• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice cauky..........................teeeeeda, co to ctu????Jani moc moc drzim palce, tfuj, tfuj, tfuj...............at vse dobre dopadne!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 dobre ranko,drzim ti na zitra pesticky.. :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani bylo ti dalsi den po hysterce nebo u tebe po te biopsii dobre?? Ja totiz zjistila ze 7.11 jdu na hysterku a 8.11 mame listky na Deti raje.. tak doufam ze mi bude dobre..
1. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox no kdyz nemam podprsenku tak porad.kdyz si ji nevezmu na noc a rano vstanu tak to je sileny.ale nosim ted ty sportovni podprdy I na spani a je to lepsi.nektery den je to lepsi a nektery horsi.a taky mam vystouply a nabehly zily na prsou a hrudniku.
1. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ahoj Peto ano bylo.ten den jsem se vyspala a hodne pila a druhej den to bylo OK.ale ja vsechno snasim dobre nejak :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha, tak to zatím neznám... no uvidíme, co se na mě ještě chystá :grinning:
1. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca1978 Ahoojj tyyyy jo ty uz za chviili rodiiisss!!!!!!!Nejkrasnejsi darek pid stromecek!!!!!jupiii!!!!No vypada to,ze se nam konecne zadarilo.Cekam na prvni UTZ.snad bude vse OK!!!.
1. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox jak rikam mne to nastupuje postupne ;))))
1. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak super.. :slight_smile: a jakpak ti dnes je??Co kluci??? Ja jdu dneska ke kadernikovi tak se tesim...
1. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je skvela zprava, mam z tebe velikou radost.........jojo, ja uz to mam za par :wink: uz se moc tesime...........................a kdy jdes na UZ?to je bomba, to budes mit taky krasnej vanocni darecek :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox ahoj, no urcite je dobre, ze zadny priznaky nemas, aspon si to muzes uzit...teda snad, jsou to nervy:slight_smile:) ale je to urco lepsi nez bejt poblion, nemoct nic snist a mit naky bolesti zad nebo bricha, prsou...urcite je to bezva:slight_smile:
1. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@petulak1988 Dneks aje mi dobře jen mám žaludek jak na vodě tak jsem zvědavá cos e z toho vyklube...Ted se jdu ospršit a slepit si šuplík a pak udělat debordelizaci ke Kubovi do pokoje. Manža rekontruuje kuchyn a Kuba je ve škole, takže klid. Po O se tu staví tchýně s tchánem, maj cestu kolem, tak teda do toho bordelu tady, všude vystěhovaný věci z kuchyně a prach z bourání a škrábání a vrtání,lae musí to přežít...To víš asi mám syndrom hnízdění.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj, jojo to máš pravdu... ale třeba to ještě přijde a pak si budu vyčítat že jsem se kdy pozastavovala nad tím že nemám žádný příznaky :grinning: :grinning: :grinning: Teda je ale fakt že jeden velkej příznak mám - "domácí péči"... včera mi manžel uvařil véču (nudličky z hovězího masa v omáčce s rýží - mňamka), dostala jsem "vynadáno" že jsem vyklidila myčku že prý je to moc ohýbání.... :grinning: :grinning: ale jako holky to si nestěžuju to se prachsprostě chlubím :grinning:
1. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@renca1978 Na UZ jdu ve středu v 9.00 tak doufám, že to bude OK...a snad si to začnu konečně pořádně užívat.... :slight_smile: dle mých výpočtů bych měla být v půlce prosínci ukončený 12 tt tak to bude teprve dárek k V8nocům,jelsti bude vše OK: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak pak napiš hlavně jak po porodu, ale já se ti ozvu jak jsme dopadli na UTZ:slight_smile:) dííkkyy
1. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox :grinning: :grinning: :grinning: uzij si to, po porodu se uz nikdy nezastavis! :grinning:
1. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to jsem čuměla volala jsem na ČSSZ abych se zeptala jak to budu mít s mateřskou, když vlastně nemám pracovní poměr,který mi skončil k 30.9.. čekala jsem všechno, ale to, že mi tam tak výborně poradí a pomůžou to jsem fakt nečekala:slight_smile:)))) normálně zázrak!!!paní byla strašně miláááááááááááááááá
1. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox To je fakt, po porodu to bude mazec - i když já byla s Kubíkem sama a on byl hodné miminko to musím říct....asi tím jak byl obrovskej :grinning: :grinning: :grinning: no akorát ted si to vynahrazuje ... :grinning:
1. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 :grinning: to máš pravdu... to už bude jeden velký kolotoč - ale zas to bude krásný aspoň teď si to myslím :grinning:

@janice_opice no vidíš, i zázraky se dějou :slight_smile: heleď my třeba máme milý paní na finančáku :grinning: manža nevěděl jak vyplnit všechno ohledně daní z nemovitostí a tak, byl z toho trochu jelen, tak koupil čokoládu, mimo úřední dny zašel na finančák a paní mu ty lejstra ještě vyplnila :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím, holky, tak jsem po první kontrole. Miminko je zatím jedno. A bylo vidět i pidi srdíčko :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Moc na Tebe myslím.....já nevim proč nějak jsem věřila, že se Ti zadaří... :wink: Určitě bude vše dobré.A Ty tam máš dvě? :sunglasses:
1. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek určitě bude vše v pořádku...A to se dopředu nikdy neví, jestli budou jednovaječný nebo dvojvaječný,viď?
Až při porodu...?
1. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl někdy to je vidět, ze mají přepážku a každy svůj vak - takže ja to vím od zacatku :slight_smile: někdy se to ale pry fakt nepozná :slight_smile: anebo utz nebo plodovka ukáže různá pohlaví..tak tam je to taky jistota :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha a už jsem objednaná i k doktorovi:slight_smile:))))))))))))))) myslim jako k novýmu gyndaři:slight_smile:)
1. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak to gratulace!!!!! to jsina tom líp než já!! :wink:
1. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 gratulujuuuuu !!!!!! A ktery jsi tyden?
1. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle UTZ 6. týden
1. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl holka dávali my dvě,ale vůbec netuším,jak to všechno dopadne....byla jsem na pohotovosti ve středu večer kvůli klřečím a tam mi doktor debil nasadil brouka do hlavy...se 120 let straym UTz a řekl mi, že to neodpovídá stáří a blabla a že nevidí,jelsti je tam jedno nebo dvě..tak jsem z toho byla špatná,ale ted už je to OK a srovnala jsem se a věřím, že V Cube na UTZ to bude OK
1. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak to my jsme s miminkem nějak pozadu:(((( ach jo
1. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice klid, samozřejmě v centrech mají lepší utz, takže si to zvětší, jak potřebují
1. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janí !!!! Proc porad beres v potaz toho idiota s pravěkým utz ???? Dojdi si někam na moderní přístroj st te prohlédnou nebo te trefí a me uz taky!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek