyden mladsi :frowning2:(.tak uplne nevim,jestli jsem klidnejsi.napsal 4+5(vic nelze videt)a GS 9mm tak fakt nevim :(((((
30. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janí to gs je velikost plodového vejce - a 9mm je typicky pro 5 -6 tyden ...
30. říj 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže v pohode!!!!!!!!!!!
30. říj 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek