• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@baby1984 je to zázrak co :slight_smile:) taky to nechápu takovej shluk buněk a na konci miminko - koukni na tohle:slight_smile:
http://your-embryo.blogspot.cz/
25. črc 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidísek já mám zatím kortryhel. Co to přesně za chilli a čaj je? Seženu to normálka v lékárně? Určitě bych to zkusila. Dvojčátkum se prostě musí zadařit....

Holky moc děkuju za podporu. Budu vám taky držet palce.
25. črc 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš to je tak krásný,že to nejde ani pochopit
25. črc 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ahoj:slight_smile: a vidis na sobe ucinky toho kontryhele? ja ho nasadila po neuspesnym ketu, asi hned 2DC, piju ho 2x denne 1 polivkovou lzici a hned prvni ms byla o dost snesitelnejsi - mivam velky bolesti. tak to beru dal a uvidim, prej se to musi cca tri mesice pit. ted jsem v druhym cyklu 8DC, takze uvidim, jak pak bude ms probihat.
25. črc 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka caj originál tady- jinde to neni on...

http://www.belidis.cz

Něco o tom caji :

http://www.rozmaryn.dobris.net/Fotografie/Soubory/b%C3%A1ba%20kamenick%C3%A1.pdf

A chilli tady - je na prokrveni sliznice a cirkulaci krve :slight_smile:

http://www.prirodnilekarna.cz/eshop-kajensky-pepr.html
25. črc 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 moc gratuluju :sweat_smile: Morula je krásný embryjko a pokud jsi byla na OPU tak je to teď naprosto v pořádku. myslím,že v této fázi už ty buňky přestávají počítat,protože jich začíná být hodně. :slight_smile: Do bazénu určitě nelez. Po transferu se nemá vůbec koupat jen sprchovat.Teda alespoň mě to vždy doporučovali. Tak hezky hlaď bříško a věř mu. :wink:
25. črc 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mám názor na fotky stejný jako ty. V Gennetu jsem je dostávala takový namalovaný a teď z Brna mám fotku hatchující blastocysty a navíc jsem věděla,že to je kluk. Ani jsem se na to doma neodvažovala podívat a nakonec se stejně nechytl. Na mě už je tohle hodně morbidní.Ale asi je to tím,že už to není poprvé. :slight_smile:
25. črc 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho díky za info,taky sme se ted o tom bavili,že se vybodnu na koupání ve vaně a jen hodím spršku :grinning:
25. črc 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 když je nejhůř tak na sebe používám rozprašovač na kytky,ten krásně osvěží :grinning:
25. črc 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janice_opice Trosku jsem pri tve zprave vytrestila oci..ja se tady bojim takove veci, a ty mas za sebou tohle :frowning2: . Dneska jsem spatne spala, vubec, posledni dobou spatne spim. Cyklus by mi mel zacit 28.7.takze se to uz blizi... :confused: :astonished:
26. črc 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano:slight_smile:
26. črc 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

pozvala mě sem hhani, jsem tu správně, chodí sem? Ahoj sasanko :slight_smile:
26. črc 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 cusky, jasne:slight_smile: vitej:slight_smile: prvni ivf? nebo co te ceka a co mas za sebou?:slight_smile:
26. črc 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, no to jsem moc ráda, že jsem správně :slight_smile: Na tom původním blogu jsem už neměla co dělat, řeší se tam samé dovolené, bratříčkování, ale proč ta stránka vznikla - nikoliv...Škoda :unamused:

Teda, to je pamatovák, jasný...
U nás luxusní spermio, manžel je prý nadsamec emoticon . Já PRL také ukázkové, jsme oba naprosto v pořádku. Jen ultrazvuk potvrdil, že se mi netvoří vajíčko emoticon ,
V pátek budou testy imunologie a rovnou nasazuji 2DC (pátek) Clostilbegyt. Pak 10-12 DC opět UTZ, zda prášky zabraly a už mám utvořené vajíčko...
26. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, no to jsem moc ráda, že jsem správně :slight_smile: Na tom původním blogu jsem už neměla co dělat, řeší se tam samé dovolené, bratříčkování, ale proč ta stránka vznikla - nikoliv...Škoda :unamused:

Teda, to je pamatovák, jasný...
U nás luxusní spermio, manžel je prý nadsamec :slight_smile: . Já PRL také ukázkové, jsme oba naprosto v pořádku. Jen ultrazvuk potvrdil, že se mi netvoří vajíčko :confounded: ,
V pátek budou testy imunologie a rovnou nasazuji 2DC (pátek) Clostilbegyt. Pak 10-12 DC opět UTZ, zda prášky zabraly a už mám utvořené vajíčko...
26. črc 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 proste neovulujes:/ ale clostik hodne pomaha, to by bylo super, kdybys otehotnela prirozene jen s touhle podporou:slight_smile: co je RRL?
26. črc 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033

Tak tak, ačkoliv minulý ultrazvuk jsem vajíčko měla, bylo to tedy loni...Takže, asi také, jak se mému tělu chce :confused:
Dnes ráno první Clostik, beru ho 2xdenně. Prosím Tě, něco mi není jasné. Jedu 5.8. na ultrazvuk, aby zjistili, zda se mi vajíčko utvořilo, chápu, že se tedy v tom lepším případě budeme pokoušet přírodně...
ALE...když se to přírodně nepovede teď, když beru prášky a pozvou si mě opět na ultrazvuk a znovu tam vajíčko nebude, tak co? Opět mi nasadí Clostik? To by znamenalo, že jsem tedy ještě 3 měsíce jalová...
PRL - profily...
A co Ty? Jak postupuješ?
26. črc 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ja bych rekla, ze na clostik reaguje kazda. ale osobne s tim zkusenost nemam. zkus si v mezicase najit nejakou diskusi o clostiku. ono je to taky jak rikas, nemusis ovulovat kazdej cyklus. jak dĺouho te pozorovali? a merila jsi BT?
26. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 vítej. Takže zatím IVF neplánujete? Snažíte se doma podle ovulace?
26. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jinak ja mam za sebou neuspesne IVF - transfer dvou embryii a pak jeste KET, zbylo jen jedno, taky nic:/
26. črc 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, děkuji za uvítání :slight_smile: Snažíme se už přes 5 let, marně...IVF nám bylo doporučeno mým gynekologem a je pravda, že jsem se mu opravdu nebránila.
Zatím jsme ve fázi zkoumání, proč to nejde...Dnes bychom měli vědět, co imunologie... :slight_smile:
26. črc 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To asi ano, také mi říkali, že to tak je...Ačkoliv...Také nemusím, ale nebudu malovat čerta na zeď...Mě jde spíš o to, co pak...Pokud se to teď nepovede přírodně...Pak už v sobě mít Clostik nebudu a co když nebudí OVU zase mít...
BT jsem také měřila - nic...pořád kolem 36,6... :unamused:
26. črc 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Juj, tak to je mi líto...Takže budeš muset na další odběr?
26. črc 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 je dobre, ze se nejdriv snazite najit pricinu. nektery cary to nedelaji a jdou do ivf hned, udelat vsechna vystreni vsem je dost drahy a nekomu se proste 1.ivf hned povede a tak se vubec nemusi zkoumat, co bylo pricinou, ze to prirozene neslo. ale samozrejme je mnohem lepsi vedet to dopredu. u nas teda na co se sahne, tak je v prdeli. jsem neplodna snad z kazdyho aspektu, hnus:slight_smile:
26. črc 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ne, my uz nic nemame, proste dva transfery uz mam za sebou a nic. mela jsem malo vajicek, ale zas asi kvalitnich, pac ze 4 vajicek byla 4 embrya. dve sly ke mne po dvou dnech, na prodlouzeny kultivaci pak to jedno vzdalo a jedno jsme zamrazili a ani jeho transfer nevysel. takze v zari/rijnu druhy ivf, nebo laparka, este nevim. taky znova musim na imuno, pac mi neco nasli a este cekame na vysledky genetiky.
26. črc 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Kristova noha, to, co čtu...Sasanko, to je mi hrozně moc líto...Co s Vámi tedy plánují dále? Ty chodíš přímo k Řežábkovi?
@monyna83 hm, tak mas asi fakt anovulaci. ale pokud je to jedinej problem, tak ivf to vyresi a pravdepodobne hned napoprve:slight_smile:
@monyna83 nooo, to vis, takovy trosky se tu schazej :grinning: :grinning: :grinning: zdaleka toho nemam za sebou tolik, jako nektery holky tady. holt nekdo ma stesti a nekdo ne:slight_smile: u rezabka jsem byla jednou, ten mi prave rozmlouval laparku, jinak nejradeji chodim k jirsovy. ty jsi taky u apo?
26. črc 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ty jsi z bolky?:slight_smile:
26. črc 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek