• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - to je dobře, že je TI líp.
Hlavně to chce být v klidu, měla by jsi to těm Tvým chlapům nějak vysvětlit. Dlouho jste se snažili, tak by si toho měi vážit a ne Tě zlobit a rozčilovat.
31. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo, dyz tobe kdyz neco je, tak jsi vydesena a kdyz ti nic neni, tak taky! :grinning: :grinning: tak mi rekni, kdy budes spokojena a nerikej mi, ze po srdicku, ja ti to stejne neverim, uplne to vidim, jak prijdes ze srdicka a napises neco jako: holky, tak mame radost, srdicko tam je, ALE...a pojedes... :grinning: :grinning: :grinning:
no hlavne ze je ti lip, klidne si delej kazdej den az do stredy ty testy, at jsi klidna a kdyz ti bude blbe, jed na tu pohotovost klidne znova, vyhodit te nemuzou a uz budes vedet, do ceho jdes. hele platis si zdravotni pojisteni, ne? tak at dou nekam.
a u nas jsme rikali to samy, kdyz jsme davali na KET blastu, kera byla o celej jeden den zpomalena ve vyvoji:slight_smile: taky jsem rikala,ze je po partnerovi, pac uz nas je to rozlozeni uplne stejny:slight_smile: ja netrpelivej, zrychlenej rapl a on totalni flegmatickej klidas :grinning:
31. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin no to mi ani nerikej, ze z tebe v iscare akorat tahali prachy. mne je z toho fakt na bliti, jako pardon, ale proste kazdej soukromej car taha z lidi prachy a zneuziva naseho zoufalstvi. akorat ze kazdej to dela jinak.
31. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek včera napsal 4+5..Víš holka po tolika nezdarech a pokusech IVF a v mym věku a s tim, že vim co se kolikrát tady hočinám stalo, že tak prostě mám strach a fakt velikej a opravdu se za něj nestydím, prostě strach mám, ale bojuju!!.....dle výpočtů dle ET a co mi řekli sestřičky v CUBe bych měla být dnes 6+1, dle Motola 4+6.Tudíž dle ET bych příští středu měla být 7+0, dle včerejší návštěvy motola bych měla být tedy příští středu 5+5. takže se srdíčkem ani moco nepočítám, spíš bych chtěla vidět nějaký vývin a žloutkový váček s miminkem. jedinou rozumnou větu kterou i řekl, když jsem teda z něj lámala, jelsti to je v pořádku nebo ne a on mi na to řekl, že to mi do 12 tt stejně nikdo neřekne tak mi řekl, že je důležitý,aby to na další kontrole zase povyrostlo..takže doufám, že to tak bude....
31. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin pockej, ty jsi musela na ms mit vyvolavacku? no kazdopadne abych se jen nerozcilovala, tak te musim pochvalit, jak si krasne vedes, jak to resis a jak to neses!:slight_smile: parada, drzim palce a na novej rok je mozny, ze do toho pujdeme spolu:slight_smile:
31. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj Jani,to jsem ráda,že už je ti dobře. musím se smát,protože ten můj je taky zpomalenej a já jsem taková tryskomyš :grinning: Chtěla jsem se tě zeptat kolik tě teď v Cube stálo IVF? Stejně přemýšlím jestli ho totiž ještě celý nezkusit ještě se svými vajíčky. :slight_smile:
31. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je super. Nemám ráda továrny. :grinning:
31. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb což muž ten se mi včera omluvil a bylo vidět, že á tay strach a dokonce i ten puboš měl strach..ale s nim to prostě tříská, tak jsem si na něj nastaviladechové cvičení z filmu Kurz sebeovládání,kterej mě vždycky rozesměje:slight_smile:)) a písničku: jsem tak pěkná, tuze pěkná:slight_smile:))
http://www.youtube.com/watch?v=cQaJpNrNAMU a to budu praktikovat!!! :grinning:
@janice_opice - Jani jeslti jsi psala, že má starej přistroj, tak bych to moc neřešila, takhle v počátcích to je o půlmilimetru a je to rozdíl týdne ...a říká se, že te´ˇd mimískové rostou skokově, takže zítra třeba může být vše jinak.

hodnota HCG krásně roste tak neboj
@kamisb a kdy ty jdes na nakou kontrolu?
31. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no asi jsi to vystihla, ale myslim, že na to fakt mám nárok :grinning: :grinning: :grinning: hele tak to jsem ráda, že fakt nejsem jen já rapl:slight_smile:))jo už je mi dobře tak si prostě budu říkat, že je mi dobře a to je hlavní!!!!
31. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem....dnes po druhé mám volat, jak se mají embryjka, tak jsem trochu v šoku...
@janice_opice ježkovy voči, já to tu čtu jako detektivku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: včera jsme objížděli hřbitovy a já pak odpadla, jsem po utroši pěkně sjetá.... :grinning: :grinning:
Holka, je to hrůza, jak je člověk vyděšenej a vynervenej...naprosto tě chápu a hlavně že ti neřekli, že tam nic není...ono taky na každém UTZ vidí něco jiného, v CUBE to bude určiě lepší...nezkusilas tam zavolat, třeba by tě uklidnili...doktor je při pohotovosti bohužel naštvanej a chtěl by taky bejt asi doma u tv, ale koho to má zajímat, debil...
31. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho :slight_smile:) ahoj tryskule tak ten výraz sedí, jsem to četla manžovi tak se smál:slight_smile:)). Hele IVF tam vyjde na 35.000,- Kč, máš to jako balíček, takže tam máš tušim, OPU, ET, ICSi, AH, narkozu, jako určitě mě to vyšlo levněji než v IScare, tam jsem paltila za to samé(nemaj balíčky ) 48.000,- a ještě říkali, že to asi stačit nebude!!! ale hlavně ten servis že k tomu ještě:slight_smile: hele za konzultaci fakt nic nedáš...zajdi, uvidíš co ti řeknou a jak to je a rozhodneš se.... :wink:
31. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janicko, je jasny, ze na to mas narok a myslim, ze jsi i hezky vystihla, ze nemas duvod ten strach schovavat. srat na to:slight_smile: ja si to ani neumim predstavit, cim prochazis, mam za sebou jen dva transfery a pamatuju si, jak me ten strach straslive zmrazil, mela jsem pocit, ze nemuzu ani dejchat a to jsem nikdy // nevidela...takze si myslim, ze este zdaleka jsem si nesahla v tom strachu na dno a az snad jednou // najdu, tak se snad radsi necham zavrit do chytrovny, do vypolstarovanyho pokoje bez internetu :grinning:
31. říj 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho si uzasna!!!!! statecna!!! takze este jeden pokus s vlastnima?? prosimte, popis mi este jednou jakej je problem, co ti rekli v caru..?
31. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Hele já se snažila najít ten přístroj co ta měl někde na netu a fakt tak starej jsem nenašla to byl úplně pidi starej monitor takovej ten jako byly počítače ta bedny dozadu nebo televize hluboký,lae byl strašně pidi ten monitor a já ho vastně úplně i přehlídla, když jsem tam vlezla a říkala jem si, on tady neá UTZ?? chtěla jsem najít na google , že bych Vám ho sem šoupla,abyste viděly,ale nenašla..si myslim, že takovej měl můj gynekolog před 20 lety a to si myslim, že už měl možná aspn větší monitor...
31. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s těma hřbitovama--- tady je jedna aktuální:slight_smile:)))
Jinak jsem už klidná, nějak to dopadne a díky vám,které jste mě tu uklidnily a podržely a i díky tomu, že ten Gestační váček 9 mm je na 5-6 týden absolutně v pořádku.... Do Cube počkám až na středu, do té doby se budu chovat těhotně a budu se zabývat rekonstrukcí bytu....Manža řekl, že mi ještě cestou z krve co ted sel koupí ten elektronickej test at mám klid, páč ty čárky jsou už všechny stejně silný anebo silnější..Mimískum každopádně věřím a hned jsem jim tam po ránu poslala čokoládu a hladila...Vím, že tam prostě je nebo jsou a hotovo!!Si akorát říkám kdybych tak dokázala dešifrovat co je na tom UTZ z toho 9.11.2000 tak by se mi spalo líp:slight_smile:))))))))))))))))))
31. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak to je krásná cena + teda léky ale to bych zkoušela sehnat levněji na internetu. Hrozně mě to láka ještě to zkusit. Už se tam normálně těším :grinning: Asi si nechám vzít i odběry na AMH,mám je 2 roky starý a to jsem měla hodnotu 3,22.
@sasanka033 největší problém asi věk :angry: Tím mám nejspíš horší kvalitu vajíček. S počtem problém nemám těch mám docela dost. Naposledy 10. Dále mám endometriozu a pak vlastně už ani nevím asi nic :grinning: Nechám si znovu u malíčkové udělat tu imunologii,tam jsem měla nějaký problémy a měla jsem brát kortikoidy,ale v Brně mi je nedali,že je to zbytečný. Tak uvidím. Já si prostě říkám,že jsem zdravá a hotovo :sweat_smile: ASi bych riskla i IVF bez toho vyšetření embryí akorát je tam risk potratu. Ale to si nechci připouštět. Ale jak řekla moje obvodní gynekoložka - přece nemůžou být všechny vajíčka špatný. A když jo tak zkusím tu dárkyni no :sunglasses:
31. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 :slight_smile:)))))))))) hele to jsem včera manžovi navrhovala, jeslti by mě někam neodvezl do tý středy.....někam do bllázince...ono vesměs je to úplně jedno,jeslti to je druhej pokus nebo osmej, ale když tohle je můj poslední pokus v životě a i s tou prací jem se takhle rozhodla a ono to vyšlo, t ak fakt mám sevřenou prdku úplně děsně.........ale bojuju to zase jako já jo..nikd yjsem v životě nic nevzdala a jsem držka(včera večer jsem na to teda neměla sílu) takže se prostě nevzdám.....když to jde:slight_smile:
31. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 držím bojovníčkům palce :dizzy_face:
31. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jj já taky léky hodně posháněla na netu a vyšlo to o dost líp..kdybys měla menopur mám jen jednu lahvičku,ale dám klidně třeba ti zrovna bude jedna lahvinka chybět..je to málo no.....Určooni ti udělaj odběry ta cena vyšla fakt skvěle....a fakt ten servis kolem je bezva...uvidíš .....hele za konzltaci nic nedáš..teda doufám, zeptej se petulky ta tam byla...a moc ti fandim, že jdeš bojovat!!!!!fakt a držím palce---takže jeslti se tam objednáš, tak mi dej vědět, já si udělám čárku a až tam půjdu na UTZ tak si vyberu tu provizi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele brouku embryjka se vyvíjí jako motorové myšky, už se ti blíží ET holka vid????
31. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - zítra jdu na krev, výsledky budou buď odpoledne nebo až v sobotu a u nás se chodí na ULZ až za 3týdny, tak počítám, že to budu muset nějak do 22.11. vydrřet :(
31. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je jedině dobře :slight_smile: že jim to došlo ..ale příště by to chtělo předtím než Tě rozčílí ...
31. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super tu lahvičku mi schovej :grinning: Ta se bude hodit. Vždycky jsem měla Menopur,tak asi bude i teď. Konzultaci máme 25.11 ve 14h.Pojedeme tam rovnou od Malíčkový z imuna :sweat_smile:
31. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ono je to lepší jít na ten UTZ až za delší dobu fakt...věř mi :grinning: mám čerstvou zkušenost--taky jdu valstně za 3 týdny po ET do Cube na UTZ...
31. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho super tak si píšu : danaho, petuak, pavlinka a ještě jedna...sakra která to ještě jdete do CUBE?:slight_smile: to už mám na ten kočár vyděláno :grinning:
31. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj já vím, je si pamatuji poslední ULZ takhle a to mě děsí ...ale teď to snad bude ok,
po IUI jsem měla 13 den takovýho ducha, že jsem ho skoro neviděla, teď to jsou čáry jak blázen tak snad bude vše jak má být :slight_smile:
31. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb určitě bude, máš dálnice!!!!!!! neboj, za chvíli si budeme psaát, že už budeme rodit!! :grinning:
Jediný co mě uklidnilo, že u mě mimoděložní nehrozí teda mimoděložní ve vejcovodech a jiný to by byla fakt rarita!!
31. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho díky,já taky uvažuju o tom, že kdyby to teď nevyšlo, přejdu do CUBE, tedy pokud bych se ještě nechala ukecat a byly peníze, neb jsem z toho na palici, v práci nic neudělám, visím na koníkovi a furt jsem duchem mimo, což jedost neefektivní...
@janice_opice janinko, ty bys měla vybírat tady ode všech provizi za koučing...i když poslední dobou jsi nějaká roztěkaná... :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek