• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 Uvidím jak teĎ dopadnu,ale říkám si taky,že na dárkyni mám ještě čas.Ale už to beru jako další možnou variantu a naději. A třeba nakonec půjdu i do darovaných hned. všechno podle výsledků a konzultace. :slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho tak good luck! ja snad pristi tejden budu moudrejsi. ale jsem podelana az za usima, tehdy kdyz mi rekli, ze mi brzy odejdou vajecniky, tak jsem probrecela snad dva dny, to bylo strasny:(
31. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no jsem na to zvědavá ....a budu nervozní než mi je řeknout. Jsem zvědavá jeslti zítra uvidím doktorku a co bude říkat, ale asi na ní budu muset počkat ...budu potřebovat dopsat utroš a fraxiparín.
31. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - jj myslím, že občas i kuňkám :slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrý když zbytečně nekvákášale jenom kuňkáš tak to bud v klidu :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ti oktoři mě fakt serou někdy!!!ti v klídku řeknou, že ti odejdou vaječníkyjo???:(((((( máš je furt a furt fungujou!!!a prostě si řekni, že fungovat budou dál no!!!!!! Mně včera taky doktor úplně udiviljak si liboval, že nemám vejcovody, ale pak měl v podstatě pravdu, že vyloučil to mimoděložní díky tomu,ale bylo to fakt divný
31. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 neboj nějaký řešení se určitě najde. A kdy tam jdeš? A podle čeho poznali,že ti odcházejí vaječníky?
@kamisb kuňkáš těm malým žabičkám v bříšku :grinning: Na zítřek ti moc držím palce :wink:
31. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no diky tomu FSH. delali mi ho v lednu a bylo 10,9. nazvali to "hranicni" hodnotou. a to mi bylo 32. a na stimulku fostimonem jsem zaregovala 4 vajickama (6 foliku myslim bylo), z toho pet v pravo a jeden vlevo. no ale 4 embrya z toho byla, ovsem kvalitu neposoudim, pac mi transferovali z tech ctyr dve dvoudenni a jedno zvladlo PK az do sedmyho dne v podstate, ale bylo o den zabrzdeny ve vyvoji a to jedno na PK odeslo. takze tezko rict...pac ty dve se nechytly. tak esli byly nebo nebyly kvalitni...netusim.
31. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dam to este sem: prosim o radu. v patek 18.rijna jsem byla na laparce a hystero, takze skoro 14 dni uz to je. jak porad lezim doma, boli me z toho uz celej clovek a chci zase zacit cvicit mojzisku. kdy jste zacaly po laparce cvicit? myslite, ze mojziska je ok? je tam docela zahul i na bricho...
31. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak uvidíš co ti poví,ale já si myslím,že šanci na IVF se svými vajíčky máš. :slight_smile: mojžíšovou jsem taky svičila a asi se k ní zase vrátím. Je to určitě dobrý nejen na pánev,ale i na záda. Ale kdy po laparce můžeš začít cvičit to už si nepamatuju. Až půjdeš na nějakou kontrolu tak se zeptej. :wink:
31. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnej Halloween Vám peje naše rodinka:slight_smile:
http://www.jibjab.com/view/KBATgFPXQbqGeTyc1QqahA
31. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin ahojky no moc přesně si to nepamatuju ale brala jsem clostík myslím 3-7 den a mezitím jsem dopichovala 3 merionaly každý den jeden ale až 5,6,7 den asi takhle a bylo jen jedno vajíčko teda na zavedení a povedlo se bohužel v 10tt zamlklo ale jinak zadařilo se .
31. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super :slight_smile: nema to chybu.. skoda ze se to plati.. udelala bych to pro Ladu ale ukazu mu aspon to tvoje.. protoze je to fakt uzasny :grinning:
31. říj 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, přeji všem krásný den...

@janice_opice Janíííí ahóóój...
tak dneska jsem byla ráno na krvi, před chvilkou mi volali.... přesnou hodnotu ještě nevím, jen to že je prý docela vysoká - paní ze sekretariátu říkala že má od sestřiček jen tuhle informaci ale že mi to hned musela zavolat... já tomu pořád nemůžu uvěřit, za 14 dní mě čeká utz... klepou se mi ruce, slzy v očích....
volala jsem to manželovi, tak prý pro "nás" doma přichystá večeři, že se mám válet... zlatíčko je to :grinning: jen teď nějak nemůžu v práci vůbec nic dělat.... a to za chvíli přijde vedoucí pro něco.... :sweat_smile:
31. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janinafox ahooooiijjj to je supeeerrr ja ti to rikala takovy dalnice!!!!!moc gratuluju to je skvela zprava!!!!!!!pekne to oslavte!!!!!!
31. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice moc děkuju.... hlavně aby vše bylo ok, ale teprve asi teď jsem tomu začala věřit.... testíkům jsem nějak pořád nevěřila, nechtěla jsem se k tomu upínat.... :wink:
31. říj 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že nevadí, ale dám sem porovnání těch testů:
mám z toho radost snad se můžu radovat ...doufám, že to nebude jen chvíli :(
31. říj 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kamisb raduj se, já už se taky raduji :sweat_smile:
31. říj 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox - uvidím až uslyším hodnotu HCG a později srdíčko ...tak pak se možná uklidním :slight_smile:
31. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ano ano, to mám stejně - teď sice radost z toho že to mám potvrzené z krve, ale až se bude blížit utz tak budu nervní jestli bude vše ok....
31. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox to je jasny ted uz to bude jen ok.uvidis:wink:
Za to ja si od vcera uzivam :(
31. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb krasaaaaa
31. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani nestraš, co se děje? Teď jsem to tu jen tak rychle prolítla, že jsi byla na pohotovosti? :frowning2:
31. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox - a jakou máš teda hodnotu?
31. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vždyt jsi psala, že dneska už je dobře...zase Ti je špatně?
31. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hodnotu nevím, ještě ji tam neměla v kartě jen že jí to do sekretariátu volaly sestřičky že je ta hodnota docela vysoká... domluvila jsem se s paní že už dneska nebudu otravovat, že si kvůli té hodnotě zavolám zítra
31. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox ani nemám sílu o tom znovu psát, prostě doktor mi totálně odrovnal, asi se v podstatě nestalo nic zatím teda
@kamisb ano nic mě nebolí, tak mi dobře je, to máš pravdu, i po této stránce jesm v pořádku, jen mě prostě psychicky vydeptal ten doktor a nasadil mi pochybnosti
31. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, no to byly nervy, než jsem to dočetla do konce! Přestaň jančit, teď každej utz ti může ukázat něco trochu jinýho a kor jestli tam měli nějakej z vykopávek :grinning: . Hlavně, že už ti je líp! Bude to všechno v pořádku uvidíš :grinning:
31. říj 2013 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice počkej si na další utz, nestresuj se - oni doktoři na pohotovosti jsou občas na zabití... já tam byla před pár lety, když měl dr. dovču - den potom byl státní svátek - ale volala jsem tam že mám pozitivní test a krvácím a sestřička - to si HNED zajeďte na pohotovost - tam mě nechali 4 hodiny čumět, pak mi dal doktor přednášku o tom jak má mít dr. zastupujícího dr. - a když dodal - pak nám TO všechno posílají sem... no to jsem myslela že ho zabiju jako magora... takže klídek, snaž se na to nemyslet, uvidíš co bude na dalším a normálním utz, ne na nějaký vykopávce co by měla být v muzeu :sweat_smile:
31. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak všechna embryjka - 6- jsou prý krásná, mají osm buněk a mám si zavolat v sobotu ráno, kdy bude transfer, tj v kolik hodin...
Tak to snad pár dotáhne i na mrazáčky a budeme mít zálohu, kdyby to nevyšlo...
31. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek