• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
Jooo?fakt?byl hroznej.rikal ze plod nevidi nebo co ze prej to tak az v 5+1.vis co je desny? Ze mi to vubec nevysvetlil a musis mi to tu vysvetlit ty.tak hlavne ze cipek a tekutina ok.kxybys videla ten UTZ to bys koukala
30. říj 2013 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek dekuju moc je mi fakt do breku
30. říj 2013 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice neboj některý dr jsou pitomci no...a prcka tam vidět nemůže, to až tak v 7.tt zlato...:slight_smile: i kdyz my sdělili dvojcata - tak tam byly jen dva fleky a nic jiného... takže prosímte bud v pohodeeeeeeee :slight_smile:
30. říj 2013 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no ale aspon jsi viděla poprvé těhu na utz ne? Nebo uz jsi byla? :slight_smile:
30. říj 2013 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek no ja myslela ze jsem uz v 6+0 a uvidim pristi tyden srdicko. A utz jsem nic nevidela mel ho otoceny na sebe a ani fotku mi neukazal nevysvetlil mi vubec nic. Snad se tedy bude vyvijet a dozene to.
30. říj 2013 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice neboj Jani určitě to bude dobré a je to jak říká pidísek.... spíš to byl nějakej dement na té pohotovosti, oni hold někdy ani přitom umělku neumí být dost empatičtí natož nějakej gynekolog, kterej má zrovna službu a vidí normálně těhotné holky x-krát denně a vůbec netuší jaké to je těžké, když někdo čeká miminko po IVF :frowning2: no kretén, ale neboj Bivoj s Kazi jsou v pořádku a myslíš že sis ty týdny vypočítala dobře -)
kvůli tobě jsem si šla vyhledat svůj notes s poznámkama :wink: já měla ET 2.7., 14.7 krev 224 hcg, 19.7. krev 1400 hcg, další kontrola 26.7. hcg přes deset tisíc plus UTZ gestační váček (kde ještě by nemohli určit jestli jsou to dvojčata nebo jedno), no a 2.8. (teda přesně měsíc od ET) byla první fotečka plus srdíčko - mimi 1cm a byla jsem přesně 6+3 tt
30. říj 2013 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 no ty jsi holka šikovná vždycky :wink: a jsem teda zvědavá jak se budeš držet od těch čůracích papírku dál :grinning: :grinning:
ale to je fuk dál nebo blízko, hlavní je aby tam byly ty kolejnice, co si zasloužíš kočenko
30. říj 2013 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 Jsi pokládeček, děkuju moc. Však každá tady si to mimi zasloužíme, ten boj za to stojí. :slight_smile:
O testíkách a okousaných nehtech až po lokty budu průběžně informovat. :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice -- teda to bych nečekala, že v Motole jsou 100 let za opiscema a v CUBU už dneska nejsou co? 6e by jsi si tam zajela. Oni jsou v tom LOndýně asi co?

A jak je TI furt špatně?
31. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, holky. ja si nepamatuju jedinou navstevu pohotovosti v nemocnici, aby nebyli prijemny jak osina v prdeli. at uz to byla gynda, nebo chirurgie. joooo, vlastne kecam, na URL a ORL nikdy nebyli neprijemny, jen takovy odtazity. to je uz takovej jejich zivotni postoj, poslani, bejt neprijemny na pacienty :grinning: :grinning: zrejme to maj jako predmet na nekolik semestru mediciny:slight_smile:

@janice_opice tak co, jak ti je? uz jsi se oklepala?
31. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ahojky Janicko,jak ti je??? Nekteri doktori jsou fakt hnusny.. :frowning2: tak se ozvi at vim ze jsi v pohode
31. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Tak to je dobrý, ona tě pošle na krev, odběry nenabírá, ale je to hned v nemocnici v přízemí:slight_smile: držím palce... my byli včera v tom Brně
31. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 co se děje Sasy? že jsi byla na pohotovosti?
31. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj Peti, co se stalo? Včera něco nedopadlo?
31. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin neee me ne..janicka byla na pohotovosti... jak jsi ty dopadla
31. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufyxa Ahoj Mufy, můžu se Tě zeptat jak jsi to měla naplánovaný při tý minimálce? Clostík a píchání Meropunu každej den? Děkuju moc za info
31. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Aha, už jsem se lekla.... no a jaký to včera bylo? Doktor je sympaťák, půjdeme do toho až po Novém roce, teď už bychom to do Vánoc nestihli.
31. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin jj bylo to uzasne... jsem odtamtud nadsena,pristi tyden jdu na hysteroskopii a kdyz bude vse v poradku tak dalsi cyklus kratky protokol
31. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, nic si z toho nedělej, holt někteří lidé..... a co se děje? Jinak je už všechno v pohodě?
31. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Takže ještě do Vánoc to prubnete:slight_smile: tak to je fajn. Hysterka bude v pohodě, uvidíš. Mě doktor docela překvapil, že jednal dost férově a na věci na který jsem se ptala jinde, tak říkal, že to jde, i když jinde mi tvrděj, že se to nedělá.... byla jsem překvapená...
31. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky

@janice_opice Jani jak je denska? To je děs ten přístup v nemocnici. Ale věřím,že to bude v pořádku,nemůžeš dneska zajít do CUBE?
@coralin díky a co brno jak to dopadlo?
@petulak1988 takže se mám na konzultaci do Cube těšit, To je dobře,že od nich jsi spokojená :slight_smile:
31. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin ahoj kaci:slight_smile: u me nic, janour si to vcera schytala:/ jak bylo v brne??
31. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho jj urcite.. :slight_smile: jsem moc spokojena... prijde mi to tam desne prijemny..takovy rodinny.. :slight_smile:
31. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin jj kdyz vse pujde tak jak ma
31. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Už jsem koukala.., sem se lekla, že se něco děje, a už jsi v pohodě po tý laparce? V Brně bylo sympaticky:slight_smile: Do minimálky půjdeme, ale až po Novém roce, líbili se mi jeho názory, přístup i informace, které se rozhodně s tím co mi řekli v Iscare neshodovali. Akorát jen ohledně PISSCI, na to měli názor obě centra, ale u minimálky jsem překvapená jak jde Iscare o prachy.. To je fakt hrozný. Folíci rostou.. tak si to chválil..jsem akorát před MS a od té doby co jsem byla v lázních už funguju sama od sebe a nemusím na injekce.
31. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 určitě, my si počkáme, ale nevadí mi to
31. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 Ahoj Martínko, děkuju za útěchu a ty jsi měla blastule?? Já se uklidnuju tím, že se teba zahnízdila nebo zahnídilo a konci toho nidačního období tak holt je trochu pozadu.....snad to dožene.Já mám měsíc od ET v úterý a ve stedu mám jít na UTZ....tak snad to bude dobrý....hlavně, že tam je aspon ten váček a žádná pohroma ve zvěšsených vaječnících nebo divným čípku a děloze se nekoná....ale jako zrovna dvakrát štastná sjem z toho nebyla. by se člověk posral..na pohotovost už nejdu pokud to nebude vyloženě extrémně akutní
31. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin to říkám furt, že IScare je mašinérie
31. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@coralin
@petulak1988
@sasanka033
@danaho
Holky dneska je mi úplně dobře, nic mě nebolí, nic mi není, žádné příznaky nebo nezvyklosti--zase druhej extrém, prsa přestala prostě hustý...kdyby nebyla ráno na testu ta druhá čárka tak si mylsím, že ani nejsem v tom.... Tak si myslim, že se zbláznim!!!!!!. Asi nemá cenu do Cube chodit dneska, vydržím do té středy, eknu doktorovi co se událo a přinesu mu en papír aby viděl a abychom viděli,jestli za ten týden anstane nějaká změna. Tam mají UTZ opravdu špičkový, jsou tam špičkově vybavení a já se modlím, kdy nebde srdíčkoaby am byl aspon ten žloutkový váček s miminkem. Říkám si, nekrvácím, tak aspon to je dobrá zpráva....Já jsem našla fotku z 9.11.2000 kdy jsem byla poprvé na UTZ se svým synem z prvního IVF(úplně mě to dojalo) a fakt neví co na tom UTZ fakt je...
Taky jsem říkala mužovi že je Bivoj nebo Kazi nebo oba zpomalený po něm tak to prostě dýl trvá..tak mi na to řekl, že zase kdyby byli po mně tak rodi za měsíc páč jsem zrychlená:slight_smile:
31. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Janí ja myslím ze hodne u tebe dela psychika... Mimčo tam je a to je ted nejdůležitější...jestli jsi ted 5+2? Tak tam ani za tyden srdíčko byt ještě nemusí.. Nestresuj se tolik... Myslím na tebe...
31. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek