• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
@mufinka26 - dokud to neuvidím na ULZ neuvěřím ....zatím budu žít v tom je budu mít edno krásné miminko :sunglasses:
1. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už pár dní jsem měla hroznou chuť na vajíčkovou pomazánku tak mi ji manžel udělal k večeři. Snědla jsem jeden chleba a málem jsem se poz.... hm tak mám asi smůlu ...ach jo :(

zkusím to ještě zítra jestli to nebylo jen po tom dnešním náročným dni ...ale i si jen na to vzpomenu tak mi je zle :(
1. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 - ahoj, teda toto utíká, tak at je vše v pořádku :slight_smile:
2. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ahoj, jojo leti to silene, moc dekuji a preji taky hodne stesti :slight_smile:
2. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 - děkuji snad už bude vše v pořádku
2. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 díky a Tobě taky hodně štěstí :dizzy_face: A hlásím, že jsem taky pejskařka :grinning:
2. lis 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb moc gratuluju, to je super :dizzy_face:
2. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - ahoj, děkuji

Jinak my máme doma dvě německý kr. ohařky :slight_smile: a ještě dvě štěnátka ...ještě bychom teda jednu holčičku potřebovali prodat :slight_smile:

a u mamky jsme měly kočičku ...britku tříbarevnou, ale letos už umřela ...ale měla už věk no bylo jí 18.
2. lis 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám embrouška u sebe a těším se na rozmazlování od rodiny...aspoń první tři dny odmítám dělat...
@malaradost ahoj, to jsou krásný psi...my máme welshcorgi...
2. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb gratulace, holka...to je krásná hodnota, tak at stoupá a za chvíli ty svoje fešáky uvidíš, vi´d :grinning: :grinning:
2. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 .tak ať se embrouškovi u Tebe moc a moc líbí :slight_smile: držím palečky

a děkuji ...už aby byl ULZ, ale četla jsem že ikdyby byla dvě tak asi ještě nebudou obě stejně vidět.
2. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to musí být těžké se s těmi štěňátky loučit , když jdou do nové rodiny co? A k těm dvojčátkům...mě byly vidět krásně obě dvě miminka, to jsem byla myslím 5+2 tt :slight_smile:
@jaka17 my máme labradora a bernardýna :slight_smile:
2. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - a máš jednovaječná nebo dvou?

no my jsme většinu už prodali v létě, ale 3 bohužel zbyla ...jedno si chce tchá nechat a jedno by to chtělo ještě udat no ...přeci jen zvěřinec doma není úplně ok, i když bydlíme v baráčku
2. lis 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ahoj Jani jsem tu jen na skok abych tu nedepkovala,ale protoze jsi po ET tak jsem se sla podivat jak na tom jsi a poprat ti at se te to miminko drzi a nepusti a pisilam srdicko!!!!!:slight_smile:
2. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb máme nakonec jen Filípka, to druhé se přestalo vyvíjet v 10tt, takže jsme o něj přišli :unamused: Ale byly dvojvaječná, nechávala jsem si zavést 2 embryjka.
2. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hoj a ty jsi na tom jako jak? :slight_smile: A klidně depkuj :wink:
2. lis 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost ahoj jak se ti dari?Moc rada te vidim :slight_smile:.Ja holka nevim,cekam na UTZ ve stredu co (ne)pekneho se dozvim.:slight_smile:
2. lis 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ahoj I tobe a graruluju k hcg.Kazdopadne dle meho je to jeden velmi silny bojovnik!!!!!ona pry ta hodnota neni az tak vypovidajici jsem se na to vyptavala u doktora jak mi prisloi ze mam nizke hodnoty.pry kazda to ma jinak.pry meli maminky,ktere mely hodnotu 200 a mely dvojky a pak maminy s 2000 a mely jedno.:slight_smile:Rozhodne si myslim ze jedno drave a zdrave na zacatek I staci ne?:slight_smile:))))pro druhy za 2 roky..I kdyz.....no jsem zvedava to by bylo husty jednovajky :grinning:
2. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahojka moce děkuji a doufám, že je Ti líp.
Já bych raději jen jedno teda, ale pokud budou dvě tak samosřejmě budu mít radost i tak, ale asi bych byla děsně vyděšená ...ale mluvila jsem včera i s doktorkou a prý je spokojená, tak snad by mi řekla, kdyby bylo podezření na dvě ne?

A co Ty jak Ti je? Já dneska poprvé žaludek jak na vodě a zjistila jsem že je všechno nedosolený :(

Už aby byla středa jsem napnutá jaký se dozvíš zprávičky a doufám, že se tu pak budeme rozplívat nad obrázkem. Moc a moc TI s morulkou držíme palečky :grinning:
2. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - to je mi moc líto, ale alespon jedho chlapečka máš doma a teď mu jistě pořídíte sourozence.

Jinak my právě dali jen jedno a prý ta jednovaječná pokud by byla tak jsou prý vidět až později protože jak jsou v tom jednom váčku tak se prý mohou překrývat či co...no necháme se překvapit.
2. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to smutný, ale i tohle k životu patří, byla jsem s tím srovnaná vcelku rychle, ale to bylo nejspíš tím, že jsem děkovala tomu nahoře, že alespoň to jedno mi nechal :slight_smile: Tak teď už ten sourozenec jak píšeš :slight_smile:
A jo, to je jasný, u jednovaječných je to něco jiného :slight_smile: A i u těch dvojvaječných je kolikrát problém. Mě na to přišli až po 15tt, že to druhé má jen 2 cm, doktor celou dobu měřil jeden plod, akorát vždy dvakrát :sweat_smile:

@janice_opice ale prd, já věřím,že přineseš dobré zprávy a že tam bude srdce jako zvon :grinning: :wink:
2. lis 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - hm tak to je teda taky docela síla ...někdy ty doktory trochu nechápu
2. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahojky, na čem jste byli? agility chceme dělat taky, ale Duffinka zatím přeskočí jen jednu překážku. Tak se učí běhat kolem... máme tu psí louku tak chodíme zatím tam. Výstava byla fajn, potkala jsem se tam s naší profesorkou :grinning: tak to bylo vtipný.
2. lis 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já si právě taky myslim, že jedno je OK:slight_smile:)) a pro druhý příště:slight_smile:))))) 2 jsou bonus:slight_smile:
Mně je od včera celý dny blbě...strašně mám už dva dny kocovinu děsnou, sice nezvracimale i tak je to hnus, třeští mi hlava a motá se mi...
2. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost no já myslim, že srdíčko ještě neuvidím,ale s tím bych se ještě smířila, ale už bych chtěla aby ten gestační váček povyrostl a byl tam vidět žloutkový váček s mimískem a budu spokojená,, že se to vyvíjí tak jak má a na srdíčko si pak ještě týden počkám. tak snad jo.....a ty už ted stimuluješ?
2. lis 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je jedině dobré znamení, že ti není dobře :slight_smile: A já....no...nevím jeslti jsem to tu psala....ještě nestimuluju, musela jsem pod kudlu vyndat vejcovody, protože jsem měla silný zánět co mi napadal už i vaječníky (ty mi naštěstí zachránili) a pánevní srůsty - všechno už věděli v Podolí, když mi dělali diagnostickou laparku - jenom mi to prostě neřekli, aby s nás tahaly prachy, mazec. Doktorka z mýho novýho CAR si vyžádala papíry a tam to všechno bylo napsaný, čuměla jsem jak péro z gauče :fearful: Pak mě taky poslala znovu na imunologii, kterou mi dělali v Podolí a opět ta samá písnička, mám protilátky proti embryjím a veškerým genům manžela, takže musím zobat min. 6 týdnů Prednison....takže suma sumárum mi vychází stimulka koncem tohoto měsíce, tak snad už to všechno dobře dopadne a dám ivf navždy sbohem :grinning:
2. lis 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost nooo taky pěkný, ale hele, moje 1.IVF bylo těsně po odebrání vejcovodu, měla jsem srůsty všude možně i nmože - vaječníky, žaludek, játra, břicho a všechno mi to vyčistili a asi jak sjem byla čistá tak šup a vyšlo to!!!!! takže nezoufej a věř!!!Všechno zlý(i když přsně ti doktoři to je na zabití) Budu ti strašně držet a mačkat palce!!
2. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost jak jsi to napsala, že je dobře, že mi není dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se mi udělalo líp--ne mně je vždycky navečer trochu líp, jsem ted zblajzla rohik se sýrem a jdu ta šoupnout ještě svojí každodenní drogu - čokodeli....to budu jak hroch :grinning:
2. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo já věříííííííííím, jinak bych se na to už dávno vy..! :grinning: Tak hrošíku, já byla taky hrošík, jsem měla před porodem 95 kg :grinning: a to jsem byla na dietě kvůli cukrovce :grinning:
2. lis 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já to mám obráceně mě je nejhůř večer, ale dneska to zatím ještě nepřišlo ..no uvidíme :slight_smile:

tak hezky odpočívej a za chvíli bude středa :slight_smile:
2. lis 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek