• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@pidisek krásná fotečka ,,,,neskutečná nádhera
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to jsou teda bojovníci to bude určitě úspěch......budu držet pěsti,vidíš to tady kolem samé těhule přece nebudeme vyjímka,já jdu zítra na tu Elonvu a budu se celý týden modlit at jsou vajuška alespon 2-3...prosím ale i jedno krásné silné by stačilo.
31. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox moc gratuluju moc....tady je to čím dál lepší koukám že jsem vlezla do správného místa a konečně se taky nakazím těhu bacilkem alespon jedním ....
@janice_opice holka neboj se nic všechno bude v pořádku já vím že se to dobře říká ale stresem tomu nepomůžeš .....čas ukáže kup si další várku deli a bud spokojená těhulka .
Víte holky někdy si říkám že bylo na něco lepší když před 20 lety dělali za celé těhotenství 2 UVZ na kterých stejně nebylo nic vidět nikdo se tolik nestresoval.......no mělo to i svoje negativa ale tenhle strach a stres je sebepoškozující :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak já jdu dneska na noční a ráno na injekci Elonva tak jsem moc zvědavá na ten zázrak ach jo taky se stresuju hlavně že tady přednáším ,,,,,,njn. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa tak tfuj tfuj budu moc držet pěsti at ti tam nazrajou pěkně!!!
31. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufyxa hele kdo říká, že se nestresuje a nemá strach tak kecá!!!!!! bojuješ,ale strach máš,lae to bude dobrý, to bti tam ta vajucha uzrajou jak víno!!! :wink:
31. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa a mělas u toho prodlouženou kultivaci nebo ne? a všechny minimálky jsi měla takhle stejně?
31. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo mám hroznej strach ......víš je to jako u tebe je to naposledy o to víc se bojím . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nebude prodloužená kultivace , ne ty minulé byli bez téhle zázračné injekce tak snad to pomůže mimochodem mě ta jedna Elonva stojí 10500kč takže žádná legrace,je to asi hloupé ale stále přemýšlím nad tím když to nevyjde že ty peníze budou jako kdybych je vyhodila do koše ,mohli by za to být krásné vánoce ale takhle se uvažovat nedá já vím :wink:
31. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 moc díky, jo musela, ale myslím si, že to bylo vším tím stresem, v práci, situací a tak, protože jak jsem se zklidnila a byla v lázních tak jsem začala fungovat normálně sama od sebe. A doktor na mě včera koukal a říkal že folíci jsou na každé straně a že se mu to líbí. Navrhnul nám i postup jak bysme do toho po tom Novém roce šli. Přišel mi takovej rozumnej a líbily se mi jeho názory a že jednal na férovku. To co mi v Iscare tvrdili, že nedělaj, tady dělaj.. za co chtějí v Iscare prachy navíc tak tady to máš ještě v ceně... navrhoval možnosti, proč by co udělal jinak a jak...udělal na mě dojem, i když jsem pořád nohama na zemi. No a co ty, vy se teda teď snažíte sami a po Novém roce to chceš rozjet znovu s IVF nebo jak to plánuješ?
31. říj 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mufyxa takhle jsem přemýšlela ze začátku, přišlo mi to strašně peněz a přesně jsem říkala, že když to nevyjde o kolik jich přijdem a kde všude jsme mohli cestovat, ale to nemůžeš takhle řešit. Na rozdíl ode mně máš výhodu, že už detičky máš. My nemáme ani jedno a bez kortikoidů nebo imunoglobulínů a IVF nebo minimálky nebudeme mít žádné a s tím se bohužel nemůžu vnitřně vyrovnat, i když jsem si pořídila už i psa.Taky jsme teď řešili jestli jet v zimě se známejma na hory za 20 000, ale raději těch 20000 dám do dalšího pokusu..... to bude dobrý, uvidíš, co je na té injekci tak zázračného? Jinak jsem se na prodlouženou kultivaci ptala a doktor mi říkal, že jí dělají i u minimálky.
31. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice takže to bude holčička... to je jasný :slight_smile:
31. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Po Novém roce se tu sejdeme.... už jsme se včera domlouvali s doktorem, že to do Vánoc už asi nestihneme... s těma mejma potvorama:(
31. říj 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa jojo vim jakej je to strach, když člověk ví, že je to naposled, ale tak dětulíky máš tak v tom máme fakt výhodu oproti spoustě hočinám tady, i když můj muž nemá žádný dítě a já vím, že by byl nejlepší otec jako je nejlepší muž!!!A ted teda doufám, že bude...člověk si totiž někde vzadu v hlavě musí vytyčit nějakej cíl co bude dělat,když to nevyjde a pak je to o trošišišišišiščku lehčí,ale fakt jen o trochu, chce to nějakou berličku...ale já to vidim jakou mám hrůzu..a strach při každé změně..při prvním těhu jsem vůbec nevěděla o takových nástrahách cos e všechno může stát tak jsem to brala jako jasnou věc - to jsem teda taky byla o 13 let mladší..a ted jsem pokakaná ze všeho..

Je super že máme k dispozici spoustu informací a zároveň je to strašný a horzný, že máme k dispozici tolik informací..chápeš...
Drž se a bojuj!!Budu ti držet palce:slight_smile: vidíš tu těhu vlnu ne? :wink: :wink: té nějaký znamení:slight_smile:
31. říj 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin Já myslim, že jo, že pokud to bude jedno tak to bude paličatá holka(ta,která nechtěla z katetru) :slight_smile:)))))))))))) at si tatínek užije :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin Udělala jsi moc dobře, že jsi šla z Iscare jinam a já taky--přesně tam skoro i za pozdrav chtějí prachy...dobrý den--10 korun :grinning: Je důležitý, že jsi spokojená:slight_smile:
31. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nebo to budou 2 holky, víš co se říká......? když žena čeká holčičku...
31. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no vim,ale to jsem čekala, že se projevuje až třeba kolem 5.měsíce a ne týdne :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak já byla nadšená i z Hulverta a Jaržembovský a to při tom žádnej zázrak neudělali.. a to jsem jim tak věřila, ale jak jsem s ní mluvila naposled, tak jsem věděla, že by to dělali pořád stejně...uvidíme jaký to bude, je to první setkání, ale mluvil hezky a byl sympoš:slight_smile: :grinning: tak nám snad nějaký miminko vykouzlí. No, půjdu si omrknout i to tvoje Cube, to se neboj:slight_smile: ale strašně moc Ti to přeju, že Ti to vyšlo po těch letech.
31. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice třeba holky kradou tu krásu hned :grinning:
31. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice spokojená to já jsem vždycky, když neberu kortikoidy :grinning: ale vím jak jsi myslela, byl to takovej vtípek...
31. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no oni právě jen hezky mluví, jinak je to tam mašinérie, já po tom posledním pokusu jsem hooodně rychle utekla a to mě teda nasrali..
Já doufám, že už to bude všechno dobrý, že když se to chytilo ti pupíci tak už tam zůstanou že?:---))) Jj za konzultaci fakt nic nedáš a máš srovnání názorů Kačí........
Dvě holky joo??? šmarjá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa drzím palecky!!!! ELONVA u me fungovala super tak at i u tebe !!!!!
31. říj 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak ja mam pupinky od zacatku... Všude....
31. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek všude?? :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ja se ted hlavne modlim, aby mi nevyslo vyssi FSH nez letos v lednu, pac pokud vyjde, tak musime okamzite jit do IVF, abych to mela s vlastnima vajickama. pokud vyjde FSH pekne, tak chceme aspon chvili zkouset sami a IUI...pokud bude ovu napravo. zleva jsem nepouzitelna...
31. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kamaradka mi poslala mailem fotku jejich holcicky, je ji ted mesic. ta je tak nadherna, ze jsem se rozbrecela.
31. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 nebuď smutná poklade, však ty jí to jednou oplatíš a vidím to tak maximálně příští rok :wink:
31. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 no to je i paradoxni v tomhle pripade...sedely jsme spolu loni zacatkem prosince na svaraku, pac prijela pracovne do prahy a povidaly si o poceti a ona je takova prdla, vsechno desne resi a tehdy tam schizovala, ze az oni budou chtit, tak to urcite nepujde a mlela o tom dve hodiny a ja ji porad uklidnovala, ze to, ze to nejde nam, tak nemusi pro ne nic znamenat...no a za dva tejdny na to vlitli, mezi vanocnima svatkama to zkouseli celej tejden. a v lednu mi psala, ze to vyslo...a ze je to vlastne moje prace, ze jsem ji vykladala, jak nam to nejde a ze ji to urcite pujde, tak se bala a chtela to zkouset hned. a ono jo. a amalka je na svete a ja se z toho mrtvyho bodu neposunula.
31. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek