• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@kamisb no ono to zajezení pomohlo na chvíli a už to je zase tady, dokonce jsem si koupila ty zázvorový lízátka,ale moc mi to nepomáhá teda........no já se těšim,ale i bojim té středy,ale aspon bude jasno no....
2. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost no jasný, já taky věřila celou tu strašnou dlouhou dobu, bez toho do toho snad ani člověk nemůže jít. a tenhle poslední pokus jsem moc doufala,ale už sjem byla hodně smířená....
2. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já piju magnezii ..a maj právě příchuť mengo zázvor a to mi přijde že to je lepší.
2. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Díky, Janinko, hele, my tě rádi vyslechneme a vúbec si nedělej starosti, že depkuješ, my to chápem a rádi tě vyslechneme...vždyt´ty jsi nás taky podržela a podržíš.Takže piš, jinak se spíš bojíme, co s tebou je, ty naše sluníčko...
2. lis 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Ahoj, my byli na ET dnes ráno, takže výstava nic, hajám a pouštíme si filmy, vaříme a tak...psi jsou nakrklý, neb se nevyběhají...
2. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jak tu probíráte ty zvířata tak na nás jsou ted nakrklý úplně všechny zvířata doma, páč dostávaj žrát později a neni na ně čas - vystěhovali jsme celou tu kuchyn a prostě nestíhačka:slight_smile:))
2. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak je jasný, že se bojíš no, ale bude to dobrý uvidíš...
2. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, já ted´před et se snažila chodit na procházky do lesa a trochu se zklidnit, což si fenuše rády zvykly a tedˇčuměj jak péra z gauče, že se válím doma...potřebovala bych ted´tu 14 ti denní narkozu do testování
2. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahoj Janí ještě se na me zlobis?
2. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek Ahoj, ale já jsem se na tebe nezlobila, jen jsem vám tu prostě nechtěla depkovat no...už toho bylo moc..
2. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no a potom do srdíča a poto do 12 tt je to strašný bych chtěla být jako medvěd Brtnik akorát to jakoby zimní období bych si chtěla připravit na ET až 12tt :grinning:
No mně už ty naše zvířata lezou na nervy, furt je mám za prdelí, brkám o ně jak si lehnu tak je má na sobě prostě strašný..ty bláznivý andulky nadávaj, páč jsme je z kuchyně dali ke \Kubovi do pokoje,aby se na ně neprášilo a večer je přendáváme zpátky..no děs, kocour mi dneska ukradl gumičku na cvrčky, o psa jsem se přizabila a druhá kočka mi shodila skleničku s džusem!!! :grinning: :grinning: ani na hajzlik si nemůžu dojít v klidu
2. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a pak že se nemáš čím zabavit...no psiny zase jak nejsou vylítaný, tak jak v noci vstanu/čurat/ tak začnou vesele štěkat a myslí, že jdem ven :grinning: :grinning:
ber to tak, že to stejně neovlivníš a tvař se jako spící medvěd, třeba to pomůže...hele a to jsi napřed...mne čeká ten první level, zvanej bílo...
2. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
vítám tu nové tváře :slight_smile:

@jaka17 gratuluju k broučkům v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jsou nějaký sněhuáčci?
@janice_opice Janinko nedepkuj. Bude to dobrý. :dizzy_face:
@kamisb gratuluju k tak vysokému číslu,že by dvojky? :sweat_smile:
2. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 taky moooc gratuluju :sweat_smile:
2. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho díky, sněhuláčci určitěi jo, dají mi vědět kolik, ale zatím snad tři :grinning: :grinning:
2. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - děkuji, no doufám, že ne ...ale případně je beru taky :slight_smile:
2. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no tak to je mazec. :sweat_smile: Ale myslím,že už nebudou potřeba.

@kamisb kdyžtak se podělíme. Jedno koupím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho děkuju moc.
2. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se, holky, moc omlouvám, že nepřispívám tak často. Tím, že máme malého a mně je celé dny špatně, tak to sezení u pc moc nedávám.
2. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :slight_smile: no nevím asi bych byla sobec a nechala si obě dvě :slight_smile:
2. lis 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Oni se nezblázněj a ty hezky odpočívej a užívej si:slight_smile: moc držím palečky. Překvapili mě dneska ty klece....
2. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - tak to hlavně odpočívej, ať se malému líbí v bříšku :slight_smile:
2. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to si taky myslím. Však já si na to svoje počkám. :wink:
2. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho - to víš, že si počkáš na své a ono za chvilku přijde :slight_smile:
2. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mi je tak blbě, že ani tužku nemám
2. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin klece jsou na první pohled hnus, ale pokud máš psů víc a musíš je postupně sama předvádět, tak je to nutnost..a někteří psi jsou taky za celý den unavení, no a finálové soutěžě jsou odpoledne, tak aby si odpočinuli v klidu
@tygrisek09 tak to se na nás vyprdni, mimčo je důležitější.. :grinning: :grinning:
@danaho no taky doufám, že se tohle zakousne a bude držet :grinning: :grinning:
2. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
"Já mám takovou žízeň, že bych mohl chlastat ve dvou hospodách najednou:slight_smile:))" tak to byla dobrá hláška :grinning:
2. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Holky tak ted jsemčetala od jedný holčiny z emimina, 'také díky ní jsem přešla do CUbe) jkak ted 11.října porodila dvojčátka - dvě krásné a zdravé holčičky:slight_smile:))))))) a jakej je to mazec, že prý by potřebovala být chobotnice..Jedna holčička je prý andílek a druhá čert:grinning: nespí, vzteká se a halvně v noci - no jak jinak...to musí být mazec :grinning: :grinning: @pidisek Hele koukej spát co to jde dokud to jde, psala, že únavou padají oba s mužem na hubu :grinning: :grinning: takže koukej naspat do zásoby :grinning:
3. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: no ja doufám, ze se mi povede je naučit stejný režim... Pry to jde... Tak snad budu mít štěstí :slight_smile: a co ty? Jak se citis s mrňousem/ mrňousama v bříšku?
3. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no uvidíš no....:slight_smile:))určitě to jde,ale začátky jsou těžké, asi to nebude během 14 dnů:slight_smile:) každopádně s tím spaním si myslím, že to není od věci, ono jedno dítě je mazec natož dvojky.-) Já nevím ani, mám kocovinu tak zhruba každý den od 10.00 až do večera...motá se mi šiška páč mám nízkej tlak a bolí mě hlava...jinak se snažím moc nepřemýšlet..
3. lis 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek