• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
@jaka17
@janice_opice no vy jste mě zas dostaly s tím kucháním :grinning: :grinning: ale nezapomeňte, že já jsem vegetariánka, takže já bych nekuchla toho kapra ani kdyby byl plyšovej!!! (stejně jak ten blbej plyšband co tu na mě béká z telky :grinning: :grinning: )
akorát u manžela jsem ochotná udělat vyjímku, protože už nevím jak na něj ....navíc tam jde o pidlání vajíček a né ptáka, takže to mám ještě v rámci vege :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych taky kapra nekuchla i když ho jim:slight_smile:) Ty foe jako Plyšband ve mně probouzí už naprosto stejný násilný sklony jako ten zelenej debil z Alzy :grinning: :grinning: :grinning:
Prej o pidlání vajíček :grinning: tak Velikonoce budou taky za chvíli :grinning:
31. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no ten život je kolikrát hrozná houpačka a nevyzpytatelná sviňucha .......člověk měl vždycky takový ten blok v hlavě a strach, že odkládáme bejby na pozdějc a že co pak když to třeba nepůjde, ale ve zkutečnosti si říkal, že jsme na první pohled zdraví tak co by jako se mohlo stát, no a ono se stalo......ale tak zase díky tobě je Amálka třeba o nějaký ten rok na světě dřív než by byla jinak :slight_smile: a ona zas přinese štěstí tobě na oplátku do nového roku
31. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já co jsem slyšela, tak kuchání kapra je celkově vyšší dívčí a to že se hýbe i když už je bez hlavy!!! to je mazec, takže to bych ho nejprve poblila hrůzou a pak ho dorazila vlastním tělem jak bych na něj upadla při omdlení :grinning: :grinning:
Hej tady ty znělky dělá stejně nějaké zákeřné hovado, protože chce aby jsme se z toho zbláznili!!! :grinning: Jenže nejhorší je, že naše malá to žere a hned na to ukazuje, volá a tančí...takže to ani nemůžu v rámci zachování posledních zbytků rozumu přepnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čoveče já ještě nemám nervy ani na vánoce a ty už vyrukuješ s velikonocema :grinning:
31. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pavlina1976 no žádné jen myšlení, pak přímo očekávám módní foto přehlídku, jak ti to sluší :wink: a nezapomeň hlavně i něco volného přes bříško, aby ti to nevyšlo z módy než porodíš :wink: :slight_smile:
a neboj agitačku nevzdávám, ale zatím je to jak hrách na stěnu házet.......a to já mám zrovna ten hrách tak ráda :grinning:
31. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin To se mi tak bude chtít, s tím bubnem je to čím dál náročnější. Takže v zimě procházka, když budu ve formě, ale jinak je to na páníčkovi :grinning: alespoň dokud bude doma.
@janice_opice - tak jak se držíš? Kdy bude utz? - to samé platí i pro @kamisb :slight_smile:
31. říj 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no žádné jen myšlení, pak přímo očekávám módní foto přehlídku, jak ti to sluší :wink: a nezapomeň hlavně i něco volného přes bříško, aby ti to nevyšlo z módy než porodíš :wink: :slight_smile:
a neboj agitačku nevzdávám, ale zatím je to jak hrách na stěnu házet.......a to já mám zrovna ten hrách tak ráda :grinning:
31. říj 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj, mě je dneska docela dobře, až na nevolnost v kauflandu, pěkně jsem se zamotala ale asi to bylo tím, že jsem delší dobu nic nepila ...musím se naučit sebou to pítí vozit.

ULZ ještě nevím, až podle výsledku krve ..ale předpoklad kolem 21.11. ...to bude doba :(

kdy že jdeš na ten 3D ULZ ?
31. říj 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je hrozná doba - ale musíš vydržet :slight_smile: Já byla na prvním utz až po osmi nedělích. Myslela jsem, že mi doslova mrdne. Jinak taky vozím pití a nějaký sladký hlavně (ochucená minerálka třeba). Tlak mám pořád nízkej a je mi skoro denně šoufl někde venku, spraví to většinou kafe. Byla jsem včera na 3D, ale mimčo má pořád nohy křížem a mezi nima pupečník, takže pohlaví zase nevim :grinning: Dám vám sem fotku, jestli to nebude vadit?! Nebo mrkni k nám do únorovek, tam jsem ji teď dávala :wink:
31. říj 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - to je teda uličník :slight_smile:

já mám taky nízký tlak, takže motání hlavy je už denní chléb, ale od včerejška jsem už snížila na půlku ten prednison a asi to je lepší o něco.

No nic holky jdu spinkat,, ráno budu vstávat v 7h a pojedu pak ňák do tý Prahy na krev, snad bude vše ok a třeba to stihnout za zítřek ...jinak hold budu muset vydržet do soboty :(
dobrou noc
31. říj 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Přesně, bez kafíčka ani ránu :slight_smile: Opatruj se a hlavně vše v klidu, bude to v pořádku! :slight_smile: dobrou
31. říj 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak zítra čekáme nějaké krásné HCG číslo, přece nás nebudou napínat až do soboty a co pak teprve tebe :grinning: :grinning:
31. říj 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no moje kávička je něco napůl s mlíkem a to můžu jen když se mi hlava nemotá jinak to mám pak ještě horší :(

mě vždycky po kávě bylo ještě hůř :(

doufám, že to bude ok, ale to víš ...strac prostě bude ...ale děkuji
31. říj 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - děkuji, ale pokud nestihnu svoz tak asi budu mít smůlu ...no nic dobrou noc ...

už vidím jak v noci zase hodinu koukám do stropu :( a manžel vedle chrápe a funí a o to hůř se pak znovu usíná :(
31. říj 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Moc děkuji... a držím palce k nakažení těhu bacilem :wink:
1. lis 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani to uvidíme, já to u sebe vidím spíš na jedno, když jsem ten minulý týden krvácela - tak si začínám myslet že to jedno odešlo a druhé se drží... ale asi bude "odolné" protože jsem si fakt nemyslela že to klaplo, tak jsem v něděli provedla mega úklid baráku, pak jsem si v garáži přenášela 3 pytle granulí po 15ti kilech pro psy.... tak to kdyby nebylo mimčo odolný, už se dávno pustilo asi :grinning:
1. lis 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 určitě podám zprávy... já tedy myslím že jen jedno - teď jsem to psala i Janině... no uvidíme, za dva týdny jsem objednaná na ultrazvuk, tak tam by to mohlo být vidět jestli jedno nebo dvě.
Jinak teda jako příznaky vůbec žádný, kdybych to něměla potvrzený z krve, tak tomu ani nevěřím... já ani nevím jestli je to dobře nebo špatně že příznaky nejsou :sweat_smile:
1. lis 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janí - tak jsem se předtím dívala blbe - srdíčka mi potvrdili az 8+3 !!!! :slight_smile: tak se vůbec neboj ju? :grinning:
1. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, jo to znám...kolegyně porodila dvojčátka, nádherný přes 2,5 kg a taky jsem u facebooku brečela jak želva.....neboj i my se dočkáme :wink:
1. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Ahojky,tak co jakpak je...promiň chtěla jsem likenout odpoveď od Janči všude? Jsem se nasmála... :wink:
1. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, někteří doktoři jsou fakt vylízaný...neskutečný....nenech si zkazit těhulkování takovým debilem.....Moc Ti to miminko přeju... :wink:
1. lis 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mame se fajn, prckové rostou, čeká nas velký screening tak snad mají všechno co mají mít ... :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BRYYY ranko budouci tehule a tehule soucasne :slight_smile:))
1. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh ahoj te ten drobek pekne napina pekne s tebou mava ;) ale neboj to bude celej zivot.:slight_smile:
1. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ahoooojj..jj dekujuu dneska uz je mi fajn a kaslu na blba.dulezity jsou pro me miminka nebo miminko co mam pod srdickem a vim,ze to bude dobry kdyz uz po tolika letech se vubec zadarilo.doufam,ze ve stredu budou lepsi zpravicky v mem CAR.
1. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hezke ráno tak poslední den bez embrousku zítra si pro ne jedem
@janice_opice ahoj'tak jak dneska?doufám,že je lip a nic se neděje po tom kuchani kapra :grinning: :grinning: Ja pak odpadla spát.
@janinafox zdravím a doufám, že budete v pořádku.
1. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek dekuju neboj nevzdam to zatim neni ani co vzdavat :slight_smile:)))
1. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox Jani ja akorat od zacatku prsa jako priznak.jinak vubec nic.az posledni 3 dny zaludek jako kocovinka,ale nic strasnyho a akorat vcera to vece4 jednou slo.Ale ja treba krom prsou tenkrat nemela ani v 1.tehu zadny priznaky.takze priznakama se fakt netrap. :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ahooj jj vse dobry ani s3 mi o tom kuchani nezdalo. :slight_smile: ted se akora5 cpu kolackama s makem to budu fakt jak hroch.
1. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Moc děkuji :wink: Přeji hodně štěstí na zítra, ať se miminkům v bříšku líbí :slight_smile:

@janice_opice je teda fakt že když mi včera večer manža pustil do obýváku hafana - 30ti kilová šmudlinka - a ta se přitulila, hlavu ke mě na hrudník, tak jsem ji teda odstrkovala aby si hlavinu položila vedle, to je fakt, ale nějak jsem si to ani nedala do souvislosti s příznakama... ty jsi prsa cítila i jakoby během dne nebo jen při nějakým "tlaku"?
1. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek