IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pidisek
3. lis 2013
@janice_opice tak to je dobry znamení ze se prckové zabydlujou 🙂 jsem moc zvědavá co ve středu 🙂 jinak mrkni jak rosteme 🙂 jedna je rano druhá vecer 🙂
janice_opiceautor
3. lis 2013
No konecne uz ti roste bachurek😃 jupiiiiiiiiii
ja jsem si vykladala zase bohyne.....ty jo to mi to opet neuveritelne vyslo 🙂)
ty stredy se bojim
pidisek
3. lis 2013
@janice_opice neboj zlato.. Ja sice nejsem vědma, ale něco mi říká, že to bude ok 🙂 ze bude srdíčko bud ted nebo za tyden 🙂 🙂 🙂
kamisb
3. lis 2013
@pidisek - tady už je konečně vidět, že se Ti v bříšku něco děje 🙂

tak hlavně ať jste všichni 3 zdravý a spokojení.
kamisb
3. lis 2013
@janice_opice -ahoj neboj se jistě to bude dobrý, já si myslím že jinak by jsi začala špinit nebo krvácet....den po dni se to pomalu blíží a já jsem nervozní s Tebou, ale těším se ...já jsem tentokrát takový furt optimistická a od těch Tvých testů ještě víc 🙂

jinak každý den koukám na to embryjko jak jsi mi poslala a dneska je to super mimizemšťan 🙂
petulak1988
3. lis 2013
@jaka17 drzim moc pesticky aby se krasne zakousli 🙂 hezky odpocivej
jaka17
3. lis 2013
Dobré ráno, holčičky, tak jsem fakt chrněla s přestávkama na snídani do postele sbad 12 hodin a spustila se mi hrozná rýma...tak snad to nebude embrouškovi vadit...
@janice_opice co že si to vykládáš?? já si dělala takový to kývání kyvadlem ze srandy kvůli holce nebo klukovi a když už to nebylo dobrý, tak mi to první ukázalo 😃 😃
@petulak1988 díky, snažím se a co ty..
@pidisek krásnej pupík ono se to pak vykulí najednou, pokud jsi měla pevný bříško...
janice_opiceautor
3. lis 2013
@pidisek no uvidime hlavne at tam je nejakej pokrok.Na srdicko si klidne jeste pockam 🙂
janice_opiceautor
3. lis 2013
@kamisb jj to me zatim uklidnuje,ze nespinim ani nekrvacim. Jak se citis ty?
janice_opiceautor
3. lis 2013
@jaka17 obcas si vykladam karty poselstvi bohyni a zatim to vychazi.
kamisb
3. lis 2013
@janice_opice - já asi už docela dobře, jen teda teď jsem si ohřála cizrnovou polévku a čekám jestli ji budu moct jíst, asi mám v bříšku nějakýho fakt "uličníka" už teď si říká co mu nechutná 😞 sice nezvracím ale jsou věci ke kterým jen čuchnu a vím, že tohle teda fakt ne ...a hlava jak kdy někdy dobrý jindy to je horší, ale už se motá ...asi fakt to dělal ten prednison.

Jinak jsem dneska zase k ránu čuměla do stropu a nemohla zase zabrat.

Kocovina je asi blbá co, ale ber to tak že to k tomu patří že se prostě něco děje a to je dobře.
pidisek
3. lis 2013
@kamisb
@jaka17
@janice_opice

Holcicky diky 🙂 hlavně at vám rostou rychle taky!!!!!!!
kamisb
3. lis 2013
@pidisek - no já doufám, že břicho moc růst nebude už teď jej mám větší než Ty 🙂
ale prcek ať si hezky roste 😉
pavlina1976
3. lis 2013
@jaka17 Ahoj Jani, moc gratuluju 😃 😃 , tak ať se hezky zavrtává a zakusuje!!!!
pavlina1976
3. lis 2013
@janice_opice Ahoj Janinko, jsem ráda, že už je ti líp🙂. Ve středu budou samý dobrý zprávy!!!! Mě natekla dáseň a děsně mě bolí zuby, paráda, budu muset k zubaři, ach jo 😞 . A zrovna když v pátek letíme na tu dovču a ve čtvrtek Cube....
pavlina1976
3. lis 2013
@kamisb Ahoj velká gratulace!!!! Krásná hodnota....To je napínavý 😃
kamisb
3. lis 2013
@pavlina1976 - děkuji ....no napínavý to je, ale budu muset ještě docela dlouho vydržet nebo ukecat v pátek doktorku když jsi půjdu pro neschopenku aby se podívala jestli to je tam kde má být ...ale stejně by asi nic moc ještě nebylo vidět.
kamisb
3. lis 2013
@pavlina1976 - no rozhodně je lepší jít k zubaři před odletem než to pak honit tam ...tak snad to bude dobrý a doktor pomůže.
jaka17
3. lis 2013
@pavlina1976 díky, zuby jsou na dovču blbý, kloktej slivovici..manžel takhle zuby rozhání vždycyky..já si k tvrdýmu nikdy nenašla vztah, tak kloktán tea tree olejíček, no ale po tom nejsi rozhodně tak veselá...
@kamisb no to by mne taky zajímalo, koho v tom bříšku máš...
@janice_opice no tak pokud to vychází i v kartách dobře, není co řešit...a hlavně středa je už za chvilku
pavlina1976
3. lis 2013
Tak jedu na pohotovost 😞 😞 , mám zateklou už celou tvář a ty zuby u tý dásně 😞 . Já se z toho zblázním....Máme v rodině doktora, tak jsem s ním konzultovala tu pohotovost, neb víme kdo tam slouží, že....Ale říkal, že to určitě nemám odkládat.....
janice_opiceautor
3. lis 2013
Holky uz o te strede nemluvte prosim jakoby zadna nebyla jooo???ja jdu myt kuchyn.uz mame obklady a elektriku hotovou hura.
kamisb
3. lis 2013
@pavlina1976 se zubama se namá moc otálet ..kor pokud si pak chceš užít dovolenou
kamisb
3. lis 2013
@jaka17 . my doma říkáme morulku 🙂 sice podle toho odkazu od Janičky to je fakt dneska mimizemšťan ...

http://your-embryo.blogspot.cz/ .zadej si datum OPU ...já ho měla 15.10. 🙂
janice_opiceautor
3. lis 2013
@pavlina1976 no pekny 😞ach jo zuby.Pavli,ale urcite nema cenu to odkladat.aspon ti pomuzou a bude ti lip.Drzim palce !!!!!
kamisb
3. lis 2013
@janice_opice - jen ten úklid jako moc nepřeháněj prosím ....
já bych měla alespoň utřít prach
janice_opiceautor
3. lis 2013
@jaka17 @kamisb dobrej odkaz co?ja ho akorat od navstevy pohotovosti prestala pouzivat radsi
janice_opiceautor
3. lis 2013
@kamisb budu omyvat veci do skrinek a na skrinky.to namahavejsi udela manzel.🙂
kamisb
3. lis 2013
@janice_opice . jj odkaz je super ...koukám každej den a kolegyně v práci taky ....

jo a u toho omývání,hlavně se nenatahuj někam moc nahoru a nelez po židlích ....musíme na tebe dávat pozor alespon takhle na dálku 🙂
pidisek
3. lis 2013
@pavlina1976 at to dobre dopadne ... Ale věř to tak ze na dovče by to bylo daleko horší.... Drzím palecky!!!!!!!
jaka17
3. lis 2013
@janice_opice jasně, práce šlechtí..já jen vymejšlím, co budu tedˇtěch 11 dní dělat, když nemám dělat...
@kamisb no mimizemštan ukázkovej, já tam mám jak řekl mladej ho..no v roští... 😃 😃 tak to bude dobrej sourozenec...

Začni psát odpověď...

Odešli