• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@tygrisek09 každopádně gratuluju k srdíčku.)))
1. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek No to bych nerada, radši sem do toho UTZ nebudu chodit, nechci tady zbytečně depkovat...tak pa
1. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já se ozvu až jak dopadne UTZ nechci tady depkovat... @jaka17 tobě držím palce na ET a ve středu se přijdu podívat jak se držíš...
1. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele, klid, stejně to nevydržíš :grinning:
1. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jasny, dej vedet, budu se moc tesim na samy dobry zpravy...............Ja rodim uz 18.11 planovanou sekci, mam gestacni diabetes, a vubec se mi nerozestoupila panev...............malou bych asi nedokazala vytlacit, mam uzky boky :unamused: ale porad jeste doufam, ze by to mohlo jit spont...............ted se to rozsekne 5.11 v poradne................tak jsem zvedava...................Ale povim ti, ty konce tehu uz nic moc...............ke vsemu mam od 6 mesice gastroesofagealni reflux..................takze kdyz mne ty krece chytnou, tak to je neco prisernyho.............tak silene to boli, ze se nemuzu ani hnout.............tak stejne uz toho moc naspat nejde, mam obrovsky bricho, ale stejne si toho tehotenstvi moc vazim a jsem za nej velice rada................... :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju moc a vážně buď v klidu, také si to musela hodně zvětšit, aby viděla. Natož na nějakém prahistorickém utz.
1. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek aha, tak to je dobrý,,,, :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ježíší....co to je zas za doktory.... to je masakr,hlavně se nestresuj......a hlaď si bříško... :sunglasses:
1. lis 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janiiiiii ja to nemyslela přece zle... Prominnnnn....
1. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Velká gratulace k srdíčku :grinning:
1. lis 2013 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, přestaň zlobit :wink: , budeš mít srdíčko jako zvon, je vše v pořádku uvidíš! Moc na tebe myslím moc :grinning:
1. lis 2013 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas, kdy budeš vědět ty hodnoty? Moc držím palce všechny, ať se můžete snažit přirozeně :grinning: . Co si budem povídat je to o něco větší zábava než IVF :grinning:
1. lis 2013 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 Ahoj Jani, tak zítra ať k tobě jdou ty nejlepší mimina!!!!! Budu žmoulat palce jak divá :grinning:
1. lis 2013 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj, tak co? Už víme hodnotu? :grinning: . Jsme větší nedočkavci než ty viď :grinning:
1. lis 2013 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo taky jsem tu na kukandu jestli už něco víme :wink:
1. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj Jaňurek, neblázni co bys dělala s toliko volným časem nechodit sem za náma :grinning: ještě bys manžílkovi tam zavazela v kuchyni, když ti ji tak pěkně rekonstruuje a nepsala jsi něco i koupelně? že vy to tam těm miminkům chcete udělat nějaké hezké barevné aby se jim v novém bytečku líbilo :wink: a co vůbec manža a ledviny už je mu líp?
1. lis 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko :grinning: taky na kukandu co :wink: . Já vařím guláš, abych měla na zítra hotovo, neb večer jdeme asi pařit....Sice se mi vůbec nechce, ale to většinou bývá nejlepší :wink: . Já mám z těch holek takovou radost, úplně mě to zase nabilo energií do toho posledního pokusu jít :grinning: , já se snad i těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky tak ráno v 7 hodin mi píchli elonvu a od zítra budu brát 3 krát denně clostík ve středu na kontrolu jak to vypadá to budu napnutá jako struna a odsátí valušek pokud nějaká budou a pevně věřím že jo mi vychází asi tak na 12-14 .11 podle velikostí folíčků ale tak nějak to bude jsem hrozně nervozní to budou ted hrozně dlouhé 2 týdny a pokud bude transfer tak ty další dva týdny už asi nepřežiju ,zeptám se zda mi nedají narkozu na celé to období :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renca1978 jé moc blahopřeju tomu říkám dárek pod stromeček zkusím napsat ježíškovi třeba mi také nějaké miminko donese a nebo alespon pozitivní testík to by mi pro začátek stačilo........porod 18.11 tj super já mám zrovna narozeniny ... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 držím moc palečky zítra je tvůj velký den ........ :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
1. lis 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa ahoj, moc dekuju :slight_smile: ta cesta k miminku trvala nekolik let, jsme stastni, ze se to podarilo........... :slight_smile: Moc ti preju, at najdes na testiku // a mas taky ten nejkrasnejsi darek pro celou rodinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hodne stesti!!!
1. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj:slight_smile: no teoreticky bych asi mohla zavolat do caru, jestli uz to maji. ale radsi si to poslechnu i s konzultaci ve stredu odpoledne:slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Ahoj, no vidíš to ses nemohla dočkat a už je to tady :grinning: . Tak ať hezky folíci rostou!!!! A pak už se povezeš na té krásné vlně //, co tu holky začaly :grinning:
1. lis 2013 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoooooj, vidím tady známe tváře :grinning: Jdu se přidat. Stimulka mi vychází na konec listopadu :sunglasses:
1. lis 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v tabulce jsem se aktualizovala (dříve lussi, kdybyste mě nepoznali podle ksichtíku na fotce) :grinning:
1. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to je jasný, taky bych si to raději poslechla na konzultaci....Já jdu na konzultaci den po tobě, určitě mi taky všechny tyhle testy budou dělat :confused: Jsem zvědavá :wink:
1. lis 2013 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ciao bejby:slight_smile: tak to zacnem spolu, pokud mi vyjde vyssi FSH nez minule. coz samozrejme nechci...ale kdyz jo, tak mi ms vychazi cca 24.listopadu. jak to mas ty?
1. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mě to taky vychází kolem 20tého :grinning: :wink: Tak to by bylo super :grinning:
1. lis 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost akorat my se s dovolenim este mezitim pokusime doma :grinning: :grinning: :grinning: ale ve stredu na UTZ se ukaze, esli to bude mit smysl, pac ovu musi bejt vpravo. vlevo jsem nepouzitelna.
1. lis 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh takže jen v teplíčku za pecí? A kdo bude venčit Lefťáka:slight_smile: Dneska mi asi hrábne...
1. lis 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek