• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@coralin proc ti dneska hrabne?
1. lis 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak alespoň, že z pravá, kámoška má jen jeden vaječník a má dvě nádherný dětičky. A taky si myslela jakej to bude problém. To se povede. Ta čekací doba do jara bude asi dost hustá. Dneska mám nějaký děsný stavy.. :frowning2: Co je FSH? Endoška?
1. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nevim, nechci tam volat, radsi si ten vysledek chci poslechnout od nejlepsi doktorky pod sluncem a osobne...ve stredu odpoledne. endoska tam byla no, prirostlej vajecnik diky ni k brisni stene, takze se asi endo vrati..ale nevim esli na stejnym miste nebo kde...a je mi to jedno, pac to stejne neovlivnim. skoda si tim delat hlavu.
1. lis 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já nevím holka... ale začalo to už v noci, asi se blíží mrcha nebo co... hrozně jsem přemýšlela, že bych to tu nejraději zabalila, koupila si letenku na druhou stranu světa a odjela někam do pralesa nebo na Haity.... a dneska to se mnou mlátí ode zdi ke zdi a jsem děsně ukňučená. Nesnáším to...a hlavně odjezdem nic nevyřeším... asi před tím vším utíkám nebo co.. vnitřně
1. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak ja te potesim, se rika, ze potesi nestesti druhyho:slight_smile:)) vcera jsme dali auto do servisu a dneska pro nej jedem - vymena spojky za 16tisic. a to porad cekam az prijde pokuta za stani na zakazu stani a za manipulaci s autem - stali jsme pred dvema tydny omylem (ani jeden jsme nikde zadnou znacku nevideli) pred domem kdyz cistili kanalizaci. takze to budou dve pokuty najednou. jedna od fizlu do dvou litru a druha nakej pausal za to, ze nam auto odtahli a zas vratili zpatky.
1. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 škoda si dělat hlavu s tím vším, když to žádná neovlivníme. Já jsem teď na 59% a sami se mi asi nesnížej:( nechci to řešit a přitom to stejně nějak řeším. Potřebovala bych asi vyměnit hlavu
1. lis 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak kde jsi holka???Tesim se na tvoje cisilko :slight_smile:
@coralin no tak tomu rozumim. ja jak vim, ze prijdu o praci, tak ted premejlsim o dvou vecech: ze zacnu podnikat, v uplne jinym oboru, proste nenavidim bejt zamestnanec. a pak o tom, ze se sbalime a pojedem zit nekam jinam na nakou dobu. vyhovovalo by mi svedsko.
@sasanka033 to je teda pěkný... to je skoro jak jedno IVF. Je to děs, co? Ale radost z toho, holka, nemám, co se Vám stalo.
1. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jo a jinak ja to nevim, zda mi ta prava strana funguje.. je to jen dohad, kdyz je pravej vejcovod pruchodnej a vajecnik odrizli...
1. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no k posrani, ale tak to je dan za to, ze jsem koupila ojety auto. mame ho skoro dva roky a tohle je prvni prusvih s nim.
1. lis 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a jo! @petulak1988 ma recht. kde jsi s tim hausnumerem?:slight_smile:
1. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tam má muž známý, vždycky přijedou, Peťova máma nám domlouvá společný setkání a ještě nás ani nepozvali... taky bych se tam jela mrknout. Já byla nějakou dobu v Anglii, je sice nákladná, ale klidně bych tam zase nějakou dobu byla, ale můj mužíček se odtud nehne. To máš dobrý, že máš představu.. o tom podnikání
1. lis 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to by měli vědět oni, ne? Proč Ti to proboha neřekli???
1. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to bude dobrý.... ale je to pech takhle před Vánocema a ještě při těhle vydáních, ale je fajn, že jsi se rozhodla, že to budete teď zkoušet sami a s IUI. My budeme jen čekat a odpočívat.... nevím jestli už jít teď do té léčby, aby to nekleslo moc brzo, a pak nevím jestli to bude klesat, nebo počkat až po Novém roce. Nějak vnitřně to necítím..
1. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak ja jsem byla ve stockholmu loni na par dni pracovne a strasne se mi tam libilo. v londyne jsem par mesicu zila a nejradsi bych se tam vratila, ale prave jak rikas, je tam desne draho. no muj partner by se odsud asi taky nehnul, ale ja jsem to tema vubec nenacala, je mozny, ze by se nechal ukecat. i kdyz je desna konzerva:slight_smile:
hele predstavu si zatim vytvarim, tuhle me nekdo desne nainspiroval a mne to ted neda spat...ale ja to budu resit az o tu praci fakt prijdu, nebo se to bude blizit, do ty doby treba otehotnim a stejne to dam k ledu.
1. lis 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kontoluji to tu a holka nikde :frowning2: dneska jsem mela relax den.. kadernik, nalakovani nehtiku pruhlednym lakem, koupila jsem si novou rasenku a lesk na rty..takovy maly radustky… :slight_smile: a na pristi tyden jsem si pro jistotu koupila vlouzky a intim ubrousky
1. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin kaci, ted to nechapu, co vnitrne necitis?
no nikdo ti nerekne, jestli ta prave strana nefungovala kvuli tomu, ze byl vajecnik prirostlej, takze ani nemuzou rict, zda to ted fungovat bude.
1. lis 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 slusna dvojkombinace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin zkouset sami to budeme jen pokud to FSH vyjde snesitelne. pokud ne, musime okamzite zacit stimulovat na dalsi IVF, aby to bylo jeste z mych vajicek...
1. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jaka dvojkombinace,,??
1. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to mam koupene na ten zakrok..
1. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no jako na dnesek samy damickovy vecicky a radosti a na pristi tejden bozeny :grinning:
1. lis 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no nic neudelam po te hysteroskopii budou potreba tak jsem vse zaridila dnes..i nocni kosilku :slight_smile:
1. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jo to jo, jen mi to prislo desne vtipny:slight_smile:
1. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to bylo nejlepší viď, to těhotnění :slight_smile: a mít alespoň na chvíli klid a ten vlastní job si můžeš rozjet třeba při tom. A chceš to rozebírat? Tu inspiraci?
1. lis 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin neeeee, este mi to nekdo vyfoukne :grinning: no to vis, ze bych nejradsi miminko. podnikani pocka, miminko a FSH ne:slight_smile:
1. lis 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Necítím, vnitřně tu léčbu těma injekcemi imunoglobulínů a raději bych šla do těch kapaček... a když vynechám dnešní den, tak je mi nejlíp bez léků...
1. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to je jasný:slight_smile: nápady se musej uchovávat.... já se byla mazlit..... muž mě choval, ležela jsem na sedačce s hlavou u něj v klíně a Duffinka mi olizovala nos:slight_smile:jdeme teď soutěžit, tak pak písnu
1. lis 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin jasny...kaci mizim, jedu pro to auto:/
1. lis 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek