• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@kamisb nebooj, já doufám, že se tu všechny dočkáme ve zdraví miminek a vy s janinou jste teď na řadě..
31. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 roztěkaná je slabý slovo, jsem spíš totální mimoň. :grinning:
31. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele, není divu, to teprve bude hrůza , až budu s embrouškem v břiše čekat já...váhám nad neschopenkou, neb minule jsem šla do práce a bylo to tam a po Ket v srpnu byla fakt doma a prd...tak babo raď..
31. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem jako vetřelec!!!! Mám strašný žíly naběhlý!!jako na prsou to je až strašný, to manža povídal, že to je teda hustý, že to ještě neviděl a už to má i na celé hrudi a ted mi začínají žilkovatět stehna a ruce...jsem mimozemš´tan za chvilku budu celá modrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 mno tak uvidíš jak se rozmyslíš no...u mě je to jednoduchý , já jsem doma, práce skončila:slight_smile: ale je mi dobe, mám tu co dělat, dopoledne plánuju byt a otravujou zvířata, třídim papíry a fotky, dneska se vrhnu na naplánování koupelny a odpoledne Kuba, dneska ho vezu na skauta a ještě spolu budeme stavět puzzle - Eifelovku:slight_smile: jsem ráda, že si po těch letech odpočinu...ač je to na úkor peněz, tak doufám, že to bude mít ten jiný kýžený výsledek. Akorát bch jako časem ráda dělal něco z domova.....nemyslim montování tužek a tak,ale nějakou administrativu nebo překlady a tak...
31. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj, já to měla taky...ono se to pak vtom12tt uklidní no a pak poslední tři měsíce jsem měla křeče a žíly holt hrozný...musela jsem nosit kompresní punčochy a to bylo dost nechutný, a to jsem rodila v zimě, te´d nám to vychází na léto....
31. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já mám takhle žilnatý prsa a břicho, ale nejsou vystuplý jen jsou vidět, jen jsou spíš do zelena :(
31. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já je mám i na prsou vystouplý a máš pravdu spíš jsou do zelena:slight_smile:)) ta opravuju - nebudu modrá,ale zelená - jako maska:grinning:
31. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning:

holky já jsem tak ráda, že tohle existuje a že se aspoŇ při těch nervech můžu taky zasmát :...fakt vám strašně moc děkuji.
31. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 věřím,že ten přechod potřebovat nebudeš. Teď už to přece musí klapnout. Tu produktivitu práce znám,jsem tu na koňajzovi taky pečená vařená :grinning:
31. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty náš mimozemšťane,alespoň vím podle čeho tě poznám :grinning: Budu koukat na žíly :grinning: A to budeš mít celých 9 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak ty jsi žabička když jsi do zelena :grinning:
31. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani pritel si me pak vyzvedne po te hysteroskopii odpoledne nebo kdy??
31. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mno ti řeknou neboj, vyzvedne nevim kdy, já tam byla na biopsii a ležela jsem ta tk 3 hodinky pak už sje chtěla domů,ale musel ajsem mít tlak OK
31. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jasny, ty jsi rikala, ze jsi asi o dva roky ode me, vid? 35 nebo tak? no jde mi o to, kdo ti vlastne na zaklade ceho rekl, ze mas horsi kvalitu vajicek. z horm.profilu? nebo proto, ze pak nedojde k PK? to je opravdu jasny, ze kdyz se embrya nevyviji, tak je to kvalitou vajicek? diky a nezlob se, zrovna to taky resim, tak chci vedet co nejvic:slight_smile: pristi tejden ve stredu si jdu pro ortel myho FSH a podle toho pojedeme dal...
31. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem volala do Cube a mluvila s mojí nejoblíbenější sestřičkou Míšou.....uf, jsem ráda, že jsem tam zavolala. Dost mě uklidnila, říkala, že ví jaký utz maj na pohotovosti v Motole a jak se chovají doktoři a že v téhle časné fázi je na jakkékoliv závěry brzo a pokud nemám jinej problém, tak at se nestresuju a odpočívám a že to bude dobrý a za týden určitě už bude všechno jasné a vidět!! ...
31. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice jj ja prave nevedela jestli tam budu lezet a jak dlouho,rekli mi ze si me pak pritel vyzvedne a jak jsem byla na prvni navsteve a tak ze vseho vyjukana a prekvapena tak jsem ke konci uz asi jen vnimala ten zaklad :grinning:
31. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ktera je ta Misa??
31. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to vydrzis, co ti taky zbejva :grinning: no vyborne, tak sem taky hodis ty numera zejtra:slight_smile: jsem zvedava, esli z toho nakonec ty dvojcatka fakt nebudou, kolejnice jsou to opravdu silny.
31. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidis a kdyz ti to tady rikame my, tak nam to z nakyho zahadnyho duvodu nechces verit! :grinning: :grinning: :grinning: tak uz hezky poslouchej, nezlob a nepripoustej si nic spatnyho:slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 klidně se ptej na co potřebuješ :wink: Jé kéž bych byla 2 roky od tebe,ale mě je 38 :angry: Embryjka i vydrží PK,ale po tom vyšetření PGD jsou špatně pospojovaný ty chromozomy. Jelikož máme oba s přítelem genetiku v pořádku,tak podle toho usuzují,že to je horší kvalitou vajíček. Já to FSH měla letos dobrý a AMH před 2 lety taky. Asi mi to teď všechno ale zopakují. Podle hormonálního profilu jsem prý na svůj věk mladice :grinning:
31. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 té jasný to je tak vždycky - proto jsem radila i s tim si to napsat-ale s tou hystero jsi to nemohla vědět..jojo poležíš si dokud tobě nbude dobře a budou ti chodit měřit tlak a ataky ti musí dokapat kapačka:slight_smile:možná i přítele pustí k tobě na pokojíček...jako je to po OPu, ale to nevím..já po té biopsii jela domu s kamarádem, manža byl v práci a toho jsem tam fakt nechtěla :grinning:

Ta Míša já nevím jak bych ti jí popsala no..takový tmavší vlasy, ale jejich tam víc..žila v Anglii.. my se spolu vždycky strašně nachechtáme a ted jsem ji dostala k telefonu tak jsem byla strašně ráda...
31. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mno jo, jsem ráda, že jsem do Cube zavolala:slight_smile:))))) jako já vim, že mi to říkáte taky proto jsem se ještě nezhroutila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - no a dneska jsou ty čárky na 10tkovým testu už úplně stejný ...no byla bych z toho asi vyjukaná a po tom císaři nevím jeslti by to bylo ideální ale snad by to doktoři nějak odhlídali.

Rozhodně bych jedno pryč dát neuměla.
31. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no pritel bude muset zpatky do prace take ,takze pro me jen prijede... no ja se s nima nasmala vcera take :slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no to je dobře.....fakt jsem ráda, že se ti tam líbí
31. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice diky tobe jsem fakt spokojena... :slight_smile: fakt se mi tam zatim libi a myslim ze to bude pokracovat :slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho v tom pripade bych sla do dalsiho IVF! teda ten horm.profil bych asi radsi nechala udelat, ale pokud ty hodnoty nebudou nak desivy, tak na darkyni jeste nemysli. teda ja bych to tak asi resila...
31. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak ja se nabizim, ze si od tebe dyztak jedno vezmu :grinning: :grinning: :grinning: no jo, je to asi docela velka pravdepodobnost, kor po tom, co pises o testu ted, dve stejny tlustice, to je fakt podezrely..ale co my vime, treba jen produkujes hodne HCG a je to jedno silny miminko. tak zejtra numera!:slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja se v tom ztracim, promin, kdy teda jdes do ET a jak jsou na tom vase embrya?
31. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek