• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice no tak beďary jsou u mě teď dost aktuální, ty mě snad někde vidíš né -))
to víš, že tu záleží na všech, ale ty jsi teď nejaktuálnější :grinning: a žádnej net se vypínat nebude, stejně bys to nevydržela jak tě znám.....
a z tabulky to chápeme úplně stejně jako ty, pokud je velikost 9 mm, tak hold nemůžeš být o týden pozadu, ale jsi v normálním rozmezí a příští týden budeš šest plus něco a hotovo :wink:
31. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: jestli je tam jeden tak je to ta paličatá holka co zůstala zakousnutá v tom katetru!!!!té je mi jasný a jeslti bude po mně tak potěš koště!!
31. říj 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no hele já jsem ted taky samej vbedák a to na ně normálně netrpím--ale možná to je tím, že jsem schopná sníst 4-8 DELI čokoládovejch na posezení(už je radšoi nekupuju¨):slight_smile:)))))

S tou tabulkou--no já jenom,jestli ten doktor je fakt debil a chtěl mě snad naschvál vynervovat?tam odpovídá i ta hladina hcg a všechno....a že tam neviděl nic mtak to je prostě tim utz dle mýho..už jsem na tom trochu líp, příští týden tam určo bude vidět mimísek
31. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 prej letíme :grinning: a snad i letadlem :grinning: . Je to přes němce, letíme z Mnichova :wink: . Ty ceny přes německý cestovky jsou úplně někde jinde, ale je fakt, že to musíš sledovat, za nás sledoval kamarád, pořád cestuje :grinning: . Tak snad jsem neudělala chybu, že jsem do toho posledního pokusu nešla hned, že to nechám na leden :confused:
31. říj 2013 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Doufám, že to nebylo špatný rozhodnutí :confused: Chtěla jsem to stihnout do konce roku, ale když mi manžel volal tu nabídku, tak jsme neodolali. V létě jsme nikde nebyli, tak si potřebujem odpočinout :grinning: . A co ty? už máš po tom utz, kde je folík?
31. říj 2013 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tyyy jo tak to si paradne uzijete.... ja jeste nevim jestli to stihnu ,jen mi bylo naznaceno ze bychom do toho sli hned po te hysteroskopii ,tak snad ano a rada budu delat uspesneho predskokana
31. říj 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 PAVLÍNKO BYLO TO SUPER ROZHODNUTÍ-VZPOMEN SI ŽE MY PŘEDTÍM TAKY LETĚLI DOTOHO ŘECKA A KOUKEJ!!!!!!!! FAKT SI ODPOČINEŠ A NA NOVEJ ROK TU BUDEŠ S OSTATNÍMA HOLČINAMA TĚHOTNĚT!!!!!
31. říj 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 Peto určitě už jen kvůli té sliznice to chce hned po té hysteroskopii:slight_smile:
31. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem poprvé blinkala... :grinning: to neznám, vždycky jsem blinkala jenom po chlastu anebo při střevní chřipce :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to bude fakt super... no vidis uz mas i tehulkovske nevolnosti.. ne ze bych se radovala ze je mas ale preci jenom je to dobre znameni..
31. říj 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak nevím ,jestli psát, že je to skvělýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale Jani, ty si to prostě tentokrát užiješ....vidím to v barvách...
@pavlina1976 neboj, bude to naopak pěkně vymazlený mimčo...
31. říj 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988
@jaka17 jen se radujte...akorát nevim co mám dělat,aby to přestalo, dala jsem si jedno nealko pivo....uffff jsem v prvnim těhu vůbec neblinkala, jako nemuselo by to být furt:slight_smile: ale sem tam si ublinknout to by snad nevadilo :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ty ale máš doooost velký hormonální změny, takže u tebe jsou beďáky pochopitelné, za to já jestli mám ve třiceti přechod nebo co, protože toto jsem nezažila a to ani nemám ty deli, který náhodou mimuškům vůbec neodpírej ty bych mohla i já :grinning:
jako opravdu to muselo být tím utz, nebo se musí ten chlap specializovat na něco naprosto odlišného, kde neviděl těhotnou ženskou aspoň deset let, když dokázal něco takového vypotit, podle mě Jani a teda hlavně té tabulky :grinning: :grinning: jsi naprosto v pořádku a v normě jak máš být, takže pokud to jen jde, tak si nedělej těžkou hlavu a jen si užívej těhulkování, které ti mooooc přeji a v dobrém závidím :wink:
31. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nadherna fotecka.. :slight_smile: jsou to zlaticka .-)
31. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no přechod to nevidim, spíš náznak toho, že brzy budete taky snažílkovat...neboj, manža bude o Vánocích na měkko a svolí:slight_smile:)))))))
No a to byl vcelku mladej doktor čéče tak nevím,ale ta tabulka,jelsti jsem jí správně pochopila tak to odpovída akorát:slight_smile: No akorát i manža koukal, když jsem si koupila 7 čokodeli a všechny je na posezení sežrala...Prej: ty jsi je snědla všechny?? a já: no všechny a on a kolik jich bylo? a já no 7 a on no ty vole!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jj máš pravdu, to už se o ten měsíc nezblázní :grinning: a hlavně budeme odpočatí, moc se těším, ještě jsem v Turecku nebyla.....Kolegyně říkala, že mám vést prázdný kufry, že tam budu určitě nakupovat, že teď po sezoně to bude všechno za hubičku a hlavně za tuhle cenu můžeme vyměnit hooodně a nakoupit třeba dárky k vánocům :grinning:
31. říj 2013 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak snad to letadlo bude mít i křídla :grinning: :grinning: né přes ty němce je to rozhodně o něčem jiném to už jsem slyšela......myslím, že jsi chybu určitě neudělala zlato, protože toto je taky jedna z dost podstatných částí super psychického stavu, který je pro těhu nejdůležitější, takže to pak půjde všechno jak po drátkách děvče, to je jasná věc :wink:
31. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 je to super prostě!!!!!Moc si to užij a vypni!!! co ty víš vid co se tam stane!!! :grinning:
31. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no dobrá jen do mě, takže nejen, že ti závidím dovolenou v teplých krajích, ty mě ještě dorazíš, že tam budou nákupy za hubičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se picnu a ještě vánoční dárky, na ty já budu mít čas tak třiadvacátého prosince :grinning:
31. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Já bych zase ty hubičky Turkům moc nezáviděla :grinning: :grinning: :grinning: nic moc čéče bych tak řekla:slight_smile:))
31. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak sedm je fakt odzbrojující číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale když jí miluješ není co řešit a když je milujou ty drobínci vevnitř, tak to už vůbec nejde odolat :slight_smile:)
no na měkko ho teda nevidím, ale třeba by se mohl opít z vaječného likéru a já mu pak udělám to operaci doma sama příborovým nožíkem :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele vaječnej likér to je dost příhodný :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: ale zvolila bych raaddši rybičku to je jistotka:slight_smile:
31. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 jdi do něj, můžeš ho kuchnout s kaprem při jednom, nebudeš mít dvakrát zasviněnou koupelnu :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17
@martas14 hlavně,aby ho pak neobalila a nesnědla :grinning:
31. říj 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jako teď ti úplně nerozumím, myslíš jakou část manžela??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kolik ti jeee??????
31. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 snadstací naznacit nee??? :grinning: :grinning: :grinning: se počůrám
31. říj 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 původne jsem myslela celýho manžela,ale jak to tak po sobě čtu tak chápu, že je to dost zavádějící :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proč bychom se netěšily......co nám zbejvá? :grinning:
31. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice
@martas14
vogo holky, co to tady rozjizdite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek