• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

Holky tak uz jsem v Brne
25. črc 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek Neboj, bude to dobrý. Snaž se zůstat v klidu ať nestresuješ miminko. :wink:
25. črc 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky ode denška do sebe cpu ten Metformin a Chilli a euthyrox a u toho Metmorfinu fakt píšou bezva vedlejší účinky a nemá se alkohol a co jako budu dělat na dovolený??:slight_smile:)))snad to k něčemu aspon bude
25. črc 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 já taky prosím od září stimulka tak od půlky když všechno dobře dopadne.....tak nějak prvního nebo druhýho jdu na tu pidikyretáž nebo hysteroskopii - nepamatuju si přesně jak se ten zákrok jmenuje a od půlky září stimulka:slight_smile:
25. črc 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já snad začnu hned na konci srpna max na začátku září uvidím kdy teď přijde MS měla by asi zítra podle ovulky nebo podle poslední 30. tak uvidíme no ...pak se objednat na ten 24dc a uvidí se jak to bude vypadat.

Holky teď to už musí dopadnout ...nejlépe všem tady
25. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Můžu se přidat? Strašně to uteklo a po neúspěšném ketu sem měla cyklus pauzičku. Zítra poslední prášek antikoncepce, počkat na mrchu a stimulka. Teď s minimem hormonů, protože se mi dělala tekutina v děloze a dělala potíže sliznici a pak i miminkům. Jestli se mi to tentokrát povede pořádně nastimulovat tak cca 16. srpna pro dvojčátka. Začínám být pěkně vyplašená, protože pak už nemáme žádný mrazáčky a penízky taky ne....
25. črc 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb ¨budu držet palce, já poslední a pak konec takže taky doufám, že to musí dopadnout, to už by nebylo fér:slight_smile:
25. črc 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka neboj to bude dobrý uvidíš..přes léto pěkně vysluněná a to by bylo,aby miminka nebyla!!:slight_smile:
25. črc 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a ten cajjjjj !!!!! Sup sup!!!!
25. črc 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka taky si kup to chilli a cajik od baby Radnické holky fakt věřím ze to bylo za mým úspěchem...:slight_smile:
25. črc 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to asi budeme stimulovat stejne. Očekávám MS na konci srpna a od 1 DC začnu píchat včelky :slight_smile:
25. črc 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka taky si kup to chilli a cajik od baby Radnické holky fakt věřím ze to bylo za mým úspěchem...:slight_smile:
25. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka vítej ,držím palce :wink:
25. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ¨já mám spešl čaj namíchanej od vyzkoušený bylinkářky tentokrát tak uvidíme.. :wink:
25. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Ahoj, nakonec nasla, ale jak jsem to nemohla najit :slight_smile:. Pak jsem to vzdala a psala jsem jeste jednou.
25. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, moc dekuju... No nepovidej? O zadne injekci manzelovi zatim nepovidali? Treba to prijde :slight_smile:. Tak snad tfuj, tfuj :grinning:.
25. črc 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Mam zatim nahlasenou dovolenou, ale doktorka mi rekla, ze pujdu na PN, jsem malinka, vazim taky hodne malo :slight_smile:...chci zatim chodit do prace, tak uvidime... Jinak mam dobrou pojistku a vyplati se mi byt doma, ale to chci, az to bude uuuuplne jisty :grinning:.
25. črc 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A mela si strach z narkozy??? Ja totiz jeste nikdy nebyla pod narkozou a desim se! Takovy normalni nervy :slight_smile: snad jako kazda druha pred 1.IVF
25. črc 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sme doma i s bublinkou v bříšku,tak moc doufám,že se jí podaří,nanůčka nemáme žádnýho ,přestalo se vyvíjet.Ale tohle snad vypadá dobře,řikala mudr,že to je morula když sem se ptala kolika buněčný je.Tak nevim co to přesně znamená,ale mám i fotečku a je to takový zvláštní :wink: Ještě jednou se fakt omlouvám za plkání tady u vás,ale jede to tu na rozdíl jinde a navíc tady to máte většina za sebou tak mi krásně radíte a dokážete podpořit :grinning: moc si Vás všech vážím :dizzy_face:
25. črc 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@sisimona1 no víš já za sebou už v tý době měla asi 5 operací pod narkozou, takže ani ne, a neboj tohle je jen kratoučká narkoza narozdíl třeba když jsem byla na laparce s hysteroskopií 70 minut anebo když mi brali vejcovody a ještě srůsty a byla jsem tam přes dvě hodiny, tak to mi pak bylo blbě..ale tohle je tak max. 15 minut a krásně se vzbudíš a vůbec nic nevíš..páč usneš jako miminko, takže se neboj nic :wink:
25. črc 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 tak drzime palce!:slight_smile: nevim kolikabunecna ma byt morulka, ale zpravidla se vyvine do stadia moruly embryo paty den.
25. črc 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 Morulka je tak vyvinutá 4. den po OPU a je to poslední stádium před blastocystou:slight_smile: takže neboj se nic a morulky jsou bojovnice, držím pěsti!!
25. črc 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 Jo a morula má 16 a více buněk:slight_smile:
25. črc 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj přesně tak to říkala,že má 16 a víc,takže je jako velká šance jo??
25. črc 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 to víš, že jo kolikátej den jsi po OPU dneska?
25. črc 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice opu mi dělali v pondělí
25. črc 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 no vidíš tak to máš přesně jak jsem to měla já..:slight_smile: a vidíš mně se morulka chytla ----jiná věc je, že tam něco bylo špatně a odešla, ale chytla se:slight_smile: takže jí věř, hlad jí, bud v klídku a v pohodě a hodně odpočívej:slight_smile:)) a povídej si s ní.)
25. črc 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to já čumim pořád na tu fotku co nám dali a řikám at se drží :grinning: ted ležim a je okolo mě poskakováno,ale zítra začnu normálně doma fungovat.Horší je že nemám raději chodit do bazénu kvůli infekci tak to mě mrzí,ale vydržim to.Prej sice existují olejový tampony v lékárně ale riskovt to nebudu
25. črc 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 hele já to s tou fotkou nějak prostě mi to přijde šílený..ale asi je to jen můj názor v Cube ji naštěstí nedávají..... A s tim bazénem tak do toho bych fakt nešla to za to opravdu nestojí.......to se ošplouchni studenou hadicí(jemně) anebo sprchu studenou,ale bazén to raději fakt ne........ jo je dobrý aspon ty první dva dny odpočívat si myslím a pořáddně se vyspat at je člověk silný....ono stejně mají být o víkendu 40 tak co venku, že?
25. črc 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě to přijde zase právě takový zvláštní,že pár buněk a je to vlastně novej život :slight_smile: no jasný to radši budu doma zalezlá než v takvejch horkách to bude mazec zase
25. črc 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek