• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

18. srpna 2017 
@coralin Ahoj Kačí, to je dobře, že tě mužíček chová, když máš takovej blbej den :unamused: . To se spraví uvidíš :wink: . Jedete na výstavu s Dufinkou? My jedeme s kočkama, teda koncem listopadu, po dovče :grinning: . Ale Chester dostal rýmu, tak zatím bojujeme bez antibiotik asi nastydnul no holoušek můj zlatej :grinning: . Briťák potřebuje poslední Cac a bude šampion, pak už trápit nebudu....Nesnáší výstavy :confused:
1. lis 2013 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj pavli, taky mi tu holky dodávají naději, že to může vyjít...vy si hezky podovolenkujte a na nový rok hurá do toho....no a jak se říká, když se ti někam nechce, tak se ti nebude chtít odtamtud...takový pařbičky se nejlíp vyvedou...my se taky někam naposled chystáme jen tak piánko a pak ráno hurá pro VIP embryo..teda nevím, jak to vyberou, ale doufám, že dobře...
@malaradost vítej a do začátku hodně štěstí...
@coralin zajdi si zítra na psí výstavu do Letňan, to tě rozptýlí...koupíte něco Duffince... :grinning: :grinning:
@sasanka033 já věřím, že by se to mohlo povést ted´a budete mít po stresech, člověk nikdy neví...
@mufyxa díky a tobě taky, a´t rostou
@kamish holka, tak co, taky nás snAD NEBOJKOTUJEŠ...
1. lis 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 júú už zítra.. tak to se kouknu, díky za infošku. Pustila jsem se do angličtiny :frowning2:
1. lis 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Já jsem o ní uvažovala ze začátku, když jsme si jí pořídili, ale pak jsem viděla to startovný, tak se mi protočily panenky a mezi tím jsem na to zapomněla. Hlídala jsem termín na Štiříně, že bychom jí nechali udělat alespoň bonitaci a omrkli to jak to chodí. Jenže nám pořád ještě hárá tak to na výstavu v Letňanech s Duffy nebude, ale můžu tam jet sama a omrknout to. Tak se potkáme až přijedete s kočičkama? :slight_smile: Máme to do Letňan kousek:slight_smile:
1. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ježiš, teď jsem to tam viděla.. jůůůů, hrozný dneska...
1. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin No to by bylo fajn, v Praze budou výstavy kočiček až příští rok, do konce roku tam všechny výstavy zrušili, prý malý zájem chovatelů....Tak až pojedeme příští rok, tak ti písnu kdy a kde a přijdete se podívat :slight_smile: . To už budeme obě určitě s břichama :grinning:
1. lis 2013 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin na výstavě je to fajn i bez psa, mají tam slevy na všechno a já jsem tam vždycky kupovala i žrádlo, pelechy a tak...Já už mám výstavní kariéru za sebou, s minulou čubinkou jsme to dotáhly na Interšampionku, ale ta už je v psím nebíčku a člověk jako všude zjistí, že je to o známostech a už se mu do toho podruhý nechce, stojí to plno peněz a stejně to vlastně ničemu nepomůže, štěnata jsou stejně drahý...
@pavlina1976 no ale vidět s pupkama se můžeme, holky, jen aby už to bylo...
1. lis 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 drahý je to děsně.. to startovný mě fakt zaskočilo, to je jak jedna dovča..
jste, ale holky šikovný.. nějaké triky nám poradíš? Já si hlavně myslím, že nám jí stejně neuznají chovnou, protože má znaky, které by neměla mít i když je s PP. Ale milujeme jí i tak. I když na výstavy je to možná jedno jestli je uznaná nebo ne? nebo nevíš jak to vlastně je?
1. lis 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Tak to mě pousmálo.... příští rok... i když je to vlastně už za chviličku.. to je jasný, budeme
1. lis 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin hele, to má každý klub jinak, nejlepší je si tohle zjistit u chovatele, pokud je co k čemu a vystavuje.. většinou pokud je pes nestandartní, nemá cenu na výstavy chodit...spíš jen na koukání...ale některý klub má jako podklad chovnosti právě ůčast na nějaké výstavě a ohodnocení cca do velmi dobrý...důležité to je jen pokud chcete mít papírová štěnata..jinak jsou to vyhozené prachy..mne to bavilo a tak jsem si to užila, ted´už bych do toho nešla, psa to taky musí bavit...uvidíš, jdi se podívat a třeba právě na výstavě se dozvíš co a jak..společenská plemena jsou většinou v neděli, koukni na net...
1. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ona je spíš takovej posera, tak si myslím, že bude ze všeho vykulená a bude se bát. Na výstavy jsem původně chodit chtěla, ale jaksi jsem si přečetla až později, že ty její bílé znaky jsou nežádoucí. No co, tak budeme dělat dog dancing, je šikovná a ráda se učí nové věci... chtěla jsem to zjistit na tom Štiříně, nejdřív musí být bonitace a pak se uvidí. Štěňata zatím nechceme. V tom mám dost jasno. Ta naše chovatelka na výstavy nechodila, tak to zjistím v klubu, až se přihlásíme. Tatínek je ale šampion, několikanásobnej... a nebo se můžu poptat zítra tam, půjdeme se mrknout na dogdancing, to nás zajímá a už se učí nějaké prvky.
1. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin rozhodně sis vybrala dobře, dogdancing je fajn, syn dělal agility a z výstav je to nejzábavnější...tak si to užijte, já letím, zamluvili jsme nakonec lístky do divadla...
Dobrou všem...
1. lis 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holčiny no nejdřív jsem vás dočítala, teda vy toho nakecáte ....

výsledek vím od půl 4, ale ař před hodinou jsem dorazila domů...takže krev je pozitivní a chtěla jsem se zeptat nemůže se to HCG uvádět třeba ve dvou různých jednotkách ? Mě když sestřička do telefonu řekla číslo tak jsem si to musela nechat 2x zopakovat ...
1. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
Aaaaaaaaaaa??????
1. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - kolik jsi měla Ty? nebo Ty jsi valostně vůbec nebyla na krvi viď ?
1. lis 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nebyla - tak kolik?????
1. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - 1739
1. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb tyyyyjooooo tak to je nádhera!!! Ktery den od ET?
1. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem dorazila po týdnu dovolené konečně domu :slight_smile: 15.11 jdu do caru, dohodnout to nové datum na stymulaci, jdu vás pomalu dočítat, ale myslím, že mám do zítra co dělat :grinning:
1. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb velikánská gratulace a teda ta hodnota je bomabááá :slight_smile:
1. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jsem ti nasla:

Dní od PM
hCG u 1 dítěte – průměr
hCG u dvojčat průměr

28. den(4. týden)
64.7
64.7

33.den
450
1,500

36.den (5. týden)
1,500
19,200

40.den
3,600
58,344

45.den
36,000
126,000

70.den (10. týden)
120,000
414,000
1. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - 13 den od ET ...z těch čísel jsem asi jelen co jsi mi poslala :(

jinak od poslední MS je to dneska 33 den
1. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 - děkuji ...no snad to bude dobrý, jen mě ta hodnota prostě zarazila jsem čekala třeba něco kolem 300-500 víc ne.... ale sestřička říkala, že to je dobrý a MUDr byla taky spokojená.

Víc hold musím vydržet na ULZ .. a ten bude až 20.11.
1. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to jsou dvojky - podle těch čísel bývá 33.den cca 1500 :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to prvni cislo je vzdy pro jedno a pod tim pro dve :slight_smile:
1. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek -- hihi, já budu dělat že tomu nerozumím jo ;)
1. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak vítej do klubu !!! :slight_smile: uz tu nebudu asi sama s 2 :slight_smile: :slight_smile: ještě Janička, ta bude vědet ve středu tuším :slight_smile:
1. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - jj jestli se nám ozve, uličnice ...když takhle utekla ...a přitom ji tu s náma přeci musí být tak dobře :angry:
1. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb určitě se vrátí :slight_smile:
1. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb viděla bych to na dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek