• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice tak to je dobry znamení ze se prckové zabydlujou :slight_smile: jsem moc zvědavá co ve středu :slight_smile: jinak mrkni jak rosteme :slight_smile: jedna je rano druhá vecer :slight_smile:
3. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
No konecne uz ti roste bachurek:grinning: jupiiiiiiiiii
ja jsem si vykladala zase bohyne.....ty jo to mi to opet neuveritelne vyslo :slight_smile:)
ty stredy se bojim
3. lis 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj zlato.. Ja sice nejsem vědma, ale něco mi říká, že to bude ok :slight_smile: ze bude srdíčko bud ted nebo za tyden :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tady už je konečně vidět, že se Ti v bříšku něco děje :slight_smile:

tak hlavně ať jste všichni 3 zdravý a spokojení.
3. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -ahoj neboj se jistě to bude dobrý, já si myslím že jinak by jsi začala špinit nebo krvácet....den po dni se to pomalu blíží a já jsem nervozní s Tebou, ale těším se ...já jsem tentokrát takový furt optimistická a od těch Tvých testů ještě víc :slight_smile:

jinak každý den koukám na to embryjko jak jsi mi poslala a dneska je to super mimizemšťan :slight_smile:
3. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 drzim moc pesticky aby se krasne zakousli :slight_smile: hezky odpocivej
3. lis 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holčičky, tak jsem fakt chrněla s přestávkama na snídani do postele sbad 12 hodin a spustila se mi hrozná rýma...tak snad to nebude embrouškovi vadit...
@janice_opice co že si to vykládáš?? já si dělala takový to kývání kyvadlem ze srandy kvůli holce nebo klukovi a když už to nebylo dobrý, tak mi to první ukázalo :grinning: :grinning:
@petulak1988 díky, snažím se a co ty..
@pidisek krásnej pupík ono se to pak vykulí najednou, pokud jsi měla pevný bříško...
3. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no uvidime hlavne at tam je nejakej pokrok.Na srdicko si klidne jeste pockam :slight_smile:
3. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj to me zatim uklidnuje,ze nespinim ani nekrvacim. Jak se citis ty?
3. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 obcas si vykladam karty poselstvi bohyni a zatim to vychazi.
3. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já asi už docela dobře, jen teda teď jsem si ohřála cizrnovou polévku a čekám jestli ji budu moct jíst, asi mám v bříšku nějakýho fakt "uličníka" už teď si říká co mu nechutná :( sice nezvracím ale jsou věci ke kterým jen čuchnu a vím, že tohle teda fakt ne ...a hlava jak kdy někdy dobrý jindy to je horší, ale už se motá ...asi fakt to dělal ten prednison.

Jinak jsem dneska zase k ránu čuměla do stropu a nemohla zase zabrat.

Kocovina je asi blbá co, ale ber to tak že to k tomu patří že se prostě něco děje a to je dobře.
3. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@jaka17
@janice_opice

Holcicky diky :slight_smile: hlavně at vám rostou rychle taky!!!!!!!
3. lis 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no já doufám, že břicho moc růst nebude už teď jej mám větší než Ty :slight_smile:
ale prcek ať si hezky roste ;)
3. lis 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Jani, moc gratuluju :grinning: :grinning: , tak ať se hezky zavrtává a zakusuje!!!!
3. lis 2013 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, jsem ráda, že už je ti líp:slight_smile:. Ve středu budou samý dobrý zprávy!!!! Mě natekla dáseň a děsně mě bolí zuby, paráda, budu muset k zubaři, ach jo :frowning2: . A zrovna když v pátek letíme na tu dovču a ve čtvrtek Cube....
3. lis 2013 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj velká gratulace!!!! Krásná hodnota....To je napínavý :grinning:
3. lis 2013 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - děkuji ....no napínavý to je, ale budu muset ještě docela dlouho vydržet nebo ukecat v pátek doktorku když jsi půjdu pro neschopenku aby se podívala jestli to je tam kde má být ...ale stejně by asi nic moc ještě nebylo vidět.
3. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no rozhodně je lepší jít k zubaři před odletem než to pak honit tam ...tak snad to bude dobrý a doktor pomůže.
3. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 díky, zuby jsou na dovču blbý, kloktej slivovici..manžel takhle zuby rozhání vždycyky..já si k tvrdýmu nikdy nenašla vztah, tak kloktán tea tree olejíček, no ale po tom nejsi rozhodně tak veselá...
@kamisb no to by mne taky zajímalo, koho v tom bříšku máš...
@janice_opice no tak pokud to vychází i v kartách dobře, není co řešit...a hlavně středa je už za chvilku
3. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jedu na pohotovost :frowning2: :frowning2: , mám zateklou už celou tvář a ty zuby u tý dásně :frowning2: . Já se z toho zblázním....Máme v rodině doktora, tak jsem s ním konzultovala tu pohotovost, neb víme kdo tam slouží, že....Ale říkal, že to určitě nemám odkládat.....
3. lis 2013 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky uz o te strede nemluvte prosim jakoby zadna nebyla jooo???ja jdu myt kuchyn.uz mame obklady a elektriku hotovou hura.
3. lis 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 se zubama se namá moc otálet ..kor pokud si pak chceš užít dovolenou
3. lis 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 . my doma říkáme morulku :slight_smile: sice podle toho odkazu od Janičky to je fakt dneska mimizemšťan ...

http://your-embryo.blogspot.cz/ .zadej si datum OPU ...já ho měla 15.10. :slight_smile:
3. lis 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no pekny :frowning2:ach jo zuby.Pavli,ale urcite nema cenu to odkladat.aspon ti pomuzou a bude ti lip.Drzim palce !!!!!
3. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen ten úklid jako moc nepřeháněj prosím ....
já bych měla alespoň utřít prach
3. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 @kamisb dobrej odkaz co?ja ho akorat od navstevy pohotovosti prestala pouzivat radsi
3. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb budu omyvat veci do skrinek a na skrinky.to namahavejsi udela manzel.:slight_smile:
3. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice . jj odkaz je super ...koukám každej den a kolegyně v práci taky ....

jo a u toho omývání,hlavně se nenatahuj někam moc nahoru a nelez po židlích ....musíme na tebe dávat pozor alespon takhle na dálku :slight_smile:
3. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 at to dobre dopadne ... Ale věř to tak ze na dovče by to bylo daleko horší.... Drzím palecky!!!!!!!
3. lis 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně, práce šlechtí..já jen vymejšlím, co budu tedˇtěch 11 dní dělat, když nemám dělat...
@kamisb no mimizemštan ukázkovej, já tam mám jak řekl mladej ho..no v roští... :grinning: :grinning: tak to bude dobrej sourozenec...
3. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek