• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Tak děvčátka, 7.11. jdu na konzultaci do Cube a 8.11. odlétáme do Turecka :grinning: , All inklusiv na 7 dní za 4.000,-Kč na osobu :dizzy_face: . Počasí je pořád OK kolem 24stupňů....Bylo to rozhodnutí narychlo. Sice jsem pořád špekulovala, abych to stihla do konce roku....No nakonec jsme se rozhodli, že si poletíme odpočinout a půjdem do toho hned v lednu. Uvidíme co mi řeknou v Cube :slight_smile: . Stejně si myslím, že bychom to do konce roku nestihli ani kdybychom neletěli. V prosinci do toho určitě nebudou chtít jít, mají pak dovči.....Tak doufám, že to není chyba. Takže se přidávám k Danaho, Coralin a Sass jo a k Pinkiwinkie :grinning: . Petula nám bude dělat předskokana a Janinky a Kamisb budou plivat!!!!!
31. říj 2013 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jaka17 Ahoj, tak to je parádička!!!! To víš, že bude na mrazáčky :wink: , přeci nechceš šest dětí najednou :grinning:
31. říj 2013 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je pecka!!! to je uplne nejlepsi napad na svete!:slight_smile: super, uzijte si to:slight_smile:
31. říj 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 nadhera!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takze sobote zdar a nanuckum taky:slight_smile:
31. říj 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no to je drahá výsledek na jedničku, určitě bude i do mrazáčku, aby bylo na čtvrtého sourozence, nebo budeš dávat teď dva za ráz abys to měla z jedné vody :grinning:
31. říj 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox ahoj, ty jsi byla v dubnovkach, nebo kvetnovkach nebo tak nekde, ze jo:slight_smile: pamatuju si tvuj nick, ale pak jsi zmizela a az jsem ted palcovala tvuj krasnej test:slight_smile: gratulujuuuuu:slight_smile: takze na druhej transfer?
31. říj 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janinafox @pavlina1976 jojo zitra snad bude lip zase!!!dk holky
31. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 teda to je parádička Pavli, to se budeš mít, no plány máš krásné to se musí uznát, přeji jen samé pozitivní zprávy v CUBE (ale tam stejně jiné snad ani neumí :wink: ) a pak váleníčko a ještě barevné drinčíčky zdarma, to se musí využít to je jasné....no a nezapomeň nám tu pak hodit nějakou fotečku ať se můžeme pokochat jak jste to tam měli krásné a za tu cenu jsi to prosím tě sehnala kde, to tam jdete pěšky? :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 teeeee paràaaaaaaadaaaaa supeeerrrrrr
31. říj 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, to vám sem musím dát - ať máte inspiraci a plno bacilů :slight_smile: :slight_smile:
Dnes na utz sestřička dostala od bratříčka pusu na hlavičku :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janinafox Gratuluju k //
@jaka17 no parádaaaa !!!!!!!!! Jupiiiiií
31. říj 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to je skvelej napad a plaaaan!!!!!!!myslim,ze to budw jen ku prospechu veciiiii telicko I hlavicka odpocata a nachystana:slight_smile:)))))
31. říj 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jeziiiisss tooo je krraaaassnýyyyyyy :slight_smile:))()
31. říj 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to vidím na pěkné dilema...ale chci určitě jen 1 , neb v mým věku....vím, že to zlepšuje šanci, ale dvě bych vzhledem k dvěma císařům asi nedala...díky, drahunky, že mi držíte palečky
@pavlina1976 no hezky se vyslun a pak to půjde samo...aspon budeme mít zase pěknou skupinku //
@martas14 seš bytostnej optimista, rozhodně je dobrá zpráva, že jsou všechna fit, jen vybrat to pravé...že bych si střihla v padesáti čtvrtý :grinning: :grinning: :grinning:
@sasanka033 já si myslím, že cvičení s mírou je možné...hlavně podle tvých pocitů, no a než seženeš nějakýho pěknýho Míru, tak to bude akorát...
31. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne ne Jani já měla morulku, takže jen den posun od těch tvých osmibuněk takže, když budeš mít měsíc od ET ten utz, tak by jsi měla být nějak jak já plus mínus 6+3 tt a v CUBE mají určitě nějaký super UTZ kde už srdíčko bude vidět, udělají ti krásnou fotečku do rámečku s kterou se nám tady pak ale urychleněěěěě pochlubíš a na nějakého dacana z pohotovosti si už ani nevzpomeneš ....já teda nepochybuji, že ho ve středu už uvidíš, ale i kdyby né tak si tě určitě objednají o dva dny pozdějc, aby ti ho mohli co nejdřív ukázat, když jsi jejich nejvýkonnější agitátorka :wink: :wink:
31. říj 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a super přání sluší vám to tam všem, akorát je vidět, že ještě potřebujete jeden přírustek abys nemusela zaskakovat :grinning:
31. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek tak to je bomba.....jen aby se měli tak rádi i ve skutečnosti... :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek to je tak krasna fotka!! to si nech zvetsit, zapaspartovat nebo neco a supky s tim nekam na zed, to je uplny umelecky dilo! krasa...
31. říj 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janinko, dneska zatím doufám dobrý , co testy?? nemáš tam nějaký nový???
31. říj 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek moc děkuju :slight_smile:

@sasanka033 ahoj, jojo, myslím že v dubnovkách, to jsme měli první pokus který nevyšel, teď KET - to už mi dávali dvě, tak uvidíme jestli bude jedno nebo dvě na utz za 14 dní, ale myslím že jen jedno - protože jsem minulý týden docela krvácela, proto jsem si myslela že to nevyšlo, ale tak asi odešlo jedno.... každopádně mám to potvrzené z krve tak aspoň malinký kamínek z toho šutráku na srdci už spadl...
jinak potěšilo mě že si mě pamatuješ, to je moc milé :slight_smile:
31. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 Marti snad mas pravdu zlati!!dneska jsem z toho jeste nejaka presla,ale zitra to snad bude uz lepsi.:slight_smile:)
31. říj 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to nemá chybu, moc krásná fotečka
31. říj 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox jasny, no tak at uz jsou dve nebo jedno, hlavne ze si neco pod srdcem uz nosis:slight_smile: tak zas o sobe podavej zpravy:slight_smile:
31. říj 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no ani ne, jsem dneska nějaká přešlůá tak jsem ani netestovala, manža mi chtěl koupit když šel z krve ten elektronickej test a oni ho neměli takže nic

Navíc jsme zjistili, že má krevní skupinu A+ což teda budeme muset v těhu řešit:slight_smile: kdyby mimino mělo + po něm...samozřejmě,abych to neměla tak jednoduchý tak mám tu nejhorší krevní skupinu,který je nejmín na světe AB-

Kuboš má naštěstí B - tak tam jsme to neřešili:slight_smile:
31. říj 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dvojčata:@pidisek je jasná:slight_smile:)), @kamisb jednovaječný a @janinafox dvojvaječný :grinning:
31. říj 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě zítra už si na to ani nevzpomeneš, navíc všechny se tady těšíme s tebou, tak nám to nenarušuj, protože na tobě konec konců záleží nejvíc :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo jo optimista já jsem neuvěřitelný, ale tobě to čtvrtý náhodu klidně věřím, protože ty jsi bojovnice jak má být holka :wink: :wink: no ale nemůžeme předbíhat, protože teď se budeme spolu s tebou těšit na to třetí :wink:
31. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: kecy prdy bedary:slight_smile:)) na mně tu záleží jako na všech ostatních:slight_smile:)) Já si totiž myslim, že do středy vypnu net a bude:slight_smile:
31. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky prosím Vás, můžete se podíávat na tabulku v uvedeném odkazu http://www.forumzdravi.cz/gynekologie/tehotenstvi/89-prvni-trimestr-tehotenstvi
a sdělit mi jak to chápete??Respektive co teda vyvozujete u váčku velikosti 9 mm?
31. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je teda povyražení s tou krevní skupinou, ty holka toho mrňouska/y budeš mít vydřené ale o to víc budou dělat pak mamínce radost :wink:
31. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek